המחזור התשיעי ב-SerieA - אינטר יוצאת לסן פאולו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י SerieA, ‏20/10/17.

?

מי תנצח, אינטר או נאפולי?

1. נאפולי דורסת

18.2%
  2. נאפולי בניצחון דחוק

36.4%
  3. אינטר גונבת ניצחון

18.2%
  4. תיקו שמשרת את שאר הצמרת

27.3%
  1. תומר1989 Member

הסטטסטיקה של רוב השופטים בליגה היא דומה במשחקים של יובה.

מה לעשות שהיא אונסת את הליגה כבר שנים

2. DRORIKO Member

ולא העלת בראשך שניצחנו את רוב המשחקים איתו כי......היינו יותר טובים?

3. DUGRI Member

שכחת גם שאישר שער בנבדל לאודינזה.
    3 טעויות קריטיות נגד יובנטוס, 0 נגד אודינזה, ועדיין "השופטים של יובה". מתי תתקדמו כבר?

4. SerieA Il Capitano

@טל.
    אינני מאוהבי יובנטוס אבל אני לא מבין כיצד ניתן לטעון לתיאוריית קונספירציה כשיובנטוס קיבלה אדום הזוי ושער של אודינזה שאושר מנבדל.

אודינזה פשוט קבוצה מזעזעת, זה הסיפור.

Dayatso, Bianconeri ו-Don Joan Roman אוהבים את זה.
  5. טל. Member

לא אמרתי שיובה לא קבוצה טובה.

אמרתי ששחקן יובה (במצב של 2-2, כשאודינזה על הגל) דפק אגרוף לפרצוף של שחקן יריב, וקיבל על זה פאול לטובתו + צהוב + הרחקת מאמן + מצב נייח ששינה את פני המשחק....
    במפגש אותו ניהל שופט שמעולם בכל חייו לא סיים משחק בהפסד של יובה.

את המסקנות תסיק לבד,
    ותתקן אותי אם לא דייקתי במשהו שכתבתי.

6. SerieA Il Capitano

האגרוף לשחקן של אודינזה לא היה מכוון, השחקן של יובה רץ לכיוונו וזו הייתה עבירה.

7. טל. Member

סרייהa,

טוב.

דוגרי,

לא היה שום אופסייד. המהלך גם עמד לביקורת var ונפסק בפירוש לאחר בדיקת וידאו שהיה קו אחד. אל תמציא דברים... וגם אין צורך להתרגש. שיפוט לטובת יובה זה מסורת באיטליה, עוד מהימים שסבא-רבא שלי ושלך היו תינוקות בעריסה.

8. DRORIKO Member

די נו לא היה שום נבדל, גול כשר של קליארי. הטמטום של השופטים בשילוב עם ה-VAR הזה פשוט הורס את הליגה

תומר1989 אוהב/ת את זה.
  9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

המצב הנייח תורגם לגול כי לאודינזה חרא הגנה, אודינזה קיבלה שישייה כי יש לה חרא הגנה.

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  10. DUGRI Member

@טל, אמנם נבדל קטן אבל זה עדיין נבדל.
    https://pbs.twimg.com/media/DMwgsm6XcAEWLv6.Xxx

11. Don Joan Roman Member

מתי בכל שנות קיומה יובה הייתה יותר טובה מיריבתה? זה נוגד את חוקי המשחק, כמעט כמו להחמיא לדזקו שהרי הורס לרומא.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

12. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

פאריאס כובש ומודה לזה שבשמיים בכל ליבו. השופט נקרא למסכים ופוסל את השער משום שהיה בנבדל. ואני תוהה, האם ה VAR יהרוג את אלוהים...

בכל אופן, הטריק הזה, להחזיר מאמן שלא הצליח ופוטר לא עובד בינתיים לקאיליארי. לעומת זאת לאינזאגי הטריק עם אימובילה ממשיך לעבוד.

13. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

סמי חדירה כבש שלושער, איך זה לא ברור שמשהו לא כשר כאן?!

Dayatso, Don Joan Roman ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  14. Alta Tensione Member

נראה לי קסאנו זה האקס רומא היחידי שאתה לא נזעק להגן בכל הזדמנות. אם קיים עוד אחד כזה בבקשה תיידע אותי.

