המחזור ה-13 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏12/11/10.

1. alexshw Member

לא נותן צ'ק כי יש חובות. הריבית אוכלת את כל הרווחים.

2. Rudess Member

לא רק לך http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

ליונייטד הייתה את ההזדמנות הכי טובה במחצית הראשונה אבל היא ממשיכה לא לשחק כדורגל משכנע בתקופה האחרונה, אבל היא עדיין לא מנוצחת. החילופים של פרגוסון הצילו ליונייטד את המשחק משום מקום בעוד החילופים של הוייה הרסו את השיווי משקל שהיה לוילה היום במשחק. מאז הכניסה של אוברטן ומקדה, היונייטד הגיעו לכמה מצבים מסוכנים כולל כדור שנהדף מהקו, ואחרי השער של מקדה היה ברור לכולם מה יהיה.

יונייטד בלתי מנוצחת בוילה פארק מאז 1995, קשה להתווכח עם סטטיסטיקה כזאת. בכל מקרה, נראה לי שהאליפות היחידה שמנצ'סטר יונייטד תיקח השנה היא אליפות התיקו.

וואלה, אבל כשהוא נתן לכם שנה שעברה פנדל בצלילה של ויין רוני באולד טראפורד, אז הוא לא היה בן זונה, נכון? כשדארן פלטשר ביצע באותו משחק יותר מ-10 עבירות ולא קיבל צהוב, אז גם דין לא היה בן זונה.

3. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

שוד גדול בוילה פארק נעשה היום, וילה יכלה להביס את יונייטד היום ואיכשהו איבדה יתרון של שני שערים... אבל לפני המשחק הייתי חותם על תיקו אז זה בסדר.

אולברייטון ענק (מבחינתי יכול בכיף להיות בסגל של אנגליה), קולינס במשחק נדיר ובארי באנן נראה כמו אחת מתגליות השנה... הייתי בהלם מאיך שהם שטפו את המגרש במחצית השניה, ובעיקר מאיך שיונייטד התפרקו.

אצל יונייטד ההגנה במחצית הראשונה היתה נפלאה, ראו בכל מקום במגרש את הניסיון והביטחון של השחקנים שלהם, אבל הרננדז במשחק חלש וברבאטוב העצלן פשוט לא היו קיימים היום ומנעו מיונייטד להשיג יתרון, במחצית השניה ווס בראון הזכיר לנו איזו בדיחה הוא עם משחק מזעזע נוסף לרזומה וגם וידיץ' ופרדיננד נראו מאד מפוזרים, החילופים של סקאמי היו במקום היום והשיגו ליונייטד נקודה.

בכל מקרה ברור שיונייטד ללא גיגס, רוני וסקולס זו כבר לא אותה היונייטד. במקום סקאמי הייתי מעיף את ברבאטוב לספסל, הוא פשוט נורא. יותר מדי נקודות יונייטד איבדה ואם מול וילה האפרורית ומוכת הפציעות היא גם מאבדת שתי נקודות אז כנראה שלצ'לסי יהיה קל מהצפוי העונה. מחר יש להם טיול קליל מול סנדרלנד הפאתטית והפער ממשיך לגדול.

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

יופי של משחק, תענוג.

משחק נפלא שאחראית לכל מה שקרה שם רק קבוצה אחת, אסטון וילה. היא שלטה במשחק לגמרי (חוץ מ-10 דקות באיזור תחילת המחצית השנייה, וכמה דקות בודדות בחצי הראשון), הגיעה למספיק מצבים נפלאים כדי לנצח בראש שקט את המשחק הזה, החמיצה, אבל בסוף הצליחה להשיג מה שחיפשה. המשחק התהפך ברגע שאסטון וילה נתנה את המשחק למנצ'סטר יונייטד, היה טבעי שהמכבש יגיע, המזל היה עם היונייטד שהצליח לה עם 2 שערים, ואסטון וילה צריכה לבוא בטענות לעצמה, המשחק היה שלה, היא הייתה עדיפה ללא עוררין, אבל טעם חמיצות אין סיבה שיהיה לה, כי אם המשחק נמשך עוד 5 דקות זה ניצחון של יונייטד.

כל הכבוד לאסטון וילה, על משחק נהדר היום, אלברייטון היה נפלא, ולא היה ראוי ממנו לכבוש היום, בכלל, יאנג-דאונינג-אלברייטון ואגבונלהור עשו צרות היום להגנת יונייטד, שלא הסתדרה איתם ורק בגלל חוסר מזל ו-2 קורות היונייטד לא ספגו פה עוד 2 שערים לפחות. אבל אולי טוב לאסטון וילה שהיא כבשה 2 מאוחרים, כי אחרת היא הייתה נרדמת הרבה יותר מוקדם, והייתה בכיף יכולה להפסיד את זה.

עלינו זה לא צריך להשפיע, כי שאנחנו הפסדנו נקודות בוילה פארק יונייטד פישלה בבית מול ווסט ברומיץ, גם לנו זה יכול מחר לקרות מול סנדרלנד, בטח עם הקישור הבעייתי שאנחנו צפויים לעלות איתו.

5. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

בוודאי, אבל החובות האלה לא נוצרו מעצמם, יש מישהו שלקח הלוואות בגודל של רוסיה כדי לקנות את המועדון.

6. הקופ בישראל Member

שחקן מרגש , מקווה שנוכל להביא אותו לאנפילד לא במדים של יריבה כלשהי.

http://mscwbe.wcdn.co.il/archive/879503-5.Xxx

7. alexshw Member

אבל זה בדיוק המשחק שמראה מה השוני בין ארסנל ליונייטד.
    משחק כזה ארסנל הייתה מפסידה והמנג'ר שלה היה בוכה על פציעות.

