המחזור ה-13 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏20/11/09.

1. cityblues beter dead than red

אף אחד לא הזכיר את משחק הפרידה של אריקסון מהסיטי בעיר הפחם.
    1-8 למידלסבורו באחד הימים השחורים של סיטי.
    וגם אחד הסיבות ששמחתי להפרד מדאן שהשאיר אותנו עם 10 שחקנים מהדקה ה-11 (כמדומני)

2. קינג לדלי Member

עופר אמר לי שהוא לא זוכר החמצות שלנו אלא רק כדורים שהולכים לחיבורים אז הנה עוד 10 מצבים של גול חוץ מהשערים.

http://www.101greatgoals.com/videodisplay/3991004/

עריכה : 15 מצבים...

נערך לאחרונה ב: ‏23/11/09
  3. cityblues beter dead than red

כמה שעופר ינסה לגמד את נצחונה של הנאחסית הקבועה והשנואה מלונדון (מישהו אמר משת"פים של החלאות?)
    אי אפשר להתעלם מהיכולת הפנטסטית של התרנגולות מתחילת העונה וזה ברבע תקציב מהסיטי וללא רכש משמעותי בקיץ. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx
    המצב כרגע הוא שאתם מהווים יריב רציני על המקום הרביעי ואי אפשר להתעלם מהנוכחות שלכם,השאלה מה יקרה שתתחיל השחיקה והעייפות ואם הסגל שלכם מספיק מעובה בכדי לשמור על יכולת שיא במשך עונה שלמה.
    עם כל הכבוד לכם...אני מסופק.

4. קינג לדלי Member

גם אני מסופק.
    אין לנו ספסל רחב מידי וזה יהיה מאוד קשה.
    עם זאת אני מאמין שהקבוצה תמשיך להתקדם והסגל יחוזק עוד יותר בינואר ובקיץ הבא.
    מה אני אגיד לך,ננסה כבר העונה אבל זה לא נראה לי ריאלי.
    אין לנו תחליף לאקוטו והוא עוד מעט יוצא עם באסונג לאליפות אפריקה.

5. Three Lions Member

שלום לחובבי הכדורגל האנגלי. רציתי להעלות כאן נקודה שבוודאי עלתה כאן עוד הרבה לפני שנרשמתי לפורום הזה, אבל היא כל כך הפריעה לי אתמול, שהיא גרמה לי להירשם כאן ולכתוב.
    אתמול הייתי בוויט הארט ליין. אני ממש לא אוהב את טוטנהם, במיוחד לא את האיצטדיון הזה שלהגיע אליו זה סיוט, אבל כיוון שאני נמצא המון פעמים בלונדון במהלך השנה ואוהב ללכת לכדורגל (כשאני יכול...), ומכיוון שלמשחק הזה לא הייתה בעייה גדולה לקנות כרטיסים, החלטתי לנצל את ההזדמנות. עד הדקה ה-70 בערך, ממש לא הרגשת שאתה עד למשחק מיוחד או יוצא דופן. מזג האויר היה די מדכא, המשחק לא היה מלהיב במיוחד והכי גרוע- הקהל היה מנומנם בצורה מפחידה, עד שכולם הבינו שהערב מסיבה. אבל למרות שאני לא התרשמתי אף פעם מאוהדי טוטנהם, אני לא מאשים אותם בכלום. כיוון שזו לא פעם ראשונה שאני רואה את וויגאן במשחק חוץ, אני יכול להגיד שזה הכל בגלל וויגאן. הקבוצה הזו היא מכה ולטובת הליגה עדיף שתרד. כל איצטדיון שהיא מגיעה אליו, האוהדים נרדמים ומתעוררים רק לעיתים רחוקות. לא יודע למה, אולי בגלל שאין להם קהל שמלווה אותם למשחקי חוץ, גם במשחקי הבית שלהם האיצטדיון חצי ריק וככה זה גם נראה על המגרש. מי שמחפש אווירה, שלא ישלם כדי לראות משחק של וויגאן. ואם וויגאן תישאר בליגה (אחרי שהם חטפו אתמול שמונה שערים במחצית זו שאלה גדולה), זה רק בגלל שהיא תצליח להרדים יריבות ואת האוהדים שלהן ולגנוב תיקו או ניצחון מדי פעם. הרי לא כולם יתקעו להם תשיעיות ואפילו אתמול הם גנבו איזה גול. בקיצור, שיעשו טובה לפרמיירליג ויפנו את המקום שלהם לטובת ניוקאסל!! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

6. קינג לדלי Member

יש לנו קהל מעולה אבל כמו שכתבת אי אפשר לשפוט את זה מול וויגאן.
    אנחנו הסכמנו כאן בפורום שגם באנפילד ובכל מגרש אין אווירה כשמגיעות קבוצות בסגנון הזה.
    לדעתי אווירה ודחיפה של קהל נמדדת כשאתה במצב של פיגור והקהל של טוטנהאם נדלק במצבי פיגור.
    עוד דרך למדוד קהל היא באיכות וכמות קהל החוץ.
    אוהדי הספרס ממלאים כל פינה בכל יציע חוץ ושרים ללא הפסקה.
    לוויגאן אין כמעט קהל חוץ.

