המחזור ה-12 בפרמיירליג: ערבב את הטיח אחמד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏16/11/17.

1. alexshw Member

ראיתי שידור רוסי ושם טענו שבאיי ומיקי נעדרו מסיבות מקצועיות.

2. Andrei Kanchelskis Member

עוד ניצחון עם ארבעה שערים,מה נסגר?!

לא ראיתי את המשחק ואני לא יודע איך נראינו בו במחצית השנייה אבל זה לא ניצחון על יריב שגורם לי להתלהב יתר על המידה, מקומות 4-3 הם למרבה הצער היעד האופטימלי שלנו השנה וגם אליהם אני לא כזה בטוח שנגיע.

כשראיתי השבוע ידיעה לפיה ההנהלה מתכוונת להאריך את חוזהו של מוריניו עד 2022 כדי למנוע ממנו ללכת בסיום העונה לפריז רציתי לשבור את המסך של המחשב מעצבים.

3. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

לגבי באיי זה בטוח לא נכון, מוריניו בעצמו אמר שהוא פצוע (ואיזו סיבה מקצועית לעזאזל יש כדי להעדיף את לינדלוף וסמולינג עליו?).

4. סולשאאאר Member

מחצית שנייה טובה בהרבה.
    ברגע שהם התחילו לתת לנו שטחים, נראינו שוב כמו קבוצה שיש לה מה להציע מבחינה התקפית.

כיף לשמוח נקודתית לפחות.

5. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

ווסטהאם פתטים. ווטפורד נראים לעומתם כמו קבוצה מעולם אחר.

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל עוד מוריניו במועדון הם לחלוטין לא אוהדי יונייטד, אנטי יונייטד מהסוג הכי רע שיש, אפילו אוהדי ליברפול נדהמים מהרמות שהם מגיעים אליהם.

7. k_700 Member

לא רשמתי פה תגובה אחת על המשחק שלנו אחרי המשחק, אבל למה שלא תיתן לעובדות לבלבל אותך קצת?

אתה תהיה פה גם בעוד שבועיים לשדר לנו על אותו גל של אופטימיות כששוב לא ננצח? כי זה הכדורגל שלך בחודש וחצי האחרונים כשקיבלת קצת לוח משחקים עם "בשר".

או שגם אז כל מה שיהיה לך לאמר זה ששני המעצבנים האלה מייצרים פה אווירה של כאילו הובסנו.

אני אגלה לך סקופ, כמה דקות לפני המשחק האחרון כתבתי שאני צופה נצחון, ואפילו קל.
    קל לא היה ב45 הדקות הראשונות אבל כמו שכתבת יש לנו סגל מדהים.

ואני אתן לך עוד סקופ, בין אם תאבק על אליפות ובין אם תאבק על מקום 4 ממקום 5 בטבלה, הסגל הזה עוד ינצח הרבה משחקים בתוצאה שראית במשחק האחרון, 4-1.
    זה עדיין לא הפרמטר שאתה נמדד דרכו העונה,
    אתה נמדד באם אתה נאבק על אליפות או לא.
    ובשביל להגשים את המטרה אתה צריך עקביות שזה דבר שקצת יותר קשה להשיג מנצחון בית ספורדי 4-1 על קבוצה שהסגל שלה ב8 רמות יותר חלש משלך.

בקשר למשה אוחיון,
    אין כבר מילים לתאר כמה הבן אדם הזה עלוב, כבן אדם, לא כאוהד.
    יש בו את ההתנשאות העלובה הזאת להטיף לאנשים כל הזמן.
    הוא עושה את זה בעקביות פתטית מול אוהדי ליברפול וגם עכשיו כשהוא הרף למי זה אוהד מנצ'סטר יונייטד.
    לצערי הרב יש לנו כל כך הרבה אוהדים שדומים לו, כמה שזה נפוץ ככה זה מגעיל.
    מזל שאני במרחק של כמה אלפי ק"מ מהם ככה שהגועל יעבור רק דרך המסך.

8. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

זכותך להמשיך להיות אופטימי באופן עיוור למרות שאתה אוהד את המועדון הגדול הכי מביך וכושל באירופה בארבע וחצי השנים האחרונות (טוב, אולי מילאן ואינטר נותנים לנו פייט), אבל זה לא הופך אותך לאוהד יותר טוב מכמות הולכת וגדלה של אנשים שמסתכלים על המציאות בעיניים פקוחות ורואים מנג'ר שקיבל את כל הכסף והגיבוי והשחקנים שרצה (בסדר, פרישיץ') ושנה שנייה ברציפות איבד רלוונטיות במירוץ לאליפות לפני שליש העונה. וזה בטח שלא הופך אותנו ל"אנטי יונייטד". הטקטיקה של נתניהו, כל מי שלא חושב כמוני ויש לו ביקורת הוא שמאלני קיצוני ובוגדני.

קשר שמאלי, סולשאאאר ו-oranfu אוהבים את זה.
  9. סולשאאאר Member

אם למילאן ואינטר היו המשאבים הכלכליים שהיו ליונייטד בתקופה המדוברת
    אפשר היה לדבר על מימדים דומים של כישלון.

אבל זה לא המצב, ולכן חוסר התחרותיות של המילאנזיות עובר יותר חלק בגרון.

אני בהחלט מתחבר לסנטימנט של ההודעה שמעליי.

כשקבענו לאחר כמה חודשים שמויס לא מתאים לתפקיד, אמרו לנו שאנחנו אוהדים סוג ז , ילדים עם חלב על השפתיים, מפונקים שהכירו רק את ההצלחה של פרגוסון. אה, אוי, אבל התברר, הפלא ופלא, שמויס היה מזעזע.

כשאמרנו את זה לגבי ואן חאל, אותה התגובה. גם שם צדקנו.

כשאומרים את זה על מוריניו, אותה תגובה. האם אנחנו בהכרח צודקים? לא, כמובן שלא. אבל עצם האפשרות שאולי, רק אולי, יש מעט אמת במה שאנחנו אומרים... זה כאילו שהאדמה תישמט מתחת לרגליהם של כמה אנשים אם רק יסכימו להודות שזה אפשרי.

אני תוהה האם האוהדים שביקשו לתת למויס וואן חאל עוד זמן מרגישים שהם אוהדים אמיתיים יותר. כי לי הם מרגישים כמו חבורה של שוטים, שמושפעים מההצלחה של פרגוסון ביונייטד הרבה יותר מכפי שהיו רוצים להודות.

אני מתחיל לחשוב שקהל האוהדים שלנו מורכב מהמון שיבוטים של גארי נוויל, שכל כך מאוהבים ברעיון הזה של יציבות, של לתת למנג'ר זמן,

עד שהם לא מסוגלים לשמוע שום חלקיק של ביקורת על עבודתו של המנג'ר התורן של יונייטד.

את אותה ההאשמה של היות מישהו "אנטי יונייטד" אפשר בקלות גם לסובב לצד השני. אני נתקל בזמן האחרון ביותר ויותר אוהדים שלנו שתומכים במוריניו באופן שמזכיר כת.

נערך לאחרונה ב: ‏20/11/17
    k_700 ו-Michael Carrick אוהבים את זה.
  10. nwish Member

לא ראיתי אחד כאן שטען שצריך להאריך לו חוזהו, לכל אחד יש סף שבירה שונה. סבבה, בער לך הפתיל אחרי המשחק השני, קורה.

נערך לאחרונה ב: ‏20/11/17
  11. k_700 Member

אני בטוח שחודש אחורה ורוב מוחלט של האוהדים שלנו היה בהחלט בעד הארכת חוזה.

כרגע הארכת חוזה כן או לא זה בכלל לא רלוונטי היות והמנג׳ר המאוד חכם שלך כבר דאג להבהיר לאיפה הוא מכוון כתחנה הבאה.

עדיין יש קבוצות מאוד ברורות של אוהדים.

אחת מהן, שאגב גם אתה היית חלק פעיל ממנה עד לאחרונה, פירשה כל נצחון על קבוצה סמרטוטית בליגה לשיפור מוחלט וחגיגות על מאבק אליפות.
    לפחות אתה היית קצת יותר הוגן מהשאר כדי להזכיר לשם מה התכנסנו העונה, אחרים כמו משה גם מזה כבר מנסים לברוח בהסטת האש.
    אחרים עוד אפילו דיברו פה על כמה חזר לנו גם המזל(כאילו היינו אשכרה חסרי מזל בעונה שעברה עם איזה שמונה משחקים שהוכרעו לטובתנו בעזרת שיפוט) במקביל לשיפור המדהים.

