המחזור התשיעי בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏22/10/10.

1. Gass12 Member

הכתובת היתה על הקיר אחרי 2 פנדלים ברורים שלא נשרקו היה לי ברור שנחטוף. מה שלא פוסל את האומנות בשער של טונצ'אי .שחקן מוכשר

נערך לאחרונה ב: ‏24/10/10
  2. Robin_Van_Persi Member

בחיים לא החזקתי מטונשי שחקן כדורגל,הוא כל החיים נתפס בנבדל,אבל הגול שלו באמת באמת מדהים!

רק דיברתי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx

3. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

על הפנדל הראשון עוד הבנתי, אבל אם אתה חושב שגם השני היה ברור אז יש לך בעיה קשה מאד...

בכל מקרה הרננדז שיחק אותה היום. יונייטד כבר שמטה יתרון שוב והוא הוציא אותה מזה. מדהים שדווקא סקולס נתן בגול של טונצ'אי מסירה אחורנית של טירון.

4. קינג לדלי Member

איך למען השם הוא לא הרחיק את גארי נוויל אחרי הקצירה הזאת ?
    ולא היה פנדל על אברה בעיקר בגלל שהוא לא הגיעע לכדור וכשהוא נפל או נדחף הכדור היה כבר אצל השוער וקשה לשרוק בסיטואציה שנגמרה.

הייתי בהלם מהרכות של יונייטד בגול של סטוק.
    סקולס מאבד,אף אחד לא מתקן,צ'יצ'אריטו נופל...
    לא יונייטד.

ואז בא צ'יצ'אריטו ואולי החזיר את האופי.

5. Ryan Giggs11 Member

כוס אמא של מארינר שופט אפס.
    שתי פנדלים שלא קיבלנו(וכן היה אדום ברור על נוויל-כמו שאמרתי, אפס).
    סוף סוף ראינו את יונייטד שחייבת גול אחרי שיוויון, טיפה לחץ וגול.
    שיחקנו לא משהו אבל למי איכפת?ניצחון חוץ ראשון במשחק קשה במיוחד.
    אה כן, הרננדזזז!!!

6. Gass12 Member

אוףף ניצחון חוץ ראשון שהיה הכי הכרחי בעולם.
    הושג בהרבה זיעה ומאמץ (גם שלנו האוהדים מהבית)....
    סוף טוב הכל טוב .שימות מארינר ושימותו הקנאים.
    ועכשיו צריך לבחור את מי לעודד בין השיטי לארסנל.הממ...
    משחק טוב עם הרבה טעויות שיפוט ותיקו בסוף יעשה לי את זה.

הבישול של פטריס היה צדק פואטי לקיפוח ...מצד מארינר המזדיין

7. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אסור בשום פנים ואופן להסתנוור מהניצחון. המשחק הזה לא שונה בכלום מקודמיו-אותה רכות שמתבטאת בהחמצות, באיבוד של קאריק, בהחלקה של צ'יצ'ריטו, באברה שבוכה על הפנדל במקום להשתלט על הריבאונד, בחוסר היכולת להרוג את המשחק ובסופו של דבר גם בספיגה. ככה יהיה קשה מאוד להמשיך. מה שכן, צ'יצ'ריטו מתחיל לפרוע שטרות, שחקן כמוהו שנמצא במקום הנכון בזמן הנכון היה חסר לנו מאוד בעונה שעברה.

ניצחנו משחק חוץ, אני הולך לבדוק אם פילים מעופפים באוויר.

8. k_700 Member

פנדל ברור על אברה, דלאפ פשוט באיטיות שלו דוחף בגסות את אברה אחרי שהוא מבין שלכדור הוא כבר לא יגיע לפני אברה.

אגב, שיפוט ביתי לחלוטין. לא היה נבדל במסירה להרננדז, היה יד ברורה של הוט בבעיטה של אברה.

אגב, ההתאחדות חייבת כבר למצוא פיתרון להוצאות חוץ האלה של דלאפ.
    לא הגיוני שהבן אדם ימשיך לעשות טקס של 15 שניות. אני זוכר כילד בחוגי כדורגל שאם לא מוציא את החוץ אחרי כמה שניות שורקים לחוץ עובר. אגב את הכדור הוא כבר מקבל מנוגב מהילד למה לנגב את הכדור ולגזול עוד 6 שניות.

שמח שעברנו את הסיוט הזה.

9. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההרכב של סיטי - הארט, ריצ'ארדס, בויאטה, קומפני, בואטנג, יאיא טורה, בארי, דה יונג, סילבה, מילנר וטבז.

