המחזור ה-12 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏18/11/11.

1. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אל תשכחו שלסיטי עוד יש משחקים מול ליברפול וצ'לסי, כך שאם היא תפסיד באחד מהמשחקים, אולי גם אצלה יתחיל סוג של משבר, שיעמיד את כל מה שמצ'יני בנה בסוג של מבחן. מצד שני, אם סיטי תנצח גם את שני המשחקים האלו, אני לא רואה מי יצליח לעצור אותה. בינתיים אתם עושים את העבודה ושומרים על פער סביר מהם, זה לא פחות חשוב.

נערך לאחרונה ב: ‏19/11/11
  2. alexshw Member

ההגנה היום עשתה כמה פאדיחות רציניות. עם יריב רציני זה לא היה נגמר בניצחון.
    ברור שהתרופה הכי טובה לתבוסות זה ניצחונות, בלי קשר ליכולת, אבל גם לא צריך להפריז.
    עוד מעט כבר עבר חודש. אז מה עד סוף העונה צריך לשחק ככה?

בחומר השחקנים ששיחק היום, אפשר לעשות הרבה יותר. החשש שלי שבסוף גישה כזו כן תביא לאיבוד נקודות. מצפה כבר לשיפור ביכולת.

3. Wazza Member

אי אפשר לבנות על 1-0 קטן כל הזמן... מה שאני באמת לא מבין זה למה באמת הם משחקים גרוע כ"כ? מה זו הוראה של פרגוסון לתת שער ואז לשחק הגנתי יותר, או אולי שחקנים חסרי מוח ויכולת אשכרה. הסגל הקיים ממש לא אמור לשחק כך ואין לי מושג למה הוא משחק כך.
    שנה שעברה היה סגל פחות טוב נראינו ממש טוב, לפי התצוגות שהיא נותנת השנה.
    עוד חשבתי שלא יכול להיות יותר אפור מבשנה שעברה.

4. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כתבתי שאי אפשר להמשיך לומר בשלווה "זה בסדר, הפעם הכי חשובות הנקודות ולא הכדורגל היפה", כי אין לזה סוף. בסופו של דבר, תמיד חשובות הנקודות. זה לא אומר שהדרך צריכה להיות נגרות, וזה מה שקורה במשחקים האחרונים, בעצם כבר זמן מה. אין סיבה שהשחקנים שיש לנו לא ייצרו כדורגל יפה יותר במקום לגנוב גול ולשמור עליו, גם עם סבתא שלי בקישור. יש לנו מגינים תוקפים טובים, קיצונים טובים, חלוצים טובים. זה לא צריך להיראות ברסה ולא ייראה - לא קשה לראות את ההבדלים בטיפול בכדור, ברמה הטכנית וביכולת לעשות דברים בנגיעה ובלי מחשבה במקום בשתי נגיעות ועם הצורך לעצור ולחשוב - אבל זה צריך להיראות טוב יותר.

בניגוד לאחרים, אני לא חושב שההליכה אחורה היא משהו מכוון, בכלל לא. ההרכב היום לא היה שונה מהרכב רגיל של יונייטד. אולי זהיר מעט יותר כי פתחנו עם פארק באגף, אבל מעבר לכך - סטנדרטי. הבעיה היא לא שאיננו מנסים לתקוף, אלא שהדברים פשוט לא זורמים. באופן טבעי כשהכדור אצל היריבה, תלך אחורה. מה שצריך זה כמובן להחזיק בו יותר, לייצר משחק מסירות, להגיע לשליש האחרון של המגרש ולנסות לחתוך את ההגנה. פשוט לא הצלחנו, איבדנו יותר מדי כדורים והתוצאה היא ש"הלכנו אחורה". לא מאמין שפרגוסון אמר להם בדקה ה-11 אחרי הגול, או במחצית: "יאללה, תסגרו את העסק". אל תעשו שטויות, בוודאי, אבל יש הבדל.

ועדיין, אם זה מה שיש כרגע, ניקח את זה. היכולת תשתפר. כי יונייטד האמיתית אינה הקבוצה של השבועות האחרונים בדיוק כפי שאינה בדיוק הקבוצה של השבועות הראשונים. סיטי לוהטת, אנחנו מגמגמים. אם נצליח להמשיך לנצח, העסק יתחבר מחדש ומי יודע איפה נמצא את עצמנו אחר כך.

5. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מצפה לראות משחק גדול בסטמפורד ברידג'..משום מה יש לי הרגשה שצ'לסי עומדים לתת הצגה ונראה משחק עם לא מעט שערים

אני אישית מקווה שטורס יכבוש וימשיך עם היכולת הטובה שלו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

