המחזור ה-13 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏20/11/09.

1. THE STRETFORD END Member

משחק טוב,שיפוט טוב,בסך הכל תוצאה הוגנת.

ליברפול עלו מצויין למשחק,סבלו מחילופים מוקדמים בגלל הפציעות,
    שיטי פראיירים,מחצית שנייה מצויינת שלהם,עשו את המהפך,חוסר ריכוז חמור מיד אחרי שער היתרון שלהם,אחרת הדרך לניצחון שלהם היתה סלולה.

תוצאה טובה לכל יריבות הצמרת.

2. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה נאיביות אחרי השער של איירלנד, במקום להניע כדור אנחנו מזמינים את ליברפול לתוך הרחבה וגם השער מגיע אחרי טעויות של לא מעט שחקנים(אונואה עם האיבוד לאנגוג, בלאמי וברידג' שלא סגרו את הצרפתי ולסקוט שהטעה את הכדור לבניון).
    הכניסה של טבז פשוט עוררה את המשחק, כמה סדר הוא מוסיף במשחק שלנו והכניסה שלו עם הלחץ האדיר שלו על שחקני ההגנה נתנה יותר מרווח לאיירלנד ושוני רייט, עדיין לא מובן לי למה הוא לא פתח.
    לא אהבתי את הירידה לאחור בעשר דקות האחרונות, יכלנו להשיג את השלישי ובמקום זה ליברפול ישבה עלינו בדקות הסיום ורק במזל ענק(רק אלוהים יודע איך רייט-פיליפס נוגח את הכדור מקירגיאקוס) יצאנו עם נקודה.
    בסך-הכל לא נורא, נקודה באנפילד זה מכובד ובשבוע הבא לחזור למסלול הנצחונות מול האל החלשה זה בגדר חובה לקראת צ'לסי.

3. Bill Shankly Member

שיפוט טוב בשבילך אולי. בשבילי ממש לא.

הגול של איירלנד היה בנבדל די ברור.
    עבירות חוזרות של שחקני סיטי על קויט פעם אחר פעם. שופט אחר היה נותן פנדל לאחת העבירות שנעשו עליו בתוך הרחבה.

הכל הולך נגד ליברפול לאחרונה: המזל, השיפוט, הפציעות - הכל.

4. eastlands Member

חבל לא לנצח את ליברפול בהרכב כזה , אבל גם ככה לא מתלונן על נקודה באנפילד , למרות שאם אנחנו שומרים על היתרון עוד דקה ומתארגנים זה נגמר גם בשלוש .
    זבלטה בפאול דבילי בגול הראשון והעדרות בגול של בניון ,כל פעם טעות תורנית של משהו אחר .

5. George Best Member

בחיים לא אופסייד בשער של איירלנד כי הרגל של רייט פיליפס בזמן המסירה הייתה רחוקה מזו של איירלנד ולכן זו מסירה לאחור (עניין של סנטימטרים, אבל בכל מקרה אין לך קייס לאופסייד) ואין פה שום נבדל.

השיפוט היום היה מצוין.
    זה שקויט החליט ליפול כל 4 דק' ואתה טוען שיש שופטים שהיו שורקים...נו באמת.

כשדאוד השמן שרק לפתיחה ביקשתי תיקו עם הרבה פצועים, נייס.

6. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

בליץ

7. בועז Member

אמאל'ה
    זה כנראה הולכת להיות ההודעה עם הכי הרבה קללות והתבכיינויות שידע אי פעם הפורום אבל כבר לא אכפת לי.

כוס אמא של קלטנברג וההשתלת שיער שלו, חבל שהוא לא עשה במקום זה השתלת אישיות! כל המשחק הוא מחלק להאל פאולים, נתן להם גם פנדל שהוא המציא, איזה מגוחך הכל נראה וכמו שקלטנברג חסר אופי הוא בטח ירגיש שדפק אותנו ובחצי השני יתן גם לנו מתנות. אבל למי אכפת? חתיכת אפס חסר עמוד שדרה. אני מקווה שכל הכסף שהוא ירוויח בחיים בין אם זה מההימורים שהוא כל כך אוהב, או מהקבוצות שמשלמות לו כדי לשפוט אותן, ילך לתרופות.

כוס אמא ואבא של פיל בראון, המנג'ר הכי אונס בליגה, 3 שערים ממצבים נייחים , פשוט בזיון עולם מה שהקבוצה הזו עושה, אני שונא אותם שנאת מוות והיום היא רק גדלה. הלוואי והם יהיו היורדת הנוספת ביחד איתנו כנראה.
    כוס אמא של ההגנה הכי פאטתית בליגה, לא שמרנו על שער נקי, אנחנו נגד הקבוצה הכי חלשה בליגה ומצליחים לשמוט יתרון 0-2 שנראה כל כך מבטיח. איפה קולינס , הבלם הטוב ביותר? נמכר עבור נזיד עדשים. דה קוסטה הוא השאריות שנשארו לנקות מהסיר של שבת אחרי שכולם אכלו. ומי באה לקחת את השאריות האלה אם לא הבני יהודה של הליגה.
    אפסון, לא מנהיג, לעולם לא יהיה. חסר ביטחון וחייב לידו מישהו שיגיד לו מה לעשות. רוברט גרין השוער הטוב בליגה בלי ספק, כלומר הטוב ביותר בליגה בלהוציא את הכדור מהרשת.
    אני מזועזע שזה קורה שוב, אחרי שכבר הובלנו על סנדרלנד בחוץ, והצלחנו להשמיט את היתרון מול 10 שחקנים
    עכשיו זה קורה שוב. מנחם זולה ויששכר קלארק חייבים להקשיח את ההגנה , זה לא הגיוני שכל קרן מורידה לי חצי שנה מהחיים, אנחנו הקבוצה החלשה בליגה, לא משנה כמה נבקיע, תמיד נספוג אחד יותר.
    כוס אמא של הבעלים הרקובים שבגללם אנחנו נראים כל כך חסרי אונים. בושה וחרפה להפסיד להאל שהיא קבוצה ברמה של ביוב.

