המחזור התשיעי בפרמייר ליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Liverpool-Forever, ‏20/10/11.

1. Jack Wilshere Member

אחד המשחקים הטובים שראיתי לאחרונה. קצב טוב, הזדמנויות בשני צידי המגרש, מתח עד הסיום. מה עוד צריך?

נוריץ קבוצה חביבה מאוד. למברט ללא ספק מוציא את המקסימום מהסגל. הקבוצה מפגינה לחימה ונחישות יוצאת דופן, וגם מניעה את הכדור לא רע על הקרקע. כיף לראות את הקבוצה הזו (וגם את האוהדות הקשישות שלה ביציע). למרות זאת, אני לא אופתע אם היא תיאבק נגד הירידה, ואף תרד ליגה בסופו של דבר. הליגה ארוכה, וכבר ראינו לא מעט עולות חדשות פותחות חזק וקורסות בסיום.

קשה לי להאמין שנוריץ' היו מבקיעים לולא היציאה המיותרת של ריינה מהשער. סוארז אחד הבודדים בליברפול שהגיע למשחק, אבל החמיץ יותר מדי. אני לא מבין מה אתם מצפים מדאונינג. מדובר בשחקן שכל מה שיש לו להציע מסתכם בהגבהות חדות. הוא לא מגוון מספיק, ולא טוב מספיק. הסכום ששולם עליו הוא מגוחך.

שיפוט מצויין של וולטון, שלא נכנע לאווירה המלחיצה (והרגילה) באנפילד ולהצגות החוזרות ונשנות של סוארז.

2. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא. אני אומר שלדעתי החילוף הזה לא היה קשור לכשירות אלא היה מקצועי לחלוטין. וזה מה שמרתיח.

3. ARSI Member

עוד משהו שלא ברור זה למה דאלגליש פתח עם דאונינג ש-90 אחוז מהיכולת שלו זה הגבהות כשאין לו למי להגביה (קארול ישב על הספסל, סוארז וקאוט הם לא נוגחים טובים).

4. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה הוא פתח איתו? למה הוא רכש אותו?
    Strawberry Fields
    לא מבין את הדוגמא של בניטז עם טורס.
    לא מעט פעמים בניטז התחיל עם טורס על הספסל ולפעמים גם הוציא אותו מהמגרש ושתו לו את הדם עם קשית.

5. ARSI Member

רכש אותו בשביל ההרמות לראש של קארול הטאוויל.

6. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני שומע את זה הרבה ודאונינג עדיין לא הרים כדור אחד נורמלי העונה. גם במשחקים הטובים יותר שלו, בתחילת העונה, מה שהוא תרם בעיקר היה רוחב למגרש ואופצייה לשבור צפיפות הגנתית, לא ממש הגבהות יעילות...אם כבר מישהו הביא שיפור משמעותי לתחום הזה כפי שציפו ממנו זה צ'ארלי אדם שהמצבים הנייחים שלו הם נכס לקבוצה. (למה לעזאזל דאונינג לקח חלק מהקרנות ואת הבעיטה החופשית האלכסונית לשער?)

7. Andrei Kanchelskis Member

אני חושב שצריך להתחיל לקחת פה ברצינות את ניוקאסל כמועמדת לסיים במקום הרביעי. נכון שהיכולת שלה כלל לא מרשימה ונכון שהסגל שלה הוא אפור למדי אבל עובדה שבמבחן התוצאה עומדים העורבים עד כה מעולה וחוץ מיזה הקבוצות העיקריות שאמורות להיאבק איתה על המקום הרביעי נראות הן גם הן בינוניות ולא עד כדי כך חזקות ממנה והכוונה היא לליברפול,טוטנהאם ואולי גם ארסנל(שבינתיים די רחוקה מהצמרת) ניוקאסל יכולה בהחלט להיות הפתעת העונה ולסיים רביעית, הכל תלוי בחוסן המנטלי של השחקנים שכן כולנו זוכרים את הקריסה של אסטון וילה לפני 3 עונות.

נערך לאחרונה ב: ‏23/10/11
  8. skyday20 Member

אני יקרע בין המשחק של ארסנל, לבין משחק שהוא צפוי להיות ברמה הרבה יותר גבוהה הדרבי.
    יכול להיות שזה אילוצים של המשחקים באירופה, וגם הגביע האנגלי. שגרמו לסדר המוזר הזה של 5 משחקים ביום ראשון. היה צריך להעביר את צ'לסי למחר, ולהעביר את ארסנל או יונייטד לשעה 5.

9. אבו Member

או שהדרבי של מנצ'סטר היה משוחק אתמול במשחק המוקדם- ושאני חושב על זה בשנים האחרונות, נראה לי שרוב הפעמים הדרבי של מנצ'סטר שוחק ביום שבת במשחק המוקדם. חבל.

10. Strawberry Fields Member

נכון, אבל גם לא מעט פעמים הוא היה מזרז את החזרה שלו ובגלל זה הוא היה נפצע שוב.

11. אבו Member

נדבר בינואר. זוכר איפה האל סיטי הייתה באמצע אוקטובר בעונה שהיא ירדה ליגה? אפילו גבוה מניוקאסל, אם אני לא טועה. אין ספק שהם מפתיעים לטובה, קבאיי עושה רושם של שחקן מצויין, טיוטה ממשיך את ההתקדמות שלו מהעונה שעברה- ממש סלע. בן ארפה משתלב לאט לאט וזה מאוד חשוב, כישרון כמו שיש לו ברגליים לא יינחת כל יום בניוקאסל. ועדיין, נראה מה יהיה שיגיע ההפסד הראשון, והוא יגיע, ואיך הקבוצה תגיב. כל עוד מייק אשלי מרחף מעל המועדון הזה, אני משום מה מתקשה לראות שם שדרוג אמיתי- אבל אין ספק שמגיעות להם מחמאות על פתיחת העונה המצויינת שלהם.

12. Andrei Kanchelskis Member

אי אפשר להשוות בין ניוקאסל להאל סיטי, האל סיטי זוהי קבוצה שניצחה אז כל משחק במטרה לשרוד ומצאה עצמה עקב כך במפתיע בצמרת למשך תקופה קצרה שכצפוי נמוגה מהר מאוד, ניוקאסל היא קבוצה שעל הנייר הייתה מיועדת להיות במרכז הטבלה ולא לקרבות ההישרדות לכן אני חושב שיש להם סיכוי הרבה יותר גבוה להישאר בצמרת ואם לא להגיע לליגת האלופות אז לפחות לסיים במקומות 7-5 וזה לגמריי לא בשמיים לאור הריבוי בקבוצות בינוניות השנה שאינן מהטופ 6 וארסנל אגב היא עדיין קבוצה בסימן שאלה ככה שלא ברור אם היא חלק מהטופ או חלק מהקבוצות הבינוניות.

נערך לאחרונה ב: ‏23/10/11
  13. אבו Member

האמת, התחזיות לניוקאסל לפני פתיחת העונה היו אפילו קרובות יותר לתחתית מאשר למרכז טבלה. סה"כ העסק מתחבר שם יפה ועל כך המחמאות לאלן פארדיו. הנקודה הייתה, להמתין. לא חסר קבוצות שהפתיעו ופתחו את העונה בסערה אבל לאט לאט התחילו לקרוס.

מקומות 6-7 לא הייתי פוסל, אבל מקום לצ'מפיונס? אני מאמין שגם בSJP לא מתחילים אפילו לפנטז עד כדי כך רחוק.

ולגבי ארסנל, מה זה בשבילך "טופ"? ארסנל לא תישאר מקום 10-15 לנצח, בסופו של דבר היא תמצא את מקומה בטופ 6. האמת, כל הפתיחת עונה הזוועתית, פתיחת העונה הזוועתית ביותר מזה 35 שנה, ליתר דיוק- וניצחון היום, ואנחנו רק 2 נקודות מליברפול. אז המצב יתייצב בסופו של דבר.

14. AW forever Member

עם כל הכבוד למשחק שאמור להיות מסקרן, אני אראה את ארסנל-סטוק.

15. Eric Cantona Member

De Gea, Evra, Ferdinand, Evans, Smalling, Fletcher, Anderson, Nani, Young, Rooney, Welbeck

Hart, Richards, Kompany, Lescott, Clichy, De Jong, Barry, Milner, Silva, Aguero, Balotelli

העצבים כבר לא עומדים בזה!