המחזור ה-13 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏12/11/10.

1. George Best Member

איזה משחק מטורף קיבלנו ב-20 הדק' האחרונות.
    אם פרמדיק היה עומד לידי בדק' הסיום כנראה שהוא לא היה נותן לי לראות אותן.
    פחד אלוהים.
    רציתי לכתוב שאין לי מושג איך חזרנו אבל כולנו יודעים שזה האופי שלנו.
    מצד שני אין לי מושג למה נראינו כ"כ שייט בחצי השני (עד הדקה ה-80) ולמה פרגי לא שינה דברים קודם (כן, אני מודע לכך שהחילוף הכפול היה מוכן להתבצע עוד לפני השער מהפנדל, שלטעמי די גבולי אבל אין לי טענות לדין במקרה הזה).ברור שהעייפות מהדרבי השפיעה.
    החילוף של סמולינג היה ג-א-ו-נ-י, ואני מוכן לחתום (כמו הבורר) שאם המשחק משוחק עוד 5 דק' אנחנו גם מנצחים, מה שהיה מספיק קרוב גם בזמן שהוקצב.

האמת?לא מגיע לוילה לאבד פה נק' ומגיעות להם כל המחמאות שבעולם על התצוגה הגדולה בחצי השני.
    מתפרצות קטלניות, טירוף של השחקנים הצעירים (אולברייטון תותח), אבל גם הם נכנעו בסוף לאופי שלנו.

המצב לא מזהיר אבל שום דבר לא גמור ואוי לנו אם לא ננצח את שלושת המשחקים הבאים לקראת ארסנל וצ'לסי.

יהיה טוב (מצטער שהזכרתי את דיוויד ברוזה).

2. StevieG Member

שיונייטד ימשיכו לא להפסיד ולסיים גם את העונה עם 0 הפסדים מצידי, כל עוד הם ימשיכו לא לנצח. אם צ'לסי מנצחת מחר היא פותחת פער של 6 על יונייטד החלשה, ולכו תרדפו אחרי צ'לסי.

ולאוהדי הסיטי, ככה אפשר להגיע למצב שבו אפשר לנצח את יונייטד, תאורתית. ההגנה של סיטי גם יותר חזקה, ככה שהיא לא היתה נותנ להם להבקיע צמד שערים קליל כזה.

נערך לאחרונה ב: ‏13/11/10
  3. GiladG2 Member

היינו צריכים להפסיד היום. השוויון רק מרכך את העובדה שנראינו כמו זבל עופות ב-80 דקות הראשונות.
    הופעה חסרת השראה, חסרת ברק וחסרת כל. לא היה שחקן אחד מה-11 שפתחו שאפשר להגיד עליהם שנתנו משחק סביר. אפילו אדווין פיספס בעיטות שהוא לא מפספס אף פעם. וילה עזרו לנו לחזור למשחק אבל החילופים עשו הכל.
    אני שוב אודה לברבאטוב על עונג צרוף שהוא גרם לי נגד ליברפול, אבל היום מבחינתי הוא סיים את הדרך שלו בקבוצה, סופית - זה לא זה ולא יהיה זה. 6 שערי ליגה ב-5 משחקים היה נתון מרשים, חבל שלא אמרו לנו אז שששת השערים האלה היו פשוט חלק מה-10 הרגלים העונתיים שלו והוא החליט לקבץ את כולם בהתחלה.
    הנה נתון עוד יותר מרשים - סמולינג כחלוץ עשה היום פעולות טובות משלו בזמן שהוא שיחק, מבחינתי הוא עקף אותו כרגע ברוטציה של החלוצים. מאקדה (איזה בעיטה..) צריך להתחיל לראות יותר דקות על חשבונו.
    עוד איכשהו היינו יכולים לגנוב את המשחק הזה אבל פרידל לקח את הכדור של אוברטן (חילוף טוב) עם האף. לא חושב שיש שחקן או שוער בהיסטוריה של הפרמייר ליג שלקח לנו יותר נקודות.

INVINCIBLES!!!
    אולי ניתן עונה בסוף עונה כמו של ארסנל. חבל שלא יהיה לזה את אותו אפקט מהמקום הרביעי.
    עם הפנים ל-3 משחקים שפחות מ-9 נקודות בהם והעונה נגמרת. לאחר מכן במשחקים נגד צ'לסי וארסנל נראה אם באמת נדבר ברצינות.

4. פול סקולס Member

משה, איך זה לא פנדל?
    כן, אשלי יאנג חיפש את הנפילה,
    אבל בראון נתקל בו מאחורה ומנע הזדמנות של שחקן ההתקפה לדחוק את הכדור מול שער ריק (גם אם לא בטוח במיליון אחוז שיאנג היה מגיע לכדור).
    מה יותר פנדל מזה? לא צריך לשבור צלע ולפרוק את הכתף כדי לקבל פנדל...

