המחזור ה-13 בסריה A :: דרבי דלה לאנטרנה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏17/11/12.

1. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אינטר מוציאה רק נקודה אחת משני משחקים שהיו אמורים להיות בידיים שלנו, אם היינו מנצחים בשני המשחקים האחרונים יובה הייתה כבר מאחורינו בטבלה. השחקנים שלנו כנראה לא האמינו ביכולתם לקרוא תיגר על יובה, אחרת אין הסבר למה אנחנו מפשלים דווקא כשיובה קרובה לנו ודווקא במשחקים שאמורים להיות לא קשים.
    אבל לא נורא, העונה עוד ארוכה וליובה מחכות עוד כמה מעידות בדרך.

אה ועוד משהו, אני לא חושב שהיה פנדל על ראנוקיה. אני לא אוהב את זה כשהשחקנים מחפשים איך לסחוט פנדל במקום לחפש את השער. יש מצב שראנוקיה לא עשה הצגה, אבל בעיניי, על משהו כזה לא מגיע לנו פנדל.

נערך לאחרונה ב: ‏18/11/12
  2. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

דל נרי בג'נואה עם 5 הפסדים מתוך 5 משחקים. מתי דה קאניו חוזר...

3. AS R Member

רומא פותחת את המשחק ב 0-2-8..

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/405117_451327531591582_1491539047_n.Xxx

מחצית מאופסת עד כה באולימפיקו.

כצפוי, רומא די יושבת על השער של טורינו, אבל לטורינו יש הגנה מצויינת שמקשה על הג'ילארוסי.

4. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

השידור שלי לא באיכות גבוהה, אבל יכול להיות שלא הייתה עברה שם ברחבה?

5. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

צריך לראות שוב אבל נראה שאוגבונה פשוט נפל על מארקיניו ולא הכשיל אותו.

בלי קשר לפנדל, ולמרות שזמאן הוציא את שני השחקנים הטובים על המגרש, לכניסות של מארקיניו במחצית שניה יש חשיבות עליונה בהצלחת הקבוצה.

6. AS R Member

אני גם לא מבין למה השחקנים של רומא התנפלו על השופט כאילו הייתה שם עבירה ברורה, אבל כנראה ששופט הרחבה לא עמד בלחץ ונתן פנדל, שלא נראה שהיה.

פיאניץ', שלדעתי היה המצטיין היום הבקיע את השני עם עזרה ממגן של טורינו.

לגבי המשחק עצמו- אני חושב שזאת הפעם הראשונה העונה שרומא הייתה יציבה לאורך כל המשחק, תקפה כל המשחק ולא הרפתה וההגנה לא הראתה סימנים של חולשה. 20 בעיטות לשער הקבוצה בעטה ושלטה בכדור 63% מהזמן. המשחק הזה היה צריך להסתיים בחמישיה קלילה לולא החמצות משוועות של אוסבלדו ולאמלה.

דסטרו הספיק לעצבן אותי בעשרים ומשהו דקות שהיה על המגרש. מילא שהוא לא תרם בכלום, מה הוא הולך באמצע התקפה יפה בדקה ה-93 לקרן בשביל להעביר את הזמן?! הקבוצה מובילה 0-2, מניעה כדור בנינוחות בצורה נהדרת, מגיעה לאיזור הרחבה של היריבה, מה אתה הולך לדגל הקרן?

אגב, יש סיבה מיוחדת שהמשחק שוחק ביום שני בערב?

נערך לאחרונה ב: ‏19/11/12
  7. cazzo Il Capocuoco

לפני יומיים האולימפיקו היה מלא, ונבחרת הראגבי של ניו זילנד ניצחה שוב את המקבילה המקומית....

8. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

למרות כל ההחמצות, נראה לי שזה הישג לא קטן להגיע לכל כך הרבה הזדמנויות טובות מול הקבוצה הכי הגנתית בליגה.

עד החילוף הכפול, פיאניץ' היה אחראי כמעט על כל איבודי הכדור של רומא. ב20 הדקות האחרונות הוא התהפך לחלוטין. ברגע שידע לשמור על ערנות במשך 90 דקות הוא יגיע רחוק, לו דווקא ברומא.

אוסבלדו הזכיר היום את השחקן מתקופת לואיס אנריקה שהיה חייב לנו שני שערים בכל משחק.

בלזארטי מרשים מאוד עם החטיפות והפריצות המיידיות להתקפה. גם הכושר שלו והמיקום מרשימים מאוד. אבל, ברגע שהוא מקבל את הכדור באגף על מנת להתקדם לרחבה או להגביע, הוא מאבד את הכדור או שולח אותו לקורבה. מתחילת העונה לא זכורה לי פעולה התקפית אחת טובה שלו, אז למה לטרוח, שיעביר לטוטי ויחזור.

מארקיניוס ממשיך להרשים עם משחק מושלם. אולי החוליה הכי בטוחה בשלד העתידי של רומא. ובכלל, מדהים איך בלם בן 18 מליגה דרום אמריקאית מתאקלם בהרכב של קבוצה גדולה באיטליה. רכש ענק של סבאטיני שלא דבק בשוק האירופי שהיה מורכב מבלמים בינוניים במחירים מופקעים.

זה הדבר היחידי שמצאת? אם כן זה אחלה אינדיקטור להתקדמות שהוא עושה תחת זמאן באימונים. לדעתי השמירה שלו על הכדור עם הגב לשער עזרה מאוד למובילי כדור כמו מארקיניו, פיאניץ' ולאמלה ליצור מצבים מסוכנים. גם הגרירה של הבלמים לכיוונים שבחר הייתה מרשימה יותר מה90 דקות של אוסבלדו. אני לא פאן בוי כמו יותם אבל הפעם מגיע לו קרדיט, ואם הדבר היחיד שהצלחת להעלות זה סחיטת קרן בדקה ה93 שביזבזה זמן, כנראה שהקרדיט הזה מוצדק.

נערך לאחרונה ב: ‏20/11/12