המחזור ה-12 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏6/11/09.

1. ארסנל ונגר Member

המשחק הדחוי מול בולטון נקבע ל2 בדצמבר שעה 21:45

2. Nevermore Member

זה היה נכון במקרה שארסנל לא הייתה מעפילה לרבע גמר הקארלינג קאפ. אנחנו באיסטלנדס ב-2.12
    המשחק נגד בולטון שוב במועד לא ידוע.

3. פול סקולס Member

2 בלילה ורועדות לי הביצים.
    מקווה לראות את אואן בהרכב מחר, לא יודע במקום מי.
    מקווה לראות 3 קשרים באמצע... רגע, אז זה אומר שאואן לא בהרכב בשום צורה.
    לא יודע.
    מבחינתי גיגס, אנדו ופלטשר, וולנסיה בימין, רוני בשמאל? וברבאטוב. לא יודע, באמת שלא יודע, אין לי מושג מה אני מנסה להגיד בהודעה הזאת, סתם מהתרגשות,
    שיגיע כבר... הלוואי ונזיין אותם, אני פסימי, יהיה טוב.

4. George Best Member

מאוד לא מסכים איתך.
    ברנלי ממש לא אפרורית, וסגנון המשחק שלה כ"כ שונה מהאל, שסמל המועדון נמצא ליד ההגדרה "אפרוריות" במילון אבן-שושן.
    הדעיכה של האל הייתה צפויה משום שהקבוצה הסתמכה על משחק של כדורים ארוכים בלי סוף, ונהנתה מרצף די נדיר של מזל וכמובן עם המון התלהבות וביטחון של העלייה לפרמיירליג.
    ברנלי את הנקודות אוספת בזכות סגנון משחק שאין מה לעשות, מביא יותר נקודות בטווח הארוך.
    הייתה לי תחושה טובה לגבי הקלארטס, הימרתי עליהם שישארו בליגה, ואני מאחל להם שישיגו זאת.
    נכון, ההגנה שלהם חלשה והסבתא שלהם בין הקורות כפי שמכנה אותו ערן פה עושה המון שטויות, אבל הם תמיד מחפשים את המסירה, רצים קדימה, עושים תנועה, כדורגל שכיף לראות ועל כך מגיעות לאואן קויל המון מחמאות.
    הם צריכים חיזוק בינואר להגנה, ויהיה מעניין לראות אם אכן זה יקרה.
    ממש לא מזכירים את האל.

אגב, גרהאם אלכסנדר פנדליסט מושלם.

נערך לאחרונה ב: ‏8/11/09
  5. Dimitar Berbatov Member

מסכים עם אריאל. אמנם ישנם הרבה קווים משותפים ביניהן - אנדרדוגית מוחלטת, סגל אלמוני כמעט לחלוטין, מאמן חסר ניסיון. אבל מבחינת כדורגל הבדלים גדולים. בתחילת העונה חששתי שהכדורגל החיובי של הקלארטס הוא זמני וככל שיחלפו המחזורים הם ישחקו יותר סגור. לשמחתי מסתבר שטעיתי.

אגב, לגבי הסבתא - הלא הוא ינסן, אולי לא ראיתי מספיק את ברנלי אבל ממה שכן ראיתי הוא עושה רושם של שוער טוב. זכורה לי בעיקר ההופעה המרשימה שלו נגד צ'לסי בתחילת העונה. או שאולי ונפלתי על משחק חד פעמי ונדיר.

6. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

שידור למשחק היום מישהו?

7. Dimitar Berbatov Member

הייתי גם מוסיף בכורה טובה באנפילד עם בישול נפלא לטבז בפתיחה.
    למרות שהנקודה עצמה ברורה ונכונה. והיום זאת הזדמנות גדולה של ברבה להראות את היכולות האדירות שלו גם במשחק גדול.

גיאנזולה, myp2p.eu

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

עד כה העונה לא נתתי לטבלה שום חשיבות, עדיין יש עוד הרבה מאוד בקופה. אבל המשחק היום הוא חשוב הרבה יותר מה-3 נקודות. מבחינתנו כל תוצאה ואנחנו עדיין חזק בתמונה, האמת שגם מבחינת מנצ'סטר יונייטד, כי 5 פער זה לא בשמיים, אבל בבית אנחנו חייביפ לתת הצהרה. לא משנה מי משחק באדום, מנצ'סטר יונייטד זו תמיד מנצ'סטר יונייטד, זה המשחק הקשה שלנו בעונה עד כה והשחקנים חייבים לתת הופעה בהתאם.
    אני מאוד מקווה שדרוגבה ימשיך ביכולת שלו, כי אם הוא יהיה חד היום, אין שום תסריט שההגנה האדומה מסתדרת איתו, אני מאוד מקווה שהוא ידע לתת גם היום את מה שהוא יודע הכי טוב לעשות. צריך להיזהר מהחלק ההתקפי של מנצ'סטר יונייטד, רוני הוא סכנה תמיד, גיגס גאון ואסור לתת לו חופש, ולנסיה גם יודע לעשות את ההבדל.

