המחזור ה-13 בפרמיירליג: In a Manner of Speaking

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏23/11/18.

1. alexshw Member

צריך לבוא בחבילה איתו מאמן שידע להפעיל אותו בצורה יעילה. כנראה שבסכום שיבקשו עליו אתה רוצה חלוץ פחות תלותי. אבל שוב ככה קיין נולד וזה יכולותיו. זו גם הסיבה כנראה שקיין בשנים הראשונות של הקריירה לא מצא את עצמו והיה קרוב ללכת לאיבוד.

2. Footballover Member

ז'ורג'יניו צריך לנוח איזה שניים-שלושה משחקים. כל הגולים חוץ מהראשון הם לא על הבלמים, הם עליו. הגול האחרון פשוט ביזיון, הוא היה צריך לעשות פאול על סון ברגע שהוא עבר אותו. משחק מזעזע שלו ובאמת מפחיד אותי שהוא משלים 90 דק', מפחיד שאין לנו תוכנית חלופית לכך שישימו עליו שחקן ויבטלו את כל מה שיש לנו להציע כקבוצה.

סארי עשה דברים טובים עד עכשיו אבל הסדקים היו שם. יש לו מלא עבודה ועכשיו נראה מה הוא שווה באמת. עד עכשיו הייתה לו סוג של תקופת התאקלמות עם הרבה מאוד מזל. אני מאוד לא מעריך מאמנים עם שיטת משחק אחת כמו גווארדיולה, שלא יכולים ליישם אותה בקבוצות שלא מסוגלות להעמיד לו את התנאים המתאימים. סארי חייב לנסות להחזיר את קאנטה לאחור ולשחק ביחד עם בארקלי וקובאצ'יץ' בקישור. לצערי הוא בטח ימשיך לרוץ עם המערך הקיים, לקוות שפתאום זה יעבוד, ובאיזשהו שלב, כמו קונטה, יתחיל למרר על כך שאין לו את השחקנים המתאימים. מקווה שאני טועה.

3. Coutinho10 Member

לג'ורג'יניו יש חולשה הגנתית ברורה באנגליה, מניח שעיקרה בקצב המהיר יותר לעומת איטליה. בכל מקרה צ'לסי עם הפסד ראשון, אם היה משהו שנתן להם בוסט כשלא היו טובים זה הנתון שלא הפסידו. הולך להיות להם קשה יותר מעכשיו.

טוטנהאם נתנה הצגה גדולה, היו להם משחקים טובים בעבר אבל היום באמת זאת הייתה התפוצצות. תענוג ושמח בשבילם.

4. סיונרה Member

באנגליה הוא יכול להתאים, ההגנות משחקות רחוק יחסית מהשער והבלמים יותר פיזים ופחות זריזים וטכנים. בספרד, כשהקבוצות ברובן מגינות קרוב יותר לשער והצפיפות באיזור גבוהה יותר, אני מצפה שהוא יתקשה יחסית, כפי שבייל מתקשה ברמה הטכנית כשאין לו שטחים פנויים.
    לצערי, בראש של ריאל עומד אידיוט שאין לו מושג וכנראה קיין יגיע ויאכזב. מצד שני, גרוע יותר מבנזמה הוא לא יהיה.

5. Mellow29 Kopite

יש בריאל מדריד וביובנטוס כדורגלן אחד, חוץ מרונאלדו, שהתקרב בכלל לאימפקט של קיין בשנים האחרונות?

אלעד אוהב/ת את זה.
  6. Raulito Madridista

כמו שלא היה קשר בין חוסר ההצלחה של בקהאם בריאל מדריד לבין השנה של אואן ככה אין שום קשר בין בייל לקיין, לא משחקים באותה עמדה, לא באותן האיכויות ועוד. יכול להוסיף לריאל מדריד המון, חלוץ כזה יתקבל בברכה והתשובה לשאלה היא 'כן'. יכול להיות חלוץ מוביל בכל קבוצה גדולה בעולם.

לראשונה העונה ראינו את צ'לסי והרגשנו שהיא לא שייכת למאבק האליפות, לא בגלל דברים והשוואות על הנייר כמו סגל קצר וגם היעדר איכות אפילו בהרכב הראשון, לא בגלל תוצאות אלא בגלל מראה עיניים, היא פשוט לא הצליחה לעשות כלום בחצי שעה, טוטנהאם פירקה אותה בקלות ונראתה כמו הקבוצה שפוצ'טינו רוצה לראות. אהבתי לראות פה ושם אגרסיביות מצד סיסוקו, הרגשתי העונה שטוטנהאם קצת פחות אגרסיבי, מעצבנת וקרובה, והסכנה הגיעה מכל פינה כשסון המצוין היה הרבה יותר מהיר מההגנה שמולו. בשידור אמרו כמה פעמים גם בעברית וגם באנגלית שזו הפעם הראשונה שהרביעייה של טוטנהאם משחקת יחד. צ'לסי עושה עונה יפה ומשחק נפל לא ישנה זאת. רק מעניין האם היום זה הפוך סופית לגמריי למירוץ דו-ראשי ואיך צ'לסי ביתר לטוטנהאם המתאוששת, מנצ'סטר יונייטד וארסנל.

7. DRORIKO Member

גם בליגה חלשה כמו האיטלקית ג'ורג'יניו לא היה משהו מבחינה הגנתית. אלאן והבלמים היו צריכים לחפות עליו לא מעט.

Coutinho10 אוהב/ת את זה.
  8. קשר ימני Member

אני אוהב לראות את הבכי של חלק מאוהדי ליברפול פה במשך כל פאקינג שבוע

9. Scouser Member

במקום לראות את התגובות שלנו פה תראה את המשחקים שלנו ותבין.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

10. alexshw Member

שער נהדר של לרמה. נגד כיוון התנועה של השוער.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

11. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

סיומת ענקית של לרמה, איזה פיניש. אחד העצמיים ההזויים שראיתי.

12. alexshw Member

לא זוכר שאי פעם השתעממתי במשחקים של בורנמות. כמה טוב שהם בליגה.
    לקחו להם גם גול אם כי רק var באמת יכל לראות את זה.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

13. Clichy COYG

מחצית ראשונה טובה (יחסית) שלנו אבל כרגיל עם טעות תורנית של אחד השחקנים, זה פשוט מייאש.

לאט לאט הבלוף של מיקטריאן מתגלה, הבן אדם גרוע ברמות אלכסיסיות.

14. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

לרמה במשחק בלהות. ממש ג׳ימי גרימבל.

15. k_700 Member

150 מליון?
    יותר בכיוון של לא פחות מ250 מליון פאונד.
    זה יהיה סכום שימשוך כותרות , לא פחות מזה.אתה מדבר פה על לוי, מתי הוא מוכר לפי הערך שוק כוכב?

אני הייתי שנים מהמבקרים הגדולים שלו פה.
    אין לי הרבה ביקורת עליו בשנתיים האחרונות כי הוא נהדר.
    אני עדיין לא בטוח שהוא מתאים ללחץ של כל קבוצה הכי גדולה בעולם ואם צריך להדגיש- ריאל מדריד.
    אבל זה לא מוריד, הרבה חלוצים גדולים לא יתאימו לכל קבוצה גדולה.

אבל אם הסכום הוא 250 מליון פאונד לא בטוח שהייתי קופץ על זה אם אני ריאל מדריד(בטח בהתחשב בקרקס מדרנו שהם כבר עברו עם לוי בעבר).
    החשבתי אותו בעבר לקריירת "אלן שירר".
    הוא כבר היום חלוץ טוב יותר ממנו.