המחזור ה-13 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏12/11/10.

1. Ampelmann Member

כתבתי על זה בדיון של ווסטהאם- זה מועדון שמתפאר בסבלנות כלפי מנג'רים וההנהלה הנוכחית כבר פיטרה "די מהר" את זולה. לפטר את גרנט עכשיו משמעו גם להראות חוסר יציבות מסוים (ולהודות בטעות שהעסיקו אותו) אבל יותר מזה- זה אומר שיצטרכו לשלם לו פיצויים ולשלם מענקים נוספים לחיפוש והחתמת מנג'ר חדש - וזה כסף שלווסטהאם אין כרגע. הסבלנות תסתיים להערכתי די בקרוב, כי יותר מהחשש להוציא עוד מליונים, מאפיל על סאליבן וגולד הפחד מירידה, שהמשמעות שלה היא פגיעה כלכלית חמורה בהרבה.

להערכתי, יגיע מאמן חדש לפני דצמבר, כדי שיקבל מספיק זמן להכיר את הסגל ולהתארגן לחלון ההעברות של ינואר.

2. Jack Wilshere Member

ואוו, רק עכשיו ראיתי את התקציר של וולבס - בולטון. איזה גול ענק של אלמנדר.. בכלל, גולים ממהלכים קבוצתיים מצוינים של בולטון. גם אני רואה התקדמות יפה בסגנון המשחק תחת קויל, ונראה אם תהיה לזה המשכיות.

לגבי סטוק - ליברפול. סטוק טובים יותר ומסוכנים יותר. הציוות של ג'ונס ופולר בחוד הוא אחד המפחידים בליגה לדעתי. שני ג'מוסים שאי אפשר להוציא להם כדור.

3. AW forever Member

http://news.bbcimg.co.uk/media/images/49898000/Xxx/_49898409_eve_ars_0506.Xxx
    אברטון-ארסנל
    ראשון, 16:00, גודיסון פארק
    שופט: הווארד ווב

ארסנל של התקופה האחרונה מאופיינת בחוסר יציבות. הפסד ביתי ויכולת חלשה מול ניוקאסל לפני שבוע, ולעומת זאת תצוגה הרבה יותר נחושה בניצחון החוץ מול וולבס 2-0 ברביעי. הסיפור של שני המשחקים האלה היה השוער הפולני לוקאש פאביאנסקי: במשחק מול ניוקאסל טעות שלו הובילה לגול של אנדי קארול ובסופו של דבר להפסד, ולעומת זאת במוליניו הוא נתן תצוגת שוערות מצויינת, כולל שתי עצירות שהבטיחו לארסנל את שלוש הנקודות. כרגע המעמד שלו בין הקורות נראה בטוח, על אף שאלמוניה מתאושש מהפציעה המסתורית משהו במרפק שלו.
    ארסנל כרגיל עם רשימת פציעות מכובדת (ורמאלן, דיאבי, גיבס, אלמוניה וראמזי), ובנוסף קוסיילני יעדר מהמשחק עקב השעייה.
    רובין ואן פרסי עדיין "לא מוכן" כהגדרת וונגר וייפתח את המשחק על הספסל, ביחד עם ניקלאס בנדטנר- שהתמרמר בפומבי על המעמד שלו כמחליף. צ'אמח שכבש צמד מול וולבס (השער הראשון- המהיר בהיסטוריה של ארסנל אחרי 37 שניות) צפוי לפתוח בחוד.
    הרכב משוער: Fabianski, Sagna, Squillaci, Djourou, Clichy, Song, Denilson, Fabregas, Walcott, Nasri, Chamakh.
    http://www.sport.co.uk/public/AI_ChamakhArsenal(2).Xxx
    מרוואן צ'מאח. ימשיך לשפר את מאזן הכיבושים המצוין שלו?

