המחזור התשיעי של הסריה A: קבוצות הצמרת ינצחו?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏27/10/12.

1. ASROMA Member

אני מאוכזב מאוד. השופט דפק אותנו פעמיים עם שער מנבדל ופנדל שלא היה.

אני בא בטענות לזמאן על ניהול המשחק, הפקרות מוחלטת בכל החלק האחורי וחילופים מאוחרים, דודו היה צריך לצאת במחצית ולא דקה 60, טוטי היה צריך לצאת דקה 60 ולא דקה 85.

הלכנו על כל הקופה כדי לנצח את המשחק וזה הסגנון של זמאן שאני בעדו, אבל לצערי ושוב אני חוזר ואומר השיטה הזו לא עובדת ואחרי 9 מחזורים אני אומר לכם היא גם לא תעבוד. המטרה ברומא היא מקום שלישי לפחות או רביעי. אני לא רואה את זה קורה כל עוד השיטה תמשיך ככה. התקפית נראים פנטסטי ואז מהר מאוד ההגנה בועטת בדלי וגומרת לנו משחק אחרי משחק.

אוסבלדו גם הוא במשחק פחות טוב היום החמיץ לא מעט. אני ברגע זה מוריד ציפיות ומבין ומפנים שלמקום השלישי אנחנו כבר לא נוכל להגיע.

2. yoni10 Member

חדשות חמות:

השופט במשחק של רומא - אודינזה עישן ג'וינט לפני המשחק, חשב שאודינזה זו בעצם יובנטוס בגלל המדים, ולכן קיפח את רומא בשני שערי חובה לא חוקיים.

3. Deki Member

:aaarofl: מה זה התקפה עלובה... אם זמאן היה אומר ל-5 שחקנים לעלות להתקפה ולא ל-8 כל משחק - רומא לא הייתה מבקיעה יותר מ-5 שערים עד עכשיו.
    השחקן היחיד שראוי להקרא שחקן מבחינה התקפית הוא לאמלה. ועכשיו השאלה מתי הוא יעבור לאינטר...?
    שמא הוא ירצה להרקב בבירה עד גיל 30-32... ואז מילאן תקבל אותו בברכה.

אה... וד"א, רומא יכולה לחלום על הצ'מפיונס.. כמו שזה נראה עכשיו יש 3 רצות על התואר בפער משמעותי מהליגה.
    המבחן הגדול של סטרמה מול יובה, ואז נדע אם להסתפק במקום השני :aaa031:

4. Roma מנהלים

תאמין לי שאינטר בכיף הייתה מקבלת להתקפה שלה את לאמלה,טוטי,אוסבאלדו ודאסטרו שהם יותר טובים מהתקפה העלובה שלכם.

5. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל שוב, עוד 5 נקודות בקופה שלכם שנלקחו מכם שלא בצדק והייתם במקום הרביעי, מעל לאציו. אז היית מביע אכזבה מזמאן? אולי, אבל אני בספק. עם זאת אני מסכים שלרמות הגבוהות ביותר (סקודטו, צ'מפיונס ליג) קשה להתקדם בלי הגנה מוצקה.

6. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

דיברנו על זה בפרטי אך אומר זאת גם כאן.

כמעט כל מאמן בסריה א' היה מנסה לנעול את המשחק אחרי המחצית הראשונה. מרביתם, היו מנסים זאת גם כאשר התוצא הייתה 2-2. זמאן לעומת זאת לא מאמין בזה. לא מחכים ליריב ברחבה, לא מתמסרים ללא תכלית ולא מנסים להעביר זמן. הקבוצה המשיכה לתקוף אחרי ה2-0 והמשיכה לתקוף אחרי ה2-2. "הפקרות" זו היא חלק מההיסטוריה של המועדון שבחרת לאהוד. "הפקרות" זו הינה הסיבה לחזרתם של האוהדים (אוהדים, לא בזבזני אוויר וירטואלי בקהילה הישראלית) לאולימפיקו אחרי תקופה קשה. "הפקרות" זו גם תביא תוצאות גדולות ברגע שהקבוצה תרוץ תקופה ביחד ותתחבר.

טוטי היה עייף להמשיך, אך עדיין שיחרר בעיטה מ30 מטר שפיספסה במעט את השער (מה היית אומר במקרה שהכדור היה נכנס?) שחקנים כמוהו (אם קיימים) מסוגלים לנצח משחקים כל רגע וזמאן עשה את הדבר הנכון לסחוט ממנו את מירב הדקות. אגב, המחליף שלו, בנגיעה היחידה בכדור, גרם למהלך שהוביל לפנדל המגוחך של אודינזה. חילוף מוקדם יותר היה מוציא את הרוח לחלוטין.

רגע..
    גול ראשון: כדור חופשי לאודינזה, אוסבלדו נוגח גרוע לרגליו של דומיצי שכובש מקרוב.
    גול שני : מסירה טועה של טוטי מתחילה מתפרצת של אודינזה שמפתיעה את מארקיניוס שבחר לנסות לתפוס את די נטאלה בנבדל.
    גול שלישי: פנדל לאחר טעות קשה של השופט.
    למה אתה מתכוון?

