המחזור ה-11 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏30/10/09.

1. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

תעבור על דיון התחזיות בקיץ ותראה כמה אנשים חזו לליברפול אליפות. זה לא היה קשור רק ברכש, זה היה מעבר לזה...זה שהם נלחמו על האליפות עד המחזור הלפני אחרון, זה שהם ניצחו פעמיים אותנו ואת צ'לסי, הכושר המעולה בו הם סיימו את העונה שעברה, זה נראה כאילו הם בדרך הנכונה לאליפות. להגיד שבניטז היה צריך להתפטר בסוף העונה זה לא כל כך נכון בעיניי.

2. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אז המשחק שלנו מול אסטון וילה הסתיים בתיקו 1 ושתי הקבוצות התחלקו בנקודות.
    לא יודע עד כמה אני מרוצה מהתוצאה, את המשחק ברובו לא ראיתי בגלל קישורים דפוקים באינטרנט, זכיתי לראות בלייב את השער של ביליאלטדינוב (שגם יצא באדום במהלך המחצית השניה) שניות ספורות לפני השריקה של פרוברט לסיום המחצית הראשונה.
    מרטין אוניל כנראה עורר את שחקניו בחדר ההלבשה והם פשוט עלו באטרף למחצית השניה וממש בתחילתה גם הישוו את התוצאה משער של קארו.
    מצד אחד זו רק נקודה אך אני משתדל להסתכל על חצי הכוס המלאה, זה עוצר את רצף ההפסדים שלנו, במצב של וילה ובתקופה הדי טובה שלהם, ביחס אלינו, זו לא בושה להוציא מולם רק נקודה.

הפנים מופנות לחמישי הקרוב, במסגרת הליגה האירופית, הגיע הזמן לנקום בפורטוגזים!

3. ארסנל ונגר Member

ניצחון נגד טוטנהאם בדרבי תמיד משמח, בעיקר בגלל שאתה מרגיש שאתה אשכרה מוריד לבן אדם את הכיסוי מהעיניים, וזה מה שעשינו לטוטנהם היום, תצאו מהסרט הזה שאתם ברמה של ארסנל, היריבות האמיתית הייתה לפני שנים רבות.
    שיחקתם באופן פתטי שבא לידי ביטוי בכסאח ובמסירות ארוכות לעבר פיטר קראוץ'. תתנחמו שיצאתם בזול למרות ה3 שספגתם, טופ 4 עלאק, תחזרו ללול, ותודה רבה על הנוצות שהשארתם באמירויות, בדיוק קניתי ציפית חדשה לכרית, היום אני
    אנצל אותה לתנומה עם הרבה הרבה שלווה.

נערך לאחרונה ב: ‏1/11/09
  4. Robin_Van_Persi Member

:aaaoffto:

http://up174.siz.co.il/up1/mg2i1mnenwzj.Xxx

היכן ידידי? משום מה אין לי ערוך..
    סליחה שאני גולש לדברים טכניים בדיון הזה פשוט אני חדש פה.

עריכה:אני הוזה? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx
    שני אחת לפני לא היה לי בכלל כפתור עריכה,פלא ופלא פתאום הוא הופיע לי,מוזר...

נערך לאחרונה ב: ‏1/11/09
  5. George Best Member

דה ז'ו מסנדרלנד אשתקד.

אני מוכן לשלם הרבה כסף כדי שלבלקבורן תרד ליגה.
    היה לי כ"כ ברור שזה סוג המשחק שאנחנו הולכים לראות.
    מישהו זוכר משחק קל של יונייטד מול בלקבורן?
    תמיד היו הורגים לנו את הנשמה, ומול ליברפול, צ'לסי וארסנל הם לקחו אולי נקודה אחת בחמש מאות המשחקים האחרונים.

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

קירגיאקוס הוא בדיחה מהלכת, לעומתו בן חיים הוא מינימום טרי.

עד מתי בניטז ימשיך לעשות שטויות? גם היום כשהקבוצה שלו צריכה מישהו שישנה משהו בנגיעה אחת הוא מוציא את יוסי וברגע: קולות הבוז של הקהל של ליברפול.

כנראה שאין מנוס: רק שיילך הביתה בניטז הרי את השלב הראשון של הצ'מפיונס הם לא יעברו בקצב הזה...משחקים זוועה.

