המחזור התשיעי של הסריה A: קבוצות הצמרת ינצחו?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏27/10/12.

1. Roma מנהלים

וואו!

איזה מסירה גאונית של טוטי, לאמלה? אין מה לומר. שער מדהים.

עריכה:

אני באמת מקווה שהוא אוהב את רומא כמו שאנחנו אוהבים אותו. למה אם לא? שנה הבאה באחת מאריות אירופה.

נערך לאחרונה ב: ‏28/10/12
  2. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אודינזה תפסה יום הגנתי פשוט מזעזע, מה זה היה בשער השני? יופי של טוטי, יופי של לאמלה. צמד וזה יכל בקלות גם להיות שלושער.

3. golding מנהלים

העברתי למשחק בדיוק לפני השער הראשון. שני מהלכים מבריקים של טוטי מסדרים יתרון נוח לרומא. תענוג לראות את טוטי, וגם את לאמלה כמובן.

4. Roma מנהלים

מחצית, סך הכל פתחנו מצוין ו2-0 מהיר יחסית אבל אז שוב סוג של שאננות ואנחנו ב2-1 וזה שברירי מאוד, אונדינזה התחילו ללחוץ קצת ושוב ראינו שאין לנו הגנה מספיק טובה.

זמאן חייב לעורר קצת את השחקנים ולגמור את המשחק הזה לפני שנקבל את ה2-2.

5. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

משתדל לא להפסיד משחקים של רומא. הנאה אמיתית וגם השבוע זה לא יוצא דופן. (בדקות מסוימות גם אודינזה שיחקה כמו ברצלונה)

יניב, אתה רואה מה זה לאמלה ביום טוב?

6. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

היום הוא בהחלט יותר טוב מהפעם הקודמת אבל גם אז הוא היה סבבה. ובינתיים המחדל הברזילאי סביב די נטאלה ראוי לועדת בדיקה, הגאון מהפריולי משווה.

7. Roma מנהלים

2-2, כל כך צפוי, דווקא טעות של טוטי במסירה הזויה והגנה פשוט בדיחה.

אני מקווה שהם יתעוררו, זמאן חילוף!

8. golding מנהלים

Tancredi Palmeri ‏@tancredipalmeri
    Class:Di Natale cd appear in offside in the goal,Totti went to ask him,Di Natale assured he wasn't,Totti believed that.League of Champions

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

9. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

יותם,תעשה לי טובה, אנחנו מדברים על פאקינג קאטניה! על שער לפני המחצית! איך לעזאזל אתם יכולים לטעון שקאטניה הייתה מנצחת את המשחק?! זה באמת נהיה מרדף מכשפות הזוי. כמו התגובות שמצדיקות את הנבדל של אבאטה,הרי אם זה היה ליכשטיינר ומאטרי במקום אבאטה והמצרי אז כולכם הייתם משתגעים פה שגנבנו נקודות.

ואגב,לגבי הטפת המוסר - כולנו פה מגיבים,ציניות לא שווה ילדותיות,לפחות לדעתי. ההתנשאות הזאת שמנסה להוציא את אוהדי יובה כמצתדקים/עיוורים/ילדותיים/טיפשים/מושחתים ואת שאר הפורום נאורים/חכמים/נקיים/צדיקים הוא קצת..... מגוכח.

10. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל פעם שאני רואה חלקים מהמשחק של רומא, הקבוצה מובילה..משחקת נהדר מגיעה ללא מעט מצבים טובים, ואיכשהו אני מחזיר לערוץ ורואה שהיא בפיגור (או שיוויון במקרה הטוב)

11. Roma מנהלים

זמאן-הביתה. ניהול משחק מחפיר כרגיל, מתחילת העונה הוא פשוט לא יודע לנהל משחק. מאמן שיודע לגלות שחקנים אבל לנהל משחק אין לו מושג.

קבוצה של לוזרים, חייבים ניקוי אורות רציני יותר ולהביא בלמים מוכחים ולא את המציאות בשקל מברזיל שהינה רואים מה הם שווים ברגע האמת.

למעט בלאזרטי וקאסטן(שאני לא סגור עליו) כל השחקני הגנה שלנו פשוט לא מתאימים לליגת העל.

12. Marchisio Member

אודינזה גנבה 2 שערים. נבדל ופנדל שלא היה ולא נברא! אודינזה מושחתת! משפחת פוצו לכלא! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

13. Roma מנהלים

יש. סוף סוף טקא עושה משהו חיובי ומקבל כרטיס אדום.

14. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה? 2 שערים לא חוקיים של אודינזה היום בנוסף לקיפוח ברור מול קטאניה במחזור הראשון (וזה רק מה שאני זוכר), בחישוב שלי זה יוצא 5 נקודות שהיו שמות את רומא בצמרת הגבוהה של הטבלה. זמאן אשם שהקבוצה שלו סובלת מטעויות שיפוט פעם אחר פעם?

סגנון המשחק של רומא מקריב באופן חלקי את ההגנה, אבל זה זמאן וכולם ידעו מה הם מקבלים כשהחתימו אותו. בתכלס, בלי טעויות שיפוט זה גם סגנון משחק שעובד ומצליח.

15. Roma מנהלים

לרמות הגבוהות ברור שהשיטה הזאת לא תצליח. ראה לדוגמא יובנטוס(נכון שאי אפשר להביא משחק אחד לדוגמא אבל עדיין) קבוצה עם הגנה וקישור חזקים מאוד פשוט מבטלים את כל ההתקפה שלך ופשוט אתה מקבל בראש.

זה לא קשור כבר לסגנון משחק, כבר כמה משחקים שאתה מוביל ב-2 גולים לא צריך להמשיך להתפרע ולהפקיר את ההגנה, מה הבעיה לתת הוראה להוריד לחץ ולהישאר יותר מאחור אבל ממשיכים להפקיר וראינו מה קרה בסוף המשחקים האלו.

זה נראה מהצד שהוא מאמן בשביל היופי ולא בשביל ההישגים והמטרה שהיא להעפיל לליגת האלופות.
    קבוצה כמו אינטר בסוף תהיה בליגת האלופות עם התקפה עלובה והגנה חזקה ורומא של זמאן תישאר עם המחמאות.