המחזור ה-12 בסרייה A - עושים את אותו הדבר שוב ושוב, אך מצפים לתוצאות שונות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י SerieA, ‏4/11/16.

1. Don Joan Roman Member

לפני זה היה פנדל על היגוואין שהוא לא שרק וגם לקייבו הגיע אדום בעבירה על סטורארו(לפי השיפוט שלך במקרה הפנדל) , בנוסף לליכטשטיינר לא הגיע אדום כי השחקן של קייבו לא היה בשליטה על הכדור, מה גם שלא בטוח שהיה שם פנדל.

אבל תמשיכו לבכות סתם, זה עושה את זה יותר מתוק

Sent from my m3 note using Tapatalk

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  2. Alta Tensione Member

פעם ראשונה שאני רואה את פאלרמו העונה. התרשמתי מאמבולו, אחלה דריבל וכח פריצה. כשדיאמנטי נכנס היה ברור שממנו תבוא הישועה של הסציליאנים. תמיד כיף לראות אותו, גם כשהוא יריב.

תוצאה מצויינת ומוצדקת במגרש קשה בכל תקופה של פאלרמו. לא הברקנו, כמו ברוב העונה הזאת, אבל אי אפשר לומר שפלארמו הייתה טובה יותר שהגול שהם הבקיעו היה המצב היחיד שלהם במשחק. ואם חושבים על זה קצת, זה גם לא מעניין הגיע או לא הגיע כי יש כל כך הרבה נסיבות מקלות להתחשב בהן. זו פתיחת העונה הכי טובה מאז הסקודטו עם אלגרי, ואנשים פה עדיין מתעקשים לחפש בציציות. תיהיו לי בריאים.

צריך לשקול אם באקה ראוי לפתוח בדרבי. רצף איום של משחקים היה אמור להיגמר היום מול יריבה נוחה יחסית אבל הוא המשיך להסריח.

3. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

מישהו יודע למה ראנוקיה משחק במקום מורייו?
    הוא קיבל צהוב בדקה העשירית, מעניין אם ישרוד את המשחק בלי אדום.

אגב, אינטר מתחילה את המשחק עם 4 איטלקים "אמיתיים", ראנוקיה, סנטון, ד'אמברוסיו וקנדרבה.

4. Don Joan Roman Member

הוא בקושי שרד 20 דקות

Sent from my m3 note using Tapatalk

5. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניחסתי אותו המסכן.

6. SerieA Il Capitano

אנחנו המסכנים.

Don Joan Roman ו-EO11 אוהבים את זה.
  7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

במצבה של הקבוצה אני לא מסוגל לרחם עליו אלא להתנחם בכל דבר קטן שמועיל לנו אפילו הכי קצת. עצם זה שראנוקיה פותח בהרכב מראה כמה בדיחה אנחנו.

8. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אני דווקא מתעקש להיות אופטימי הפעם, כן זה לא היה נראה טוב אבל אני לא חושב שאפשר להשוות משהו לאינטר, יש לנו מאמן על הקווים ויש שחקנים צעירים מוכשרים וגם אם בוסריים אבל יש להם יותר כח רצון ויכלנו לראות את זה היום, הקישור הוא גם הבעיה הכי גדולה של המועדון הזה, לא הקרואטי הצעיר ולא קוצ'קה ובטח לא פולי או סוזה יוכלו להביא אותנו למקום טוב יותר ולכן זו הנקודה הקריטית ביותר אם אנחנו רוצים לחזור לאירופה. ועדיין, המקום הרביעי הוא המטרה שלנו כרגע.

אני חושב שיש מקום להיות מעט אופטימיים כי אחרי כל כך הרבה שנים, אנחנו סוף סוף רואים קבוצה שחוזרת מפיגור ולא נשברת ולא בפעם הראשונה השנה וכן, יש מה לתקן אבל אפשר לקוות. בואו נראה איפה נהיה בפגרה ואם יהיה כסף לחיזוק.

ומסכים עם טנסיונה, אוהב את באקה אבל הגישה שלו סרוחה קצת.

9. yonmu Member

זה לא רק הגישה של באקה. גם כשהוא משקיע יש לו המון חסרונות. הוא סקורר מעולה אבל זה פשוט לא מספיק. אין לו פיזיות מיוחדת שמאפשרת להעיף אליו כדורים ושהוא ישמור על הכדור עד ששחקנים יצטרפו, אין לו טכניקה מיוחדת, הוא לא מאיים מחוץ לרחבה והוא לא משתתף בהנעת הכדור.
    ממשחק למשחק אני משתכנע שהוא יכול להיות הרבה יותר יעיל מהספסל - שחקן שעולה כששיוויון בדקה 70 ועוקץ את ההגנות העייפות. אני בכלל לא בטוח שלפאדולה או אדריאנו טובים מספיק (או שכדאי לנסות את ניאנג בשפיץ), אבל בכל זאת הגיע הזמן לשינוי.

