המחזור ה-13 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏20/11/09.

1. קינג לדלי Member

ההבדל בנקודות בטבלה בין אברטון לוילה לדוגמא זה החסרון של שני שחקנים כל כך נפלאים בשליש האחרון של המגרש.
    אין תחליף לארטטה המעולה ולפינאר הנפלא באגפים.
    אם נוציא את אשלי יאנג ומילנר מחבורת האפורים של וילה נקבל את אותו הדבר.
    אברטון נפגעה קשות כשאיבדה את שניהם.
    שוב,לא זכורה לי עונה עם כל כך הרבה פציעות של שחקני מפתח כמעט בכל הקבוצות.

2. AW forever Member

לא ברור לי בכלל מה אברטון עשו על המגרש עד הגול הראשון של יונייטד. כנראה קיוו שבלי שנשים לב יגמר הזמן או משהו.
    איזה גול של פלטשר יא וואראדי.
    עוד האמנתי שאברטון מסוגלים להוציא משהו אבל אז הגול של קאריק סגר את הסיפור.
    איזה מחזור מעצבן.

3. N-S-N-O Member

אני חי בקושי לצערי...אני לא כותב פשוט מאוד מהסיבה שאין לי מה לכתוב...אי אפשר כל שבוע לחזור על אותם דברים...
    החיסורים הורגים אותנו ונמאס להגיד את זה כל שבוע
    איפה כל החכמים שאמרו שאברטון זאת מכונה שלא משנה איזה שחקנים יחסרו לה היא תשחק אותו דבר?

4. Pipe Member

פתיחה נהדרת מבחינתי ל "ששת השבועות בלי ואן פרסי". ההפסד של ארסנל היום גם שכנע אותי רשמית לתמוך בהם כמו אחרון האוהדים בשבוע הבא.

לגבי המשחק המוקדם (תרתי משמע. קמתי בשמונה וחצי בבוקר בשבת כדי לראות את החרא הזה), סיטי בזבזה נצחון. ליברפול נראים כמו החרא של הסוס ששלייתו הכשירה למשחק את כובש שער השיוויון שלה אתמול. אני חושב שגם אם הקורה באנפילד תתעורר לחיים ותתחנן מבניטז שיציב שחקן ליידה בכדורי הקרן הוא לא יעשה את זה. זו בדיוק הסיבה שאני לא רוצה שהספרדי יפוטר - הוא המאמן העקשן ביותר באירופה אך למזלם של כולם חוץ מאוהדי ליברפול הוא מתעקש לרוב על הדברים הלא נכונים.
    סקרטל הוא בדיחה. קיריאגוס הוא רכישה בניטזית טיפוסית - וזו לא מחמאה. האם בקופ כבר מתגעגעים לסמי הופייה?

סיטי נראו רע במחצית הראשונה ולמעשה, השיפור שלהם התחיל מהרגע שטבז נכנס. בעיני הוא נתן את שלושים הדקות הטובות ביותר שלו העונה. כל פעולה שלו יצרה משהו חיובי בהתקפה של סיטי - אם זה ההשתחררות שלו מהבלמים וכדורי העומק היעילים ואם זה הבישול הנהדר בשער השני. אדביור במשחק שקט מאוד אך לפחות הוא חזר להבקיע. בכלל, נהניתי מסיטי בחצי השעה האחרונה. מהלך קבוצתי יפה בשער של איירלנד, רק חבל מבחינתם שההגנה הנכה שלהם התעקשה להרוס את החגיגה ולהעניק לבניטז עוד נקודה שלא הגיע לו. (יוסי בניון שחקן מעצבן. 80 אחוז מהשערים שלו בקריירה הגיעו מול שערים ריקים ודחיקות של 4 מטר. במחשבה שנייה, קשה להאשים בלם בגובה מטר תשעים שהוא לא רואה את הגמד מדימונה מזדנב מאחוריו..)

המנצחת הגדולה של המחזור יכולה להיות טוטנהאם, אם היא לא תפשל בבית מול וויגאן מחר. אברטון מפסידה, סיטי, ליברפול ווילה מסיימות בתיקו. לנון ודפו חוזרים, מודריץ' קרוב לכשירות, מצפה לנו תקופת חגים מעניינת מאוד.

5. THE STRETFORD END Member

אם אהרון לנון יצליח לשמור על יציבות וכמו שהוא נראה היום נגד וויגאן,בקיץ הוא חייב יהיה להיות בהרכב הנבחרת,
    בכלל יש לי הרגשה שהרמות שלנון יכול להגיע אליהן,לשון רייט פיליפס לעומתו אין את היכולת להגיע,
    הרבה יותר פוטנציאל לתרנגול.

עריכה:
    תחילתה של מגפה שנקראת מגפת הנרי?

נערך לאחרונה ב: ‏23/11/09
  6. George Best Member

שער ושלושה בישולים ללנון.
    שחקן מפחיד.

7. THE STRETFORD END Member

זה לא רק מספר הבישולים אלא האיכות שלהם.

ביום כזה,כל מטאטא פוגע,גם בנטלי,
    רחמים על קירקלנד,לא אשמתו הבזיון ההגנתי שהפקיר אותו.

8. Robin Hood Member

טוטנהאם נהדרת ומבריקה היו, כמו שציינו המשתמשים שעלי על איכות השערים והבישולים, אבל אני חושב שזה אחד ממשחקי הפרמיירשיפ המביכים ביותר בהם צפיתי. ההגנה של וויגאן נראית כמו בדיחה אחת גרועה, וההתפרקות שלהם פשוט לא מובנת לי. אני חושב שהמשחק הזה לבטח לא יתרום לפרמיירשיפ יתר על המידה, ואולי אף יציג אותו באור שלילי קמעה כי תוצאות כאלו והגנות מביכות כאלו אמורות להתרחש רק בצד השני של התעלה.

זאת לא הפעם הראשונה העונה שההגנה של וויגאן מתפרקת כך, ושקבוצה מסויימת מצליחה לכבוש מספר שערים גבוה במיוחד. אני לא יודע אם מדובר בסימפטום מדאיג או רק בצירוף מקרים שנבע מימים לא אופיינים לאותן הגנות.

9. THE STRETFORD END Member

כמעט זהה ל 9-0 של יונייטד על איפסוויץ ב 95,
    גם אז היה אחד שכבש חמישייה כמו דפו היום,אנדי קול.

10. George Best Member

לפני שיגיעו הקומפלימנטים והביקורת על וויגן (שמעו, לקבוצה הזו יש סף שבירה יותר נמוך מים המלך.חטפו חמישייה מיונייטד במחצית אחת, ארבע מפומפי, ארבע מארסנל, שמינייה במחצית בודדת בליין!!), אני רוצה להחמיא לאנדי ריד.
    הרוב יתרכזו בדארן בנט, אבל נדיר לראות שער של החתולים השחורים מבלי שיעבור דרך השמנמן.
    תמיד ידענו שיש לו כדורגל, ואני יותר מבטוח שהוא נהנה מהכושר הטוב בקריירה.
    הצגה נהדרת מולנו באולד טראפורד (בישול יפהפה), משחק נהדר בליין, בין לבין הופעה מצוינת מול ווסטהאם, גם אתמול ממה שהבנתי הוא היה השחקן הטוב ביותר של סנדרלנד, שחקן חכם לאללה שכיף לראות כשהוא בכושר טוב.
    שאפו לברוס, בלי קטרמול, ג'ונס ואחרים הוא מעמיד יופי של קבוצה.
    גם הילד הנדרסון נראה טוב.

עריכה: גם המספרים של ריד נהדרים, שני שערים וארבעה בישולים.

11. Lupos Member

ועוד אמרו על ה7-1 בליגת העל שזה בגלל פערי הרמות הגדולים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx
    וויגאן חטפו 9 היום...חטפו 4 מפורטסמות (!!!) עם הגנה כזאת אני לא רואה איך הם נשארים בליגה...
    תקנו אותי אם אני טועה אבל אף פעם לא היו 10 שערים לזכות אותה קבוצה בפרמייר ליג נכון? התוצאה הכי גבוהה שאני זוכר זה 9-0 של מנצ'סטר יונייטד (על איפסוויץ'?)

12. Dimitar Berbatov Member

33 שערים ואנחנו רק במחצית בסטוק-פומפי. מחזור מטורף

לופוס, בפרמיירליג לא זכורה לי קבוצה שחטפה יותר מ-9 שערים, אבל אני מניח שלפני כן היו כאלה קבוצות.

13. A. Arshavin Member

אם ה9-1 הוא לא שיא פרמייר ליג, אז לפחות החמישייה של דפו היא שיא?

14. THE STRETFORD END Member

גם לא,הוא השווה את השיא.

15. Bill Shankly Member

שמינייה במחצית אחת , זה חייב להיות שיא חדש לפרמיירליג.