המחזור ה-13 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏12/11/10.

1. ArsenalFan Member

אני לא יודע איך זה ייגמר, בואו לא נשכח שמדובר באסטון וילה נגד מנצ'סטר יונייטד, באופן מסורתי וילה היא שנייה רק לטוטנהאם בתפקיד מטפחת האף של פרגוסון. אבל ראיתי את כל המשחקים של וילה בשבועות האחרונים (למעט בלקפול ביום רביעי, שם הסתפקתי בתקציר) - פשוט לא אותה קבוצה משחקת היום. איזה שינוי ב-180 מעלות. אין שום דרך להסביר את זה, אולי חוץ ממשחק באמת קטסטרופלי עד כה של מנצ'סטר יונייטד.

אסטון וילה קבוצה קשה להתמודד מולה, במיוחד כשאגבונלהור משתמש במהירות שלו. וילה פארק תמיד יישאר איצטדיון שהוא פוטנציאל לגיהנום עבור כל אורחת.

נו, הנה הקאמבק מתחיל... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

2. Robin_Van_Persi Member

למה יש לי הרגשה שיהיה פה שיויון בדקה ה90?

3. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

בא לי להקיא.

4. קרלס פויול5 Member

לא יאמן, היונייטד לא אמורים לחטוף שני שערים בדקות הסיום?

5. KirkH Member

אולי יהיה משהו אחר בדקה ה-90... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

וילה פשוט סגרה את השיבר אחרי השני והם אשמים לחלוטין בכל נקודה מהשלוש שהם בדרך להפסיד.

6. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אני פונה להתאחדות האנגלית: בבקשה, תשביתו מפעילות את אסטון וילה, כמה שפחות גועל - יותר טוב.

7. Gass12 Member

התשובה פשוטה. אגבונלהור הוא המנחוס שלנו. אבל פרגי הבין זאת מהר והכניס את מקיידה המנחוס של הוילה.
    למה התחלנו לשחק רק בדקות האחרונות לא ממש מובן לי.
    כנראה שהיינו זקוקים להשפלה/סטירה הזו .זכינו בנקודה רק בזכות הספיריט של היונייטד אה.. ועוד משהו חשוב.......מייק דין בן זונה.

8. Ryan Giggs11 Member

עם כל ההתלהבות של הקאמבק(לעזעזל הייתי בטוח שאוברטן הבקיע את השלישי כוס אמק)אני לחלוטין לא מרוצה ומאוכזב מהקבוצה.
    אז שוב פעם לא הפסדנו והראנו אופי אבל למה אנחנו לא יכולים לשחק כל המשחק כמו ברבע שעה אחרונה למה?אנחנו לא נראים טוב ועוד תיקו בחוץ לאוסף.

9. alexshw Member

משחק רע של יונייטד, שהתעוררה רק בסיום.
    אבל משחק כל כך טיפוסי.
    איזה לב ואיזה נשמה.

וילה קבוצה צעירה וכישרונית. היום זה פגע בהם.

נערך לאחרונה ב: ‏13/11/10
  10. ArsenalFan Member

טוב, אז וילה פארק הוא פוטנציאל לגיהנום עבור כל אורחת, אלא אם כן קוראים לה מנצ'סטר יונייטד.שילוב של התגוננות יתר (בטוח בהוראה של הבונקריסט הצרפתי) ואיבוד אוויר של כמה שחקנים בוילה פתח את הדלת בפני יונייטד לחזור בקלילות, וברור שהם יקחו את הצ'אנס.
    חבל, וילה שיחקו מצוין ברוב שלבי המשחק, בוודאי עד שהשיגו את ה-2:0. המשחק הכי טוב שלהם העונה.

11. Selby Member

יש דפוס ברור העונה שאו שאנחנו מפסיקים לשחק כדורגל כשאנחנו מובילים או שאנחנו מתחילים לשחק כדורגל שאנחנו בפיגור, אין אופציה אחרת. למה?!
    אבל את הספיריט שלנו אף אחד לא ייקח.

12. AW forever Member

פשוט להצדיע ליונייטד, נקודה שהיא כולה אופי, כי הכדורגל היה ברוב המשחק בצד של וילה.
    קירק צודק, הם פשוט הפסיקו לשחק אחרי הגול השני (איפה הקרפד להעיר את הקבוצה שלו? הוא כבר אמור לדעת מה זה יונייטד) אבל יונייטד גייסו את הכוחות והשיגו את שני הגולים.

13. רמי Member

מחצית שניה מדהימה. יופי של אווירה, יופי של קצב, באינטסיביות, הרבה תיקולים חזקים - תענוג.

אופי זה טוב ויפה, אפילו מצוין, אבל זה לא יכול להמשך ככה מבחינת יונייטד.

*אני פונה לריאל ובארסה. תקנו כבר נאני. הוא מזהם את הליגה אפילו יותר מגרנט. שחררו אותנו ממנו, הוא מתאים בדיוק לליגה שלכם!

נערך לאחרונה ב: ‏13/11/10
  14. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

מי שהיה מרוצה בשבוע שעבר אחרי וולבס מקבל עכשיו פרופורציה. אז זה לא היה "ניצחון של אופי", זה לא שהשחקנים "לא חיפשו לתת הצגה", אלא זאת היכולת שראינו בהרבה משחקים העונה ונראה עוד הרבה בעתיד, כמו היום. זה אחד הסגלים החלשים ביותר שפרגי החזיק ביונייטד. האשמה היא לא רק עליו כמובן-הבעלים היקר שלנו לא נותן צ'ק פתוח לרכש והשחקן שסביבו כל הסגל נבנה עסוק העונה בלהתבכיין ולזיין, ועדיין קשה שלא לתהות האם רכש אחד בקיץ של קשר איכותי היה יכול למנוע מצב בו אנחנו רוב המשחק לא עוברים את החצי מול חצי הרכב של וילה הבינונית.

15. FaN_MU Member

וילה חגגו מוקדם מדי. מבחינת יונייטד צריך את רוני, ודחוף. ברבאטוב חזר להיות כמו שהיה בשנתיים הראשונות, ונאני ממש לא יכול לבד.