המחזור התשיעי בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏22/10/10.

1. קינג לדלי Member

הגבהה לגול ? עד עכשיו כולם מחכה שהאווארד יקח את הכדור שעלה שעה באוויר.
    שחקן מוגבל לגמרי.
    אתה מודד אותו לפי פריצה כזאת או אחרת ואני מודד אותו לפי שקט נפשי וטכניקה בשטח צפוף ןכמובן הגנה.
    לראות את אקוטו כל כך טכני ושקט בצד אחד ואת המוגבל הזה בצד השני הורג אותי ואת לנון גם יחד.

שילך כבר.

2. THE STRETFORD END Member

אקוטו מאוד מאוד נוח עם הכדור ולא נכנס ללחץ גם כשהוא כידרר בתוך הרחבה כשחקן לוחץ אותו,
    מצד אחד איכות,מצד שני שיחק באש.
    האטון יחסית למוגבלויות שלו היה סביר.
    פאלסיוס שוב לא היה מורגש,סנדרו נראה הרבה יותר חי ממנו.
    איך רדנהאם לא החזיר את בייל לאגף שמאל כשהיברט נכנס לשחק שם כמגן אין לי מושג.

בסך הכל במשחק של טוטנהאם נגד אברטון חלוקת נקודות מוצדקת אבל לו ספרס היו מצליחים לנצח זה לא היה מי יודע מה מקפח את אברטון,התרנגולים וגם שלא הרשימו ניסו יותר להכריע את המשחק,אברטון וברוב הדקות,היתה מבסוטית לקחת רק נקודה.

לחזור ממשחק חוץ בסן סירו ביום רביעי למשחק מוקדם בשבת,לא קל,לא קל בכלל
    והקו הזה שדופק כל פעם קבוצה אנגלית אחרת שמשתתפת באירופה וכשלוח המשחקים לא בא לקראת הקבוצות הללו,זה פאק רציני של הליגה.

3. ArsenalFan Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

4. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/46434000/Xxx/_46434184_stokecity_manutd.Xxx
    סטוק-מנצ'סטר יונייטד
    ראשון, 15:30, בריטניה
    שופט: אנדרה מארינר

למרות פתיחה בינונית, אט אט התייצבה לה סטוק סיטי במקום ה-12 המוכר והאהוב עליה, ועושה רושם שגם העונה לא נראה את הפוטרס מסתבכים בתחתית. הריצה היפה של סטוק בסוף ספטמבר נקטעה בשבוע שעבר עם הפסד 2-1 בבולטון, שהיה אחד המשחקים האירוניים של התקופה האחרונה-רורי דילאפ הבקיע שער ברגל, ודווקא בולטון היא זו שכבשה מחוץ ארוך וגרמה לסטוק לחוות את עוגמת הנפש שהיא גורמת לשאר הליגה. מאז העלייה לפרמיירליג סטוק אך ורק מפסידה למנצ'סטר יונייטד, והניצחון האחרון שלה על יונייטד היה בבוקסינג דיי של 1984. עם זאת, בכושר הנוכחי של יונייטד הסיכויים שלה לעצור את הרצף נראים לא רעים בכלל. סטוק תחסר מחר את דין וייטהד שמושעה עקב צהובים ואת סידיבה ופולר הפצועים.
    http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2008/08/24/article-1048845-026742E400000578-181_306x423.Xxx
    עכשיו כשסטוק מכירה את הצד השני של המטבע, דילאפ יחזור למיטבו?

אוקטובר עוד מעט נגמר, ומנצ'סטר יונייטד מרגישה את העונה הולכת ובורחת לה. יונייטד עדיין ללא ניצחון חוץ, גם בבית העניינים לא הולכים כמו שצריך, ואחרי תוצאות היום היא מדורגת במקום השישי, שמונה נקודות אחרי צ'לסי. יונייטד חייבת לנצח בבריטניה סטאדיום, אבל זוהי כמובן משימה קשה במיוחד. הניצחון הקטן אך החיוני על בורסאספור בליגת האלופות הרגיע מעט את הרוחות באולד טראפורד, אבל המשחק מחר קשה פי כמה וחשוב פי כמה. יונייטד תגיע אליו ללא ג'וני אוואנס, ראיין גיגס ומייקל אואן הפצועים, דימיטאר ברבאטוב וצ'יצ'ריטו אמורים לפתוח בחוד ההתקפה על חשבונו של קיקו מאקדה שאיכזב נגד הטורקים. איש המפתח של יונייטד הוא כמובן נאני שסוחב את הקבוצה הצולעת על כתפיו בתקופה האחרונה.
    http://www.football-pictures.net/data/media/358/Nani_goal.Xxx
    נאני צריך להמשיך את הכושר המוצלח גם מחר