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

להכניס את הילדים.
    התוצאה אולי מעט מעט משקרת.. 5-2 היה קצת יותר משקף.. אבל למי באמת אכפת...
    אם רק השחקנים ירצו הם ישימו שער כל 5 דקות, לוולבס אין את הכלים והיכולת להתמודד עם ההנעת כדור הנפלאה שלנו, וזה כל כך חשוב להראות כך גם ללא שחקנים כמו בוסינגווה, באלאק, למפארד, דקו ודרוגבה בהרכב.
    מיקל גם במשחק כזה מראה עד כמה טמבל הוא, לא מעט מסירות שפשוט הורסות לנו את ההתקפה... אני מקווה שמקומו באליפות אפריקה מובטח.
    מג'וי קול אני מצפה ליותר, משום מה יש לי את ההרגשה שהוא לא כל כך מחובר, יש לו פעולות טובות, הוא בא לכדור ומחפש לקחת חלק, אבל עדיין אני מחפש אצלו קטלניות.

להמשיך ככה, ולתת לילדים דקות משחק, אחרי השער השלישי השחקנים נרגעו ולא חיפשו יותר מדי להציק לוולבס.

9. c_web Member

אני באמת לא חושב שהגיע פנדל להאל בשער השלישי.. בסה''כ מאבק גובה לגיטימי. לדעתי זה לא הסוף במשחק שם ווסטהאם עוד תחזור

10. בועז Member

תשמע אני רואה את המשחק. הם עושים מצבים נייחים ואנחנו משחקים יפה מאוד. להם אין שום דבר ויכול מאוד שנצליח להשוות. אבל עדיין, זה משחק שהיינו חייבים לנצח, בטח ובטח לא לספוג 3 שערים במחצית.

11. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

בלטי עם מלנתלאפים חורים, פטר צ'ך עם הצלה של גורדון בנקס

12. Bill Shankly Member

כל מה שאני יגיד אתה תמיד תגיד הפוך, אה?

חבל על הזמן היה נבדל ברור. שוני-רייט לא עבר את המגן שלו, אירלנד
    היה כחצי מטר מאחורי קוו ההגנה בזמן המסירה, והמסירה עצמה הייתה אלכסונית קדימה ! לא ישר כמו סרגל.

לגבי דאוד, כנראה שהוא לא שרק לפנדל בגלל מה שהיה נגד בירמינגהאם.
    זה יראה תמוה בעיני אנשים אם היו שורקים לפנדל בכל משחק באנפילד.
    ועל זה ליברפול שלמה היום.

בכל אופן היכולת של ליברפול חלשה אבל זה בעיקר בגלל כל הפציעות
    שעובר על הקבוצה.

13. c_web Member

היום רואים כמה ארסנל היא קבוצה בלי מחץ בלי ואן פרסי..
    סנדרלנד לא עשתה הרבה אבל כדור קרן אחד ובלבול בהגנה של ארסנל נתן לה 3 נקודות.

14. Robin_Van_Persi Member

טוב הפסד בסופו של דבר לארסנל וחבל מאוד,השחקנים לא היו בפוקוס ואין לי מושג למה,אני בטוח שונגר יצרח עליהם בחדר הלבשה בגלל זה.
    סנייה היה מאוד חלש היום והעייפות שלו הייתה ממש בולטת(בקושי עשה ספרינטים על הקו)
    וולקוט גם היה חלוד מאוד עד שהוא השתלט על כדור כבר כל ההגנה שמה הייתה מסודרת ואי אפשר היה לעשות כלום.
    סנדרלנד שיחקו בונקר במשך כל המשחק ובסופו של דבר גנבו גול,זה פשוט אנטי כדורגל הצורת משחק הזאת.

8 נקודות מצ'לסי ומשחק 1 חסר של ארסנל.
    מאוד מקווה ששבוע הבא ננצח באמירויות והפער יקטן ל5 וננצח גם תמשחק החסר שלנו נגד בולטון שזה כבר יאיר לנו פעים איך שהוא.
    פשוט פספוס ענק שלא ניצחנו פה וסנדרנלד ממשיכים במסורת של לנצח אותנו באור.

אכזבה ענקית בקיצור

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

קאקוטה נכנס בסערה וב-5 דקות הראשונות הראה ניצוצות של כישרון ברמה גבוהה, אחר כך נרגע. החצי שעה האחרונה הייתה בסימן להשיג עבור אסיין את השלושער שלו... זה לא כל כך הלך למרות שפעמיים היה מאוד מאוד קרוב.. בכל מקרה משחק קלאסי של הקשר המדהים הזה, איזה שחקן, נכס.
    כיף גדול שקול השיג את השער הזה, מגיע לו אחרי תקופה לא פשוטה.
    בסך הכל משחק שעשינו אותו לקליל ביותר, טיול של אחר הצהריים עם תוצאה שבקלות הייתה יכולה להיות מוכפלת, אבל אין טענות.
    ליברפול שוב לא מנצחת, הצפרדעים מפסידים, אז בכלל תענוג.