בואטנג מגן שמאלי? חבל, בניתי כבר על לסקוט. בכל מקרה טוב לראות שאדם ג'ונסון לא בהרכב.

10. k_700 Member

אני החלטתי בלב קשה שהיום אני עם ארסנל.
    אבל אם להיות ריאלי, זה יהיה קשה מאוד לארסנל. היא בכלל לא פייבוריטית. בטח לא עם ההגנה שלה.מעניין כמה דקות יקח לקלישי לעשות את הטעות הקבועה שלו.

אגב, ברקאמפ, איזה ה"כוכב" החדש דנילסון? מה הסיבה שהוא לא בהרכב, הרי הוא אחד היציבים העונה?

11. פול סקולס Member

הנפילה של אברה:
    זו דחיפה ששווה פנדל, אבל כפי שנאמר כאן, הכדור כבר לא היה שם... מצד שני, שופטים שורקים על תפיסות ברחבה (כשמוגבההת קרן לצורך העניין) בלי קשר לאיפה הכדור הלך והאם לשחקן שהוכשל היה או לא היה סיכוי להגיע אליו.
    לא יודע. הלאה.

גארי נוויל כמובן שהיה צריך להיות מורחק, אולם כפי שציינתי קודם, הצהוב שהוא קיבל היה רך לטעמי.

הטענה לפנדל בעקבות נגיעת היד של שחקן ההגנה של סטוק (הות'?) אחרי הגבהה של אברה: בצ'ארלטון הראו הילוך חוזר שבו מתמקדים ב... תומאס סורנסן. יופי גאונים.

ושכחתי לציין את המסירה של סקולס שהעמידה את הרננדז באחד-על-אחד, נבדל לא היה, שריקה לנבדל כן. אבל זו כבר אשמתו של הקוון...

באופן כללי הייתה לי תחושה שמארינר היה מעצבן, לא הצליח לשלוט בקצב המשחק. זה קשה עם הלחץ של הקהל בבריטניה סטאדיום, אני יודע. אבל ככה באופן כללי חשבתי שיכל להיות שיפוט טוב יותר.

ולמה לא עושים משהו עם הוצאות החוץ האלה של דלאפ? לא בהקשר של המשחק היום, אלא בכלל. לוקח לו איזה חצי דקה להוציא כדור חוץ (אולי אני קצת מגזים, אבל אתם מבינים את הנקודה). אם שחקן שמוציא כדור חוץ עומד עם הכדור ביד (יענו, לא מוצא למי למסור) את אותו הזמן שלוקח לדלאפ להוציא חוץ, זה כדור עובר.

צביאל, איפה ההתלבטות?
    מצידי להיות בעד ליברפול אם הם משחקים מול פולהאם שמתחרה איתנו על האליפות.
    אני תמיד בעד מה שטוב לנו מבחינת הטבלה, ושיזדיינו כל היריבויות שלנו.
    תיקו יבוא לי בטוב, גם ניצחון של ארסנל יותר ממתקבל על הדעת.

12. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

ליצן, הוא בהרכב.

13. k_700 Member

מי ליצן אני או דנילסון?

14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מנציני פשוט מאמן משעמם. כל כך הרבה אופציות התקפיות והוא שוב בא להוציא תיקו. אני היום עם ארסנל.

15. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

חוליית הגנה מפתיעה של מנצ'יני שאם חושבים על זה יכול להיות שהרביעיה הזאת יחד עם הארט זאת ההגנה הטובה ביותר שהאיטלקי יכול להעלות מכיוון שאת קולארוב לא ראיתי ככה שאי אפשר לדעת מה הוא שווה בדיוק, טוב מאוד שברידג' ולסקוט לא בהרכב ולגבי אלו שפותחים: קומפאני זה הבלם הטוב ביותר שלנו, בויאטה הבטחה גדולה, ריצ'רדס שהוא לא משאיר את השכל בבית הוא מגן מצוין עם הפיזיות והמהירות שלו, בואטנג כבר הראה במונדיאל שהוא מגן שמאלי לא רע בכלל.
    שלישיית הקישור האחורי פותחת וזה חשוב כי נגד קבוצה כמו ארסנל צריך לשלוט באמצע אבל בהתקפה למה מילנר ולא אדם ג'ונסון? המאצ'-אפ בין ג'ונסון לקלישי יכל להיות לנו מצוין, אדבאיור לעומת זאת למרות השלושער צריך לפתוח על הספסל ולהיות ג'וקר של מנצ'יני.