המחזור ה-12 בסריה A:: ערן זהבי יוצא לפגוש את יובה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏18/11/11.

1. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

פסילת השער הזה כמעט מרגיזה אותי יותר מפסילת השער של סיידורף אתמול/שלשום. איך אפשר לפסול דבר כל-כך יפה?

וקובי, לך תגיד את זה לאוהדי יובנטוס. הצ'כי הזועם כאן לא לבד - אני נתקל במנטרה היובנטינית המרגיזה שלפיה הם במקום הראשון עם משחק חסר בכל חור אפשרי. למה הם לא טורחים לציין שהסיבה היחידה שהם במקום הראשון היא כי שופט החליט לשדוד את הקבוצה שבאמת הייתה אמורה להיות שם, ושהמשחק החסר הוא בחוץ נגד נאפולי. פתאום זה כבר לא נשמע כל-כך מרשים, נכון?

2. AS R Member

חח איך השדר האנגלי התעצבן על פסילת השער הזה. אני מת לשמוע את השידור של זאמפה לגול הזה ואחרי כמה שניות לפסילה שלו...

אגב, יש למישהו ספק מי בישל את המספרת הזאת? (פיאניץ' מן הסתם, כנראה המוסר הטוב בליגה. למרות שגם דה רוסי סיפק כמה בישולים נהדרים בשבועות האחרונים, כמו הדאבל פס עם טאדיי שהוביל לגול הראשון היום).

נערך לאחרונה ב: ‏21/11/11
  3. Muurad Member

האמת זה היה גאגו, אבל אני מצטרף לכל מחמאה שתתן לפיאניץ'. פשוט גניבה. מעניין איך אף אחד אחר לא הרים את הכפפה במחיר הזעום יחסית שדרשו עבורו.

4. AS R Member

כן טעות שלי, ה-19 על החולצה שלו נראה לי כמו 15.

האמת שגם גאגו נראה טוב בשבועות האחרונים. מה שמוזר זה שהוא פעיל גם בחלק ההתקפי באופן בולט, למרות שבריאל הוא ממש לא נהג להיות פעיל בהתקפה. בכל מקרה, למסור הוא יודע וגם לבעוט לא רע, אבל מה שחשוב יותר הוא הצד ההגנתי שלו שאני לא בטוח שמספיק טוב לרומא, שגם ככה יש לה לא מעט בעיות בחלק ההגנתי.
    אגב, השער הזה של גאגו היה השלישי שלו בלבד בכל הקריירה (257 משחקים בכל המסגרות, כולל נבחרות צעירות ובוגרות). מזל טוב, נתראה עוד כמה שנים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

5. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

(השם הוא שי אגב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wave.Xxx )

טעויות שיפוט קורות וימשיכו לקרות, ולפעמים מילאן תהיה הצד המרוויח ולפעמים המפסיד - הרי אני די בטוח שאם הייתם מנצחים מטעות שיפוט זה כבר היה הרבה פחות נפוץ להתלונן על כך. אני בטוח שגם אותנו ישדדו (ויכול מאוד להיות שעשו, בתקופת התיקואים שלנו ראיתי רק את המשחק מול ג'נואה) אבל אין טעם להתלונן.

אגב, בטח לא ראית נאפולי-לאציו, לכן אני אומר לך שהם לא בתקופה טובה כל כך וזה ניכר במיקום בטבלה. שתי המסגרות גדולות עליהם. זה משחק קשה אבל לא גיהינום כמו בשנה שעברה.

והשער של אוסבאלדו פשוט ענק. צריך לאסור את הקוון הזה.

6. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפני המספרת של אוסבלדו, לפני המסירה האלגנטית של גאגו. מפליא אותי כל פעם מחדש כמה כוח יש לטוטי בגיל 35 לשמור על הכדור תחת שמירה לוחצת ולשחרר את המסירה לאחר שחבריו לקבוצה הרוויחו כמה רגעים להתמקם טוב יותר בהתקפה. מפליאים אותי לא פחות אותם אוהדים שמפרשים את זה כהאטה של המשחק בפן השלישי ומשליכים אותה על גיל וכושר פיזי, מבלי להבין את הרעיון מאחורי צורת המשחק והתפקיד החדש\ישן שלו מתחילת העונה.

ניתן לראות שאנריקה מתחיל לגבש תוכנית לגבי ההרכב שירוץ ביחד עד סוף העונה. שלישיית הקישור דה רוסי - גאגו - פיאניץ' מוכיחה את עצמה כבר כמה משחקים. גם בהתקפה לאמלה ואוסבלדו ימשיכו לרוץ ביחד עם טוטי שחזר אתמול מפציעה. רק בהגנה נשאר בלאגן שלם כאשר פרט לרוזי שמראה רמה גבוהה ויציבות יוצאת מהכלל, יש רוטציה תמידית בין אלה שהיו פחות גרועים באותו שבוע.

אה ובזמן שווצ'יניץ' מבשל שערים בטורינו, הרוחות שלו התחילו לרדוף את בויאן.

7. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

החלטה שערורייתית של השופט/ קוון בפסילת שערו של אוסבאלדו ולכך שתי סיבות:
    1. רגלו הקדמית של אוסבאלדו נמצאת לפני גופו של הבלם, אז איך הקוון שנמצא בזוית הטובה ביותר פוסל את השער?
    2. גם אם הקוון והשופט בספק (למרות שאין סיבה שיגיעו למצב כזה) אלו מסוג השערים שבעיני אסור לפסול.

סיכום המחזור:

http://img337.imageshack.us/img337/3065/clipimage002bb.Xxx

http://img717.imageshack.us/img717/3169/clipimage002fp.Xxx

http://net-storage.tccstatic.com/storage/fcinter1908.it/img_notizie/thumb3/fb0a1446f4faed2e0a9e61013f342593-21087-46d0d2d6a80d48706aa3d793de24ca67.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/11/11
  8. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

אז זהו, שאם תשים לב תראה שהקוון לא בזווית אופטימלית 100%.
    הוא היה צעד וחצי קדימה משחקן ההגנה האחרון, כך שברגע המסירה מאיפה שהוא עמד זה באמת היה נראה נבדל, כי הוא לא היה באמת בקו אחד עם שחקן ההגנה ששבר את הנבדל למעשה.

9. 亚历山大帕托 Member

שלושה פנדלים ושער זה באמת כאילו יובנטוס חוזרת לימי הזוהר שלה.

http://i43.tinypic.com/14deccy.Xxx

10. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

ראיתי רק תקציר מהמשחק של רומא, ממנו החלק ההתקפי של הקבוצה נראה מאוד כייפי לצפייה כמו שצפוי ממערך שמורכב מהשחקנים האלו. גאגו נמצא בכושר טוב עוד מהקיץ, גם אם הוא לא כוכב גדול, לדעתי היכולת שלו רק מראה כמה הוא התבזבז כשחקן אימונים בריאל מדריד וחבל שלא עזב לפני חצי שנה-שנה. מה שכן, גול שלו זה בהחלט דבר מפתיע.

מצטרף לקריאה שהועלתה פה לאסור את הקוון - גם בשל איכות הגול וגם בשל גודל הטעות בפסילה.

אני רואה שדניס ממשיך לכבוש, פעם אחרונה שהוא נכנס לתקופה חמה כזאת זה היה בארגנטינה ונגמר עם ממוצע של כמעט גול למשחק. לא ראיתי את המשחק, אבל קראתי שמקסי המשיך ביכולת הטובה שלו, ואני רואה שהפעם זה אפילו נגמר ב-90 דקות לשם שינוי בשבילו. חבל על איבוד הנקודות בסיום, למרות הפתיחה הטובה העונש משאיר את הקבוצה בתחתית לצערי.

11. shlomydavid מנהלים

12. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

פירלו פשוט לא נגמר. איזה מסירות חבל על הזמן.
    למרות שפאלרמו לא הבקיעה, מה שמטריד במשחק אתמול, שהתקפית היה מצויין ויכל להיגמר גם ביותר מ3, זה מרכז ההגנה הרעועה.
    ביום קצת יותר טוב של פאלרמו ויום פחות טוב של בופון, היא יכלה לכבוש 3 בעצמה.

13. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

קוון מתוקף תפקידו צריך לדעת היכן להתמקם וגם אם הדעות חלוקות בנוגע לזוית ראייתו, בכל מקום שבו הוא לא ימצא הוא אמור להבחין בפער (הגדול) בין אוסבאלדו לבלם. שנינו מסכימים שהוא שגה וזה העיקר.
    הקוון צריך להיענש כי הוא קיבל החלטה לא נכונה וכאן נגמר העניין, לא צריך לאסור אותו/ להרוג אותו או כל דבר נחמד אחר שנכתב כאן כי בסך הכל הוא בן אדם שקיבל החלטה מטומטמת כמו כל אדם.
    למרות ההחלטה המקוממת טעויות שיפוט קרו וימשיכו לקרות, הפעם יובנטוס הרוויחה מהעניין פעם אחרת היא תצא מופסדת.

מהמשחקים של ליון בליגת האלופות מאוד התרשמתי מהיכולות הטכניות של פיאניץ', כעת אני בטוח שהוא הולך להיות אחד הטובים בליגה בתפקידו. יש לו כבר שישה בישולים, אחד פחות מלקסאנו שמוביל את טבלת הבישולים.

* לראשונה מאז הגעתו למילאן פאטו לא הבקיע נגד פיורנטינה.
    * מארקו די ואיו ציין הופעה מספר 500 בקבוצות איטלקיות.
    * סרג'ו פליסייר כבש את שערו ה99 בקייבו.
    * כריסטיאן זקארדו ציין הופעה מספר 300 בסרייה A.

14. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

לא באתי להגן על הקוון, כי ללא ספק הוא טעה וזו אשמתו הישירה (במיוחד כשהוא היה באזור - אבל רק פחות או יותר), רק ציינתי את הסיבה שמהזווית שלו זה היה נראה נבדל ברור, ואפילו לא ספק.
    בד"כ שיש ספק - הולכים עם ההתקפה, או לפחות ככה אמורים...

15. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא באמת לאסור, זה פשוט היה כל כך יפה...