המחזור ה-11 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏4/11/11.

1. skyday20 Member

זה לא קשור, תמיד במחצית מעבירים את הזמן, ונזכרים בכל מיני דברים מכדורגל האנגלי בעבר. לפעמים גולים, משחקים קלאסים, או ראיון עם מאמן כזה או אחר על תקופה כלשהיא.
    מקרי שזה היה על גרנט. זה כתבות שלא רומזות, על משהוא שהולך לקרוא.

2. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

יכולת מאוד חלשה שלנו, אבל מסקנה שעולה מהמשחקים מאז הדרבי היא שאולי סר אלכס החליט לזנוח את הגישה הסופר התקפית של פתיחת העונה, ולחזור לימים היפים של 2008/9 עם גול אחד שלאחריו עוד חודשיים ישחקו והיריבה לא תשווה. זה ייקח זמן, זה יוציא לנו את הנשמה בינתיים, אבל כנראה שזה תהליך הכרחי.

3. Mellow29 Kopite

הידד. חילצנו תיקו מסוונזי! עם כל הכבוד להם על כך שבאו לשחק כדורגל ולא התבנקרו, זה משחק שבו כל קבוצה רצינית שתאבק על המקום לליגת האלופות תיתן לה 3 חתיכות. אבל אנחנו?

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/BangHead.Xxx

עריכה: הייתה איזו מכירת כרטיסים בחינם לאוהדי אברטון וטרנמיר או משהו כזה שפספסתי? או שהקהל סתם ישן כל המשחק? שמעו את הקהל של סוונזי כל המשחק, שלנו שתק כל המשחק ולא שר כמעט. אני מנסה להבין אם זה השידור הדפוק או שהאוהדים התחרפנו. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏5/11/11
  4. Luis Suárez Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

5. Vanitas Member

כשרוני, פארק, דני, פלטשר וכל הקבצה בקיצור עושה הגנה, בטח שיהיה קשה להבקיע נגדנו. עברנו לסוג של בונקר, אפילו במשחקי הבית. אולי למשחקי החוץ זה חיוני, אבל במשחקי הבית אולי צריך להעיז קצת יותר.

6. skyday20 Member

מה קרה במשחק של יונייטד מבחינת החלטת הקוון על פנדל לסנדרלנד, אבל אחרי התייעצות של השופטים שונתה ההחלטה. זו היתה החלטה פיירית, במקרה הזה.? שמעתי על זה ברדיו בי בי סי.

7. Selby Member

זה פשוט Back to basics או לבנות מלמטה, תבחר איזה קלישאה שתרצה אבל זה הדבר הנכון לעשות. הבעיה היא שזה חייב את פרדיננד ווידיץ' ביחד אחרת זה לא יעבוד ולך תסמוך על זה שריו לא ימתח מחר שריר ביציאה מהסופרמרקט או משהו דומה. אבל אם זה יעבוד, הביטחון של כל הקבוצה רק יילך ויעלה ואני בטוח שבשלב מסוים יחזרו גם ההצגות ומבולי השערים.
    למעשה, בתסריט האופטימי אולי אפשר לגרום לעונה הזאת להיראות כמו רוב העונות המוצלחות שלנו, כלומר להגיע לאחרי חג המולד במצב טוב בטבלה ולהעביר הילוך בינואר-פברואר.

8. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

הפוך, השופט נתן פנדל והקוון שכנע אותו לבטל, כמו אצל הפועל ת"א בהולנד. לפי ההילוך החוזר נראה שלא היה פנדל, הקוריאני של סנדרלנד נגע ביד אבל מאיפה שמייסון עמד ניתן היה להתבלבל ולחשוב שזה היה ג'ונס.

