המחזור ה-11 בפרמיירליג: You're So Great

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏2/11/18.

1. Clichy COYG

אגב המירוץ למלכות השערים מסתמן כדי מטורף - לקאזט, מרסיאל, סטרלינג, מאנה, סאלח, קיין, אגוארו, אובאמיאנג והזאר עם כמות שערים די דומה (5-7) כשרובם נמצאים בפורמה די טובה. כל אחד מהם שיזכה לא יפתיע אותי (אולי סטרלינג ומאנה).

Gary Cahill אוהב/ת את זה.
  2. k_700 Member

את מארסיאל אתה יכול להשמיט.
    אין מצב שמקבוצה שבכל העונה כבשה בקושי רב 19 שערים יגיע מלך השערים.
    בטח כשיגיע הרגע הזה שפלאיני יחזור לסגל ולדון מוריניו ימאס מהצרפתי.

לקאזט בקבוצת התקפה מצוינת, סאלאח עוד יתעורר, קיין , האזרד ואגוורו זה לטעמי יהיה ביניהם.

3. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אל תשכחו מחר לצפות במשחק המרתק בין האדרספילד לפולהאם.

אלעד ו-alexshw אוהבים את זה.
  4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

איפה סיטי ואיפה הליגה הזאת לעזאזל.

תיקו פה יהיה ההפסד הראשון שלנו העונה מבחינתי.

Sent from my Redmi 4A using Tapatalk

5. k_700 Member

אוי זה כל כך קל כשיש דויד לואיז על המגרש, אתה לא צריך להיות יותר משחקן התקפה עם ממוצע קריירה של שער אחד בעונה כדי לכבוש בקלות.

6. Ajax Amsterdam Member

כמה עוד הפסדים בקריירה צריכים כדי להבין שיוז לא מאמן,הוא חי על עונה אחת טובה וזה גם בגלל משהו שטוני פוליס עשה

7. oranfu Member

@Scouser Tommy אני אחדד.
    אם נצטרך להשתמש בהנדרסון במשחקים נגד יריבות חזקות אז הרכש של פביניו יהיה רכש כושל. זה בהתייחסות למה שקוטיניו רשם.

לתת זמן? נותן. אבל אני מוטרד ממה שראיתי בינתיים. הבעיה היא שבסגל שלנו אין ממש לוקסוס לתת לו להתחשל.

השלישייה הקדמית שלנו מאוד לא חדה. זה נראה לי כאילו הם כמעט לא משלימים מסירות בינם לבין עצמם. יותר מכולם פירמינו נראה גרוע מאוד. אולי בגלל שהוא לרוב אמור להיות החוליה המרכזית והמקשרת אנחנו מקרטעים.

אני מקווה שמה שנראה כמו ירידה גדולה באינטנסיביות אצלנו זה מתוכנן על ידי קלופ על מנת לשמור אותנו רעננים.

8. Sturridge Member

אל תדאג, בהתחשב במקרי עבר עם פאלאס אנחנו באמת נפסיד.
    דקה 62 בעיטה (נגיחה) שנייה למסגרת. הידד.

איזה סופר סאב הזאר.

9. Gary Cahill Member

וגם מוראטה עם 5

Sturridge אוהב/ת את זה.
  10. Raulito Madridista

לגבי המירוץ לשערים, אני חושב שיותר סביר שזה יהיה קיין או משחקני ההתקפה של ליברפול או סיטי. מוראטה לא ישמור על מספרים כאלה, לאקאזט ואובאמיינג משחקים בקבוצה פחות טובה לצורך העניין. מרסיאל? עוד מעט מוריניו יקבל את הקריזה ויספסל אותו.

קצת באיחור אמנם אבל לגבי מאבק האליפות, לא חושב שזו 'גזירה משמיים' או עובדה שהאליפות הולכת לסיטי, היא פייבוריטית לעומת ליברפול אבל בקצת. כבר היו מקרים שקבוצה עם סגל פחות טוב מהיריבה שלה, בפער שהוא גדול יותר מהפערים בין סיטי לליברפול(בוא נחדד - 11 הראשונים) - זכו באליפות, חוץ מלסטר שהיא סטיית תקן בערך. אני חושב שליברפול חייבת להיאבק עד הסוף, אם לא עכשיו אז מתי?
    ליברפול קודם כל הרבה יותר מאוזנת, יש לה שחקן טוב באמת בכל עמדה במגרש. יש לה את הטירוף אחרי שנים לא טובות בליגה, קלופ כבר בעונה רביעית שלו והעונה היא לא שומטת נקודות. המשחקים שלה נגד הגדולות - שלושה מהם היו בחוץ.
    העומק ההתקפי בסיטי רחב יותר, ולא רק, אבל אגווארו לעתים פצוע ואין לה תחליף בעוד שחקני ההתקפה של ליברפול בדרך-כלל בריאים.

אני לא חושב שאפשר למדוד או לתכנן סגנון לחץ מבחינת קילומטראז' במשחק, אפשר להרפות וכאלה, אבל אתה לא יכול לדעת מה יקרה בעוד ארבעה חודשים. התחושה שלי היא שכל הגדולות קצת זהירות במשחקים ביניהן. מה שכן, ליברפול לא גומרת משחקים מוקדם להוציא את המחזור הראשון מה שמונע מקלופ לתת יותר מנוחה לשחקנים שלו. הרי אם ארסנל הייתה כובשת בתחילת המשחק אז כל התכנון הזה 'לשחק רגוע' - היה משתנה וליברפול הייתה לוחצת ותוקפת באמוק.
    לגבי סאלאח, מה שמייחד אותו זה המהירות והפעולה האחרונה, והעונה זה עדיין לא שם גם אם המספרים סבירים. בשנה שעברה לא ציפו ממנו למה שהיה, והעונה כן מצפים, גם אלה שיודעים שזה בסדר וסביר שיכבוש 10 שערים פחות.

לגבי ארסנל, מאוד מקווה לראות אותה עוד מנצחת משחק גדול, במשחק הבא, ובעיקר לא מתפרקת בחוץ, ממשיכה בדרך שלה ומאיימת חזק על המקום הרביעי, היא מסוגלת. אמארי עושה עבודה טובה.

11. oranfu Member

קלופ בליברפול 3 שנים.

ועוד איך שמתכננים עומס ואינטנסיביות בתכנון לכל העונה. אפילו גוטמן עשה את זה בהפועל תל אביב.

והפער באיכות בין הסגל של ליברפול לסיטי משמעותי מאוד.

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  12. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

13. Raulito Madridista

קלופ בליברפול מ-2015, עונה רביעית שלו. זה לא קריטי, אני חושב שהשלב הנכון שלה באבולוציה של המועדון הוא לרוץ לאליפות. יכול להיות שזה לא יצליח אבל זו צריכה להיות המטרה. ליברפול לא החליקה העונה בקטנות, היא לא רגילה לפתוח את הליגה עם מספרים כאלה. שער מוקדם במשחק ספציפי יכול לשנות את כל התכנון של ללחוץ או לא. אני לא חושב שקלופ הגיע בגישה של 'נלחץ פחות על החלק האחורי של ארסנל כדי לשמור כוחות למאי'. אתה כן יכול לסמן משחקים 'ביומן' ולחשוב שזה זמן מתאים יותר לרוטצייה. לא אמרתי שהסגל של סיטי טוב יותר אבל אחרי הרבה זמן לליברפול יש 11 שלמים והספסל בסדר, הקיץ נעשה רכש טוב מאוד לדעתי.

לדעתי לסיטי היה סגל טוב יותר מיונייטד ב-2012/13 - ויונייטד זכתה באליפות.
    לצ'לסי היה סגל טוב יותר מיונייטד ב-2006/07 - ויונייטד זכתה באליפות.
    אני לא משוכנע שלצ'לסי היה את הסגל הטוב ביותר בליגה ב-2016/17 - סגל מעט קצר, למרות שלא הייתה אירופה - והיא זכתה באליפות...

14. Mellow29 Kopite

אתה כותב סיסמאות. כולם מבינים שהמטרה היא להיות קונטנדרית ואני לא חושב שמישהו מתחבא מהלחץ הזה, אבל ליברפול יכולה לתת גם עונה של 90 נק׳ ועדיין האליפות תהיה מוכרעת במרץ, ככה זה כשאתה מתמודד מול קבוצה כמו מנ׳ סיטי. מה שקרה ב-2006/7 או ווטאבר פשוט לא רלבנטי כשמדובר במאבק בין קבוצות שהפער בינהן בשנה שעברה היה 25 נק׳.

oranfu אוהב/ת את זה.
  15. סמואל אטו Member

העומק בסגל של סיטי שם אותה רמה מעל כל מתחרה אפשרית העונה.
    מישהו בכלל מרגיש שדה ברויינה חסר?
    אם ליברפול תסיים את העונה בפער של 2-3 משחקים זו תהיה עונה אדירה מבחינתה.

Coutinho10, סולשאאאר ו-oranfu אוהבים את זה.