המחזור ה-11 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏5/11/10.

1. D.Irwin Member

לפי מה ששמעתי ברבאטוב חולה בשפעת.

2. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

וואו, זה רציני מה שהולך שם. מי בדיוק הרופא של הקבוצה שכולם נדבקים מכולם, ד"ר שקשוקה?

3. k_700 Member

אני חייב לציין שלקראת סוף המשחק בסט. אנדראוז באמת שעלו בי רגשות מעורבים.
    מצד אחד ממש רציתי שגרנט וקבוצתו יפסידו כדי שיפסיקו פה לרמות אנשים. אבל מצד שני ידעתי שכל גול שיכבש שם יגרור קרנבל של 5 דקות שידור מהמגרש הזה.
    אז לבסוף קיוויתי שלא יכבש שם עוד שער.

גם לראות את אברם מאבד יתרון של שני שערים זה מספק.

4. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

קשה לי להאמין שהיינו הולכים למשחק הזה בלי ברבאטוב וקאריק אפילו על הספסל. סביר מאוד להניח שגם הם סובלים מהשפעת שתקפה את אנדרסון וגיבסון. העובדה שלא חשפנו את זה אתמול ממש לא מהווה הפתעה.

5. alexshw Member

קשה לי להאמין שלנוכח חיסורים גדולים שהיו, פרגי היה מוותר על אהוב ליבו, אם הוא היה בריא.

6. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש דרך למנוע את זה לחלוטין?

7. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אין ספק, אני מסכים איתך לחלוטין. אנו עדיין לוקים בסיומת, אחוז ניצול המצבים שלנו לא גבוה במיוחד, בלשון המעטה. יש תחושת פספוס אך אני לא מאוכזב, סך הכל היה משחק מהנה לצפייה ואני בטוח שבלקפול תיקח נקודות בביתה גם מול קבוצות טובות יותר מאיתנו. רק לחשוב על ההימורים של לא מעט כאן בטרום העונה, שסימנו אותה כיורדת בטוחה ואף גרוע יותר, כטייק 2 של דרבי קאונטי, אך המציאות מוכיחה אחרת.

8. k_700 Member

ברבאטוב חולה(שפעת אם אני לא טועה).
    בכל אופן האחרון שהייתי רוצה לראות בדקות האחרונות זה ברבאטוב. יש לו נטייה בזמן האחרון לעצבן אותי וזה מגיע לרמות שכל פעם שהוא הורס התקפה אני שובר משהו אחר בבית.

אגב, כריס ג'רביס.
    מה הדבר הזה עושה בוולבס? כמה יעלה להביא אותו בינואר? בשני המשחקים נגדנו הוא היה האיש מספר 1 שלהם. מהיר, חכם, הרמות טובות, מתעלל בבראון, אנגלי. כבר סיבות מספיק טובות להביא אותו אלינו.

9. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאת'יו ג'ארוויס... והוא בהחלט נראה אחלה שחקן, קרוסים מפחידים יש לו. אבל לדעתי חד גווני מדי בשביל להשתלב בקבוצה גדולה באמת.

10. Selby Member

לא מבין את התלונות על ההרכב החסר מאוד. אנחנו בעיצומה של מכת פציעות שאותה אנחנו מסוגלים לשרוד ולהעלות הרכב מספיק חזק, אבל על כל זה התווסף וירוס שהדביק את שחקני הקישור שנשארו לנו ואת ברבאטוב. סר אלכס לא הקריב שום דבר והוא הבין את החשיבות של שלוש נקודות יותר מכל אחד אחר.

11. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש מן הצדק גם בדבריך וגם בדבריך, אבל האמת המרה (מבחינת שונאי יונייטד) היא שלא משנה מה וולבס היו עושים, הם עדיין היו חוטפים את השער הזה בשנייה האחרונה של תוספת הזמן. אם הם היו מסתגרים ונותנים ליונייטד לשכב להם על הרחבה היינו אומרים שהם הזמינו את השער הזה, עכשיו אפשר לרדת עליהם על זה שהם שיחקו עם 3 חלוצים במקום לנסות ולשמור על התוצאה, אבל זה פשוט לא משנה, יונייטד תמיד תנצח את המשחקים האלה, תמיד. לא משנה בכלל מי לובשים את החולצה המקוללת שלהם, גם אם זה הרכב טלאים עם הומלס מפורטוגל ושאר פליטים ושחקני מילואים. ברגע שהם שמים את החולצה הארורה הזו אתם יודעים ששער הניצחון בתוספת הזמן (כי בדקה ה-88 זה פשוט מוקדם מדי, זה לא מספיק שובר את הלב לאנשים כמוני) יגיע, לא משנה מי היריבה.

לדעתי גם אם תיקחו 11 אנשים מהפורום, תיקחו אותם לאולד טראפורד, תשימו עליהם את החולצות של יונייטד ותביאו קבוצת פרמיירליג ממוצעת לשחק נגדם החבר'ה מהפורום ינצחו 2-1 אחרי שער דרמטי בתוספת הזמן (שבכלל לא יגיע להם לאור מהלך המשחק).

15 שנה אני מתענה עם הנצחונות הדרמטיים הארורים האלה שלהם, 15 פאקין שנה, מתי זה ייגמר כבר?!

12. Jack Wilshere Member

נכון, אבל שכחת את הפרט החשוב ביותר - כל עוד הבכיין הסקוטי על הקווים.

ברגע שפרגוסון יעזוב..

13. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

די נו, יונייטד עשתה העונה מספיק בשביל שאנשים יפסיקו להשתמש בקלישאות האלה שהיו נכונות אולי לימי קאנטונה, הטרבל או 2006-9, יונייטד של העונה הנוכחית היא קבוצה שמגוחך לדבר עליה בהקשר של אופי או ווינריות. סה"כ ניצחנו משחק בדקה ה-90 כמו שכל קבוצה עושה, אף אחד לא יתפלא אם בשבוע הבא נחטוף בדקה ה-90.

14. alexshw Member

קאריק לא צריך להתבייש במסורת הזו, אבל בשורה התחתונה כל ההשגים של הקבוצה היו מוצדקים.
    יש מלא קנאים. חשבו שהשייחים וכל מיני רוסים עם עבר אפור יבואו ויונייטד תיעלם.
    שיוכלו את הלב בשקט.

נערך לאחרונה ב: ‏7/11/10
  15. k_700 Member

אפקט OT, לא סגרנו על זה כבר?

Scouser Tommy, צודק מתיו ג'ארביס. לא יודע מאיפה הגיע לי השם כריס ג'רביס.
    אני לא חושב שהוא רב גוני. ראיתי אותו מחליף אגפים, הוא חותך הרבה לעומק. הוא התעלל במגנים שלנו גם לפני שבוע וחצי. הוא בקושי מאבד כדורים. כל פעולה שלו היא סימן להתקף לב קטן. אני מאוד אוהב אותו.
    הוא צעיר, מהיר, הרמות טובות, כניסות מצוינות לרחבה.
    אף אחד לא שם אותו על תקן נאני. אם יגיע הוא יהיה שם בעיקר בשביל הרוטציה ומה רע כשיש לך אחד אנגלי כזה, שמכיר את השחקנים, מכיר את הליגה ואת הסגנון ויכול לעשות את השינוי.

שווה לעקוב אחריו, אותי הוא הרשים.