המחזור התשיעי בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏22/10/10.

1. קינג לדלי Member

וואי זה היה מבחיל.
    ווסטהאם לא עשו שני פסים בחצי השני.
    שום תבנית משחק,שום התלהבות,הקהל מיואש ואנמי,השחקנים משחקים בהילוך שני.

ניוקאסל ניצחו בגלל ההתלהבות ולא בגלל כדורגל גדול והם רצו הרבה יותר.

אנדי קארול אם יפסיק לג'עג'ע ברחבות הריקודים והפאבים יהיה חלוץ טוב מאוד.

מי שראיתי פעם ראשונה ומאוד הרשים אותי היה טיאוטה או טויוטה או איך שלא קוראים לו.
    אי אפשר להוציא לו כדור מהרגל.

נערך לאחרונה ב: ‏24/10/10
  2. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנדי קארול חייב לעבוד על כמה אלמנטים נוספים במשחק שלו, במיוחד על בעיטות, אבל יש לו את זה. פשוט יש לו את זה. הוא מתמקם מעולה, הוא מגיע לכדורים טוב, הוא נוגח מצוין, הכי טוב שהיה בקבוצה מאז שהגדול מכולם פרש. הוא צריך באימונים פשוט לבעוט לשער מכל פינה ברחבה (וגם מחוץ לרחבה), בדגש על בעיטות מהירות בנגיעה. הוא באמת יכול להיות שחקן ענק, איזה כיף ששחקן כזה נמצא אצלנו.

לגבי המשחק עצמו: אתם אוהבים להשמיץ את שולה אמאובי, אבל הוא אחלה של שחקן. הבעיה העיקרית היא שהוא לא מצא את עצמו היום בהרכב. איפה הוא בדיוק היה אמור לשחק? קארול הוא החלוץ, נולאן משחק טיפה מאחוריו. ומה עם שולה? הוא שחקן טוב, אבל קשה לי לראות אותו מגיע לידי ביטוי ליד נולאן וקארול. כמו שכתבתי, ניוקאסל הייתה מסוכנת הרבה יותר אם ראיין טיילור היה משחק במקומו. בכלל, היה מאוד מוזר לראות היום את ניוקאסל לא מבצעת שום חילוף, זה די נדיר.
    ניוקאסל הלכה היום הרבה על הרמות (כל חמש הדקות שקדמו לשער של נולאן היו מלאות בהרמות לרחבה), והאמת, כשברחבה נמצא אחד כמו קארול, מגובה בנולאן, זה לא בהכרח דבר רע. ואם זה כבר הופך להיות סגנון משחק, אז יכול מאוד להיות שבארטון באגף זה לא רעיון רע. מעניין לראות איך העניין הזה יימשך, אם הספסול של ראתלג' יימשך, או שאולי בכלל נזכה לראות את שיין פרגוסון בן ה19 משחק (נתן משחק לא רע בכלל מול צ'לסי בגביע הליגה). בכל מקרה יהיה מעניין בגזרה הזו. חוץ מזה אני מצטרף לשבחים על טיוטה - נתן משחק טוב. יש לו עוד מקום להשתפר, הוא עשה פה ושם שטויות, אבל בגדול הוא הראה מי בעל הבית, וזה טוב.
    ולגבי ווסט האם - פשוט עצוב לראות מה אברם עשה מהקבוצה הזו. אין שיטת משחק, אין סדר, אין כלום. כל אחד מחכה שמישהו אחר יקח אחריות, ושום דבר לא יוצא מזה.

3. k_700 Member

אני רואה שגם אתה עדיין לא התאוששת מהגול השלישי של גרמניה. אני עדיין מרגיש את הרוח שאוזיל השאיר שם לבארי בגול, פשוט האכיל אותו אבק.

4. k_700 Member

אני רואה שגם אתה עדיין לא התאוששת מהגול השלישי של גרמניה. אני עדיין מרגיש את הרוח שאוזיל השאיר שם לבארי בגול, פשוט האכיל אותו אבק.

5. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://news.bbcimg.co.uk/media/images/49596000/Xxx/_49596987_mnc_ars_0506.Xxx

מנצ'סטר סיטי - ארסנל
    ראשון, 17:00, סיטי אוף מנצ'סטר סטדיום
    שופט: מארק קלאטנברג

סיטי מגיעה למפגש הטעון עם ארסנל בכושר טוב מאוד. הנצחון הקליל על לך פוזנן בליגה האירופאית ביום חמישי סגר חודש של תוצאות מצוינות, שהחלו בנצחון הנהדר בתוצאה 1:0 על צ'לסי, המשיכו עם תיקו מכובד עם יובנטוס בליגה האירופאית והסתיימו כאמור בנצחון על הפולנים לאחר שני נצחונות ליגה על ניוקאסל ובלקפול, ונראה שסיטי מתחילה להיכנס להילוך גבוה.
    אבל מי שתופס כרגע את הכותרות מבחינת סיטי הוא כמובן עמנואל אדבאיור. החלוץ הטוגולזי כבש שלושער מול פוזנן ונראה שהוא חזר לכושר בדיוק בזמן למפגש עם האקסית המיתולוגית, מפגש שבפעמים הקודמות יצר לא מעט מחלוקות שיפוט ותיקולים קשים ומכוערים, ובעיקר התגרות בוטה של אדבאיור אחרי שכבש את שער ורץ לחגוג מול היציע של אוהדי ארסנל. אין ספק שאדבאיור יהיה עוד פעם בורג מרכזי במשחק, בין אם יפתח בהרכב של סיטי ובין אם לא, וכמובן שהוא יעלה עם תוספת מוטיבציה משמעותית בעקבות ההסטוריה הלא נעימה עם ארסנל.
    אדבאיור ככל הנראה יפתח בהרכב בחוד כשנראה שמנצ'יני ייתן לו את הבטחון ויקווה שהוא יציג את אותה חדות כמו במשחק האחרון בליגה האירופאית, כשלצידו בהתקפה ישחקו כמובן טבז וככל הנראה אדם ג'ונסון או דויד סילבה.
    בגזרת הפציעות, מאריו באלוטלי עדיין בספק אך אמור לחזור בזמן ולפתוח על הספסל של מנצ'יני, כשעוד לא ידוע אם קולו טורה יספיק גם הוא לחזור וכנראה לא יהיה בסגל.

הרכב משוער: הארט, ברידג', לסקוט, קומפאני, ריצ'ארדס, דה יונג, י.טורה, סילבה (בארי), מילנר, טבז, אדבאיור (ג'ונסון).

http://cdn.epltalk.com/wp-content/uploads/news.bbc.co.uk/wp-content/uploads/2009/09/adebayor9.thumbnail.Xxx
    אדבאיור חוגג במפגש המקביל בעונה שעברה. יחגוג גם הפעם?

ארסנל מגיעה אחרי עוד התפוצצות בשלב הבתים של ליגת האלופות, כשהפעם הקורבנות היו שחקני שטחאר דונייצק, שקיבלו חמישייה מרגלי המכונה המשומנת של ארסן ונגר. הבעיה היחידה היא, שהמכונה מתחילה קצת לקרטע כשהיא רואה קבוצות גדולות בשנים האחרונות, ובמיוחד את סיטי באצטדיונה הביתי - כאשר ב4 מתוך 5 המפגשים האחרונים בין השתיים במנצ'סטר, סיטי יצאו עם ידם על העליונה, ולמרות הנצחון הגדול באמצע השבוע, התותחנים מגיעים למשחק הקרוב כאנדרדוגים באופן מסוים.
    וכמובן שאיך אפשר בלי לסכם קצת את הפציעות שמציבות את ונגר בדילמה לא קטנה בעמדות מפתח, כאשר רובין ואן פרסי ותומאס ורמאלן עדיין פצועים, וג'ק ווילשר כמובן מתחיל לרצות את עונש ההרחקה שלו מהמשחק מול ברמינגהאם. באקארי סאנייה אמור לחזור מהפציעה שלו ולמלא את מקומו בעמדת המגן הימני כרגיל, כאשר לצידו במרכז ההגנה צפויים לפתוח דג'ורו וסקילאצ'י, שיצטרכו להיות בשיאם אם הם רוצים לשמור על שער נקי נגד ההתקפה המצוינת של היריבה שלהם בראשון.

