המחזור ה-12 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏6/11/09.

1. AW forever Member

משחק משעמם מאוד בגשר, מצב נייח של צ'לסי ומעט מאוד הזדמנויות.
    לדעתי מייקל אסיין הוא השחקן הכי טוב בפריימרליג, פשוט מדהים. הכוח שלו, החוכמת משחק, יכולות הגנתיות והתקפיות מופלאות. שווה כל פני.
    אטקינסון, עוד תצוגת שיפוט מהגיהנום, מקווה שלא נראה את הטמבל הזה שופט משחקי מפתח העונה כי הוא לא עומד בלחץ.

2. Irons Member

שאלה רצינית: כמה משחקים של צ'לסי ראית העונה?

ובמעבר חד... לא יצא לי לראות וולבס- ארסנל, אבל כמה לא מפתיע שוולבס מבקיעה שני גולים עצמיים. לפעמים זה נראה כאילו הם מנסים לזכות בתואר "ההגנה הכי השלומיאלית בליגה". שבוע שעבר המגן השמאלי השמן שלהם כבש עצמי וגם למנסיין יש איזה שני עצמיים שאני זוכר (אולי גם לקראדוק). וכל זה בלי לדבר על התפיסות ברחבה ולידה, על איך שההגנה נחתכת פעם אחר פעם, ועל היכולת ההגנתית, או יותר נכון המחסור ביכולת הגנתית של כל שחקן ושחקן. לדעתי, עם כל הצער שבדבר, הם הולכים לרדת ליגה.

3. AW forever Member

אגב, אטקינסון נתן תוספת של 5 דק', ועל אף שהיה חילוף במהלך תוספת הזמן (אלכס נכנס בצ'לסי) הוא לא הוסיף שניה מעבר לזמן התוספת. כנראה שהוא למד מהטעות של עצמו.

4. דנידין Member

זה כי ה 4-4-2 של מוריניו לא התאים לשחקנים. הסגל היה בנוי טוב ל 4-3-3 ולכן הוא היה צריך להמשיך לשחק כך. זה עלה לו בתפקיד.
    כיום הגיע מאמן שמאמין בקישור מסוג זה של 4-4-2 ומאוד מנוסה בתירגול והעברת הפילוסופיה שלו לשחקנים בשיטה. זה נראה לכולם מאוד ברור מה כל אחד צריך לעשות ולכן זה גם נראה מתואם וקשה לפיצוח.

5. ארסנל ונגר Member

אני רוצה לציין לשבח את התבגרותו של ווין רוני וכל זה לזכותו של אלכס פרגוסון שמעבר למנג'ר מעולה הוא גם פסיכולוג לא רע בכלל.
    לקראת סיום המשחק שתי הקבוצות הציגו פן אלים ולא ספורטיבי זה כלפי זה, ורוני לא היה מעורב בשום תגרה.

רוני של לפני שנתיים-שלוש היה מוציא את הנעל ודופק את הפקקים בראש של שחקני צ'לסי שהוא עובר אחד אחד ברשימה.
    אז נכון, הוא עדיין עצבני, עדיין מקלל אבל הוא עשה שינוי מקצה לקצה.

נערך לאחרונה ב: ‏9/11/09
  6. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם זה נקרא ללמוד, אבוי לנו. אם מוסיפים זמן קצוב על חילוף ב-90 הדקות, למה שחילוף שנערך בתוספת הזמן לא יגרור תוספת נוספת? יש הנחיות ברורות, הבעיה שהשופטים עקביים כמו נאני.

7. George Best Member

אין לך חצי מושג אפילו.
    לא יודע מה עבר עליך אבל לאחרונה אתה בפלנטה אחרת עם תגובות מהירח.
    זו אפילו מחובתו של השופט להוסיף את הזמן הזה.
    החילוף של אלכס ערך בסביבות הדקה, אני לא מצפה שאטקינסון יוסיף את הדקה, אבל 30 שניות בהחלט כן, והוא אפילו היה חייב לעשות זאת.