חודש אוקטובר היה חודש נפלא עבור אברטון, אחרי פתיחה קטסטרופלית של העונה. אברטון לא הפסידה כבר שבעה משחקים ברצף, ונראה היה שהחבורה של דייויד מויס מתחילה לבסס את עצמה בחלק העליון של הטבלה הצפופה. תיקו מאכזב מול בלאקפול ונקודה שחולצה מול בולטון בזכות שער נהדר של בקפורד בתוספת הזמן קצת עצרו את המומנטום, ועכשיו מגיע מבחן משמעותי להגנה המעולה של הטופי'ז (שלישית בטיבה בליגה אחרי צ'לסי ויונייטד עם 11 ספיגות) והם יצטרכו להתמודד איתו ללא פלאיני המושעה. החדשות הטובות באברטון זה החזרה של ג'ק רודוול, שככל הנראה יפתח על הספסל.
    הרכב צפוי: Howard, Neville, Distin, Jagielka, Baines, Coleman, Heitinga, Arteta, Pienaar, Cahill, Yakubu.

http://www.topnews.in/sports/files/Tim-Cahill111.Xxx
    טים קייהיל. צפוי לעשות צרות להגנה של ארסנל

נערך לאחרונה ב: ‏14/11/10
  4. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

כשבאים לשחק על תיקו בדר"כ מפסידים. אין קלישאה נכונה יותר בכדורגל. זהו לקח שב35 שנה הודג'סון לא למד ולא ילמד. את רקורד החוץ המזעזע והמביך שלו באנגליה לא משיגים במקרה. וזה ימשיך כל עוד הוא ממשיך לעמוד על הקווים שלנו, אנחנו לא ננצח העונה יותר מ2 משחקי חוץ כשאחד כבר ניצחנו, ואני מוכן להתחייב על זה. בטח נשיג עוד איזה נצחון חוץ כמו נגד בולטון, משחק מזעזע ו3 נקודות עם הרבה מזל, אבל לא יותר מזה.
    60 דקות של כדורגל נגד בלקבורן, זה כל מה שראינו מהודג'סון העונה. 60 דקות, ואנחנו כבר באמצע נובמבר. בשום מקום אחר זה לא מקובל, הודג'סון זוכה מן ההפקר ורק הנסיבות משאירות אותו בעבודה הזאת בכלל, אותן נסיבות שבזכותן הוא בכלל קיבל את המשרה הזאת - כאלה שלא קשורות לכדורגל.

5. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפאול של לוקאס הגעיל אותי ברמות אחרות. הוא לא פיספס את הכדור, זה היה תיקול מאוחר מאוד בצורה לא טבעית והוא פשוט פוצץ את הרגל של את'רינגטון. ההערכה שהוא קיבל ממני במשחקים האחרונים ירדה בהרבה, פשוט פאול מבחיל.

6. Jack Wilshere Member

סטוק פשוט קבוצה רעה.. משחקים מגעיל באופן כללי (לרוב כדורים ארוכים לשני הג'מוסים בחוד), כל המשחק מכסחים בלי הכרה (ובסוף דווקא שחקן של ליברפול מקבל אדום), מבזבזים זמן כשנוח להם על האואטים המפורסמים, מבקיעים לרוב שערים מגעילים (כמו היום של פולר). קל לשנוא אותם, אבל אי אפשר להישאר אדיש למחויבות של השחקנים שלהם לקבוצה, פוליס מצליח להטריף אותם. כבר כתבתי שאפילו קבוצה גדולה כמו ברצלונה תקבל הלם תרבות בבריטניה ותצא משם בשן ועין. פולר אחד החלוצים הטובים בליגה כבר כמה שנים. נלחם כמו אריה, חזק, טכני יחסית למימדים שלו. מה עוד צריך? שווקרוס מרשים אותי מאוד בכל פעם שאני רואה אותו, ואילו אני ונגר אני שוקל ברצינות להחתים אותו (אך לא חושב שיש תרחיש כזה, אחרי שהוא שבר לראמזי את הרגל). ליברפול חושך באופן כללי, וממשחק למשחק התחושה שהודג'סון כנראה לא מתאים - מתחזקת. הוא אדם נחמד וג'נטלמן, אבל כנראה שאין לו את האיכויות כדי להוביל את ליברפול למעלה (אם כי הסגל לא מספיק טוב, ואני בספק אם מאמן אחר יכול להוציא מהקבוצה הזו הרבה יותר).