אתה מסיק מסקנות אחרי רבע עונה על קבוצה צעירה וחדשה לחלוטין (פרט לשלישיה ההתקפית שמשחקת שנה שניה יחיד ובמפתיע מציגה את היכולת הטובה באיטליה) בגלל הלחץ לשחק בליגת האלופות? לרומא אין מטרה נקודית לסיים במקום שלישי או רביעי או חמישי. יש מטרה לבנות קבוצה גדולה שתלחם על תארים בהקדם האפשרי. זה לוקח זמן ולא מעט סבלנות. אומנם הטעות בבחירת המאמן בעונה שעברה ופלופים של אותו מרקאטו מאריכים את הפרוייקט, אבל נכון לרגע זה, הקבוצה נראת כישרונית מתמיד ומתקדמת בקצב מהיר בזכות המאמן שלה. קח את הדברים בפרופורציה ותתחיל להנות מהקבוצה שלך.

ד.א. פלורנצי>פיאניץ' בכל אספקט של המשחק. אם תגיעה הצעה רצינית נוספת, יש להתייחס לנתון הזה.

נערך לאחרונה ב: ‏29/10/12
  7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב, גם לאציו קופחה אתמול כשנפסל לה שער חוקי בטענת נבדל.

8. Roma מנהלים

קובי, אתה מה הבעיה בכל הסרטים שאתה מאכיל אותנו? שזמאן חתום רק לעונה אחת וידוע בתור אחד שלא ממשיך הרבה זמן בקבוצה אז ככה שאם הוא לא ישאר כמה שנים טובות בשביל הפרויקט הזה אז..

נערך לאחרונה ב: ‏29/10/12
  9. Lupo Member

יש לנו אחלה קבוצה. מבדרת, התקפית, מוכשרת בטירוף. לא פעם ראשונה שאני נהנה מהקבוצה בחצי השעה הראשונה.
    ?
    לפי התיאור שלך קובי, אפשר לחשוב שישבנו להם על השער גם אחרי ה2-0. בפועל, הקבוצה נרדמה וזמאן לא עשה שום פעולה כדי לגרום לשחקנים לחזור ליכולת שהציגו בחצי השעה הראשונה, או להזכיר משהו משזה.
    וזה לא פעם ראשונה שזה קורה.

אין לי ספק שיש לנו שחקנים שאפשר לבנות עליהם קבוצה טובה. פלורנצי, פיאניץ', לאמלה, אוסבאלדו, דסטרו. כולם ירוויחו וילמדו משהו מזמאן.
    כרגע, כל עוד זמאן על הקווים אנחנו לא הולכים לשום מקום שיוביל אותנו להישגים. אנחנו נשחק יפה והתקפי לפרקים, ננצח, נפסיד, נביס, נתפרק, בעיקר נהייה פראיירים.

10. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

הישגים זאת לא המטרה עכשיו. יש לכם חבורה מאוד מוכשרת וצעירה, והמטרה היא שזמאן יפתח אותם. בעוד שנתיים, כשהם יתפתחו מספיק, אתם תגידו לזמאן להתראות בצורה מכובדת ויפה, ותתנו את המפתחות למאמן בעל סגנון שיכול להביא הישגים עם החבורה המוכשרת שהפכה להיות חבורה איכתית מאוד תחת הדרכתו של זמאן. זה בדיוק מה שעשיתם בפעם הקודמת - זמאן מכין את הקרקע, קאפלו מגיע וקוצר.

11. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי התיאור שלי אפשר להבין בדיוק את מה שכתבתי. רומא ניסתה להבקיע ולשחק את המשחק שלה בכל רגע במשחק, לפני ואחרי המהפך. זה התבטא טוב יותר בחצי שעה הראשונה ומהכניסה של פלורנצי ועד סוף המשחק, עם הבדל אחד - שערים בחלק הראשון של המשחק והחמצות בחלק השני.

בכל מקרה, מוטב שחציי הטענות ופיזור הסיסמאות הקבוע כלפי זמאן לא יחליפו לחלוטין הודעות שמתייחסות למשחק, אחרת לא ישאר לי מה לקרוא כאן :aaa031:

12. Lupo Member

זה לא עניין של פיזורי ססמאות וטענות כלפי זמאן. אני אובייקטיבי לגביו כמו לשאר המאמנים ואני חושב שהוא לא מנהל משחק טוב.

מה שקרה אתמול זה 1 ל-1 מה שקרה מול בולוניה.
    תצוגת כדורגל מרהיבה, שוטפת, סוחפת ומהנה לצפייה. עולים ל2-0 תוך כדי בליץ על שער היריבה.
    לפתע, כאילו מישהו לחץ על כפתור הקבוצה כולה נרדמת ומורידה את הרגל מהגז. כשזה קרה אתמול, והקבוצה קיבלה שער מצמק(אפילו אם מקרי) זמאן היה יכול לעשות חילוף. אפילו לפני השער.
    למה לא הכניס את פלורנצי במקום טאקסידיס או פיאניץ'? למה הוא מחכה שאודינזה תחזור למשחק רק כדי לקבל חותמת על כך שהקבוצה הפסיקה לשחק? למה הוא לא עושה שום דבר?
    כשטוטי יוצא מהכלים ולא מתעסק רק בכדורגל(בגלל מאנגלה), וכשטאקסידיס מתחיל להתנהג כמו איזה ערס שרק מחפש לריב עם ארמרו במקום לשחק כדורגל, אתה מבין למה הרמה יורדת ככל שחולף המשחק והקבוצה לא מרוכזת אך ורק בללחוץ ולהבקיע.

ברור לי שאי אפשר לשמור על אותה רמת אינטנסיביות במשך 90 דקות, אבל גם כשאודינזה מתחילה להיכנס קצת למשחק זו לא בושה להדק קצת את ההגנה ולחפש מתפרצות. זו דעתי האישית לפחות.