וכמובן שאף פירוט שלך על משחק הבלהות של אטקינסון.
    הרבה שופטים היו מעניקים לנו פנדל בחצי הראשון, רוני לגמרי לבד מול צ'ך (אין אופסייד בחיים), עאלק פאול של פלטצ'ר (אטקינסון ניסה להחזיר על אותו מקרה עם דרוגבה) בגול, ואיך הוא לא נפסל...
    למפארד עם נגיעת יד ברורה על סף הרחבה בתוספת הזמן, שיפוט כ"כ ביתי שזה פשוט מגעיל.

סבלנו משיפוט רע באנפילד, גם מול צסק"א, וגם היום.
    מעניין שכל הצדקנים והקשקשנים בעלי הפנקסים לא ראו/שמעו.

ג'יאנזולה צריך לעבור ענף.
    "שליטה מוחלטת של צ'לסי", בדיחה כזו לא שמעתי הרבה זמן, 0 מצבים לשער, 0 קרנות (מול 7 שלנו), 46 אחוז אחזקת כדור לכחולים, למפארד ודרוגבה לא נגעו בכדור, כל זה במשחק ביתי, אבל "עם יותר דיוק זה היה נגמר הרבה יותר".

זה משחק שהיה צריך לגרור לחלוקת נקודות, ואם כבר הכרעה אז זה לטובתנו.
    אין מילים.

8. AW forever Member

בסט,

מצטער שהציניות שלי לא עברה כראוי, זה היה אמור להיות ירידה על אטקינסון ועל חוסר העקביות שלו.

בנוגע לטעויות שלו- רשמתי שהיה לו משחק מהגיהנום ושהוא טמבל, מצטער זו לא הקבוצה שלי ששיחקה וכבר פירטו את כל הטעויות שלו לפניי אז מה אתה רוצה ממני? אגב הוא טעה לרעת שני הצדדים ולא חד צדדית לטובת הרוסים.
    פרגוסון גם ראה פאול של דרוגבה על ווס בראון במהלך של הגול אז מה עוד אפשר להגיד? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx

9. George Best Member

שאם תסתכל טוב תראה עבירה.

10. Tony Adams Member

אריאל, ה-7:0 בקרנות אולי לא פרמטר. עד השער של צ'לסי זה היה רק 2:0, פשוט הלחץ שאחרי השער הוליד עוד 5 קרנות.

11. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

46 אחוז אחזרת כדור לכחולים! 54 אחוז ליונייטד! ואוו איזה אידיוט אני! באמת, הייתי צריך להשאר בראגבי. למעט המצב של רוני שבעט חד החוצה, מה עשיתם? ג'וני אוונס בועט בעיטת קונג פו לחזה של דרוגבה, קנטונה ישב על זה שנה בחוץ, פרגוסון טוען שדרוגבה בכלל היה צריך לקבל אדום וצהוב זה מעט מדי. נבדל של מילימטר אצל רוני, אבל לא, כמובן, ההחלטה לפסול את הגול של טוטנהאם מולכם שהכדור נגע ברשת זה הרבה פחות ברור. לאמפרד ודרוגבה לא נגעו בכדור? כמה כיף שאנחנו לא מבוססים על שחקן אחד (אהמ אהמ רונאלדו), ויש לנו סגל שקנינו במיליארדים של מילארדים של פאונדים, שכולנו אוהדי הצלחות ובלה בלה בלה. כולכם נולדתם בצלמו של אלכס פרגוסון, תשארו באהדת כדורגל, כי בחיים האזרחים שלכם לא תגיעו רחוק. אפשר לחשוב אתם מרוקאים ששלחו אתכם למעברות בנגב עם איך שאתם מדברים. מה קרה? הפסדתם אז אתם מתחילים להתקיף?

12. דנידין Member

לא נמאס לכולכם לבכות על שיפוט? אז השופטים ברמה של שקל וחצי, לא נמאס לכם (אין צד טוב יותר כאן או רע יותר) לחרחר את הדיונים של הפורום שלכם?
    חאלס.

