המחזור ה-11 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏30/10/09.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מישהו יודע להגיד לי מה המאזן הביתי של ברנלי העונה? ואיזה מקום היא ממוקמת?

2. THE STRETFORD END Member

לטוטנהאם היתה בעיה עוד לפני המשחק עם חסרון של שלושה מהשחקנים הכי חשובים שלהם מבחינה התקפית,
    דפו,לנון ומודריץ,
    רדנהאפ עלה נכון עם קישור מעובה שעצר את השטף והנעת הכדור הידועה של ארסנל,
    החסרון היה שקראוץ נשאר חלוץ בודד,קראוץ לא יכול לשחק חלוץ בודד,הוא חייב מישהו לצידו
    אחרת אין לו סיכוי להתמודד לבד עם 4 שחקני הגנה,
    הוא לא חלוץ של למסור לו לשטח אלא לגוף וכשאין לו אף אחד לצידו להוריד/למסור את הכדורים זה היה קרב אבוד מראש.
    במצב כזה צריך תמיכה מהקישור למעלה,האדלסטון בלי שום יכולות התקפיות באמת,פאלסיוס גם כן לא,
    ג'נאס תמיד היה אפור מדי וגם היום הריצות שלו למעלה דרשו מסירה ארוכה לעברו וזה לא זה גם כן,
    רובי קין היה עסוק יותר בלעזור להגנה בצד שלו,
    לו טוטנהאם מגיעה למחצית בתיקו מאופס אפשר היה לעשות חושבים,לארגן,לשנות ולהמשיך משם הלאה אבל חוסר ריכוז בשער הראשון
    + גומס שהיה צריך לטפל טוב יותר בדחיקה וחמור יותר,לאחר חידוש המשחק,פשע,פשוט פשע בלקבל גול כזה,אומנם מבצע ענק של פאבריגאס אבל שחקני טוטנהאם היו עסוקים בלרחם על עצמם וקיבלו עוד אחד שער שאסור לספוג,שער שגמר את המשחק עוד לפני המחצית ועל זה גם חיסורים של שחקנים אחרים לא יכולים לכפר.

שיפוט טוב של קלטנברג,
    על הנייר יכול והיה צריך להוציא צהוב בתחילת המשחק לבנטלי,אם לא על נגיעת היד(למרות שניסה להשתמש יותר עם הכתף)אז על עבירה בתיקול ויכול והיה צריך להוציא צהוב לדיאבי על תיקול ועבירה מאחור
    אבל הוא הפעיל שיקול דעת,גם ככה זה דרבי חם ולוהט,כרטיסים צהובים היו יכולים להכניס את המשחק לסחרור אחר ולאיבוד שליטה,הוא לקח את הסיכון הזה כשלא הוציא את הצהובים והרוויח משחק רגוע
    מבחינתו.

נערך לאחרונה ב: ‏31/10/09
  3. Dimitar Berbatov Member

מקום 11, המאזן הביתי המדהים של ברנלי עומד על 4 ניצחונות מ-5 משחקים כשההפסד מגיע דווקא נגד וויגן.

4. George Best Member

צ'לסי במשחק על גבול העקר מנצחת ברגע אחד.
    סמואל החמור מכשיל את דרוגבה, פנדל, אדום, 0-1, game over, דווקא אחרי כמה התקפות נחמדות של בולטון שדיוויס הוריד נהדר עם הראש לאלמנדר (לא חד).

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

דקו או באלאק חייבים לצאת. אני לא יכול לראות את המערך הזה, הדריבל והמהירות של שחקני אגף כל כך חסר וזה זועק לשמיים, אז נכון שאנחנו עדיין טובים יותר ועדיין מגיעים למספיק מצבים כדי לנצח, אבל המשחק צריך להראות הרבה יותר טוב בעזרת ווינגר אחד על המגרש. מאלודה או ג'וי צריכים להיכנס.

6. Rudess Member

מזל טוב לפיקיון ודינדאן על שערי בכורה בפרמיירליג העונה.

7. KirkH Member

שלחת להם מייל או משהו? מה זה "מזל טוב"?

8. Robin_Van_Persi Member

2-1 לפולהם.
    כמו שחשבתי ואמרתי בהודעה לפני לשחק בקוטג' זה אף פעם לא קל ותמיד קבוצות הצמרת יוצאות משמה עם ניצחון דחוק.(ארסנל לדוגמא 1-0 קטן).

הפסד חמישי לליברפול?
    פשוט מצחיק מה שהולך עם הקבוצה הזאת היו דיבורים על אליפות חח

9. Gass12 Member

מצטער שאני מצטט את עצמי אבל מאחר וכתבתי זאת בבחינת וודאות שזה יקרה .תודה לך בניטז שאתה מצדיק את הרפיוטיישן שלך כל פעם מחדש.
    ......
    אף פעם אל תהיה גרידי. בשבוע שעבר הכל עבד לטובתינו .השבוע הפסדנו לקבוצה אמנם שנואה אבל תבין
    אלמלא הניצחון הזה שלהם .עורכים להם הלוויה מפוארת . ואז מה?על מי נעשה פוזות עם האליפות ה19?
    צ'לסי מתפרקת בינואר כשאסיין דרוגבה ועוד באליפות אפריקה.בניטז יודע לקחת מאיתנו נקודות על זה אין עוררין אבל אפשר בלי בעיות לסמוך על אובדן הנקודות הבטוח שהוא משאיר כבדרך קבע לכל מיני סטוקים וסנדרלנדים ובלונים:).ועל הצרפתים אני הכי סומך כי וונגר אלוף בלהרוס לעצמו.
    בקיצור אריאל שמע לגיסנו..יהיה בסדר עבאדן .

10. FaN_MU Member

קארגר הורחק, באיחור של שבוע.

11. Robin_Van_Persi Member

Gass12 מעניין אותי מדוע אתה חושב שיש בעיה שארסנל היא חצי קבוצה צרפתית?(שבעצם שחקנים צרפתיים כיום יש להם הכי הרבה היצע וביקוש)

12. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזו הרמה ריקי! איזה גבר.

לא מבין את אנצ'לוטי, בולטון ב10 שחקנים, 2-0 דקה 65, יאללה תעשה חילופים!

13. Selby Member

Keep Rafa At Pool

14. Gass12 Member

אין לי שום בעיה עם צרפתים .אני מת על פטריס אברה למשל אבל גם על שונטל,סילביה מימי:)
    חוץ מזה שהאישיו היה במקרה הזה ליברפול הלוזרית שגמרה את כל התחמושת נגדינו בשבת שעברה.
    היא והמאמן המעאפן שלה.

נערך לאחרונה ב: ‏1/11/09
  15. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

מזל שהם חידשו לבניטז את החוזה בעונה שעברה. באמת שרק ישאר שם.

אני רוצה להאמין שבלקבורן הסמרטוטית מסוגלת לעשות משהו באולד טראפורד, אבל זה קשה לי להאמין. אני לא יודע אם לראות את המשחק או לא, כי או שהם יובסו או שיונייטד תבקיע בדקה ה-97 (אחרי שהשופט קבע 4 דקות תוספת זמן).

בכל מקרה אחלה מחזור בינתיים. יהיה קרב ממש חזק על המקום הרביעי בין טוטנהאם, סיטי וליברפול.