מי שיצא בהצהרות חסרות תקדים אחרי 4 מחזורים קליליים קיבל את הבומבה לפרצוף בחודש האחרון.
    ומקבוצות הטופ 4 אנחנו גם היחידים שנשארו לנו את המשחקים הקשים עד לסוף הסיבוב ככה שזה רק ילך ויסתבך.
    שלא תופתעו יותר מדי, אם תמצאו את עצמכם נאבקים עוד חודש בליברפול.

12. Andrei Kanchelskis Member

אני לא מבין איך בכלל אפשר לקרוא לאוהדים של יונייטד(גם אני אחד מהם) שמבקרים את מוריניו ומיואשים ממנו ״אנטי יונייטד״. מאמן שמעלה מערך פחדני ותבוסתני מול ליברפול ומול צ׳לסי ומפסיד בשני המשחקים 5 נקודות,מפסיד להאדרספילד, וגורם לנו כבר בשלב כזה של העונה להיות מרוחקים 8 נק׳ מהפסגה ראוי לכל הביקורת שבעולם ונצחונות על הקבוצות מהסטייל של ניוקאסל הם לבטח לא סיבה לסנגר עליו.
    אנחנו אוהדי יונייטד שרופים שרוצים בהצלחת הקבוצה ותחת מוריניו לא נראה שאנחנו בכיוון של ההצלחה הזו שפירושה רק דבר אחד-זכייה באליפות!

13. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא חייב לחשוב שמוריניו צריך לקבל הארכת חוזה, אפשר גם לבקר את העבודה שלו כשצריך, ויש לא מעט ביקורת מוצדקת על מוריניו. אבל בעיני לפחות, לחכות לכישלונות של הקבוצה כדי להגיד הנה צדקתי, לנסות לצבוע הכל בשחור גם בניצחונות מהנים ורגעים טובים, לבקר את המאמן בצורה קיצונית בתחילת משחק כמו שהיה מול ניוקאסל (כשבהמשך המשחק כמובן אותם כותבים קיבלו את אחד המשחקים המהנים שלנו השנה) רק כי יש הזדמנות אז יאאלה נוציא את הסכינים, זה להחזיק, לטעמי לפחות, בדעה שבה האנטי למוריניו גובר על האהדה לקבוצה.
    בדרך כלל הייתי אומר שחבל לי בשביל אותם אוהדים שהם לא מסוגלים בגלל האנטי למוריניו להנות מהדברים הטובים והמשחקים הטובים שלנו העונה, והיו כאלה לא מעט, אבל ברגע שדיון הפורום שלנו הופך לכל כך קיצוני, וברגע שכל דיון משחק שלנו נצבע באור כל כך שלילי, אז לא באמת אכפת לי מאותם אוהדים. כן אכפת לי מהאווירה שהם יוצרים בפורום ובמיוחד בדיון שלנו כשהם מעכירים אותו כמו תקליט שבור.
    אז אני אמשיך להכניס אור חיובי אחרי משחקים מהנים או אירועים משמחים, אבקר כשצריך אבל במינון שצריך, ואמליץ לאוהדים שלנו לא ללכת בכיוון של אוהדי האנטי מוריניו, ולדעת להתייחס לכל משחק בפני עצמו, אם מוריניו יכשל בסופו של יום יהיה מספיק זמן לבקר את עבודתו, בינתיים אפשר וצריך להתייחס לכל משחק לגופו ולהנות מהמשחקים כמו מול ניוקאסל המחזור.

14. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אבל אתה מבין שמשחק בודד לא שווה הרבה בפני עצמו וצריך להסתכל עליו כחלק מקונטקסט של עונה, כן? תסלח לי שאחרי חודש של כדורגל מחפיר ואובדן הסיכוי לאליפות אני לא הולך לחגוג אחרי מחצית מוצלחת אחת כאילו זכינו בצ׳מפיונס.

אני לא חושב שיש דמיון בין היחס למוריניו לבין היחס למויס. עם מויס אף אחד לא התווכח שהעונה היא כישלון, הטענה של תומכיו הייתה שהדרך של יונייטד זה לתת לו זמן ובלה בלה בלה. אצל מוריניו היה קונצנזוס שעונה של מקום שישי היא הצלחה.

