המחזור ה 11 בסריה A :: אינטר מנצחת בדרבי הגדול

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Fratelli d'Italia, ‏2/11/12.

1. 亚历山大帕托 Member

כל מערך עם ארבעה שחקני התקפה יעבוד נגד קייבו כי הם יבקיעו יותר מפליסייר. בויאן הבקיע מבעיטת דרדלה שנהדפה מרגלי שחקן קייבו והטעתה את סורנטינו. ב-9 מתוך 10 מקרים זה כדור קל עבור שוער ועוד מצב מבוזבז של הסרבי שלא ראוי לשחק בהרכב של אף קבוצה באיטליה ששואפת למיקום חד ספרתי.

2. VAR Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

סוף סוף משהו שמתחיל להראות כמו קבוצת כדורגל. נכון שהיריבה חלשה, אבל לשם שינוי לא חששתי בשום שלב שלא נצא מכאן עם הנקודות.

3. Pirlo59 Member

קווין קונסטנט אחד השחקנים!
    מישהו יודע מה קורה עם דראמה, מה המצב שלו, זה נראה רע...

4. yonmu Member

אמנם יריבה חלשה, אבל משחק שגורם להכל להראות ורוד.

- קונסטנט נראה טוב בעמדה בעייתית ולא מוכרת. שווה להמשיך איתו שם, אולי הוא יהיה הפתרון.
    - השילוב של מקסס וזפאטה נראה מעולה, וגם כל אחד מהם לחוד.
    - מונטוליבו מתחיל לתפוס פיקוד בכישור.
    - אלשע ממשיך לכבוש, ויותר חשוב, גם בונה מהלכים ויורד הרבה לעזור להגנה.
    - בויאן משתלב ונראה טוב. כל עוד פאטו ורוביניו לא חוזרים, הוא צריך להיות באנקר. ואולי גם אם הם יחזרו.
    - פאציני עובד קשה ומראה נוכחות ברחבה, והיה ברור שהגול יגיע והבצורת תישבר. גם הוא, כל עוד פאטו לא חוזר (רוביניו לא שייך לעמדה שלו) - באנקר.

5. VAR Member

הברקה מצוינת של אלגרי ההצבה הזאת בצד שמאל. חבל רק שהוא מוסר 95% מהמסירות שלו ליריב כי חוץ מזה הוא פשוט שחקן נפלא.

6. Alta Tensione Member

השאלה מה יהיה מול קבוצות איכותית יותר שידעו ללחוץ אותנו ולנצל השטחים הרבים שאנחנו משאירים בגלל המערך ההתקפי הזה. מבחן ראשון נקבל ברביעי בתקווה שעד אז אלגרי לא ישנה שוב מערך (אין לו באמת סיבה. השיטה הזאת עובדת יותר טוב מכל מה שהוא ניסה עד עכשיו).

7. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/557745_461363297239782_1844756887_n.Xxx

קייבו נראתה כמו קבוצת ליגה רביעית, אך אי אפשר שלא להחמיא למילאן על תצוגה נהדרת היום. עמנואלסון עם מחצית ראשונה מדהימה, סיפק שער ושני בישולים. במחצית השנייה היה זה סטפאן שהתחיל להתעורר, כבש שער שמיני מבישול של אבאטה שמתחיל להינס לכושר מצויין. הכי חשוב מבחינתי היה השער של פאציני בסיום. אין ספק שבמשחקים האחרונים וגם היום הוא היה חלש, אך לזכותו יאמר שהוא מושך אליו את שחקני ההגנה של היריבה ובכך מאפשר למילאן לשחק פתוח יותר. אני מאמין ומקווה שהשער הזה ירים לו את הביטחון. עד עכשיו אני לא מבין מה אמברוזיני קשור להרכב.

מאז 2006 מילאן עם 12 ניצחונות רצופים נגד קייבו.

נערך לאחרונה ב: ‏3/11/12
  8. cazzo Il Capocuoco

אני לא ראיתי את רוב המחצית הראשונה עקב בעיות טכניות (האזנתי לרדיו ברוב המחצית הראשונה ואמרו שמילאן מתקשה מאוד). אני חושב שהתזמון בשערים של מונטוליבו ובויאן שברו את קייבו ששינתה מערך נדמה לי (לא בדקתי) ושוב שינתה במשך המחצית השניה. משחק לא אחראי וההגנה של האורחים הייתה רעה מאוד, שלושה שערים של מילאן באו מכדורים מוסטים ונראה לי שגם מזל זה חלק מהמשחק, כדור של בויאן שפוגע בדאינלי, כדור רוחב של אבאטה מוסט קצת והנה אלשעראווי לבד....נחכה למשחק נגד מאלאגה ונראה אם אלגרי ממשיך עם ההרכב הזה.

9. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אני לא ממהר להתלהב, במשחק כזה הרי כל מטאטא יורה וקייבו היא קבוצה חלשה מידי כדי שנוכל לקבוע משהו. זה כן מעודד לראות שבניגוד למשחקים אחרים מול קבוצות דומות לקייבו הצלחנו אשכרה להבקיע יותר משני שערים וגם לנצח אבל ההגנה עדיין פח אשפה וזה עדיין לא מרגיש לי שזה, זה.

לגבי פאציני בונקר, שטויות...פאטו כשיר, פאטו משחק.

10. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

Juventus: 1 Buffon; 15 Barzagli, 19 Bonucci, 3 Chiellini; 26 Lichtsteiner, 23 Vidal, 21 Pirlo, 8 Marchisio, 22 Asamoah; 12 Giovinco, 9 Vucinic

A disposizione: 30 Storari, 2 Lucio, 4 Caceres, 6 Pogba, 11 De Ceglie, 17 Bendtner, 20 Padoin, 24 Giaccherini, 27 Quagliarella, 32 Matri, 33 Isla, 39 Marrone

Allenatore: Antonio Conte

Inter: 1 Handanovic; 23 Ranocchia, 25 Samuel, 40 Juan Jesus; 4 Zanetti, 21 Gargano, 19 Cambiasso, 55 Nagatomo; 8 Palacio, 99 Cassano; 22 Milito

A disposizione: 12 Castellazzi, 27 Belec, 6 Silvestre, 11 Alvarez, 14 Guarin, 16 Mudingayi, 31 Pereira, 33 Mbaye, 41 Duncan, 88 Livaja

Allenatore: Andrea Stramaccioni

11. Muurad Member

דיי נו.

12. 亚历山大帕托 Member

ששששששש אור. כדורגל, כדורגל, כדורגל.

13. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש ערך בכלל לדיוני מחזור? יש ערך לליגה הזאת?

14. golding מנהלים

נבדל ברור. מבזה למדי.

15. 亚历山大帕托 Member

אסמואה בבישול מושלם לוידאל. איזה מהלך, איזה כדורגל!

אפשר להגיד שהעונה השופטים החליטו סופית שהם לא מסתירים את זה יותר.

נערך לאחרונה ב: ‏3/11/12