8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אפקט אולד טראפורד הזה תאמינו לי, דקה 70 פנדל שלא היה ליוניטד שהכניס אותם לטירוף. אופס, וילה הייתה זאת שקיבלה את הפנדל. סליחה, על איזה אפקט אני מדבר, אם וילה קיבלה אז בטח מדובר בפנדל מוצדק. ובכלל, בראון גם צריך לראות את האדום. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

מגיעים היום כל המחמאות לוילה על משחק עם מלא התלהבות ואנרגיה.

אני עדיין לא יודע איך לאכול את המשחק.
    בפיגור 2-0 הסתכלתי על הקבוצה וחשבתי לעצמי מי לעזאזאל יכול להחזיר אותנו למשחק? נזכרתי באיך חזרנו בעבר מפיגורים אבל אז היו לנו סקולס, גיגס, רונאלדו, רוני, בקהאם, סולשיאר, רוד ועוד כמה וכמה שחקנים שנולדו בשביל להבקיע ברגעים המכריעים, והיום? בארבטוב שנראה הצל של עצמו? הרננדז שנגמר לו הכוח? פארק שחזר להיות לא תכליתי? אבל כניראה הרוח של היוניטד גדולה מהכול. בלי פרידל שלקח לריו הצלה מדהימה והציל מאוברטן עוד כדור נדיר ועוד בעזרת הראש אנחנו גם מנצחים.

הרוח של המועדון הזה גורמת לי להרגיש גאווה בכל פעם מחדש. ומצד שני, כמו מול אברטון/פולהאם/תשלימו את החסר, אנחנו שוב יורדים בשיווין ותוהים איך לעזאזאל במשחק אחד אנחנו מסוגלים לראות דקות של יוניטד חלשה ואנמית ודקות של יוניטד דורסנית.

9. AW forever Member

שיפוט לא להיט היום, זה נכון.
    עוד משהו ששמתי לב זה שאשלי יאנג קיבל צהוב על הריצה לקהל. וידיץ' בגול שלו עשה את אותו הדבר (ושני אוהדים של יונייטד נכנסו למגרש) אבל בלי תגובה של דין. יכול להיות כי כבר היה לו צהוב?
    בכל אופן השיפוט לא היה האישיו במשחק הזה, אלא הבדלי הרמות בניהול משחק וחילופים בין הקרפד לפרגוסון, והאופי של שחקני יונייטד של לא להישבר גם בפיגור 2-0.

10. Selby Member

התוצאה אגב, מבחינת המיקום בטבלה והמרדף אחרי צ'לסי(שאי אפשר לדעת עדיין אם הוא מרדף שווא או לא) , עדיין גרועה, בלי קשר לכך שהיינו בפיגור 2-0. מהבחינה הזאת אין הבדל בין הפסד לנקודה. אבל מבחינה מוראלית זאת יכולה להיות תוצאה נהדרת, אני מקווה.
    רוב תוצאות התיקו שהשגנו העונה, לכשעצמן הן סבירות לגמרי, אבל כשמחברים את כולן ביחד לא ברור אם אפשר לרוץ לאליפות.
    אני הייתי מרוצה מהיכולת מבחינת כדורגל נטו בתחילת העונה, אבל אז בעטנו בדלי בכל משחק. חשבתי שברגע שזה יעבור יבוא רצף הניצחונות אבל מאז פרשת רוני יש ירידה חדה ביכולת של רוב ההתקפה שלנו וזה מדאיג מאוד.

נערך לאחרונה ב: ‏13/11/10
  11. Gass12 Member

לא מדוייק. הכי לא מדוייק. יש חובות אבל הם כולם שלו,של הבן זונה.
    2.נכנס הרבה כסף אבל הרבה ממנו הולך לא רק לכסוי ריביות(על החובות).
    הרבה הולך לכיסם הפרטי באמתלא של דמי טיפול,דמי שירות,מלווה ברצון מלווה בששון ומלווה עננים.דמי תיווך ,דמי ניהול והחזר הוצאות (טיסות מחלקה ראשונה משרדים וחינטרושים נוספים).
    אין לגלייזרים כסף מקור ההכנסה היחיד שמכניס כסף כעסק חי עם תזרים מזומנים חיובי הוא היונייטד.
    מלקולם גלייזר קללת פולסא דנורא עליך ועל הנמשים בתחת שלך בן זונה חמדן.

12. רמי Member

פנדל ברור והפרחים לבראון שהוא ללא ספק אחד השחקנים הטיפשים שראיתי.
    וגם הצהוב מוצדק.

13. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

וילה פארק זה לא מגרש קשה היום כמו שהוא היה ב2-3 שנים האחרונות.
    לוילה היו המון חסרונות , בעיקר בקישור, והייתם צריכים לקחת את המשחק הזה. אדישות מוחלטת ויכולת בינונית עד ה2-0 עלו לכם ב2 נק'.

14. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה משה, פתאום אפשר לדבר על "אפקט אולד טראפורד" כשנוח לך? מעניין.

היה פנדל היום ועוד איך ואפילו שחקני יונייטד לא התווכחו והשדרים אפילו לא חשבו על אופציה שלא היה פנדל. מה שכן דין צדק שלא נתן לבראון אדום כי פרדיננד יכל להגיע לכדור.

נערך לאחרונה ב: ‏13/11/10
  15. Rudess Member

גם הגול השני של וילה באשמת בראון, דאונינג פשוט עשה ממנו צחוק (כמו בשאר שלבי המשחק).