13. George Best Member

וואו מאיפה הבאת את זה לעזאזל.
    מרוקאים, שער פסול של פדרו מנדש, לא נצליח בחיים האזרחיים, אנחנו קבוצה של איש אחד...יופי.

אני יצאתי סופר מעודד מהמשחק הזה.
    ללא צמד הבלמים שלנו ואחרי כמה הופעות הגנתיות רעות מאוד כולל שלישייה בבית מול צסק"א, הצלחנו להעלים לגמרי את דרוגבה ואנלקה, למפארד לא היה פקטור במשחק.
    לאף קבוצה לא היה מצב של 100% שער, אני מסכים.
    לנו היו הרבה חצאי מצבים, שאפילו את זה לא היה לכם.
    מה עם הבעיטה של רוני שנהדפה מהחיבורים ע"י צ'ך?מה עם הנסיון הקפצה של גיגסי אחרי כדור עומק מצוין של פלטצ'ר? (אחלה מצב) או בעיקר הבעיטה השטוחה של רוני מקצה הרחבה אחרי דאבל פס עם ולנסיה?או המצב הנהדר של גיגסי שמשום מה החליט לא לבעוט ולהגביה לאנדרסון?

רבאק, היציאה שלך עם שליטה מוחלטת והגדלת התוצאה הייתה ביזארית לגמרי.
    המשחק היה די שקול עם יתרון לנו (לטעמי), חלוקת נקודות הייתה משקפת, אתה היחיד כאן שחושב שניצחון שלכם היה מוצדק ועוד מדבר על שליטה אבסולוטית, באמת שזה מגוחך.

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

גם אנלקה סחט מואן דר סאר הצלה שגרמה לו להתמתח... אז זה לא כל כך מדוייק מה שנאמר פה.

יש פה יותר מדי עיוות בקשר לשיפוט של אטקינסון, אני גם חושב שאת השער היה מקום לפסול בגלל ההפרעה של דרוגבה. אבל.. הייתה עבירה של פלצ'ר, ואני ממש ממש לא בטוח שטרי עשה שם עבירה על ולנסיה. ואם מישהו ימצא לי קטע וידאו של האופסייד של רוני אני מאוד ישמח, בזמן המשחק אני חושב שהריפליי הספיק לי כדי לומר שהיה שם נבדל, כולם פתאום מציינים את זה... אז אני אשמח לראות את הקטע שוב.

15. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

די נו, הניסיון של גיגסי היה מדהים, אבל אפקטיבי בערך כמו הבעיטות הסתמיות של קאריק. באמת שאם זה היה נכנס הייתי מקעקע גיגסי על השכמות. אני לא דיברתי על מצבים מסוכנים של צ'לסי אל מול השער, אולי בגלל זה לא הבנת אותי. אבל כמה פעמים דקו, דרוגבה, אנלקה, פראנקי, באלאק ואפילו איבאנוביץ' היו בתוך הרחבה של היונייטד והתחילו לעשות צ'יפים ושמיפים במקום לתת שפיץ? השחקן היחיד של היונייטד שהיווה אשכרה איום היה רוני. איתו באמת שהיה קשה להתמודד, הוא יותר מדי מתרוצץ בשביל בחור עייף כמו ריקי. אבל השאר? וולנסייה? אנדרסון? גיגס? שוב, הייתי בטוח שתרמסו את האגף השמאלי, אבל כנראה שהתרגלתם למסור ימינה לרונאלדו, ובמקום זה עכשיו נמצא שם איזה ערס.

לירן, לא היה נבדל, אשלי קול לא הספיק להכנס למלכודת. ההפרש היה מילימטרים. בניגוד גדול מאוד לעבירה של אוונס שהייתה גוררת אדום ופנדל. חבל שאין עבירה בלתי ספורטיבית בכדורגל, כי גם זה היה קורה. לגבי העבירה של טרי כביכול על וולנסיה, גם אני לא ראיתי. ראיתי את וולנסיה יוזם מגע ומפיל את ג'ון טרי עם הכתף, טרי משך לו בחולצה והערס נפל. שוב, לא חד משמעי בחיים כמו העבירה של אוונס.