המחזור התשיעי בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏22/10/10.

1. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין לנו שום בעיה בעומק כיום ומשה, אם אתה חושב שהסגל לא עמוק מספיק אז בבקשה, תצביע לדעתך על עמדות כאלה. יש שתי עמדות - עמדת הבלם והקשר האחורי, שם יש לנו מספיק מחליפים אבל הם פשוט לא טובים מספיק.

אני גם לא מסכים לגבי כך שאנחנו לא פיזיים מספיק. זאת סתם סטיגמה שהיתה נכונה בעבר ונדבקה אלינו מאז. הגיע הזמן לעבור הלאה.

2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

בקישור אתם מכוסים אבל לדעתי בהגנה השמיכה שלכם קצרה מידי.
    גם בעמדת החלוצים אני חושב שלאורך זמן 3 חלוצים הם לא מספיקים, בטח כשואן פרסי נפצע כל שני וחמישי כשגם הדני נפצע לא מעט.

3. שלו Guest

כל הכבוד לארסנל שידעה לבוא ולנצח 3-0 ב COMS ועוד להחמיץ פנדל, למרות שזה היה נגד 10 שחקנים, לא פשוט לנצח במגרש הזה. ליברפול סוף סוף משחקת כדורגל, טורס סוף סוף כובש ואני מקווה שנמשיך להציג יכולת טובה ושנשתפר ממשחק למשחק.

4. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

בהתחשב בכך שאנחנו משחקים עם חלוץ אחד... שלושה חלוצים זה בסדר גמור כשגם ג'יי תומאס המבטיח יכול לעלות במקרה חירום.

במרכז ההגנה המצב לא טוב אבל גם בעמדות המגינים יש לנו מחליפים ברמה גבוהה (גיבס ואבואה).

בקיצור הבעיה לא בעומק, אלא כמו שאמרת - בהגנה. אני רוצה להגיד בעמדת השוער אבל אחרי המשחקים האחרונים של פביאנסקי לא מגיע לו שנזלזל בו. אני לא רוצה לבנות יותר מדי מגדלים על היכולת שלו לאחרונה אבל זה נראה טוב בינתיים.

5. Rudess Member

פביאנסקי מקבל הערב מחמאות גם מלי דיקסון באולפן של BBC, שאמר שהוא תמיד ידע שיש לפביאנסקי את היכולת ומה שחסר לו היה הבטחון ועכשיו יש לו. דיקסון דיבר גם על הסגירה הלקוייה של דג'ורו במשחק היום.

6. George Best Member

כמובן שגם האדום וגם הפנדל היו מוצדקים, אבל אני מאוד אודה למישהו אם יוכל לתת את המספר המדויק של פנדלים שנשרקו לזכות ארסנל העונה בכל המסגרות ואת מספר ההרחקות של היריבות.
    לא זוכר דברים כאלה...

נערך לאחרונה ב: ‏25/10/10
  7. Rudess Member

לפי מה שאמרו הערב באולפן של BBC, זה הפנדל התשיעי שקיבלנו העונה.

8. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמעט כל המקרים היו מוצדקים ככה שאת הקרדיט כנראה צריך לתת לנו ובמיוחד לצ'מאח שמכשילים אותו כל הזמן ברחבה (פעם אחת לא היה כלום בגלל צלילה, נכון). אגב אנחנו קיבלנו העונה שלושה אדומים שזה גם הרבה יחסית לשלב הזה של העונה.

מספירה לא רשמית שלי - בליגה הורחק נגדנו שחקן במשחקים נגד ליברפול, בלקפול, בולטון וסיטי היום. באירופה אחד מול פרטיזן. חמישה סה"כ.

פנדלים אני לא אתחיל לספור אבל כן, קיבלנו לא מעט.

9. k_700 Member

מחזור מדהים בליגה הטובה בעולם.
    יום א' סיפק לנו שלושה משחקים ממש טובים, עם אחלה קצב, דרמות והרבה שערים.
    רק שימשיך ככה.

10. THE STRETFORD END Member

ראיתי אתמול את התקציר של סנדרלנד - וילה,
    אמיל הסקי עשה שם תרגיל משהו משהו,באמת יוצא דופן,ברזילאי כזה,
    ממש השאיר את הבלמים עם פה פעור.
    הוא קיבל כדור רוחב כשהוא נמצא 2 מטר מהשער אבל מה,במקום לעשות את הדבר הקל,לתת נגיעה קלה בכדי לכבוש את השער הוא העדיף בקור רוח מרשים לעבוד על שחקני ההגנה והשוער ופתח רגליים בטכניקה עילאית.
    התרגיל הצליח,אף אחד משחקני ההגנה לא הצליח לגעת בכדור...

Heskey for england

נערך לאחרונה ב: ‏26/10/10
  11. k_700 Member

כוס אומו ראיתי עכשיו שהשידור שלנו משולב עם באיירן מינכן-ורדר ברמן. ונראה לי שבגלל שהמשחק שלנו הוא כולה נגד וולבס הם יעדיפו לשדר את הגרמנים.

אז למי שיש סטרימים למשחק נא לעדכן בראבאק, תודה.

12. Ryan Giggs11 Member

בגלל שהמשחק שלנו רשום בתפריט אני מניח שהפריצות יהיו לגרמניה אבל בהחלט עדיף להצטייד בסטרימים ליתר ביטחון.

13. k_700 Member

אופסס בטעות רשמתי את זה פה(לא יודע מה קורה איתי כנראה אני עייף מהעבודה).
    בכל זאת מצטער, תמחקו אם בא לכם.

ואני חושב שהחצי שעה תהיה מהמשחק של הגרמנים כי שים לב שזה בשידור משולב עוד מלפני המשחק שלנו עם המשחק של ארסנל. אז בטח כיפצוי לאוהדים הגרמנים הם יסימו את 20דקות חצי שעה אחרונה על המשחק של ורדר ברמן-ב.מינכן.

בכל זאת כמו שאמרת, אי אפשר לסמוך על החלאות ככה שעדיף להשיג סטרימים.