המחזור ה-11 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏4/11/11.

1. Vanitas Member

לא הגיע הזמן שואן פרסי ירגיע קצת? קצב הכיבושים שלו בלתי שפוי בעליל.

2. Magpie22 Member

ויין רוני נראה מתוסכל מאוד בשורות היונייטד.
    למי שמבחין בכך הוא מאוד כועס על השחקנים ולא מבין מה פשר קבלת ההחלטות שלהם+ חוסר הדיוק.

3. alexshw Member

שער הליגה הרביעי בקריירה של ווס בראון לזכות השדים. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

4. Mellow29 Kopite

מחצית מתסכלת וסופר-טיפוסית לעונה הזאת של ליברפול.

מאז שקני הגיע והביא איתו את סטיב קלארק, גלן ג'ונסון נראה כמו מגן ימני נורמלי. הוא יודע להגן, לסגור את האגף ולפעמים גם לבוא לאמצע לעזור. מה קורה איתו בצד ההתקפי זאת תעלומה, הוא פשוט לא קיים שם, אוויר. אני כבר לא יודע איזה ג'ונסון אני מעדיף, זה שלפני קני או זה שאחרי...

דאונינג עבר ימינה לקראת הסוף, אני מקווה שהשלב הבא זה בלאמי>>הנדרסון ורצוי לא בדקה ה-75. לשמוט פה נקודות לפני צ'לסי וסיטי זו קטסטרופה.

5. Cup of Tea Liverpool, UK

מחצית באנפילד על סף האנטי כדורגל מצד ליברפול. פשוט לא ברור.
    לא תחכום, לא תנועה (בחלקים לא קטנים השחקנים של סוונסי פשוט הריצו אותנו סביב), לא יותר מדי אנרגיה.
    אוקיי אז קארול כמעט הבקיע, היה צריך להבקיע, אבל מה חוץ מזה? מה עם קצת פאס אנד מוב? זה היה נראה יותר כמו נחכה לאלוהים שיוריד לנו איזה גול מהשמיים.
    חוץ מזה, הנדרסון במחצית מזעזעת, אדם אנמי ופרווה לגמרי, סוארז ממש רוצה אבל הוא חייב לחדש קצת את הארסנל למרות שקשה להאשים אותו.

אני מצפה להרבה יותר מהקבוצה הזאת, מחצית רעה מאוד.
    בכלל תלוש מהמציאות איך בלאמי לא פותח..

6. avdz7 Member

איזה שעמום... אני מרחם על נאני כי בהתקפה אפילו את רוני אין לו כי הוא הוסט לקישור. צ'יצ'ה ודני זה אולי חוד שהיה עובד במנג'ר. פה לא... נאני צריך לידו עוד מישהו "מבריק" בהתקפה. מאחר ורוני בקישור, אני חושב שזה יהיה מעולה להוציא את וולבק ולהכניס את ברבאטוב. בכל אופן אני לא חושב שרוני בקישור זה פתרון טוב, ממש לא, הוא נראה מתוסכל והוא לא כ"כ פעיל. מחצית משעממת, כמעט בלי מצבים.. לפחות השכלנו להבקיע (באותה סיטואציה - מה שעשינו בדקה ה90 אשתקד), כמה טוב שיש את חומי\ידידנו הטוב הגול העצמי. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx
    מקווה לראות שיפור, אם לא במשחק הזה אז לפחות בימים הקרובים כי פרגי חייב להבין שזה לא כ"כ טוב. הקבוצה משעממת, אסור שזה ימשיך ככה

7. Roy_Keane Member

אביעד-
    די... נאני עונה שעברה מקבל כדור בימין עושה גול,גם בלי רוני ובלי אף אחד,הוא בתקופה רעה בזמן האחרון ונראה כמו פח,והאמת...? זה די מדאיג כי בדיוק ככה הוא היה נראה שלוש עונות מלאות (ואני לא מגזים),יציבות זה לא השם החזק של הפורטוגזי!

8. AW forever Member

מחצית באמירויות, 2-0 לארסנל.

שוב במחזור שאחרי ליגת אלופות הקבוצה פותחת את המשחק בצורה מנומנמת, הרבה הנעת כדור חסרת תכלית ו-ווסט ברום כצפוי מתגוננים. מסירה גאונית של ראמזי לוולקוט, ו1-0 של רובין מהריבאונד. אחרי השער ארסנל הרבה יותר נינוחה והשער של ורמאלן הגיע אחרי נוכחות מאסיבית ברחבה. מעבר לכך אין מה לציין, נקווה שנהרוג את המשחק מוקדם, ושפארק ובניון יקבלו דקות במחצית השנייה.

9. Mellow29 Kopite

אוי ואבוי....עכשיו בסופקאסט בערוץ שמשדר את ליברפול-סוונזי יש כתבה על הקריירה של גרנט. הם גם אמרו שהוא הוביל את מכבי ת"א והפועל חיפה לאליפות, אבל מה שיותר הזוי זה שפתאום נזכרו בו. הוא הולך לקבל ג'וב איפשהו באנגליה בקרוב?

10. Vanitas Member

נאני ודני משחקים באגפים, הרננדז לבד בחוד. יש להם גם עבודות הגנה על הראש ויש לזה את היתרונות של זה ואת החסרונות.

11. Selby Member

וואו, אי אפשר היה לכתוב את זה. Once a red... צובט לי בלב לראות אותו באולד טראפורד במדים אחרים. זה נראה כל כך הזוי. אבל הגול והקרדיט כל כולם של דני בוי.
    מחצית די נוראית כמעט של כולם, ורק פיל ג'ונס... כל פעולה מושלמת!

נערך לאחרונה ב: ‏5/11/11
  12. avdz7 Member

אין לך מה לבוא לנאני יותר מדי בטענות כשכל הקבוצה נראית כמו.................

13. alexshw Member

בוא נגזים עוד. מקווה שבקרוב ג'וני אבנס יחזור לשתף איתו פעולה.

14. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אני.

15. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אני במקום ואן מרוויק מראה מחווה של רצון טוב ולא משחק איתו נגד שוויץ וגרמניה במשחקי ה-אין-מה-לעשות-אז-דפקנו-משחקי- נבחרת-לא-חשובים.