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

התוצאה הכי שקופה במחזור, ההפסד של ליברפול בסטוק.

לא מפתיע, בכלל, גם שליברפול ניצחה איתנו, היה בולט לעין שלא מדובר בקבוצה שמסוגלת (בינתיים) לשטוף את המגרש, לתת עדיפות ברורה על היריבה. ליברפול ניצחה אותנו בגלל התלהבות גדולה ויכולת מחפירה שלנו, ונקודה מתוך ה-6 בשבוע החולף רחוקים מלהפיל אותי מהרגליים.

8. alexshw Member

ככה וימבלדון בזמנו החזיקו מעמד 14 שנים רצוף בליגה הבכירה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx
    ממליץ למנות את בובי גולד או ג'ו קיניר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

9. קינג לדלי Member

אם שמת לב שניה לפני קראגר ניסה להוציא את התסכול ולא הצליח ואז עשה זאת לוקאס.

לוקאס התחנן לשופט שזה לא יהיה אדום ישיר והולסי ריחם עליו.

אני חושב שהולסי היה צריך לחוס על ליברפול ולהרחיק גם את קראגר...

10. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מסכים שהוא אדם נחמד וג'נלטמן. ברגע שהוא עומד פה במועדון גדול בלחץ רואים את הפרצוף האמיתי שלו - איש שמדבר על המועדון כאילו הוא נייטרלי, מועך בטחון של צעירים, תוקף שחקנים שלנו בתקשורת כדי להציל את התחת שלו, וכמובן על הדברים המכוערים שהוא עשה אצלנו כבר אין צורך לפרט, כשהשיא היה שתקף עיתונאי נורבגי וירד על ארצו.
    כל פעם שהוא פותח את הפה אני רואה שמדובר בבנאדם בלי קלאסה ובלי כלום. שקר של התקשורת האנגלית שהוא ג'נטלמן.

הסגל מספיק טוב כדי לסיים מקומות 6-7, את זה לא נשיג עם הודג'סון, אין ספק בכלל שמאמן אחר יוציא מהסגל יותר מחצי תחתון של הטבלה ב90% מהעונה ו"שיא" של מקום 9 אחרי שליש עונה.

11. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

האמת שפספסתי את מה שקראגר עשה, אבל אין ספק שהולסי היה עושה לנו טובה גדולה אם היה מרחיק גם אותו. בכלל, היית צריך לראות את הפרצוף של אבא שלי כשאמרתי לו שההרחקה של לוקאס היא למשחק אחד ולא לשלושה כי זה צהוב שני... אכזבה כזאת לא ראיתי ממנו מאז שנכשלתי במבחן במתמטיקה בכיתה ה'.

12. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

עדיין מדברים על הסגל? הסגל הזה שווה שנכבוש הכי מעט שערים בליגה במשחקי חוץ? איך זה הגיוני? אם הסגל הזה שווה מקום 7 ולא יותר, איך כל כך הרבה מכם רשם בתחזית לעונה שעברה שליברפול תסיים במקומות 1-3? מה השתנה מאז? הלך מאסצ'ראנו.
    מעניין אותי עד לאיפה זה יכול להמשיך הקטע הזה שרמת הסגל זאת הבעייה ולא הטקטיקה של הודג'סון וההוראות שהוא נותן לשחקנים. רק אם נרד ליגה הוא יקבל מידת אחריות על הכישלון?

13. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aaarofl: :aaarofl:

14. Quaresma Member

זה רק אני? טורס הבקיע צמד נגד צ'לסי וזה בשביל לגרום לצ'לסי לקנות אותו?

15. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

כי אם הוא לא היה מבקיע צמד לצוות של צ'לסי לא היה מושג במי מדובר?