המחזור ה-13 בפרמיירליג: In a Manner of Speaking

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏23/11/18.

1. Coutinho10 Member

לגמרי, סון מוסיף להם כ"כ הרבה כשהוא משחק, שחקן נהדר. גם אורייה נהדר.

עריכה:

פשש איזה גול של קיין, לתחושתי קפה יכול היה לעשות יותר אבל דויד לואיז כזה פח.

2. DRORIKO Member

חרף הביקורות(גם ממני אחרי ההפסד ליובה) קיין מוכיח מיום ליום איזה חלוץ גדול הוא.

3. Clichy COYG

רודיגר במשחק מזעזע עד עכשיו.

4. alexshw Member

עד היום לא הבנתי את פשר הביקורת הגלובלית עליו, לא נקודתית משחק זה או אחר כמובן.
    מה הוא עושה לא נכון? תמיד מנסים להציג אותו כבלוף רק כי הוא טיפוס חלוץ שונה מסוארס או אגוארו. גם במספרים זה מגובה וגם מול כל רמות של היריבות. ניתן לבדוק זאת בקלות.

כל זה כשהוא רק מתחיל את שיא הקריירה.

5. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

איפה יש ביקורת עליו אגב? כנראה פספסתי.

6. alexshw Member

יש אפילו כאן. ומאחד המנהלים :) ותמיד יש תחושה שרוצים לעקוץ אותו. מבין כשזה על תארים, כאן זה מתבקש, אבל באמת מקצועית לא מבין מה רוצים ממנו מבקריו.

7. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

בנאדם אחד זה ביקורת?
    הפורום טועה אם נותן לו ביקורת.
    לא ראיתי שום ביקורת מחוץ לפורום.
    חלוץ גדול, יש ימים שהוא OFF ברור, מה לעשות, הוא לא מושלם.
    מסכים שהסגנון פחות עובר חלק בגרון למי שאוהב חלוצים זריזים כמוני אבל עברנו מזמן את הנקודה הזאת, הוא מכונת שערים.

לא יודע למה לא פתח ההרכב הזה נגד סיטי, שם ספרס נראתה עייפה לגמרי.
    סון היה חסר בטירוף.

8. alexshw Member

כי יש להם בעיות כשירות לא פשוטות של שחקנים מובילים. גם יכולת של קיין הושפעה העונה מעומס אדיר עליו. לא לשכוח שהיה לו גם מונדיאל ארוך והעונה התחילה יחסית מוקדם.
    מאמין בתרנגולים שאת הטופ 4 ישיגו למרות הקשיים והיריבות כי הם קבוצה מאוד מאוד מאומנת ועובדת על אוטומט לפי דרישות של פוצי. עדיין לא תפרוץ את התקרה אליה כבר הגיעה בעבר.

9. SaSa Member

לא מבין איך אפשר לזלזל בחלוץ עם מעל 100 שערים בפרימייר ליג.

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

גדול עלינו להתמודד מול השחקנים האלה של טוטנהאם כשהם עולים ביחד. ב 10 משחקים מולם, לא בגשר, ב 9 משחקים זה יראה בדיוק כך. גדול עלינו.

11. Clichy COYG

הטענה היחידה (לפחות שלי) לקיין הייתה שהוא כובש בעיקר מול הקטנות וארסנל, אבל נראה שגם באספקט הזה הוא מתחיל להשתפר.

טוטנהאם במשחק אדיר, קפה מונע פה תבוסה. מודה שלפעמים יש לי נטייה להוריד קצת מסון אבל במשחקים גדולים הבן אדם פשוט חשמל.

12. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מהמבקרים בכך שאני עדיין לא קונה שמדובר בחלוץ לקבוצת טופ אמיתית. זה שהוא חלוץ מצוין לא נתון בספק, אני פשוט חושב שזה לא שחקן של 150 מ' ליש"ט או השם יודע איזה סכום שלוי ידרוש כדי בכלל להתיישב בשולחן המו"מ. מבחינת היכולת שלו הביקורת העיקרית שלי היא שמדובר בסוג של flat track bully, זו לא נקודה חדשה בהקשר של קיין, לא ברמה של נניח לוקאקו, אבל עדיין - לא מופיע להרבה מאוד משחקים גדולים.

לא מזלזל, אבל אלה לא מעט סימני שאלה. הספיקות האלה הן גם כנראה הסיבה שאף מועדון צמרת באירופה לא התעניין בו ברצינות באף שלב, קל לראות אותו גם נשאר בטוטנהאם עוד הרבה שנים בלי לזכות בכלום אלא אם תבוא איזה יונייטד ותעשה את הטעות הבאה בסריה ארוכה של טעויות יקרות, וזאת תהיה היקרה שבהן.

13. Footballover Member

מי שמזעזע כבר משחק שני ברציפות זה ז'ורג'יניו. הייתי מוציא אותו כבר עכשיו כי הוא נטל רצחני. טוטנהאם עשו שיעורי בית, באו עם הרבה יותר אש בעיניים ומובילים בצדק מוחלט. המשחק הזה יכול להגמר עם חמישייה כי סארי זה לא מסוג המאמנים שיכולים לשנות משחק והוא בטוח לא יוציא את אהוב ליבו במחצית. ברגע שתפסו אותו עם המכנסיים למטה, זה נגמר, ופוצ'טינו תפס אותו גם בלי חולצה. מביש משהו.

Scouser אוהב/ת את זה.
  14. alexshw Member

מנותק מהתוצאות בפועל.

yakov_y אוהב/ת את זה.
  15. Mellow29 Kopite

150 מ׳ ליש״ט זה פקטור של השוק, זו לא אמורה להיות נקודה בדיון ענייני על היכולות של השחקן. אני חושב שהמחיר תלוי בהרבה מאוד דברים שלא בהכרח קשורים לכדורגל, למשל ההיסטוריה של המועדון שמחזיק בשחקן, דברים כמו ה״סקס-אפיל״ שלו וכו׳, שלא בהכרח משחקים לטובתו של קיין. סתם לשם הדגמה שם אחר שנזרק פה בדיון לפני כמה ימים זה ריצ׳רליסון, גיל חזה שהוא יעבור מאברטון בעוד שנה-שנתיים ואני בספק גדול. הם שילמו איזה 50 מ׳ עליו ובשביל שאברטון תשחרר שחקן כזה אתה תצטרך להביא לה יותר מ-100 מ׳ פאונד.

להגיד שהוא לא מופיע במשחקים גדולים זה טיעון יותר ענייני, אפשר לבדוק סטטיסטיקה ואני לא בטוח שהתוצאות שם יהיו כ״כ חד משמעיות אבל זה לא משנה כי אנשים כבר הציבו את התדמית הזו עליו. בהקשר הזה רק אציין שהוא הסיבה העיקרית שלטוטנהאם בכלל יש משחקים גדולים והיא כבר 3-4 שנים נספרת כקבוצת טופ אמיתית אחרי שלא הייתה מעניינת כלב מת מחוץ לצפון לונדון.

סמואל אטו אוהב/ת את זה.