המחזור ה-12 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏6/11/09.

1. דנידין Member

למסגר, בול איך שהדברים היו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

2. George Best Member

אז איך לעזאזל הגעת לשליטה מוחלטת של צ'לסי?!
    גם מהתגובות שלך עולה שתיקו היה משקף יותר.
    אתה באמת ובתמים מאמין שהייתם הקבוצה היותר טובה על כר הדשא?

3. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

כי בסופו של דבר, צ'לסי שלטה בקצב המשחק. מנצ'סטר התאימו את עצמם לקצב של הבלוז כל המשחק. ובמשחק טעון, זה פסיכולוגי לשלוט ככה.

4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים עם מה שנאמר לפני, בדרבי היו כאן עמודים על עמודים שעסקו בקיפוח הנוראי של הסיטי ואיך השופטים נותנים ליוניטד את האליפות.
    היום, אופסייד שלא היה של רוני, פנדל ברור אחרי נגיעת יד של טרי ושער ברור מעמדת נבדל של דרגובה והפורום שותק.

מתחילים לדבר איתי על החיסרון של רונאלדו ועל עליונות של צ'לסי במשחק חוץ של היוניטד בגשר שהיה שווה כוחות ואפילו היה עם יתרון מסוים ליוניטד.
    אני גאה בבחורים על המלחמה והקרבה. בטח ובטח כשהגענו בלי מרכז ההגנה (ריו ווידיץ') והאופציה ליד רוני בחוד (בארבטוב).

הגיע לנו לפחות נקודה היום אבל לא תשמעו אותי אומר עוד מילה על השיפוט כי בניגוד לקבוצות אחרות אנחנו מעדיפים להסתכל קדימה בגאווה לעבר המטרה שכל הליגה רועדת רק מלחשוב עליה - אליפות אנגליה רביעית ברציפות.

5. George Best Member

?אם יש קונצנזוס, זה שיונייטד הכתיבה את קצב המשחק הרצוי לה (וכתוצאה מכך ניטרלה את דרוגבה, אנלקה ולמפארד וגרמה ל-0 מצבים של הכחולים).
    במה השליטה שלכם באה לידי ביטוי, אם אפשר לשאול?
    יתרון באחזקת כדור?לא.
    יותר מצבים?ממש לא.
    נוכחות גבוהה יותר ברחבה?לא.

אתה יכול לציין בפני שני מהלכי כדורגל ראויים שלכם?

השחקנים הטובים על כר הדשא היו רוני, אסיין, טרי, אוונס ובראון.
    להוציא את חזיר הבר, כולם שחקני הגנה.

במשחק אליו הגעתם פייבוריטים ברורים, בבית, מול קבוצה בכושר פחות טוב ללא צמד הבלמים שלה.

לא נורא, (שוב) אנחנו נותנים לכם פור בשלב הזה של העונה.
    עוד מעט מיקל יחזור להרכב...

נערך לאחרונה ב: ‏9/11/09
  6. the white pele Member

משחק שקול לגמרי אבל יונייטד היתה טובה יותר ביחס לעצמה מאשר צלסי ביחס לעצמה ולכן זה אולי נותן לה יתרון קטנטן גם בגלל שהיא מיצתה מעצמה יותר במשחק חוץ(אני זוכר מצויין איך צלסי נראית בטראפורד וזה לא דומה בכלל).
    נתון החזקת הכדור הוא בדרך כלל לא נתון מאד משמעותי אבל דווקא כאן, במשחק בייתי, עם היהלום שכולל ארבעה שחקנים כל כך טכניים שמבינים את המשחק ומניעים את הכדור כל כך טוב-זה נתון משמעותי. זה אומר שיונייטד הוציאה את צלסי לגמרי מהתבנית ומקצב המשחק שלה. צלסי רגילה לשישים אחוז פוזשן בקירוב, כמעט בכל משחק.היא לא התקרבה לכתישה הרגילה שלה בכלל והיתה חשופה מאחורה כי איבדה את הסבלנות מהר...
    משחק נטול מצבים בגלל האיכות הגבוהה של המגינים והקשרים.
    לאורך כל המשחק היתה לי תחושה שחסר מילימטר של משהו ליונייטד ושלצלסי יש מה למכור (היום ספציפית), רק בכדורים נייחים.

7. eastlands Member

הפגרה באה לי בזמן ,קצת חופש מהאכזבה מתוצאות התיקו האחרונות שלנו , זמן לעשות סדר קצת במשחק ההגנה , לסקוט נראה פחות טוב מדאן ובאמת שאני לא מתגעגע לדאן , הכנסת פטרוב לצד ימין והעברת שוני לשמאל עלו לנו במשחק , היה צליל זילזול מהרגע שפטרוב נכנס ושוני שהיה מצטיין בשדה נעלם בשמאל , ועדיין החמצנו מספיק כדי לנצח 5,6 ולבסוף נענשנו , 47 אלף פלוס באופן קבוע המשחקים שלנו הם סולד אאוט וזה נחמד מאוד.

