המחזור ה-12 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏18/11/11.

1. The_Magpie Member

איזה בונקר? ניוקאסל שיחקה לא רע בכלל ועמדה מצויין עד הפנדל, הייתה שווה עוד גול לפחות.

2. Selby Member

רק על גיגסי אני סומך בעיניים עצומות שיידע לעשות את הפעולה הנכונה כשהוא מקבל מתנה כזאת! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx
    והשער המוקדם הזה הוא בדיוק מה שהיינו צריכים כדי ליישם את תוכנית המשחק שלנו בתקופה האחרונה.

3. alexshw Member

עד מתי נאני יסריח את המגרש? מה עובר עליו?

4. Mellow29 Kopite

שמעתם מה שרים אוהדי סוונזי לאברה? :aaarofl:

5. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה יכול לחזור על זה עבור מי שלא שמע?

6. Mellow29 Kopite

"There's only one Luis Suarez". לא כ"כ בוגר, אבל די מבדר. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

7. alexshw Member

יונייטד של אחרי באזל פשוט לא טובה.
    יש כמובן נסיבות כאלה ואחרות כמו רוטציה, פציעות, צ'מפיונס והדי התבוסה, אבל אי אפשר לאורך זמן להסתמך על מקריות.
    אני חושב שהסר מגזים עם הבונקריזם. בסוף תבוא קבוצה פחות פראיירית ותעניש.

לא מרוצה מאיך שיונייטד נראת. מרוצה ששומרים על מרחק סביר מהשיטי, אבל גם הוא יטפח אם יונייטד לא תחזור לשחק התקפי יותר.

נאני פשוט גרוע וקאריק... כבר התרגלנו.

נערך לאחרונה ב: ‏19/11/11
  8. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

יש תקופות כאלה בחיים של קבוצה, שהיא תתקשה לנצח גם נגד האוויר. העובדה שהמשחקים האיומים האלה נגמרים בנצחונות היא חשובה, אבל אסור שתסתיר את החולשות והליקויים. בד"כ יונייטד מצטיינת בלדעת מתי לתת את החודשיים הטובים של העונה, הפעם נראה לי שזה קרה הפוך לחלוטין.

9. alexshw Member

כן ברור, רק שנראה שהעסק הזה של הליכה אחורה נעשה במודע. זה די מאכזב אותי.
    בסדר, חטפו תבוסה קשה ביותר. אבל יאללה עבר ונגמר. אי אפשר מעכשיו לבוא כאילו יונייטד היא אנדרדוג.

יונייטד בהחלט יכולה לחזור ולשחק את הכדורגל הנכון בשלבי המאני טיים העונה, אבל הצורה הזו מאוד מדאיגה אותי כבר כיום.
    חוץ מזה אני חושב שאין מנוס מלחזק את מרכז המגרש בינואר.

10. Jack Wilshere Member

ככה לוקחים אליפות (גם אם זה לא יספיק העונה לאליפות) וככה חוזרים לתלם ומחזירים את הביטחון העצמי אחרי התבוסה לסיטי. רצף ניצחונות דחוקים עם יכולת תחת ושערים תחת של הרננדז לרוב (לא מכיר עוד שחקן ששווה כל הרבה שערי ניצחון ונקודות מדי עונה). רוב הקבוצות היו קורסות, ולא חוזרות לעצמן, אחרי מכה כמו שיונייטד חטפה מול סיטי, אבל לא יונייטד של פרגוסון.

לצערי, זה דבר שלא ישתנה כל כך פרגוסון על הקווים. גם במצב הדברים הנוכחי, אילו אני צריך להמר על אלופה, הבטן אומרת לי יונייטד.

לגבי המשחק. שתי הקבוצות עמדו מצויין מבחינה הגנתית, ולא אפשרו ליריבה להגיע למצבים. ההבדל הוא שסונסי עשו את הטעות שאסור לעשות. פיל ג'ונס איש המשחק שלי. הבנאדם מפלצת, והעובדה שהוא רק בן 19 מפחידה.

11. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אנשים קצת לוקחים רחוק מדי את הקלישאה הזאת. היא נכונה אם פעם בכמה זמן הקבוצה משחקת רע ומצליחה לנצח, אז אכן אפשר לומר שזה משחק שמראה מי אלופה ראויה. כשקבוצה משחקת מסוף ספטמבר רע שבוע אחר שבוע, אז ככה לא לוקחים אליפות, ככה מאבדים אותה.

12. Jack Wilshere Member

אני זוכר לא מעט עונות של יונייטד שבסופו של דבר הסתיימו באליפות, כאשר איפשהו במהלך העונה היה רצף של משחקים כאלה. כל עוד פרגוסון על הקווים, הסיכוי שמדובר ברצף שמלמד על חוסן ויכולת ללכת עד הסוף הרבה יותר סביר מאשר שמדובר ברצף שמלמד על כך שיונייטד בדרך לעונה בינונית בסטנדרטים שלה.

13. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

זה נכון שהרבה עונות אליפות שלנו התחילו רע (כולל האחרונה), אבל אתה יודע, זה לא אומר שתקופה רעה כזו אמורה לגרום לנו לאופטימיות.

14. alexshw Member

יונייטד פשוט מסתמכת על מקריות במשחקים אחרונים. זה ממש לא כמו סתם כדורגל אפור לפרקים.
    אז עדיין ראינו יונייטד שולטת ומגיע ליותר מצבים.
    לא כמו לאחרונה.

יונייטד לקחה את שש הנקודות האחרונות בגלל שקראו לה יונייטד.

15. Jack Wilshere Member

לא, אבל מהעובדה שהיו לכם הרבה תקופות דומות לזו בעונות שהסתיימו באליפות הייתי שואב אופטימיות. בכל אופן, נחיה ונראה. הליגה עוד ארוכה.

מה שאתם מפספסים כאן הוא שלא פשוט להתעשת מהתבוסה לסיטי. בודאי ובודאי שסיטי היא מתמודדת ישירה על התואר העונה, וכאשר חלק גדול מהסגל שלכם כבר זכה בהכל ושבע לגמרי.

אז מאז היכולת שלכם תחת, אבל שימו לב שההגנה שלכם נראית מצויין והתייצבה, ובשנים האחרונות הכל קם ונפל על היכולת ההגנתית שלכם, כי מבחינה התקפית היריבות לא נפלו מכם.