המחזור ה-13 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏20/11/09.

1. קינג לדלי Member

זה שהוא היה מאחורי לקו ההגנה לא אומר שזה אופסייד.
    מה קורה כששני שחקנים רצים לבד מול שוער ? השחקן שרוצה לקבל את הכדור צריך להיות מאחורי הכדור וכך היה.
    חוקי לגמרי.

כל העולם ואחותו אמרו לי שפרנסנל מפסידים וזה חיזק לי את ההרגשה שהקבוצה המאוד קשה שברוס בנה תנצח.
    אפקט ואן פרסי עבד יפה וכן ירבו.

משחק גדול בהאל כשווסטהאם שוב נראית נאיבית כמו הפרצוף של המאמן שלה.
    למזלם הם לפחות הישוו.

גשמים בכל המגרשים ושבת מאוד מעניינת.

2. Dimitar Berbatov Member

7 נקודות מ-12 אפשריות לסנדרלנד נגד הגדולות.
    להוריד את הכובע בפני סטיב ברוס וחניכיו. עשו רכש נהדר בקיץ, שמרו על מציאות כמו מלבראנק, קנווין ג'ונס, קרייג גורדון ואחרים, ובנו קבוצה למרכז טבלה ומעלה.

אכן מבול של שערים. 18 שערים ב-6 משחקים. ממוצעים נפלאים ולפנינו עוד 4 משחקים. עונג שבת

נערך לאחרונה ב: ‏22/11/09
  3. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

7 מ-12, הם הפסידו לצ'לסי.

4. Dimitar Berbatov Member

כמובן, נערך

5. Y4K91 Member

הפסד מאכזב מאוד של ארסנל שעכשיו איפשר לצ'לסי לברוח-עכשיו ארסנל צריכים לקוות לאיבוד נקודות של צ'לסי מתישהוא וגם לנצח אותם במחזור הבא וגם אז הפער יצטמצם ל2 נקודות (אם ננצח את משחק ההשלמה-דבר שגם לא בטוח)-אחרי ארסנל מחכה להם מנצ'סטר סיטי-עוד מבחן קשה ומקווה שיהיה תיקו או הפסד של הבלוז בשביל שנוכל להגיע למקום ראשון-הכל תלוי בכושר ההחלמה של ואן-פרסי שהוא שחקן מאוד מרכזי בארסנל.

6. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

חבל לי שמויס החליט לעלות עם הרכב הגנתי, במשחקים מהסוג הזה שווה לפעמים להעיז, יש קבוצות שהעיזו ויצאו לפחות עם נקודה, סאהה לבד בחוד לא יכול לעשות הרבה כאשר שלושה שחקנים אדומים מקיפים אותו ולא נותנים לו לנשום.
    אני מקווה שמויס יעשה חילוף בפתיחת המחצית השניה כאשר יכניס את יעקובו או ג'ו ויוציא את הייטינחה שלא מביא שום ערך מוסף, קצת תעוזה, לא ביקשתי הרבה.

7. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

וואו...דארן פלטצ'ר א-לה זינאדין זידאן, מי היה מאמין.

אחת המחציות הטובות שלנו העונה, אבל הגענו למעט מדי מצבים יחסית לשליטה המוחלטת במשחק. ההגנה של אברטון חזקה מאוד, קשה לפרוץ אותם ועדיין יש מקום קל לשיפור בעניין הזה.

8. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אתה לא באמת מאמין למה שאתה רושם.
    ההגנה שלנו רחוקה מלהיות חזקה, אין ספק שיובו ודיסטין עושים את העבודה השחורה (כמה אירוני) בצורה טובה אך מספר שערי החובה שלנו מעיד על העובדה שההגנה שלנו לא מספיק טובה, לא יזמתם מספיק ואילו זה היה קורה וחזירוני לא היה תחת השפעה של זכרונות עבר אז לבטח התוצאה היתה גבוהה יותר.

9. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

הלו, אתם די יבשים היום, טום? אתה חי? תראה סימני חיים.
    דווקא במחצית השניה שהצגנו יכולת טובה והגענו למצבי הבקעה, ספגנו שני שערים מנאיביות בהגנה. מאוד מתסכל אבל לא היו לי ציפיות בין כה וכה טרם המשחק כך שאיני מאוכזב יותר מדי, למרות שלהפסיד זה לא נעים.
    מנצ'סטר יונייטד לא הציגה כדורגל גדול, אך היא היתה יעילה יותר והניצחון שלה מוצדק, אם כי התוצאה די משקרת.
    ניר לוין אמר משפט נכון במהלך השידור (מפתיע, הא?) - כשאתה לא מנצל את ההזדמנויות שלך מול מנצ'סטר יונייטד, אתה משלם ביוקר וזה מה שקרה.
    הפנים אל יום רביעי למשחק ההשלמה בחוץ מול האל, לאחר מכן הדרבי מול החלאות, לצערי הם קיבלו יריבה נוחה להתאושש מולה, הפסימיות שלי הולכת ומתגברת ממחזור למחזור, כדור שלג שמתגלגל לו.

10. George Best Member

השופט לא טעה לטובתנו היום, אז שקט.

11. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

בדיוק באתי לשאול אם מישהו רוצה להתלונן על השיפוט. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/hahaha.Xxx

12. Rudess Member

שזה בהחלט מאורע שחשוב לציין, כי הוא קורה בערך פעם בעונה (כמו התדירות שאתה ואני מסכימים פה על משהו). http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

באמת עדיף שכבר לא יהיו בכלל תגובות... הודעות מיותרות יימחקו.

14. the white pele Member

פלטשר פשוט הופך למפלצת של שחקן(הגנתית וניהול משחק)מול העינים שלנו וביחד עם אברה, רוני וגיגסי מביאים אותנו למקום סביר בהחלט בטבלה לשלב הזה של העונה. אם ניקח את הקאמפיין החלק בליגת האלופות, גביע הליגה והפציעות של ריו וואן דר סאר, אני לא מתלונן.זה טוב הרבה יותר ממה שהמקוננים מבית ומבחוץ העריכו בקיץ לאחר מכירת רונאלדו…
    המחצית הראשונה היתה נהדרת מבחינת פוזישן, שליטה ותנועה(פחות מבחינת מצבים).בחצי השני אברטון העמידה רביעיה מפחידה(מקדימה) בכל קנה מידה אבל היא חסרת בשר ואיום בקו השני ולכן קשה לה לייצר פוזישן ארוך, בטח באולד טראפורד.

הייתי שמח לראות את מאקדה מקבל יותר הזדמנויות, בטח על חשבון אואן בכושרו הנוכחי…

15. Dimitar Berbatov Member

כפי שכתבתי בדיון של יונייטד, אברטון בשנים האחרונות תמיד היתה קבוצה שקשה מאוד לשחק מולה, תמיד הקזת דם מולה והיא מסוג הקבוצות שכדי לקחת אליפות צריך לקחת את הנקודות שם. והיום לפעמים הבטתי שוב בצג התוצאה בצד המסך, זאת לא איזו פומפי או האל שאנחנו מארחים היום? לא יצא לי לראות עד כה הרבה את אברטון כך שהתדהמה מההבדלים והיכולת היו גדולים.

מבחינתי ההבדל העיקרי בין אברטון של שנה שעברה לבין אברטון של העונה הוא פלאייני. איפה הבלגי הפנטסטי של אשתקד, ביי פאר הרכישה החכמה והטובה ביותר של 08/09, איפה הדומיננטיות, העוצמה. הוא נראה מאוד אדיש וכבוי. גם קיהייל מאוד מאכזב ועם מוסיפים אל שניהם את ארטטה הפצוע אין פלא שסאהה כל-כך בודד למעלה.

מאוד חבל לי על הטופיס בויז. קבוצה מאוד סימפטית, עם קהל תומך, מסורת, מאמן מעולה והכי חשוב הם שונאים את ליברפול. הליגה זקוקה לאברטון טובה יותר (וגם לווסטהאם, אם כבר נגענו בנקודה).