9. JohnTerry26 Member

משחק די גרוע היום באיווד פארק, חוץ מלהמשיך לשחק בקו הגנה גבוה ולהמשיך להיות מובכים בכל התקפה שלישית בדקות הלחץ של בלקבורן, גם המשחק ההתקפי היה לרוב חלש חוץ ממספר דקות פה ושם. בסופו של דבר איבנוביץ'(שבצדק פתח היום על חשבון בוסינגווה כמגן ימני) בכדור פנטסטי מוצא את למפארד עם נגיחה גדולה מהרצפה בערך. עד הסיום צ'ך הספיק להציל איזה שניים-שלושה גולים ו4 דקות לסיום בלקבורן נגחה למשקוף משני מטר... ניצחון עם הרבה מזל. אבל ביכולת החלשה שלנו אני חותם על 3 נקודות כאלו.

10. שםמשתמש Member

אין אפשרות כזאת השנה, סיטי לא מאבדת נקודות סתם, אם לא נהיה טובים לא נזכה. חד וחלק.

11. Selby Member

אף אחד עדיין לא יודע איך הם יתמודדו עם משבר או מיני משבר, אני רק מקווה שכזה יגיע בקרוב. הסיכוי הכי טוב לכך הוא אם הם לא יעברו שלב באלופות. אני לא קונה את זה שזה רע להם לשחק ביותר מדי מסגרות, הרי הסגל שלהם עמוק. אצל שיטי אולי יותר מכל קבוצת צמרת אחרת זה עניין של ביטחון בגלל שזה חדש להם כל הקטע הזה. זה בעצם עניין של להוכיח לעצמם משהו. כשהולך להם אז הכל הולך והם מבקיעים חמישיות ושישיות. אבל מספיק תיקו אחד בשביל לערער אותם במשחקים הבאים. מה גם שאפשר לומר בלי להתבייש שהדחה בשלב הבתים זה כישלון שלהם.
    אני קונה 87 נקודות שלנו בלי לחשוב פעמיים, אולי גם פחות יספיק.

הfalse hope הזה שQPR נתנו לי די מדכא אני חייב לומר...

12. alexshw Member

אני רוצה לראות איך יתמודדו עם פציעות.

13. Vanitas Member

יש להם סגל עמוק, זאת לא הבעיה. סלבי צודק, יותר חשוב לראות איך הם יתמודדו עם משברים. זה קצת שונה.

14. JohnTerry26 Member

השחקן היחיד שלא בר החלפה בסיטי זה דויד סילבה, לדעתי רק פציעה של סילבה באמת תזיק לסיטי. ואם נאסרי לגמרי ימצא את עצמו שם בסוף, אז גם זה לא אמור להפריע יותר מדי.

אני מסכים שתיקו או הפסד במשחק מסויים זה מה שיכול להשפיע עליהם, אולי הדבר היחיד כרגע. היו קרובים לזה היום אבל בסוף השיגו ניצחון די מרשים.

15. nadav dashti Member

כל הכבוד לק.פ.ר שבאה לשחק כדורגל התקפי(לא שיש להם ברירה עם ההגנה המחוררת שלהם)והיו ראויים לנקודה, אב סיטי מכלום עשתה את הגולים שלה. יהיה להם הרבה משחקים כאלה העונה שזה גם יכול להתפתח לכיוון השני, הם עוד צריכים לשחק נגד ארסנל, ליברפול וצ'לסי, קבוצות שיונייטד כבר שיחקה פעם אחת והעומס לא מורגש בנובמבר, אלא במרץ-אפריל, ניראלי שיש מספיק אוהדי ארסנל בפורום הזה שיכולים להעיד על זה, לא שאני משווה את האיכות והעומק שיש כרגע לסיטי, אבל עדיין בלי קופמני ההגנה של סיטי נראתה טיילת היום ויא יא טורה וסילבה הם עדיין עמוד השדרה שלהם.
    משבר יהיה, השאלה מתי כמה ומה חומרת הנזק.

סתם נתון ששמתי לב אליו, סוונסי עם 58% החזקה באנפילד. אבל מה שיותר נורא שגם מול סנדרלנד ונוריץ הם איבדו נקודות ביתיות וככה אי אפשר לקרוא תיגר על מקום רביעי.