7. Dimitar Berbatov Member

קודם כל ברוך הבא. כל משתמש שמגיע לארץ הקודש לעיתים תכופות הרי הוא מבורך http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

לגבי הנקודה שהעלת, אני מסכים ולא מסכים. מסכים עם הטענה הצודקת בנוגע לקהל של וויגן שהוא ללא ספק אחד הגרועים בליגה (בשנה שעברה הייתי מתלבט האם הוא לפני מידלסבורו, אבל השנה גם ההתלבטות הזאת נעלמה). כל-כך מתסכל להסתכל על הטבלאות בצ'מפיונשיפ ואפילו בליג וואן ורואה קבוצות כמו שפילד וונסדי, יונייטד, נוטינגהאם, סהאותמפטון, צ'רלטון, לידס, QPR וכ'ו וכ'ו ומצד שני וויגן, בורו אשתקד, פומפי, בולטון ודומותיהן. קהל של רוגבי שגם בתקופה שהיו במקומות 5-7 לא מילא את ה-JJB.

בקשר לטענה לגבי הכדורגל ההגנתי וישנוני של והלאטיקס אני לא מסכים. זכורות לי הופעות מרשימות ומהנות שלהם, עם כדורגל חיובי (וילה ושיטי עולות לי). הבעיות שלהם הן חוסר יציבות קוטבית של הופעות נהדרות לצד הופעות מזויעות, אופי שלא קיים וכמובן הגנה (אם אשתקד החמאנו לבראמבל השנה הוא חוזר למוטב). יש להם כדורגל ויש להם אחלה מאמן.

8. wieitan Member

המבחן הגדול של טוטנהאם יהיה המיקום שלה מינואר וצפונה.
    אין לנו סגל רחב ומה שאולי יכול אולי לעזור בהמשך העונה, הוא שאין לנו את הליגה האירופית.
    עד עכשו כבר ראינו מה הזיקו פציעות של לוקה ולנון והעדרות של דפו, עשו לנו כמו משחק נפל מול סטוק בבית. אני בהחלט מצטרף לספיקות שלך.

אחותך משת"פית ? אשכרה לא מצחיק. הווארד ווב החלאה מעצבן אותי עד היום.
    נ.ב. חלאות זאת מילה שמורה לבכיינים מדוחא.

9. Pipe Member

אני חושב שהעובדה שהספרס לא חייבים לשחק בגביע אופ"א השנה עוזרת להם בצורה אדירה.
    באופן אירוני משהו, הגביע השולי הזה עמד בדרכה של הקבוצה להגיע לליגת האלופות בשנים האחרונות. אין לכם סגל לשתי חזיתות והעונה כשהקבוצה מתרכזת אך ורק בליגה, הן מנטאלית ובעיקר מבחינה פיזית, רואים את התוצאות. מה שכן, לא מאמין שתצליחו להגיע למקום הרביעי השנה (סיטי עמוקה יותר , יש לה את ינואר להשיג חיזוקים נוספים והיא תשתפר ככל שעובר הזמן).

10. קינג לדלי Member

לפני סיטי אל תפסול לרגע את ליברפול.
    הם יחזרו חזק לעניינים.

11. קינג לדלי Member

שני משחקי השלמה היום.

פולהאם מול בלקבורן והאל מול הרכב התקפי מאוד של מוייס שמקבל היום את סטיבן פיינאר אחד השחקנים היותר חשובים שלו בחזרה מפציעה.

12. George Best Member

שמעתי שכל צופה היום בקיי סי סטדיום יקבל משקפת בעקבות כמות הכדורים הארוכים שהולכים לעוף במגרש.

אף אחד לא דיבר על אלרדייס שצריך לעבור ניתוח לב פתוח.
    בטח נתקעו לו שם אלפיים מסטיקים.

13. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה המשחק של אברטון-האל הוקדם מהמחזור -17?
    המשחק החסר שלהם מתחילת העונה הוא מולנו באיסטלנדס ובכושר הנוכחי שלהם לפני הדרבי מאוד מתאים לנו היה לשחק נגדם היום את המשחק החסר.

וכרגע כבר 0-3 להאל עוד לפני המחצית, אוי אברטון..

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏26/11/09
  14. קינג לדלי Member

עד הגול הראשון של פולהאם רק בלקבורן הייתה במגרש ופתאום גול מכלום והשתלטות של הקוטג'רס על המשחק.
    אני רואה את פול רובינסון שבוע אחרי שבוע מקבל גולים מכל חור כמובן גולים מ50 דונם ויש לי עדיין פחד שזה גול שטוטנהאם סופגת.
    שנים התרגלתי לשוער שסופג מכל בעיטה מרחוק.
    הגולים
    http://www.101greatgoals.com/videodisplay/4017735/

אברטון הציגה משחק הגנה מזוויע.
    הרכישה המפגרת של לוקאס ניל שנראה כמו שחקן בליגת חובבים רק הזיקה להם.
    פיינאר עדיין מקבל כושר משחק וככה זה גם נראה.
    בהאל,משחק טוב של האנט ואלטידור למרות שלא כבש הוא חלוץ חזק ואיכותי לעומת האסלינק הכל כך כבד ולא מתאים לפרמייר.
    בדקתי עכשיו והוא רק בן 20 ! זה עוד יגדל ?
    http://www.101greatgoals.com/videodisplay/4021845/

נערך לאחרונה ב: ‏26/11/09
  15. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלטידור חלוץ שעם עבודה נכונה בקבוצה נכונה הוא יכול להפוך לשחקן גדול. עוצמה שאין להרבה חלוצים בעולם(אולי רק דרוגבה ואיברהימוביץ') וכמו שאמרת הוא רק בן 20. מספיק לראות מה הוא עשה במדי נבחרת ארה"ב בקונפדרציות לפני כמה חודשים כדי להבין כמה פוטנציאל יש לבחור הזה... יש לי תחושה שהוא יגיע רחוק.