15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

למרות שתמיד היית פסימי ואנחנו לא רואים עין בעין את הדברים, לפחות איתך אפשר לנהל דיון ראוי בניגוד לכותב אחר כאן בפורום שלא מעט כותבים כבר החליטו לחסום אותו בגלל חוסר היכולת שלו לכבד את האחר.

איפה ראית קונצנזוס בשנה שעברה שמקום שישי + התארים שזכינו היו הצלחה? אני באמת שואל כי אני זוכר שהדעות בפורום שלנו נניח, נעו בין כישלון לחוסר הצלחה, ואני לא זוכר אפילו אוהד אחד שלנו בשנה שעברה כאן בפורום שדיבר על הצלחה. אפילו לא אני שרבים כאן רואים בי כאוהד הכי אופטימי שלנו בפורום.
    זה שבמועדון ביחד עם מוריניו ניסו לפמפם שהתארים וההגעה לליגת האלופות היו הצלחה, לדעתי בעיקר כדי להוריד לחץ מהערכת והמאמן, לא אומרים שמרבית האוהדים שלנו עיוורים.
    גם בביקור שלי באנגליה, בנסיעה שלי למגרש עם אוהדים במונית, וגם לאחר מכן באיצטדיון בשיחה שנפתחה, הכיוון היה בעיקר שצריך לבחון את הדברים לאורך זמן, הם כמובן מאמינים שצריך לתמוך במהלך המשחק כמה שאפשר ולתת למערכת כמה שיותר שקט כדי להצליח, אבל אף אחד שם הוא לא מעריץ של מוריניו, ואף אחד שם גם לא שונא את מוריניו, אלא בעיקר נותנים לזמן לעשות את שלו כדי לגבש דעה חד משמעית לגבי מוריניו.

אני לא חושב שמדובר במקרה מויס, שמתחילת הדרך העסק נראה גדול עליו, שנראה אובד עצות, חסר שיטת משחק בסיסית ומתנהל בפאניקה גדולה.
    יכול להיות שנדבר בסוף הדרך על דמיון דווקא לואן חאל, שגם הוא קיבל עונה שנייה כי רצינו לתת לו הזדמנות נוספת אחרי עונה ראשונה לא מוצלחת, למרות שאני מאמין שגם אם מוריניו יכשל, עדין אין דמיון, בעיני לפחות, למוייס וואן חאל, כי אני מזהה אצל מוריניו הרבה יותר דברים חיובים מאשר השניים האחרים, הרבה יותר משחקים חיובים ודברים טובים לקחת, גם אם בסופו של יום זה לא יספיק למועדון כמו שלנו ונפרד ממוריניו כמו שנפרדנו ממוויס וואן חאל לפניו.

ולסיום משהו בקטנה, כאחד שנסע עם הקבוצה שלו בישראל לכל חור אפשרי והגיע איתה לנקודות שפל שאני לא מאחל לאף אוהד של אף קבוצה, תדע לעשות את הניתוק ולהנות מהדברים הטובים, מהרגעים הטובים, מהניצחונות המהנים, מהמהלכים שמעלים לך חיוך על הפנים, תדע להנות מאותם רגעים גם אם בסיכום הכללי אתה חושב שהקדנציה של מוריניו או העונה הנוכחית של מוריניו היא כישלון.
    אם תכתוב דברים חיובים או תכתוב שנהנית ממשחק מסוים, ותסיים בזה, בלי להוסיף ביקורת, בלי לכתוב אבל, בלי לכתוב ישר משהו שממעיט מהערך של הניצחון, זה לא יוריד ממך וזה לא יהפוך אותך למישהו שמעריץ את מוריניו או מסכים עם הדרך שלו. זה רק יהפוך אותך לאדם שיודע להעריך את הדברים הטובים, שיודע לצד ביקורת לתת מילה טובה, שיודע כשצריך גם לפרגן, בלי מהצד השני להנחית עלינו פטיש 5 קילו שישר מחזיר אותנו לבאסה שהיא התקופה שאחרי פרגוסון. מבטיח לך, מהניסיון האישי שלי, שאתה תראה שאתה נהנה יותר מאותם רגעים, ועדין ישארו לך מספיק ימים בשנה גם להעביר את הביקורת שאתה מרגיש שצריך להעביר על הבעלים, על המנכ"ל, על המאמן, על המועדון מאז שפרגי פרש, דבר אחד לא חייב לבוא על חשבון האחר.