המחזור התשיעי של הסריה A:: מה? כבר?!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏24/10/11.

1. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא רק מאטרי. זה פפה שעושה אחלה תנועה אבל כשהוא מגיע מול השער הוא או בועט בדשא או בועט לידיים של השוער (2 הזדמנויות של שער בטוח שהוא החמיץ) או ווצ'יניץ' שהדאבל פסים שלו זה ללקק את האצבעות אבל הסיומת צפויה, חלשה ולא מדויקת. מאטרי הוא חלק מזה.

2. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

* יובנטוס של שנה שעברה הייתה מאבדת את הראש כשהייתה סופגת שער שוויון. יובנטוס של השנה נלחמת עד טיפת הזיעה האחרונה כדי להשיג את הניצחון חזרה. לפעמים זה מצליח, לפעמים לא, אבל השוני בגישה הוא עצום וזה כמובן הדבר הכי משמעותי שיכולנו לבקש.

* קונטה עשה שיעורי בית טוב מאוד לקראת המשחק הזה. הלחץ הברצלונאי במחצית הראשונה היה אגדי ולא פחות, ההסתגרות בדקות האחרונות הייתה לא פחות מהכרחית. אין בושה בלשחק הגנתי כשהניצחון מונח על הכף.

* אפרופו קונטה, אין לי ספק שמדובר במאמן איכותי. רק תראו איך אנחנו נראים השנה ואיך נראינו בשנתיים האחרונות ולא פלא שאנחנו בשלוש הראשונות של הטבלה מאז תחילת העונה. רואים שיש קבוצה מאומנת עם תרגילים ברורים (הדאבל פסים והיציאה למתפרצות מעולות), עם שיטת לחץ מאורגנת ועם מוטיבציה מעולם אחר. עם השנים הוא עוד יתפתח, ואני מאוד מקווה שזה יקרה אצלנו פרגוסון-סטייל.

* יש לנו קבוצה סופר איכותית עם כמה באגים שכשיתוקנו יהפכו אותנו לטובים באמת, כלומר לקבוצה שמחזיקה 2-1 מול ריאל מדריד ולא מול פיורנטינה (ממש מתגעגע למשחקים מול האלופות אגב). דיברתי על זה במחצית ובמחצית השניה זה ניכר אף יותר. כמה רכישות, בעיקר להגנה ולהתקפה, ויש לנו על מה לדבר.

* הפנים לאינטר בשבת. עם הכושר הלקוי שלהם זו ההזדמנות שלנו להביס ולהשפיל אותם בביתם בתצוגה שלא תישכח בשנים הקרובות. אני מקווה שזו הגישה בוינובו.

3. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שמדהים אותי אצל קונטה הוא שלמרות היותו מאמן, הוא מתנהג כמו אוהד ממוצע (במובן החיובי). כששחקן מחמיץ הוא תופס את הראש כאילו קרה אסון וברגעי שמחה כמו לאחר כיבוש שערים או בעיקר לאחר הניצחון על מילאן, הוא יוצא מדעתו פונה לקהל וניכר האושר על פניו. עדיין לא גיבשתי דעה על יכולות האימון שלו אבל אני בטוח שהאהדה שלו למועדון גורמת לאווירה חיובית בחדר ההלבשה ובמוטיבציה רבה אצל רוב השחקנים. נחמד שיש מאמנים כאלו.

4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק כמה ימים אחרי שדיברתי סרה על קונטה וטענתי שלדעתי באשמתו הקבוצה לא מצליחה למצות את הפוטנציאל שיש לה, הוא מראה סימנים מאוד חיוביים. ויתר על המערך שהתעקש עליו כל כך, לטובת מערך שיכול להוציא מהקבוצה שלו הרבה יותר. הרוויח את ווצ'ניץ' למשל, שעד כה העונה היה בינוני למדי. הנצחון הערב בהחלט מגיע לו ולקבוצתו.

אנחנו בלי מונטוליבו די אבודים. נקודת האור היחידה היא יו-יו שמראה שיפור ממשחק למשחק. קבלת ההחלטות שלו עדיין די ילדותית, אבל התבגרות זה מה שבוודאי יקרה לו. נקווה שנספיק להנות מכך כמה שיותר.

