המחזור ה-12 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏9/11/10.

1. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

מדובר בפרא אדם יותר גדול מג'ואי בארטון, מרטין טיילור ופול רובינסון יחד. כמה כניסות מבחילות... אני שמח שארשבין לא גמר את העונה אחרי התיקול הזה. אפס.

2. eastlands Member

סטרטפורד - איזה בוז שמעת ? כן אכזבה ממשחק חלש , תגיד ראית קהל שנהנה ממשחק ללא שערים וללא מצבים אין דבר כזה בעולם ועל איזה פריבילגיה אתה מדבר. ? יכולנו היום להסתכן בהפסד ? מה מנציני במצב של האף ? הפסד ושוב דיבורים ושמועות , כמו שאמרתי שקט זה מה שאנחנו צריכים. לאן אנחנו רוצים להגיע. ? בפירוש לליגת אלופות ואנחנו נגיע אמ לא נפסיד משחקים גדולים , אותי למדו שאין קיצורי דרך קודם נגיע. לשם אחר כך נדבר הלאה בהחלט נקודה שחשובה לנו מאוד אחרי התקופה שעברנו. כמו שאמרת. זה מרתון אתה חושב אליפות. אני חושב אלופות הסיכוי שלי כרגע יותר טוב משלך עמ כל הקבוצה החדשה שמנציני בונה , כדורגל התקפי גונסון בהרכב 2 חלוצים הכל יגיע. תשאלו את דה מתאו על התצוגה ביום ראשון. מנציני. הוא ווינר חסר תקנה כולם פה עוד יאכלו את הכובע  

3. THE STRETFORD END Member

יואב,

סוג של שביטה איטלקית אמרת לי על אדבאיור וזה באמת נראה ככה.
    מנצ'יני משחק כמעט קבוע עם חלוץ אחד בודד,בדרך כלל זה טבז,
    עכשיו כשבאלוטלי נכנס לעניינים אחרי הפציעה זה מסבך לו את העניינים עם כמה חלוצים מצויינים אבל בעלי אגו גדול לא פחות,
    זו בעיה שיכולה לגרום ללא מעט בעיות בחדר ההלבשה,לפי הדיווחים על יחסי מנצ'יני וכמה שחקנים זה כבר משהו שקיים
    ואולי הסתלבט שבו אדביאור נכנס היום מראה זאת בין היתר.

איסטלנד,
    לא היה משחק חלש היום,למרות התיקו אפס והאין מצבים,
    ואת הבוז שמעתי גם בחילוף של טבז ובמיוחד בשריקת הסיום וזה לא היה כלפי השחקנים כי הם נתנו את הכל
    אלא כלפי מישהו אחד,ככה לי זה נראה,מנצ'יני.

אתם במצב יותר טוב מזה של יונייטד להגיע לאלופות?איך בדיוק?
    אתם קבוצה פחות טובה,פחות מאומנת,פחות מחוברת,
    יונייטד עם פציעות של שחקני מפתח(רוני,ולנסיה,גיגס)אחרי משבר רוני ותחילת עונה הפכפכה מבחינת יכולת,עדיין בלי הפסד(לכם כבר 3)ומרחק יריקה מהפסגה.

נערך לאחרונה ב: ‏11/11/10
  4. Rudess Member

בהחלט כניסה מבחילה וכתבתי על זה בדיון של ארסנל. השופט אגב היה מרק הולסי (שיפוט מחפיר לאורך כל ה-90 דקות).

5. alexshw Member

מה להסתכן? בשביל מה השקעתם כל כך הרבה?
    יונייטד הפסידה 2 דרבים ולקחה אליפות(וגם ליגת האלופות).
    אתם לא מובילים את הליגה וצ'לסי מתרחקת.
    זו תוצאה גרועה לסיטי.

6. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלכס אם תצא לרגע מעולמה של אופירה אסייג תבין שאף אוהד סיטי שפוי לא חשב בכלל לפני המשחק הזה על ריצה לאליפות.