6. שםמשתמש Member

אני מסכים חלקית. בסופו של דבר יונ ייטד משחקת לא טוב עד הגול, אבל לא משחקת הגנתי. השינוי ביחס לתחילת העונה/לעונה שעברה הוא שאחרי הגול הקבוצה בפירוש ובצורה ברורה הולכת אחורה כדי לשמור עליו. מול אברטון במחצית השנייה בכלל לא תקפנו. גם אתמול וגם מול סנדרלנד ראינו דברים דומים. זה בפירוש משחק הגנתי בכדי לשמור על התוצאה. אנחנו לא משחקים טוב בכל מקרה כבר זמן מה, אבל מאז אברטון (כולל) הקבוצה החליטה בפירוש ובכוונה לשחק בצורה מסויימת אחרי שהיא עולה ליתרון, וכאן נעוץ ההבדל. לצערי היכולת הזאת הולכת להמשיך בתקופה הקרובה, וכנראה תמשיך אם קלברלי לא יחזור לפני המצופה. הוא השחקן הכי חשוב בקישור ומעלה כרגע, וזה כל כך בולט שזה מדהים. משהו לא זורם בהתקפה כמו שאמרת, ולי אישית ברורה הסיבה. נאני בכושר רע מאוד, ואתמול הוא פשוט לא עשה כלום. ממש כלום. רוני ממשיך לריב עם כל מה שסביבו, גיגס דייק ב-10 אחוז מהמסירות, וקאריק עשה רק הגנה. קשה לשחק ככה.

נערך לאחרונה ב: ‏20/11/11
  7. nadav dashti Member

וגם את ארסנל, סביר להניח שבדרך הם יאבדו נקודות, השאלה אם מנצ'סטר יונייטד תנצל את זה. סוונסי ידועה בהנעת הכדור המצויינת שלהם, גם באנפילד הם החזיקו יותר מליברפול ולארסנל הם הפסידו בגלל חוסר ריכוז של השוער שלהם וממה שזכור לי הם שלטו באמירויות בכדור יחסית. וגם נגד הסיטי 60 דק' ראשונות היה 0-0 ואז היה התפרקות.
    המשחק הזה מאוד הזכיר לי את המשחק בשנה שעברה בסנדרלנד, רק ששם סנדרלנד היו טובים יותר טיפה ונגמר 0-0. לצערי כל עוד סיטי נראים איך שהם נראים יהיה קשה להשיג אותם וצריך 85 ומעלה נקודות ובהיסטוריה של הפריימרליג יונייטד עשתה את זה 3 או 4 פעמים בלבד.
    עונה כמו שנה שעברה לא תספיק לאליפות.

8. שלו Member

9. yakov_y YNWA

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx
    מתי פרננדו טורס היה בתקופה טובה בשנה האחרונה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx?

10. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

מתחילת העונה פרננדו טורס נראה טוב

11. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

זוכרים את השער שיונייטד הבקיעה לפני שלוש שנים מול צ'לסי ונפסל? כשרוני וגיגס ניסו להתחכם בהוצאת קרן, רוני "הוציא אותה" בנגיעה קלה כך שייראה שהוא בעצם רק מסר קטנה כדי שמישהו אחר יבעט את הקרן, ואז גיגס לקח את הכדור והגביה לרונאלדו שנגח פנימה (השופט לא הבין את הטריק ופסל את השער במחשבה שגיגס הוציא את הקרן לעצמו)?

טוב, אתמול היה בדיוק שער כזה... רק שהפעם השחקן באמת הוציא את זה לעצמו. זה היה בשער השני של בלקבורן בוויגן. יעקובו סחט את הקרן, הניח את הכדור על הנקודה ולפי מה שנראה בטלוויזיה לא נגע בו. פדרסן הגיע כעבור כמה שניות, ופשוט כידרר את הכדור מנקודת הקרן לרוחב המגרש ולעבר הרחבה ובישל שער... השופט אישר.

12. Sturridge Member

הכי מצחיק שבקרן השנייה שיונייטד קיבלה לאחר שהראשונה נפסלה היא גם כבשה.

תקציר ה- 3-3 בין וויגאן לבלקבורן :
    http://www.myfootball.tv/video/wigan-vs-blackburn-motd-3-3

איך שהכדור מתגלגל לקורה הרחוקה בשער הראשון של יעקובו... מזכיר את השער שלו בחיפה נגד אולימפיאקוס.
    אחח אלה היו ימים יפים. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

13. JohnTerry26 Member

לפרקים...

תחילת העונה שלו היתה חלשה, מהמשחק מול לברקוזן בערך הוא נתן כמה משחקים טובים וכבש, אבל דוקא המשחקים האחרונים ביותר הזכירו את התקופה הלא טובה(אבל צריך להתחשב בזה שכל הקבוצה נראתה די רע רוב הזמן הזה). הלוואי שייתן משחק טוב היום.

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx בזמן שאני כותב קראתי עכשיו שCanal+ טוענים שטורס על הספסל היום ודרוגבה פותח(!)

קשה לי להאמין, גם כי דרוגבה רק חזר מפציעה.

14. אבו Member

Craig Bellamy, Maxi Rodriguez and Luis Suarez all start for Liverpool at Chelsea, who can find no room for Fernando Torres or Raul Meireles in their starting line-up.

ואוו, איזה עיתוי לתת למקסי לפתוח בהרכב!

15. AW forever Member

יש לי תחושת בטן חזקה שאסטון וילה יפתיעו הערב בליין.
    לגביי הגשר, הממ יהיה מעניין. בעיקר זה יהיה מעניין לראות את ליברפול והאם הם מצליחים להתעלות מעל הבינוניות של התקופה האחרונה.