מחמאות ליונייטד על החזרה מפיגור,
    אבל מה שבעיקר רציתי לדבר עליו הוא הלחץ ששחקני וילה הפעילו על מובילי הכדור של יונייטד היום; פשוט תאווה לעיניים. קבוצות 'טקנות' צריכות להתסכל על דקות 45-78 שוב ושוב.
    נכון שגם יונייטד נראתה גרוע, אבל הרבה מזה נובע בגלל הלחץ של וילה.
    ועד שאתה מחמיא לווילה, בא ניהול המשחק הכושל של הוייה ברבע השעה האחרונה וגורם לך לקחת את הדברים שלך בחזרה :\

5. alexshw Member

לי אישית אין ממש ציפיות אליפות העונה.
    בגלל הנסיבות.
    צ'לסי עדיפה על הנייר ועם פחות בעיות.
    אבל צריך להחלם עד הסוף.

6. k_700 Member

במה בדיוק הוא מזהם את הליגה? דווקא היום נכנסו בו בצורות חריפות ביותר.
    אני זוכר לפחות 3 כניסות חזקות בו ברגליים שהשופט לא רק שלא נתן צהוב גם לא שרק לעבירה ואיפשר לווילה לצאת למתפרצות.

מבחינה מקצועית מדובר באחד משחקני האגף הטובים בליגה.
    היום גם במשחק שלא הכל הלך לו הוא לבד מחזיר אותנו למשחק.
    שחקן גדול!

7. THE STRETFORD END Member

משה,

עשה טובה,מספיק להביא את עניין אפקט אולד-טראפורד כעקיצה לאחרים וכשהם לא עשו זאת הפעם,
    מספיק סתם לחמם את האווירה ולהרוס את דיון.

היה פנדל ובלי תירוצים,בראון נתן לו דחיפה קלה אומנם עם הכתף אבל גם נגיעה קלה מפילה שיווי משקל של שחקן כשהו בדהירה קדימה.

8. k_700 Member

אני לא מבין מה אתה מחשבון עבירות של דארן פלטשר?
    יפה יפה...
    ממתי מספר עבירות של שחקן מעיד על סוג הכרטיס שהוא צריך לקבל.
    ובכלל אם זה מעיד אז היום לוק יאנג עם כמה עבירות וכניסות מסריחות מאוד היה צריך להיזרק ליציע.

כן אפשר לבוא ולבקר את דין היום על זה שהוא לא הצליח להשתלט על המשחק ולהרגיע את הרוחות.
    במקום לשרוק שריקות הוגנות הוא התעלם מעבירות בוטות בצד אחד ומיד אחר כך מוציא צהוב ונותן שריקה בצד השני.

שיפוט לא מאוזן של דין. אגב, ההחלטה בפנדל הייתה נכונה ולי אין טענות. אדום אגב לא הגיע כי בכל זאת ריו הקדים שם את בראון ובגלישה עוד יכול היה להציל את המצב.
    שופט אחר או דין ביום טוב יותר היה יכול להשתלט על העניינים כשהרוחות התלהטו.
    אבל שוב, מה אני מצפה משופט בליגה האנגלית לעשות מעל ומעבר כש90 אחוז מהשופטים לא עושים את העבודה המינימלית שלהם.

9. Gass12 Member

ווסטהאם קופחה עכשיו בפנדל של 100 אחוז שלא נשרק לטובתה.
    מה קורה לשיפוט?

10. George Best Member

"אני לא אוהב לדבר על השיפוט אבל הגיע לנו פנדל היום וזה קרה גם מול אסטון וילה, ברמינגהאם, וולבס, בולטון, סיטי, יונייטד, צ'לסי, ארסנל, ליברפול (אז מה אם הם לא שיחקו מול חלק מהקבוצות), בלקבורן, ווסט ברום, טוטנהאם, סנדרלנד, ניוקאסל....".

11. k_700 Member

או שזה ציטוט של גרנט או שזה ציטוט של שלמה שרף מחכה את אברם גרנט ביציע העיתונות בשני http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

12. THE STRETFORD END Member

היה מגיע לווסטהאם פנדל אבל גם לבלקפול,בכלל משחק בלי הגנות במחצית הראשונה שם,
    יכול היה להיות 2-2בקלות עד עכשיו.

13. WellNeverDie Member

יונייטד ניצלו, לא הגיע לנו הנקודה. בכל זאת וילה היו טובים יותר ברוב המחצית השניה, וקורה ומשקוף הצילו אותנו. מייק דין בן זונה לא בגלל הפנדל, כי באמת היה, אלא הוא פשוט בן זונה, כל משחק שהוא שופט הוא עושה המון טעויות לכל הכיוונים, אין לי מושג איך הוא במקצוע, כי אפילו שופט רביעי לא הייתי שם אותו (מחשש שיוסיף 14 דקות במקום 4).

דאווינג נתן משחק טוב מבחינת וילה, יש לו אחלה הגבהות. שאפו לבחור.

14. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

מישהו יודע למה אדבאיור ובאלוטלי לא על הספסל? ולמה מנצ'יני מעדיף את סנטה-קרוז על פני ז'ו?

15. alexshw Member

בלוטלי בטח מורחק ליותר ממשחק אחד.