הרכב משוער: פאביאנסקי, קלישי, סקילאצ'י, דג'ורו, סאנייה, סונג, פברגאס, דיאבי (דנילסון), וולקוט, ארשאבין, צ'מאח.

6. AronB Member

סאוזר, שכחת את נאסרי.
    לא רואה מצב שהוא יושב היום על הספסל, יותר סביר שת'יאו יהיה זה שישב על הספסל במקומו (וחבל, כי הייתי מעדיף לראות את אבו דיאבי על הספסל).

7. cityblues beter dead than red

Scouser Tommy

סלח לי על הקטנוניות,התחושה אחרי התיקו עם יובנטוס היתה של אכזבה ובטח לא של "איזה יופי,סחטנו תיקו מיובה" זה הרושם שאתה נותן.
    ההגנה של יובה מנעה מאיתנו חודש מושלם.

אני בכל אופן מטפס במשרד על הקירות וסופר את השניות.
    אני כל כך רוצה לראות את אדא חוגג גם היום.

8. Ryan Giggs11 Member

משחק חוץ סופר חשוב וסופר קשה היום בבריטניה סטדיום(אני חולה על האצטדיון הזה).
    אחרי כל סאגת רוני המאוסה חובה ניצחון חוץ ראשון העונה.

9. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

דווקא חשבתי שה'מכובד' הוסיף שלא מדובר בתיקו שסחטתם, אלא שאפילו הגיע לכם יותר... אבל בסדר, מקבל את ההערה.

AronB
    הייתה לי הרגשה שמישהו חסר בהרכב המשוער שכתבתי... תודה על התיקון.

10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

11. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

YES ו- ALV1172 בסופקאסט הם הכי אמינים בעיקרון. יש שם גם את פוקס ספורט (FS) אבל אני לא זוכר שהעונה הם שידרו בסופקאסט אז אני לא יכול להגיד. בעיקרון רוב הלינקים שיש לידם EN, כלומר שהמשחק משודר באנגלית, הם בד"כ טובים בסופקאסט.

עריכה : בדקתי עכשיו ו-YES עובד אבל לא בטוח שישדרו שם את יונייטד - בדיוק עכשיו משדרים את האולד פירם! איזה קטע. חבל שזה יוצא על המשחק של יונייטד.

נערך לאחרונה ב: ‏24/10/10
  12. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

sop://broker.sopcast.com:3912/90521

לינק טוב למשחק לכל אוהדי יונייטד.

הספקתי לראות באולד פירם את סלטיק כובשת ממש לפני המחצית, איך הם חגגו... בפרמיירליג לא רואים יותר מדי מהתשוקה הזו.

בהצלחה לסטוק ולמנג'ר הבהמה שלהם.

13. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

בלקבורן של פאט סאם נגד ליברפול של הודג'סון. קרב קבוצות הבעט ורוץ של הפרמיירליג, אני חושב שהיום יישברו שיאי פרמיירליג על כמות הזמן שהכדור יהיה באוויר. בכלל, 2 מאמנים שאוהבים פשוט לדלג על הקישור עם רקטות מההגנה, המשחק היום ייראה כמו טניס.

14. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

בלקבורן במובן מסוים אפילו יותר קיצונית מסטוק, אצל שתי הקבוצות יורים את הכדור לאוויר מכל מקום אפשרי למגרש אבל אצל בלקבורן יש גם את פול רובינסון שיש לו בעיטות שוער מעולות ככה שמשחק שלם ההגנה צריכה להתמודד עם מצבים נייחים! ממש סיוט שם. קשה לי לראות את ליברפול מנצחת שם, עם איך שהיא נראית.

15. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשחק באנפילד, לא שזה משנה ממש את התחזית שלך.