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx מהשחקנים המצטיינים והיציבים של יובה העונה.

נערך לאחרונה ב: ‏25/10/11
  5. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הייתי רוצה שפפה יעזוב, אבל אם תגיע הצעה בסדר גודל שזניט הציעה עליו בקיץ (אם אני לא טועה, מעל 10 מיליון יורו) שתוביל לקניה של שחקן איכותי יותר, אז אני בעד. בסך הכל אני מרוצה מפפה העונה, הוא פשוט לא juve material כמו שהיינו רגילים. מוסר עבודה כשל שחקנים גדולים, לא מספיק כשרוני בשביל להוציא משהו מזה לפועל. (או לפחות ב-90% מהזמן)

6. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מצטער אבל אני לא מבין מה זה juve material. סוג דם? מבנה רקמות?
    יובנטוס צריכה שחקנים שיענו לדרישות המאמן, ישחקו טוב, ויעזרו להביא נקודות. פפה עומד עד כה בכל הקריטריונים. אז למכור אותו, ועוד בינואר...

7. 亚历山大帕托 Member

ניצחון מינימלי אחד על אחת הקבוצות החלשות בליגה ופתאום מתחילים דיבורים על קונטה כמאמן טופ עתידי, איכות הסגל שזקוק רק לתיקון או שניים כדי להתחרות באירופה, פפה כשחקן נחות לרמה הנוכחית של יובה...

:aaagath:

אעלק להשפיל את אינטר בביתה! תשמחו אם תצאו משם עם נקודה אחת. 

8. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא לא מספיק מוכשר, צריך להודות בזה. רק מהיום: פספוס הכדור ובעיטה בדשא במקום, בעיטה היישר על השוער באחד על אחד, הרמות שמגיעות לשום מקום, דריבלים שלרוב נחסמים, איבודי כדור שטותיים.

כן, הוא קורא טוב את המשחק ויש לו מיקום מעולה ובעקבות זה הוא מאוד דומיננטי, אבל זה וההשקעה העצומה שהוא מקדיש בכל משחק לא מניבים פרי כי הוא לא מספיק טוב. יכול להיות שהוא עומד בכל הקריטריונים, השאלה היא מה ההבדל בין שחקן כמו קאמו שגם ענה על אותם קריטריונים ושיחק באותו מקום במגרש לבין פפה, ובאיזה יובה כל אחד שיחק.

אייג'נט, בוא נדבר בסוף הסיבוב, שלדבריך אתם אמורים להיות ראשונים כבר עד אז. להגיב על כל פרובוקציה שלך לגבי יובה זה לעבוד פה שעות נוספות.

9. Milanista Member

היה לכם לו"ז די קל עד עכשיו ובכל זאת איבדתם הרבה נקודות מול קבוצות קטנות. נראה מה תעשה במחזורים הקרובים, ב5 מתוך 6 מחזורים הבאים יש לכם את אינטר, נאפולי, פאלרמו, לאציו ורומא.

10. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפני כולם,

Stekelenburg, Perrotta, Heinze, Burdisso, J. Angel; Gago, De Rossi, Pizarro; Borini, Lamela, Bojan.

11. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה שפפה שחקן עם מגבלות וזה שקאמורנסי היה טוב ממנו לא אומר שישנו צורך להיפטר ממנו בזמן שהוא מהווה שחקן חשוב עבור הקבוצה.

ואל תתייחסו לאנדרי, זו סתם דרך שלו להתמודד עם כך שקסאנו הפך לשחק חשוב מאוד להצלחת קבוצתו.

12. benos Member

אני שמח שאנריקה משחק עם בוז'אן ולאמלה בחוד שיהיה יותר נייד וטכני, אני מקווה גם שבוריני שחקן יותר טכני מאוסבאלדו ובוריילו הכבדים, בכל מקרה זה עדיף על שניהם ביחד לא משנה עד כמה בוריני כבד.

13. Milanista Member

נוצ'רינו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx :aaa8:

14. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

מילאן - המקום שבו הקשר בין הסיכוי של שחקן לכבוש שלושער לבין העמדה שלו על המגרש מקרי בהחלט.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏26/10/11
  15. עודד (אוהד הצלחות) Member

מילאן- המקום שבו החלוצים מחמיצים והקשרים קורעים את הרשת...