אה, ואם נדמה לכם שחסר שם מסוים בפרוויו, זה מכוון. שמענו, קראנו, אין שום צורך לחזור על הדברים.

נערך לאחרונה ב: ‏24/10/10
  5. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזו אסופת נוגחים על המגרש באפטון פארק היום. גרנט עם צמד חלוצים של פיקיון וקול מצד אחד, יוטון עולה עם צמד של קארול ואמאובי (איך לעזאזל הוא עדיין מצליח להיות שחקן הרכב בפרמיירליג?!) מצד שני, אני מתפלא שהכדור מדי פעם יורד לקרקע...

מחצית מאוזנת ולא רעה בכלל. נראה לי שהמגפייז יהיו עוד יותר אפקטיביים אם יוטון יוותר על אמאובי בחוד (גם ככה הוא וקארול משחקים ממש על אותה משבצת) ויוסיף עוד קשר, רצוי ראוטלדג' לקו הימני, מה שישחרר את ג'ואי בארטון לשחק באמצע. לא מבין מה בארטון עושה על הקו הימני, למרות הקרוס המצוין שלו משם שהביא לשער.

6. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

משחק נוראי באפטון פארק, לא יכול לציין אף אחד לטובה מניוקאסל שהצליחה לא יודע איך לנצח...

השינוי בהגנה של סימפסון במקום פרץ' אולי עזר קצת מבחינה הגנתית, אבל ממש טיפה. בעוד סימפסון כמעט ולא תומך בהתקפה בניגוד לפרץ'. קולו וויליאמסון התחילו נורא את המשחק אבל במחצית השנייה התייצבו ותרמו לניצחון.

שבוע שני שהיוטון ממציא קשר ימני וזה רק פוגע בקבוצה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏24/10/10
  7. Ryan Giggs11 Member

לא יודע איך היא הצליחה לנצח?
    הייתה מולה הקבוצה הגרועה בליגה, ווסטהאם זה בדיחה.

נערך לאחרונה ב: ‏24/10/10
  8. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנדי קארול http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wub.Xxx

ניצחון מוצדק לגמרי למגפייז אחרי מחצית שנייה בשליטה טוטאלית שלהם. איש המשחק מבחינתי הוא טיוטה, שלא הפסיד תיקול אחד במרכז המגרש וגם ניהל את המשחק די יפה מבחינה התקפית. רכש נהדר של יוטון. טוב שיוטון לא מקשיב לקשקושים שלי על דפי הפורום, כי שני השערים של המגפייז הגיעו מקרוסים נהדרים של ג'ואי בארטון מהאגף הימני. אני עדיין חושב שהוא חייב לשחק במרכז ושניוקאסל צריכה לשחק 4-5-1, אבל עם תוצאות אי אפשר להתווכח. מה כבר לא אמרנו על השליטה האווירית של אנדי קארול. איזה סיוט זה להיות הבלם שנגדו, הוא פשוט מתעלל בהם. משחק טוב גם לצמד הבלמים המושמץ של ניוקאסל, קולוצ'יני את וויליאמסון, שעשו עבודה נקייה למדי מול קרלטון קול, גם כן חלוץ שממש לא קל לשחק נגדו.

מארק נובל יכול לשגע פילים. במחצית הראשונה הוא הראה כמה כדורגל יש לו עם כדורי עומק נפלאים, ובמחצית השנייה הוא כמובן נעלם לגמרי מהמגרש כפי שהוא נוהג לעשות. הכל בראש אצל הבחור הזה, פשוט אין לו את הנוכחות והדומיננטיות במרכז הקישור, הוא לא לוקח אחריות.

9. KirkH Member

טיק טק, טיק טק...

מעניין באיזה ספין הכלב יבחר לתרץ את ההפסד ה"הרואי"? או שהשבוע זה "מרגש עד דמעות"?

