המחזור ה-12 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏9/11/10.

1. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיתי רק את הרבע שעה האחרונה, אפס כדורגל? קצב טוב דווקא. סקולס בועט ומכסח כמו מטורף באמצע, טבז ורפאל דה סילבה עוד שניה רוצחים אחד את השני. כמו שצריך.

2. alexshw Member

קצב? זה אנגליה. לא ליגת לוזון.

3. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

65% החזקה בכדור לעומת 35% של בולטון. 6 (13 סה"כ) בעיטות למסגרת לעומת 1 בלבד (2 סה"כ) להם.
    כסחנים השחקנים של קויל, לא שציפיתי שישחקו טוטאל פוטבול, אבל בכל זאת, זה לא כדורגל.
    חבל על ההחמצות שלנו, מקווה שלא נשלם על כך ביוקר. ביליאלטדינוב מרבה ללכת עם הראש בקיר, שחקן מוכשר אך לא חכם במיוחד, מעדיף שקולמן יכנס על חשבונו. דיסטאן וג'אגיילקה מרבים לעלות כמעט בכל התקפה ונוויל בודד מאחור, אמנם השחקנים שלהם לא מהירים במיוחד, אך אם נפקיר את החלק האחורי, אנו עלולים לשלם ביוקר, יש להם שחקנים שיודעים לכבוד שערים, כגון אלמנדר ודייוויס.

לסיכום, שליטה מוחלטת שלנו, מקווה למחצית שניה יעילה יותר, זה משחק שאנו חייבים לנצח.

4. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אני מקווה מאוד שהקהל של הסיטי מצפה כאן לניצחון, ומנצ'יני מבין זאת, כי כרגע, על אף שהסיטי שולטים במהלך המשחק, זה נראה לא טוב, או יותר נכון לא מספיק טוב. יש שליטה, יש הנעת כדור, אבל המצבים המסוכנים באמת ליד השערים די מקריים עד כה, וככה יהיה קשה לכבוש, אולי 1:0 קטן.
    אדביור לבסוף על הספסל או שהוא כלל לא בסגל?

5. TonyAdams Member

אני מדמיין או שפביאנסקי לובש ורוד?

6. alexshw Member

על הספסל

7. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

מנצ'יני מכניס את אדבאיור בדקה ה-93... איזה ליצן.

נערך לאחרונה ב: ‏11/11/10
  8. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

0-0 ורגשות מעורבים. אני מודה שהאמנתי עקב היכולת מול וולבס שאנחנו בדרך להפסד והתקווה שלי הייתה רק שזה לא יהיה טבז, אז אני מרוצה, מצד שני מנצ'יני נתן לנו עוד תזכורת כמה הוא רחוק מהשורה הראשונה של המאמנים והיינו יכולים לגנוב ניצחון. עכשיו וילה פארק, בלי סקולס, יהיה לא פחות קשה.

אפשר לתת לברבאטוב הנחה על כך שהוא היה חולה אבל בתכל'ס, מאז השלושער האגדי מול ליברפול זה לא זה ואנחנו חייבים אותו טוב.

9. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מנצ'יני=בניטז החדש. מגיע למשחק מול יוניטד בצורה מבוקרת, חסרת ברק וכל זה שדווקא על הקבוצה שלו יש את חובת ההוכחה. רוצים להיות אלופים? רוצים להיות הקבוצה הבכירה בעיר? תוכיחו את עצמכם, תבואו בכל משחק במטרה לנצח.

מדהים שסיימנו את המשחק עם בראון ואושה חסרי הברק ועדיין סיטי לא הגיעה ללא הזדמנות.
    כל כך היה חסר לנו אחד כמו רוני היום. כשהרננדז נכנס נראינו טוב יותר, סוף סוף קצת לחץ ותנועה בהתקפה. הוא ורוני ביחד בחוד, חלום...

10. StevieG Member

מנצ'סטר סיטי לא תגיע לשום מקום עם מאנצ'יני. הוא חתיכת אידיוט חסר אמביציה וחסר מושג בכדורגל. שיילך לשחק את הכדורגל הפחדני שלו באיטליה. מנצ'סטר סיטי צריכה מאמן יוזם. בבית, ככה בדרבי, להשפיל מבט? עלובים.

11. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

איפה הוא ואיפה בניטז, מאנצ'יני תותח בלסיים עם הכי הרבה תיקו בליגה, זה היה ידוע בלאציו ואינטר כבר, לך תשווה את זה למאמן שהצליח לקחת את ולנסיה וליברפול להישגים הכי גדולים שלהן ב20 השנים האחרונות.

12. eastlands Member

הוא לא ליצן. כי אדביור פצוע ולא התאמן בגלל כאבים טבס גמר 180 דקות ב3 ימים והיה מעולף בסיום. בסך הכל. פחדנו להפסיד היום. בהחלט הגיו ני לאור התקופה הקשה שעבר מנציני ובנוסף להרכב. הכוכבים שלפתע חזרו מהוירוס , הביטחון חוזר להמשך השתחררנו מראומת ארסנל בבית ומההפסד לוולבס. עכשיו צריך להתחיל סדרת נצחונות. אופטימי מתמיד סיטי המועדון של מנצסטר

13. קינג לדלי Member

עקירת שן היה המשחק הזה.

יותר מידי מתח בהכנות ויותר מידי כבוד על המגרש.
    החידוש - יונייטד נותנת כבוד לסיטי.

שתי הקבוצות לא ממש יצאו גלים גלים על מנת לא להפקיר.
    השליטה במרכז הייתה יותר של יונייטד בזכות סקולוס ובעיקר פלטשר שהוא שחקן גדול.
    מוריד את הכובע בפני "אסף בימרו" שפתח את הקריירה כקיצוני ימני אפור והמשיך אותה כלוחם גדול בעל טכניקה טובה בקישור.

בסיטי לא ראיתי הרבה היום.
    כולם שותקו ובמצבים האלה המגינים צריכים לעלות ולהפתיע מאחור אבל גם הם חששו.
    הייתי מצוות את זבאלטה ובואטנג בדיוק הפוך בצדדים.

שתי הקבוצות שיחקו היום כדי לא לעשות טעויות וכך זה נגמר.

מעבר לזה כמות המשחקים גורמת לכך ששחקנים לא נושמים מדקה 60.

14. alexshw Member

אלה היו שעתיים מבוזבזות ביותר וכדורגל רע.
    אני מסופק בכל זאת. אני יודע את המגבלות וגם יציאה של אברה הייתה מכה קשה לנסיונות התקפה של יונייטד.
    סיטי שזרקו אינספור מזומנים בצורה לא שפויה, בנו קבוצה משעממת מהתחת.

אגב לא מבין מה התלהבות מבניטס.
    לדעתי בשורה התחתונה הוא נכשל בליברפול.
    רוב הקריירה שלו שם מתבססת על אותם 20 דקות מופלאות באיסטנבול שלא ניתנים להסבר.
    כאילו רוח אלוהים נחה על הקבוצה.

נערך לאחרונה ב: ‏11/11/10
  15. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

תתקשרו למשטרה, היה פה שוד!
    לא מעכל איך קויל ושחקניו הצליחו לגנוב נקודה, נקודה שממש לא הגיעה להם. השליטה היתה אבסולוטית שלנו, ההחמצות הרבות היו בעכרינו, ג'אגיילקה מאבד כדור קרוב למחצית המגרש ובולטון יוצאת למתפרצת שבסיומה טיילור שולח כדור רוחב לרחבה, שחולף על פני דיסטאן וקלאסניץ' דוחק לרשת, אחד השערים היותר קלים שלו בהיסטוריה, אם לא הקל שבהם. אין לי כוח להגיב בהרחבה על המשחק, אפשר להתנחם בכך שבקפורד השווה עמוק בתוך תוספת הזמן ולמעשה כבש את שער הבכורה שלו בפרמייר ליג, מזל טוב!

הפנים לראשון, כשנארח את ארסנל בגודיסון. ציפיתי שבשני המשחקים (גם מול בולטון וגם מול ארסנל) נוציא 4 נקודות, אך מאחר ופישלנו מול הקבוצה הראשונה, קשה לי להאמין שנצליח לנצח את ארסנל, שתגיע מעודדת אחרי ניצחון חוץ.