לגבי המשחק היום - עם כל הכבוד לניצחון, הגישה בהחלט ראויה לביקורת, בעיקר כי זאת לא הפעם הראשונה. מעבר לזה מונטלה עם תגובות לא רעות שבסופו של דבר הביאו את הנצחון. משמח מאוד לראות את סוסו לוקח אחריות ומתוגמל בסטטיסטיקה, הוא שחקן ההתקפה הכי מבטיח שלנו לדעתי.

Carlo Ancelotti, Nesta ו-Alta Tensione אוהבים את זה.
  10. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הדבר הכי חיובי בפיולי יהיה שסוף סוף קנדרבה ירד קצת לספסל.

11. EO11 בפה אליל היכל התהילה

רק רוצה לציין שדקה אחריי שקנדרבה ירד לספסל כבשנו את הראשון ;)

שחקן מעצבן אין דברים כאלה.

לא להאמין שניצחנו, אבל הגיע הזמן. היינו צריכים את הפגרה הזו כמו אוויר לנשימה, נראה מחר או אפילו בשעות הקרובות אם אכן פיולי המאמן.

12. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

80 דקות של כדורגל סתמי מצד אינטר מול הגנה חזקה של קרוטונה, ואז באות להן 10 דק' שבהן הכל מתחבר לאינטר בשילוב העייפות של קרוטונה, ובסוף זה נגמר ב-3:0 לטובתנו. זה היה משחק לא טוב אבל חשוב שניצחו, בעיקר בשביל המורל נגד מילאן.

@EO11
    אני לא בטוח שקנדרבה צריך לראות ספסל עכשיו. קודם כל, כי אין לו מחליף טוב כל עוד אינטר משחקת באותו מערך. דבר שני, הירידה ביכולת של קנדרבה באה במקביל לירידה ביכולת הקבוצתית, ואותו דבר קרה גם לבאנגה ומאריו בעיניי. אני מאמין שאם הקבוצה איכשהו תחזור לדרך הנכונה, קנדרבה יחזור לעצמו. בינתיים, על אף היכולת הירודה שלו במשחקים האחרונים, הוא מהבודדים שלאורך המשחק מנסה לעשות דברים ומתרכז אך ורק בכדורגל, בלי תלונות ובלי הצגות. לא כמו ברוזוביץ' הדרמה קווין שההתנהגות שלו במשחקים מתחילה להימאס עליי.

13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

ברוזוביץ׳ תמיד היה כזה.

קנדרבה עושה כל פעם אותו דבר. מקבל כדור באגף, מחזיק אותו יותר מדי ומרים הרמה לא טובה בד״כ. יובטיץ׳ וגאביגול צריכים לקבל את הדקות כדי שתהיה לפחות תחרות על העמדה.

14. Roma מנהלים

Roma: Szczesny; Bruno Peres, Fazio, Rüdiger, Juan Jesus; De Rossi, Strootman; Salah, Nainggolan, Perotti; Dzeko

Bologna: Da Costa; Krafth, Ferrari, Helander, Masina; Nagy, Viviani, Taider; Dzemaili, Sadiq, Krejci

15. Carlo Ancelotti Member

ברור שאנחנו בתהליך שלשם שינוי נראה מבטיח, אבל זה לא אומר שאין מקום לביקורת.

התחושה שלי היא שהיה לנו רצף טוב שהגיע לפיק נגד יובה ומאז אנחנו בירידה. היום היינו קרובים לאבד נקודות נטו בגלל שהקבוצה הלכה לישון בדקה ה-15 וזה קצת מתסכל דווקא בגלל שהמצב שלנו בטבלה הוא מצוין ומלבד נאפולי אין מתחתינו קבוצה שהיא באופן מובהק טובה מאיתנו. רוצה לאמר, נוצרה סיטואציה שבה אנחנו יכולים להגיע לינואר במצב שלא דמיינו ואולי אפשר למנף אותו ולהגיע לאלופות כבר העונה. מאמן יש, פוטנציאל יש, לחימה יש; אין סיבה שלפחות במשחקים כאלה לא נראה כדורגל חיובי יותר.

לגבי באקה, זה השחקן. התרומה שלו למשחק מתבטאת (כמעט) נטו בשערים, וכשהוא לא מבקיע לא מרגישים אותו. בכל אופן, לא חושב שיש מקום להוריד אותו לספסל בדרבי כשהמחליפים שלו נראים עוד פחות טוב ממנו.