זה יהיה משחק בין 2 הקבוצות באנגליה ואין על זה ויכוח, אני מאוד מקווה שנדע לצאת עם הנקודות.

9. 亚历山大帕托 Member

המשחק הגדול נפל בשעה טובה, בדיוק אחרי משחק הליגה שלנו, בדיוק כשהתחלתי להתגעגע לאנצ'לוטי.

פורצה צ'לסי!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏9/11/09
  10. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

משום מה נרדמתי והתעוררתי לפני רבע שעה, ראיתי את המשחק בסופקאסט (סוף סוף יש שידור לצפייה בסופקאסט!) מדקה 30 בערך ושם השליטה היתה שלנו, אך בתום המחצית ראיתי את התקציר וגם ווסטהאם הגיעה למצב טוב בתחילת המשחק, כאשר פרנקו קיבל כדור רוחב משחקנו לקבוצה מאגף ימין ובעט לפינה הרחוקה של הווארד והכדור חלף לא רחוק מהקורה.
    אם להיות אמיתי, תיקו היה משקף יותר, מאוד אהבתי את המהלך שהוביל לשער, סאהה עם המון נחישות נאבק על כדור וחוטף אותו, מוסר קטנה לקייהיל, האחרון מחזיר לו דאבל פס בעקב והחלוץ הצרפתי לא מנסה לבעוט טיל לשער, כמו שהרוב היו עושים, אלא בעט שטוח לפינה הימנית של גרין.
    נקודת האור היא קייהיל שמתחיל לחזור לעצמו, כל כך חשוב לנו שהוא יהיה טוב. הדבר השלילי במחצית הזו זה מר מרואן פלאייני, אנמי, כבוי ומאבד הרבה כדורים בצורה רשלנית, שיתאשת ומהר, גם גוסלינג אמנם מקבל הזדמנויות בהרכב אך מאכזב בכל פעם, אני בטוח שהוא ישתפר בעתיד ויהיה הרבה יותר טוב אך כעת הוא פשוט לא יעיל, אמנם רץ רץ רץ אבל בלי תועלת.

11. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

המחצית הזאת עברה בסדר גמור מבחינה הגנתית, אבל מבחינה התקפית לא אהבתי את מה שראיתי. זה נראה כאילו הייתה הוראה מפורשת של פרגי לבעוט מרחוק, זה יכול לעבוד בתיאוריה אבל בפועל קשה לי להאמין שהכדורים הלא מדויקים של ולנסיה וקאריק עירערו לצ'ך את הביטחון.

השד לא כזה נורא, אבל הוא עדיין בהחלט יכול לנצח אותנו בהברקה אחת. צריך בעיקר ריכוז, מה שהעונה ההגנה שלנו לא מצטיינת בו.

12. ארסנל ונגר Member

מחצית משעממת בברידג'. בדקה ה8 רוני נשאר מול פטר צ'ך אחד על אחד אך הקוון הרים דגל ולא בצדק, כי היה קו אחד לפי דעתי.
    משחק הגנה מעולה של שתי הקבוצות, פרגוסון עם שלישיית קישור אחורי אנדרסון קאריק ופלטצ'ר שמעלימים לפרקים ארוכים את למפארד דקו ובאלאק, שממעטים להכניס כדור לדרוגבה/אנלקה.
    לראות את רוני בדקה 37 עושה הגנה ליד הקרן מצידו השמאלי של ואן דר סאר זה אולי מעיד על
    הציפייה של פרגוסון מהמשחק, שתיקו בהחלט יספק אותו.

נערך לאחרונה ב: ‏9/11/09
  13. SkiMan Member

מחצית בינונית מאד כצפוי. יונייטד מתמודדת טוב עם הקישור של צ'לסי שדיברו עליו כל השבוע,
    מצד שני אופציות התקפיות אין כמעט.

צ'לסי חייבת שלמפארד ובאלאק יתעוררו.

14. 亚历山大帕托 Member

בצדק מוחלט. רוני עבר את הקו עם כל הגוף.

15. W.Rooney Member

אני חושב שאתה טועה. אשלי קול שבר את הנבדל של צ'לסי.