המחזור ה-11 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏30/10/09.

1. AronB Member

בנדטנר נפצע במפשעה ויוצא, אדוארדו נכנס במקומו.
    חבל לי כל בנדטנר, הוא דווקא נלחם וניסה המון והייתה לי תחושה שהוא יכבוש היום...

2. FaN_MU Member

טוטנהאם כמו כלה בליל כלולותיה. היא יודעת שהיא הולכת לקבל, אבל היא לא יודעת כמה. ©

3. AronB Member

גבירותיי ורבותיי,
    לא הייתי מאושר ככה מאז שנגמרה עונת 2003/04.

2-0 , אני עדיין צריך לצבוט את עצמי כדי להיות בטוח שאני לא בתוך חלום רטוב.

4. KirkH Member

תחזרו אל הלול יא עלובים!!

רק קבוצה עם אופי כמו של הספרס מסוגלת לשתק את פראנסנל במשך 40 דקות ואז לקבל שני שערים בלי קשר לשום דבר. רק קבוצה עם אופי כמו של טוטנהאם, טוטנהאם הוטספר.

קודם תמצאו את המסגרת בדוחא, אחרי זה את הטופ 4.

5. איגור .פ. Member

ארסנל מרהיבה מובילה בצדק ,כיף לראות משחקים של ארסנל.

מה שמעיב על המחצית זה הפציעה של בנטנדר.
    נקווה להמשך מחצית שניה כמו שהראשונה הסתיימה.

6. c_web Member

אני מקווה שארסנל ישמרו על היתרון שלהם, ולא כמו שקרה להם בדרבי היותר קטן ביום ראשון אצל הפטישים.

איזה מבצע של ססק פשוט מדהים!

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

איזה בדיחה טוטנהאם.. בדיחה.

הכי מצחיק, שארסנל נראיתה אובדת עצות עד השער הראשון, משחק רע מאוד, הרבה מאוד איבודי כדור ולא הלך להם כלום, ואז ההגנה בלבן נרדמה, במיוחד לדלי קינג (אני חושב) שהלך לישון באמצע ואיפשר לואן פרסי לשים את הראשון.. והשער השני.... יותר עלוב מזה טוטנהאם לא יכלו להיראות, ססק ניצל את זה בצורה מושלמת.
    2-0, מכלום.

8. AW forever Member

2-0 במחצית.

ארסנל עד הדקה ה42 נראתה לא מדהים בכלל, ובכל זאת הזדמנויות יפות לססק (הצלה טובה של גומז), ואן פרסי (החמיץ בשלומיאליות) וארשאבין. טוטנהאם פתחו את המשחק חזק לקלאטנברג איפשר את זה, לא נתן צהוב לבנטלי על כניסה מכוערת ועל כדור יד שלי היה נראה מכוון ולא "אינסקטיבי" כמו שאמרו השדרים האנגלים.

גול נהדר של רובין ברגל ימין, לדלי קווין בסגירה רעה. ססק- אין מילים, גול מסדר הגודל של הנרי בברניבאו, גול ענק של שחקן ענק.

לא לאבד את הראש, ולהכניס להם במתפרצות.

9. A. Arshavin Member

לא מבין את ההתלהבות שלכם (עריכה: הכוונה היא ל-AronB ולאיגור פ.)
    עד השער המקרי של ואן פרסי ממש לא היינו במשחק, לא הצלחנו להניע כדור כמו שצריך וכמו שאנחנו רגילים (ועל כך מגיע כל הכבוד לרדנאפ), וגם הגול של ססק נבע מטעות קשה של טוטנהאם (מי פאקינג מאבד כדור אחרי שמחדשים משחק?!).

הפלוסים עד עכשיו: רובין עם משחק ליגה חמישי ברציפות שהוא כובש, ושבוע שני ברציפות אנחנו מבקיעים שני גולים אחד אחרי השני.
    נקווה שנאסרי ייכנס במקום דיאבי החלש, ושנדע לנצל את המומנטום.