המשחק אתמול בברידג היה שקול מאוד וזה אמור להדאיג אותי מאוד מכוון שעם הרכב כל כך חסר הם עדיין יכלו לנצח וזה אומר שהם יאבקו עד הסוף (חשבתי העונה שאחרי טרונלדו יהיה לי קצת שקט מהם ,טעיתי ) ומצד שני אפשר להסתכל על התמונה אחרת ולהתעודד ,כי צלסי ביום בינוני מנצחת וראינו אותם כבר מפרקים העונה.

נחמד הנסיון של חברי האדומים בפורום לא להאשים את השופט בהפסד ,אבל לזכור לו כל שריקה הכי קטנה שלדעתם הוא טעה ,למרוח את זה על כמה עמודים בדיוק כפי שעשינו בדרבי וכך להינות מ2 העולמות גם לכסח אותו וגם לא להאשים אותו ,יפה ! ובכך הם שונים משאר חברי הפורום ,כי הם תרבותיים יותר ,אני מקבל ואשתדל ללמוד מהם .

השיפוט אתמול לא קבע את תוצאת המשחק וטוב שכך ,טוב גם שהוא שרק לעבירה הברורה שביצע פלטצר בפאול המפורסם על קול , פלטצר פשוט נכנס לתאקל מאוחר אחרי שקול הוזיז את הכדור שמאלה ,פאול ברור , עבודה טובה יותר בשער עשה הקון (שטעה במחצית הראשונה עם רוני ) שלא הניף לנבדל שלא היה של דרוגבה ,כשבעת הנגיחה עדיין היה און סייד .

דרוגבה ניצל גם מהרחקה ודאית של ההתאחדות מ3 משחקים עת שניסה לפרק לאבנס את הקרסול עם החזה שלו ,למזלו השופט ראה את האירוע
    הקונג פו והוציא לו צהוב ,ובכך הציל אותו מהוידאו השבוע.

נערך לאחרונה ב: ‏9/11/09
  8. KirkH Member

אדיר!! :aaarofl:

9. Strawberry Fields Member

ב-RAWK מדברים על ערפל באנפילד ושהמשחק בספק. הודעה רשמית במידה והמשחק ידחה תהיה מיידית באתר הרשמי, למי שרוצה להתעדכן.

10. Dimitar Berbatov Member

ליברפול עם הרכב נטול יצירתיות שבו גלן ג'ונסון שחוזר מפציעה נראה ביחד עם בניון הכוח היצירתי הכמעט בלעדי. גם ג'רארד וגם טורס לא בהרכב (טורס מחוץ לסגל).
    הזדמנות אדירה לברמינגהאם שכמו שהגנת ליברפול נראת בהחלט יכולה להפתיע עם טאלנטים כמו מקפאדן ובניטז, עם לארסון (איום תמידי ממצבים נייחים ובכלל אחלה של שחקן) ועם ג'רום.

נערך לאחרונה ב: ‏10/11/09
  11. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

ריינה
    אינסואה אגר סקרטל ג'ונסון
    מסצ'ראנו לוקאס
    ריירה בניון קויט
    אנ'גוג

ספסל: קבאליירי, קיריאקוס, דארבי, ג'רארד, אקווילאני, ספירינג, באבל.

הרכב טוב לטעמי(אגב - אני חושב שבניון יהיה מאחורי אנ'גוג וקויט באגף לפי איך שזה כתוב באתר הרשמי), ונקווה שאנ'גוג ימשיך לשחק טוב ולהרשים גם היום ויצליח לכפר על חסרונו של טורס. אני כבר מחכה לראות איך סקרטל ואגר יתפקדו ביחד, משום מה יש לי תחושה שבעקבות ההעדרות של קרא מהמשחקים הקרובים בליגה הם יצליחו להשתלט על עמדות הבלמים הפותחים וקרא כבר לא יהיה באנקר בהרכב.

מה שלא ברור לי זה למה גם ספירינג, גם ג'רארד וגם אקווילאני בספסל. היה עדיף בהרבה לשים חלוץ מובהק על הספסל כמו אקלסטון מאשר להיות עם 3 קשרים מרכזיים/התקפיים ובאבל כחלוץ היחיד בספסל.

נערך לאחרונה ב: ‏10/11/09
  12. George Best Member

עם כל הכבוד לג'רום, זו טעות (מיקום) של ריינה (מזכיר את השער של אינסואה בדוחא).

אחלה מחצית שבעולם, והשער הזה יעשה את המשחק לקצבי ומטורף עוד יותר.
    תרשמו 2-4 ליברפול, ג'רארד עם מינימום אחד, תחושה לצמד.

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

וואו.... דווקא שהמלך נכנס ליברפול חוטפת חתיכת מכה.. איזה שער של ג'רום, אפשר להאשים שם מסקרטל ועד ריינה דרך מסצ'ראנו.
    זה לא יגמר ככה..

14. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה השופט הוסיף למחצית דקה וחצי מעבר למה שנתן? אני יודע שהיה חילוף, ובעיטה חופשית, ושער... אבל כאן לא סבורים שזו עילה...

15. George Best Member

זו עילה ל-19 מגרשי פרמיירליג שונים.