7. alexshw Member

אז בשביל מה להשקיע כל כך הרבה כסף?
    אני בטוח שהשייח שלהם כן רוצה אליפות.
    אני אחד חושב שהדרבי הוא לא חזות הכל.
    זה נכון גם לדרבי של חיפה וגם לדרבי של מנצ'סטר.
    בסוף המטרה היא הישגים.

8. eastlands Member

איזה ששטויות עמ החילוף באמת. תגיד אתה הפסדת 3 דרבים רצופים בתוספת זמן ? ואיך אתה רואה רק צד אחד מותש וחולה עאלק. אותו הרכב שלנו עלה בראשון. ושיחק עמ 10 ? מתי פעם אחרונה אותו הרכב שלכם שיחק פעמיים ב3 ימים ? זכותך לראות את הצד שלך ולשמוח אני בהחלט מרוצה לא להפסיד היום , כן פספסנו היום הזדמנות אבל בעיקר בגלל הכיפות של טבס ויא יא

9. THE STRETFORD END Member

איסטלנד,

לא,אני ניצחתי 3 דרבים רצופים בתוספת זמן
    ואנחנו כמעט ולא שיחקנו עם אותו הרכב קבוע לא רק בשבועות האחרונים אלא בכלל.
    עונה ארוכה,סגל גדול,צריך לתמרן ולהשתמש נכון בין כולם,
    יש לכם סגל גדול בהחלט בכדי לעשות זאת גם כן,יחד עם הפציעות והמחלות שהיו לכם.

לנו העונה יש יהלום בשם נאני,כשהוא כשיר הוא בהרכב,
    היהלום הזהה שלכם זה אדם גונסון,בשבועות האחרונים הוא שחקן ספסל,
    זה מסמל את מנצ'יני עבורי,ביחד עם שלישיית קישור מרכזית הגנתית,דה יונג,יא יא טורה ובארי,
    זה משהו די קבוע אצל מנצ'יני.

אתה מרוצה מנקודה וזה בסדר,בכל זאת לקחתם נקודה במשחק מול קבוצה טובה יותר
    אבל בבית וכשאתם מכוונים גבוה,עם הכסף הגדול שהושקע,עם הסגל הנוצץ,
    זה מריח כמו מנג'ר שתפיסת העולם שלו נוצצת הרבה פחות.
    אולי הוא יגיע ליעד,אולי לא,הדרך חשובה גם כן והיא לא מהנה מי יודע מה
    וכמו שכתבתי בהודעה קודמת שלי,בתקופה של יוז הכדורגל שלכם היה הרבה יותר התקפי ומהנה לצפייה.

מחר יש מפגש פורום באידיה,תעדכן אותי אם אתה מגיע ניסע ביחד,אולי גם מנש התימני יצטרף,
    לילה טוב.

10. eastlands Member

סטרטפורד- הבנת הנקרא. אני במצב יותר טוב לאלופות. ממך לאליפות. מקוה שהבנת , ומי שחושב שתיקו זה לא תוצאה טובה לסיטי בדרבי אחרי הפסדים לארסנל וולבס ופוזנן לא מבין בכלל מה זה מערכת לחוצה , בשבוע שספרס לא מתקרבים ואני עברתי דרבי. זה תוצאה טובה ושחקנים חדשים ומליונים. נשפכו כדי להגיע לאלופות בעונה הבאה אנחנו בדרך הנכונה

11. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

וואלה, גם אני רוצה אליפות, אבל אני ריאלי. סיטי לא זכתה בתואר 35 שנה, בעונה שעברה הם סיימו במקום החמישי והם פישלו לא מעט פעמים העונה, נראה לך שהם בדרך לאליפות? המטרה כמו שאיסטלנדס אמר זה ליגת האלופות, הם צריכים בסיס מסוים להתחיל ממנו, אי אפשר בבום.