יאללה יאללה, עוד פוש קטן.

10. THE STRETFORD END Member

כדור ההגבהה של בארטון היה חד ומדוייק,גם קארול עשה תנועה יפה אבל דה קוסטה אשכרה יצא לאופסייד כשהוא נמצא על קו ה 5...לך תבנה עם זה מדינה.

מארק נובל תמיד היה שקרן,היתה איזו פריצה של אנריקה במהלך המחצית השנייה,עבר את נובל בקלות מרגיזה,נובל
    המשיך בריצה קלילה ממש,משהו שהזכיר את גארת' בארי בגול השלישי שאנגליה ספגה מגרמניה בקיץ האחרון,
    זה יכול להטריף אותי דבר כזה,הקלות הזו,החוסר אכפתיות הזה,פה מפסידים משחקים,בתבוסתנות הזו.

11. רמי Member

אנדי קארול - תענוג. יופי של חלוץ ופרוספקט לנבחרת בעתיד (ואולי כבר עכשיו במקום קראוץ' הבדיחה).

אני מאוד מקווה ששבוע הבא, נעשה את העבודה ונסגור את הסיפור הזה עם גרנט, בתקווה שזה יקרה אחת ולתמיד!.

12. The_Magpie Member

איכשהוא אנדי קארול ממש מזכיר לי בפנים את דייוויד גילמור הצעיר, לא יודע למה...

13. WellNeverDie Member

אני ראיתי את המשחק של חיפה נגד אשדוד, אבל ישר שראיתי את העידכון שמראה 2-1 לניוקאסל, הייתה לי תחושה חזקה שקרול כבש. חלוץ צעיר ונהדר.

מחר יונייטד חייבת לנצח - חייבים ליצור רצף מסוים של ניצחונות ומומנטום חיובי, חייבים לנצח בחוץ סוף סוף, והעבודה שסיטי או ארסנל מפסידים נקודות מחר חשובה. חיביים לדלג קדימה ולהדביק את צ'לסי. יש לנו רק ניצחון אחד ב-5 המשחקים האחרונים בליגה, והמצב הזה נוראי.

14. ARSI Member

אני ראיתי את המשחק של חיפה ואשדוד וחטפתי דיכאון. כשהעברתי לווסטהאם-ניוקאסל וראיתי שוב את ההבדלים ברמה, בקצב ובקהל הדיכאון הפך לקליני.
    יופי, עוד הפסד לגרנט. עלוב לראות שהאופציה ההתקפית שלו מהספסל היום הייתה בני מקארת'י.
    ניוקאסל בניצחון של 6 נקודות שיעזור לה מאוד במאבקי התחתית.

צ'לסי הפתיעה בחולשה שלה מול וולבס. חשבתי שזה ייגמר בחמש- שש חתיכות אבל עד הדקה ה-80 היה רק אחת אפס והזאבים הקשו עליהם מאוד. דויל עשה הרבה בעיות לאיבאנוביץ' למרות שהוא נמוך וחלש ממנו בהרבה. חבל,כי אם הייתה יריבה טובה יותר מולה היום הם היו מאבדים נקודות.

15. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

איתי, הקרוס המצויין בגול השני לא משנה את העובדה, טוב זו לא באמת עובדה אלא יותר דעתי, שבארטון לא מתאים לאגף ימין. אני מודע לכל החסרונות של רת'לידג', אני גם לא יודע אלו עוד קשרים ימניים יש בסגל, אבל אני חושב שהוא או כל קשר ימני אחר שאני לא מודע לקיומו חייב לשחק.

למרות כל התשבוחות פה, אני חושב שזה היה אחד המשחקים החלשים של קארול מבין אלו שראיתי ממנו, כמו גם של ניוקאסל עצמה. נראתה הרבה יותר גרוע מאשר בתיקו המביך בשבוע שעבר מול וויגאן בבית. מקווה לראות משחקים יותר טובים מניוקאסל ומקארול, לפחות לגבי החלוץ אני די בטוח שהוא עוד ישתפר והרבה.

בדיוק, ניוקאסל לא עשתה הרבה בשביל לנצח, אבל למזלה ווסטהאם הלכה לישון אחרי 30 דקות...