לא קיים ds אחד בעולם שהיה עושה עבודה טובה יותר בקיץ מפאסונה ומיראבלי. אולי חוץ מהאקן, שגם עליו אי אפשר לומר שעמדת הlwf ב433 זרה לו לגמרי, כל הרכש היה הכי טוב שהיה אפשר להביא לעמדות הכי נחוצות שיש. כל החכמולוגים בדיעבד שעכשיו יוצאים על בונוצ'י היה משפריצים משמחה (כמוני) אם היו שומעים שהוא חותם אצלהם בקיץ. רוב הדרעק הזה שאנחנו אוכלים בחודשיים האחרונים זה על מונטלה ומונטלה בלבד. מאמן עם עמוד שידרה שבטוח בעצמו ויודע מה השיטה שלו שווה לא רץ לשנות מערך שהוא עבד עליו קיץ שלם אחרי 8 דקות של התפרקות באולימפיקו ובשביל שזה ישרת שחקן רכש אחד. בשתי משחקים האחרונים זה השיא: מגנים עם 343 הזוי כשרודריגז משחק בלם שמאלי (!?) ומתקיפים עם 451... קבוצה חדשה לחלוטין לא יכולה להתקדם לרמה כזאת של מורכבות טקטית כשהיא מתקשה בפעולות פשוטות של לחץ והנעת כדור. זה כמו שתנסה ללמוד לרוץ כשאתה עוד לא יודע ללכת. והתוצאה? שתי משחקים לא רק בלי לכבוש, אלא גם עם יכולת יצירת מצבים נוראית. אשתקד היינו מעולים טקטית אבל חרבנא פרסונלית והשנה בדיוק ההפך. על מי זה יכול להיות? אני מאוד מאמין במונטלה וחושב שזה מפגר לפטר אותו כרגע בעיקר בגלל שאני זוכר מה הוא עשה עם הסגל של שנה שעברה. אבל אם לא יתעשת מהר לא יהיה מנוס.

אגב זלאטן ישב 3 משחקים בחוץ על הרבה פחות ממה שבונוצ'י עשה היום. עונש ל-5 משחקים לפחות וגם כשיחזור הוא צריך לראות קצת ספסל כדי להוכיח שהוא באמת רעב כמו שהוא אומר בכל הזדמנות.

15. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

דניאלה ורדה של ורונה. לא עף עליו ויש לו משהו מעצבן בפרצוף.

הייתי harsh רצח עם מונטלה כאשר אימן אותנו. במיוחד בגלל בחירות הרכב לפי החבר'ה ששיחקו איתו => פיספוס של המקום הרביעי לאודינזה.

"עבודה":
    1."בואו לקאסה מילאן סוכנים יקרים, יש לנו 200מ' יורו"
    2. מיון רשימה שמית מיינסטרימית עד גיחוך.
    3. דוד דים סאם משלם על הכל.

הכל טוב. אחלה "שמות". באמת. הייתי עושה משהו דומה בFM. אבל מה עם סינכרון הרכש לכדי קבוצה או רעיון קומפטנטי איך הקבוצה תשחק ותשיג את מטרותיה? הרכש נראה אופורטוניסטי ומאוד לא מתוכנן. טוב רק על הנייר של אוהדי הקבוצה שעד היום לא מבינים מה מוזר בציוות של בונוונטורה-ביגליה-קסייה. הצמד חמד לא אמור לדאוג שהשחקנים מתאימים לשיטות משחק של המאמן? שיש כאלה בכלל? לדאוג שהשחקנים השתלבו? האם זה לא במסגרת תפקידם? מילאן איננה הקבוצה הראשונה שנבנתה כמעט מ0 עם השקעה מפלצתית, לאף אחד אחר לא היה כפתור sync וזו הפעם הראשונה שכמעט כל הרכש ה"נוצץ" נראה ממש רע גם ללא התייחסות לתוצאות הקבוצה.

מה גורם לך לחשוב שהרכש נעשה סביב 433? כי זה המערך שמילאן שיחקה איתו בעונה שעברה?

חכמולוגים = מבקרים?
    בונוצ'י מתחילת העונה נראה יותר גרוע מקנבארו של אינטר, לאחר שקיבל תפקיד מרכזי, עם המשכורת השניה בגודלה באיטליה. הוא לא חסין מביקורת? הוא הסיבה היחידה שעם כל הכסף הסיני, החלוץ שלכם הוא קאליניץ'. גם אם זה לא היה מתוכנן (כמו הרבה דברים אחרים) ונפל עליכם מסיבות שקשורות ליחסים שלו עם יובה, הוא עדיין שחקן הדגל של מילאן החדשה והראשון שצריך שצריך לתת דין על מצב הקבוצה.

אם זו דעתך, אתה לא ממש מבין את התפקידים והמבנה של מועדון כדורגל. מיראבלי המלך ופאסונה הזיין קונים שחקנים -> נגמר הקיץ -> עכשיו הכל על מונטלה? אתה לא חושב שהוא מנסה ליצור plan b כי הקודם לו לא עובד? נראה לך שהוא היה מבצע את כל השינוים אם הדבירם היו עובדים מהתחלה\בסיום הקיץ? השחקנים שהיו אמורים למלא תפקידים מסוימיים נמצאו לא מתאימים? הוא חייב לבצע שינוים עד שזה יתפוס.

גם אלאבה וקולארוב הפכו ל"בלמים שמאליים" לצרכי הקבוצה. אל תכנס לזה כל עוד המאמנים הגדולים בעולם עושים את זה. רודריגז לא מספק את הסחורה בתפקיד המקורי שלו, אין לכם בלמים טובים בסגל וזה יכל (ועדיין יכול) להתברר כהחלטה מוצלחת כפי שהיא על הנייר.

:)
    בדיוק.