אפילו מנצ'יני אמר שצ'לסי בטוח זוכה בתואר אז אתה חושב שמישהו אחר במערכת מאמין?

השייחים השקיעו הרבה כסף אבל גם הם מבינים שלסיטי אין קבוצה לאליפות. הם נפלו בעמדת המאמן, כשהשאירו את סוכן חשאי יוז הבינוני ואפרורי על הקווים יותר מדי זמן, ובחרו דווקא את מנצ'יני כמחליף... מנצ'יני לקח אליפות באיטליה כשלא היו לו יריבות נורמליות. אני לא רואה אותו גם עם עוד 200 מליון מצליח לקחת קבוצה שתעקוף את יונייטד וצ'לסי, הוא פשוט לא ברמה הזאת. כשאברמוביץ' הגיע לצ'לסי יאמר לזכותו שאחרי עונה אחת עם מאמן בינוני הוא הביא את מוריניו ומשם הכל היסטוריה (ואח"כ הוא הפך את משרת המאמן בצ'לסי לבדיחה אבל זה סיפור אחר).

סיטי חייבת מישהו הרבה יותר רציני על הקווים אם הם רוצים ללכת רחוק.

12. THE STRETFORD END Member

עכשיו הבנתי,ההודעה שלך מקודם היתה חסרה איזה מילת קישור בכדי שנבין.

ולגבי זה...בקרוב רוני חוזר,הצילומים מראים שהוא קורע את התחת בארה"ב בכדי לחזור חד,
    גיגס חוזר,אמצע פברואר גם כנראה ולנסיה,
    לאט לאט אנחנו מתייצבים גם מבחינת יכולת,זה מריח טוב לקראת נתינת פייט חזק לתואר האליפות.

בוודאי שהרבה יותר קשה לזכות בתואר מאשר להכנס ל 4 הראשונות,יש יותר אופציות ואלופה יש רק אחת.

13. alexshw Member

לי לא נראה, אבל קבוצה שמשקיע כאלה כספים בהחלט אמורה לכוון לשם.

14. the white pele Member

עופר,
    אתה כתבת שטיילנו בטורקיה וששחקנים שלנו לא שיחקו מול וולבס.
    זה לא נכון עובדתית. כל ההגנה שיחקה מול וולבס(פלוס פלטשר שחזר מפציעה) ומי שלא שיחק-הוא פצוע או חולה.וכמו שאתה רואה את הצד שלך, אני רואה את הצד שלי.דיברתי איתך לפני-טובה לי הנקודה. אני מכיר את הקבוצה שלי ויודע מה הציפיות הריאליות שלי ממנה לקראת כל משחק.ודרבי חוץ-הוא משחק סופר קשה גם לפני עידן הכסף הגדול. הוא תמיד היה קשה גם כשיונייטד בכושר טוב יותר וחסרת בעיות.

החילוף של אדביור ושפת הגוף שלו נראו לי מוזר. אולי אני טועה. בכל מקרה, זה אכן לא עיניני. אתה בוודאי יודע טוב יותר את הבעיות שלכם ממני והפוך.

15. eastlands Member

סטרטפורד- רק אל תחזיר אותי ליוז הפחדן לא שיטה ולא נעליים אפס פחדן , ואיתי קצת יותר ממך משחקים של סיטי , לגבי גונסון. ומה שהוא מסמל גונסון עוד ישחק הרבה כמו שנאני לא היה הקלף שלך שנתיים. ופתאום פרח , גונסון עוד יפרח הסיטי הוא בסדרת חינוך הפרחח שאני אוהב ובינתיים גם סילבה התאקלם כך שגונסון ילמד ויהיה המנהיג שלנו ,זה מנציני. יש שיטה יש דרך מי שפותח פה. החוצה , בלאמי בקארדיף איירלנד בדרך לבית משוגעים , תאמין לי שהוא לא עיוור וומנוסה בכדורגל. קצת יותר מכל אנשי הפורום שלנו