בהצלחה לנו!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏31/10/09
  10. Dimitar Berbatov Member

דווקא עכשיו אתה בא עם 'ארסנל מרהיבה'? מחצית די בינונית אבל וואו איזו סיומת ואילו אנרגיות. מדהים.
    השער של פברגאס שער של תשוקה נטו וכישרון עצום. איזו חוצפה יש לילד הזה, עובר שם את באסונג וקינג בקלילות מרגיזה ומסיים בקלאסה.

רחמיי על טוטנהאם שעשתה הכל טוב 42 דקות, סגרה את פברגאס, ניטרלה את האיכויות של ארסנל בחלק הקדמי והייתה קרובה מאוד גם לעלות ליתרון בעיקר בזכות קראוץ'. לא שמתי לב מי איבד שם את הכדור לססק אבל זאת פשוט רשלנות ואדישות. דווקא אחרי השער השחקנים היו צריכים להגיב בהתלהבות ובמקום זה החוסר ריכוז הזה.

חבל, חבל. לטוטנהאם אין את הכלים לתקוף ולשבת על השער של ארסנל. עם כל הכבוד לקראוץ' הוא לא יכול לבד, ללא שחקן יצירתי מאחוריו, ועם קין הכבד ובנטלי הבינוני. במקום רדנאפ הייתי ממהר להכניס את קראנצ'ר במקום קין. הקלף היחיד של הספרס. גם בייל יכול להכניס מהירות ואנרגיות לחלק הקדמי.

נערך לאחרונה ב: ‏31/10/09
  11. AW forever Member

ועוד משהו, דיאבי- רוב המחצית הוא היה בלתי נראה וכשהוא נגע בכדור יצא מזה רק דברים רעים. נאסרי?

12. c_web Member

באמת לא שמתי לב שהוא על כר הדשא בכלל.. משחק פושר וגם כשהכדור הגיע אליו הוא איבד בשלומיאליות..

13. Rudess Member

לא שיחקנו כזה רע כמו שכמה אנשים פה רושמים, הגענו ליותר מצבים מטוטנהאם ,והיתרון שלנו הוא מוצדק. בכל מקרה, סיכומים נעשה בסוף המשחק, גם שנה שעברה הובלנו על החלאות ב-2 שערים וכולם זוכרים איך זה נגמר.

14. A. Arshavin Member

אגב - קין עם שתי הזדמנויות נהדרות להעלות את סקאם ליתרון אבל באחת הוא מתמהמה עם הכדור ו-ורמאיילן מרחיק אותו, ובשני הוא החליק והכדור ברח לו.

15. AronB Member

שער נגד טוטנהאם זה תמיד משמח.

40 דקות הם שיתקו אותנו, רובין מחמיץ ממצבים קורצים, בנדטנר נפצע, דיאבי לא עושה שום דבר...
    ואז עוד בלי להרגע מהשער הראשון ססק עושה את השני, נגד הסקאמס חביבי, אין רגע מאושר מזה.

כמה נקודות אור וחושך במחצית -
    אבו דיאבי - פשוט לא עושה שום דבר, כלום, נאדה. הוא אפילו לא מאבד כדורים, רק כמה עבירות טיפשיות.
    הקהל והאווירה - איזו אווירה, כמה שהייתי רוצה להיות שמה.
    ורמאלן - מישהו פיקפק בו? הצלות הגנתיות מרהיבות, פעולות של בלם מנוסה בן 30+. איזה יופי של רכש.
    קלישי - הוא באמת פתח את העונה בצורה הכי גרועה שניתן לתאר, אבל היום הוא מראה איזה שחקן הוא במשחק גדול שכזה. שוב אותו לוחם, עם המהירות האדירה והכוח הדורסני.
    ואן פרסי - נקודת אור וחושך, מצד אחד החמיץ בשלומיאליות 2-3 מצבים, מצד שני איזה שער ענק. רצף של 5 משחקים בהם הוא כובש, מלך השערים של הקבוצה, איזה יופי.
    בנדטנר - אין ספק שאדוארדו טוב ממנו, אבל חבל לי מאוד עליו. הוא נלחם והיה דומיננטי והייתה לי תחושה שהוא יסיים עם שער היום. נקווה שנפציעה במשפעה לא חמורה.