7. Robin_Van_Persi Member

^אתה לא יכול לצפות שיונייטד תוקפת עם 7 שחקנים וברחבה יש 4 שחקנים של יונייטד שבלקבורן ישחקו התקפי ויפריקו.

כל הקבוצות האלה משחקות סוג של בונקר נגד קבוצות הצמרת בדרך כלל שכל האמצעים כשרים,גם אם זה להיכנס חזק בשחקנים כמו בנאני היום.

8. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

תמונות המחזור:
    http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/46644000/Xxx/_46644595_008203905.Xxx

http://www.all-creatures.org/anex/chicken-slaughter-01.Xxx

9. Rudess Member

אחלה תמונות איתי.

שוב "אפקט אולד טראפורד". גול חוקי למהדרין של בלקבורן נפסל בדקה ה-90 בטענת נבדל שלא היה. תהיו בטוחים שאם בלקבורן הייתה מובילה 2:0 והגול הזה היה של יונייטד, הוא לא היה נפסל. כל זה לא קשור בכלל אם ליונייטד הגיע היום לנצח או לא.

10. George Best Member

יפה מצידך רודס שאתה לא שוכח להזכיר לנו הותיקים וגם לכותבים החדשים איזה בדיחה מהלכת אתה.
    כן, הקוון הניף את הדגל כי הוא באולד טראפורד.
    בתור אחד שהקבוצה שלו ממש מול אותה היריבה ניצל מפנדל שהיה מחייה את המשחק לקצת יותר מ-3 דק', לא הייתי מדבר.
    טוב נו, אם היה לי את הידע שלך בכדורגל לא הייתי מדבר בכלל.

חצי ראשון שהתחיל מזעזע, המשיך מעט יותר טוב, החצי השני היה מעולה ורק החמצות על גבול הפשע מצד אוברטן, אואן ויתר החבורה מנעו לרובינסון להוציא חמישייה מהרשת שבוע שני ברציפות.
    בלקבורן...אבוי.

ג'וני אוונס מוכיח לכולם למה ההרחקה של וידיץ' והפציעה של ריו "מוצדקות".
    לקח כל כדור בראש לדי סאנטו השרוך, שידר רוגע והיה משכמו ומעלה.
    ג'ון אושיי לצד הטאץ' הנוראי בכמה מסירות (איך לא) ממשיך בכושר ההגנתי המצוין.

הפנים לגשר.

11. Rudess Member

ברור והתגובה שלך רק מוכיחה שאני צודק. כשיונייטד בפיגור במיוחד במשחקי בית, השופטים מתגייסים לעזרה , זה לא רק העונה זה שנים על גבי שנים. איך אפשר לשרוק על דבר כזה נבדל? הרי השחקן הגיע מאחורה, זה לא משהו שהקוון פספס, זה פשוט משהו שהוחלט להתעלם ממנו. מעניין שיחס ההתעלמות מאירועים לטובת היונייטד לא זהה להתעלמות מהאירועים לטובת היריבות.

בתור אחד שאמר באותו משחק שהיה פנדל של ורמאלן על דאן, אתה דמגוג, כי אני בעצמי אמרתי את זה.

עדיף לשתוק ולהיחשב טיפש מאשר לפתוח את הפה ולהוכיח שזה נכון.

12. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זה החייזר הזה אוברטן? אני לא מדבר על ההחמצה הרשלנית אלא על מבנה הגוף שלו, משהו מוזר ממש...

בלקבורן פשוט פאתטית. באמת מועמדת רצינית לירידה.

13. קינג לדלי Member

עזוב את הגוף,תראה את הפנים..
    מאז לוק צאדוויק לא היה להם כזה חייזר.

http://estb.msn.com/i/71/4C5DA152DA3BB118B383D6EE0592E.Xxx

14. Rudess Member

דניס , אל תשכח שהפאתטית הזאת הבקיעה לנו שני שערים והייתה קרובה להבקיע עוד. אם היו מקבלים את הפנדל על דאן, המשחק לא היה נגמר 6:2 תהיה בטוח.

בכל מקרה, אין לי בעיה שבלקבורן תרד אם זה אומר שלא נצטרך לראות את אלרדייס לועס מסטיקים ומעלה גירה.

15. Robin_Van_Persi Member

אני לא חושב שיש לאוהד טוטנהם זכות לדבר על שחקן כמו אברטון שמשחק לך בקבוצה פיטר קראוץ :aaarofl: