המחזור ה-12 בליגה האיטלקית 2018/19 - מילאן מארחת את יובנטוס

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏9/11/18.

1. SerieA Il Capitano

לצערי לא האמנתי לשניה שמילאן תכבוש. היא פשוט הייתה חלשה מאד.

2. DRORIKO Member

את האנטי שלך כלפיו אני מכיר עוד מהתקופה שכיכב אצלנו. הוא לא הבעיה שלכם לטעמי. הבעיה זה השחקנים מסביב שלא מספיק טובים בשביל להזין אותו. אז נכון יש את סוסו, אבל ברגע שמוציאים אותו מהמשחק(מטוידי במקרה זה) אתם אובדי עצות. צ'לנגולולולו בדרך הבטוחה לרשימה האקסלוסיבית של הפלופים הכי גדולים שדרכו במילאן.

3. yonmu Member

@DRORIKO
    אין לי אנטי להיגוואין. הוא חלוץ טוב אבל סטיגמת ה'צ'וקר' לא נולדה בלי סיבה. האדום היום זו בעיה נוספת (לפני לאציו, יריבה ישירה!).
    היום הוא היה חלש - בעיקר אבל לא רק הפנדל - אבל גם אם בסך הכל הוא לא הבעיה שלנו, לשים עליו 50מ' + 7.5מ' לעונה לא נשמע לי כמו הניצול הכי טוב של הכסף. הוא מבוגר, הוא נחלש, הוא לא מנהיג. מהצד השני קוטרונה פורח.

סוסו נוטרל היום בצורה מרשימה (לפעמים זה הרגיש קצת כמו עשרה מול עשרה כשסוסו ומטווידי בחוץ) ומהקאן אין לי הרבה ציפיות. כשחקן התקפה פרופר הוא לא טוב מספיק. אולי הסטה לקישור - לעמדה של ג'אק ואפילו מהפך לעמדה של ביגליה - יכולה להוציא ממנו יותר, אבל כרגע הוא פשוט לא טוב מספיק. לא היו לי ציפיות גבוהות מספיק ממנו כדי שהוא יהיה מהפלופים הגדולים. בינתיים אני מחכה לפאקטה...

4. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הלב יוצא אל היגוואין, אבל מה הוא ציפה שיקרה ברגע שהוא התחיל לצרוח ככה על השופט?

קאנסלו היה נראה גמור בחצי השני,בקושי עלה למעלה(יחסית אליו) והיה יותר רך בהגנה. פיאניץ' ובנטנקור כבר מראים שחיקה במספר משחקים,רק מאטווידי מנהל את הכושר שלו בצורה נהדרת, אבל אנחנו בהחלט זקוקים לדם בקישור, מישהו יצטרך להגיע בינואר.

*בנעטיה די השתיק אותי במחצית השניה, עצר בעצמו כמה התקפות מאוד מסוכנות של מילאן.
    * מילאן לא הייתה רעה, והם עלו עם אטרף,פשוט לא היה להם הרבה יותר מזה...

5. DRORIKO Member

היגוואין כבש אצלנו במעמדים הרבה יותר גדולים ממשחק במחזור 12 בליגה. אז צ'וקר הוא לא. בסדר אז החמיץ פנדל, מה רונאלדו הגדול לא החמיץ פנדלים בחיים שלו?

@Bianconeri מהדי לגמרי כיפר במחצית השניה.

6. yonmu Member

@DRORIKO
    צ'וקר לא אומר שהוא אף פעם לא כובש במשחקים גדולים.
    זה אומר שבסך הכל במשחקים גדולים הוא פחות טוב מאשר במשחקים רגילים (די ההיפך מרונאלדו, אגב).
    הראיתי את זה פעם פה משחק-משחק כל עונה. הוא תורם פחות במשחקים קשים.

הוא ללא ספק אחד החלוצים הטובים בליגה. השאלה המשמעותית יותר היא כמה שנים כאלה נשארו לו.
    אם אני לאונרדו-מאלדיני אני קודם מביא קשר להרכב במקום ביגליה וקיצוני להרכב במקום הקאן. אחר כך אפשר לחפש חלוץ טוב יותר מקוטרונה.

7. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לשנייה יצא לי הלב להיגוואין, ואז נזכרתי שהוא עשה לנאפולי את מה שיובה עשו לו. וכן, הוא צ'וקר מהגדולים שהיו ברמות האלה בכדורגל המודרני, אפילו שהוא הבקיע נגד האימפריות האימתניות טוטנהאם ולאציו.

אחלה יום להיות ג'יאלורוסי.

8. VAR Member

גם אני לא האמנתי לשניה שהיא תכבוש (חוץ מהשניות שבין השריקה לפנדל לבעיטה של היגוואין). אבל מוזר שמישהו מעז בכלל לחשוב על האופציה שההתקפה הנכה הזאת תשים גול להגנה הכי טובה בעולם. מה, אף אחד לא ראה את הדרבי?

9. Alta Tensione Member

מעטות הקבוצות היום בעולם שיכולות לשים ליובה גול במשחק פתוח. סהכ לא ציפיתי לפיגוע דריסה וגם לא להפתעה שננצח או נגנוב תיקו. חשוב שנמשיך לקחת נקודות איפה שצריך באחוזים כמה שיותר גבוהים (סתם דוגמה: אם היינו יוצאים עם 9\9 בסריית המשחקים קליארי, אמפולי ואטלאנטה היינו היום במקום השני גם אחרי ההפסד הזה). ולרקורד, לא רציתי שהיגואיין ייקח את הפנדל. הוא לא קר רוח והיה ברור לי שיחמיץ כי הוא שידר בעיקר לחץ ועצבים כל המשחק. קסיי, רודירגז, סוסו. לא חסר פנדליסטים טובים בקבוצה הזאת.

ובונוצ'י הוא כזה beta male. אבל ממש ואחד הדוחים והקטנים שבהם.

10. Alta Tensione Member

ג'ורג'יו קייילני. עוד יום שגרתי במשרד:

SerieA ו-VAR אוהבים את זה.
  11. Raulito Madridista

המאזן של יובה בחלוף 12 מחזורים - 34 נקודות - זה שיא ליגה, וואו.

תהיתי לפני המשחק האם נראה את אלגרי משנה משהו ומשתמש במנדג'וקיץ' וקיבלנו תשובה עם סימן קריאה, גול קלאסי של יובה עם הרמה והחלוץ מחכה ברחוק, אי-אפשר לעצור אותו ככה. בהמשך זה כמעט עבד שוב. כריסטיאנו כמה ימים אחרי הגול הענק נגד יונייטד, הפעם ברגוע, שער קל, גם זה משהו, המספרים שלו יפים. אגב עם בועטים כמו דיבאלה ופיאניץ' בדרך-כלל אני מניח שרמת הכדורים החופשיים שלו תרד משמעותית. את קאנסלו קשה מאוד לעצור כשהוא דוהר עם הכדור.
    לגבי היגואין: איבד את הראש בתזמון די מחורבן - אדום שלישי שלו בקריירה נדמה לי, הפנדל ישב עליו. אין לו מה להוכיח ליובה בכל-מקרה. אני לא כל-כך מבין את השמחה לאיד כלפיו וחושב שהוא כבש מספיק גולים במשחקים גדולים באיטליה. לדעתי הוא היה ה-סיבה שנאפולי הייתה קרובה לקחת אליפות מול יובה בתקופה שלו שם והוא העמיד מספרים מטורפים, שיאים של 50 שנה הוא שבר, דווקא הוא - לא רונאלדו-פנומנו, לא שבצ'נקו, לא דל-פיירו הצעיר, לא ויירי, לא איברהימוביץ, לא טרזגה, לא טוטי, לא בטיסטוטה ועוד. אז ברור שזו לא הליגה של לפני 20 שנה, ועדיין. גם אפשר להבין קצת את המעבר שלו ליובה - מבחינת האוהד הנייטראלי ולא מבחינת אוהדי נאפולי.
    לא ציפיתי שיובה תביס את מילאן חלילה, המשחק התנהל כפי שחשבתי בערך, עדיין לא רוצה לכתוב את ה-'בוגרים נגד ילדים', קבוצה בשלה שברור שבכל התקפה שהיא תעביר הילוך אז היא יכולה לתת גול, לעומת מילאן שלא ממש הרשימה.

12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

In other news: water is wet.

13. DRORIKO Member

האם גול האליפות נגד אינטר זה משחק רגיל? האם המהפך המדהים נגד טוטנהאם בוומבלי זה משחק רגיל?

14. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלה 2 משחקים שיובנטוס הקבוצה הבכירה בהם. כשאומרים שהוא צ'וקר מתכוונים למשחקים נגד קבוצות כמו בארסה, ריאל, משחקים שבהם יובה לא הקבוצה הבכירה והוא יכול באמת לעשות את ההבדל.
    אתמול ספציפית היה גם דוגמא למשחק שבו הוא פוגש קבוצה גדולה ממנו, ולמרות שהמעמד לא שווה לנוקאאוט בצ'מפיונס, היה ברור שהוא השחקן היחיד על המגרש שבשבילו המשחק היה חשוב ברמה הזאת. ובמקום להביא את זה לידי ביטוי עם שער הוא הביא את זה לידי ביטוי עם החמצת פנדל וכרטיס אדום מטומטם. כי הוא צ'וקר.

15. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב, מזהה...
    https://scontent-cdt1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/46100986_1211056589032116_3710123630823211008_n.Xxx?_nc_cat=103&_nc_ht=scontent-cdt1-1.xx&oh=7a64e8db59e0db20b05761052027d272&oe=5C6964E0