המחזור ה-13 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏25/11/11.

1. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

גאס 12:

וואזה:

!

אני מבין שקשה לך כי פה זה פורום עם יותר מדעה אחת ופחות ליקוקים, אבל זה מה יש, אני בטוח שתסתגל.

נערך לאחרונה ב: ‏26/11/11
  2. Roma מנהלים

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

אשלי יאנג פשוט חמור! כמה החמצות..

3. WellNeverDie Member

שופט לא שופט, יאנג לדעתי אשם ומגיע לו לשלם את המחיר. ולנסיה טוב יותר ממנו.
    הוא לא עשה שום דבר למעט המשחק מול ארסנל, השחקן הזה כנראה חושב שהוא עוד בוילה והוא לא מבין שהוא צריך לתת מאה אחוז מעצמו כל משחק. כמה החמצות שלו, כמה איבודים, כמה החלטות שגויות... מה שעצוב שגם נאני לא היה טוב יותר.

4. Mellow29 Kopite

http://jupitercity.files.wordpress.com/2011/01/glass_of_water_350.Xxx
    אם אתם עצבניים על השופט/הקוון/השחקנים שתו מים ותחזרו לכתוב כשהעצבים קצת ירדו. Roy_keane, אתה לא חייב לחזור.

די סאנטו כובש בדקה ה-90 באיצטדיון האור ומביא לוויגאן 2:1 חשוב מאוד על סנדרלנד. אולי זה רק נראה לי או שהעונה יהיו 8-9 קבוצות למעלה, הפרש גדול ו-10-11 קבוצות בתחתית? ממש צפוף.

ועוד משהו בנוגע למנ' יונייטד: אני רואה פעם ב.. את פאביו והוא פשוט גרוע. הוא אותו ילד אימפולסיבי שהיה גם בעונה שעברה, חוסר ההבנה שלו בהתקפה ממש הורג אותי (הוא כנראה לא שמע על המושג 'עקיפה'), וגם בהגנה הוא עושה שטויות. סמולינג לא שיחק בצד ימין כי פרגוסון לא רצה או שהייתה איזו בעיית כשירות?

5. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

סמולינג חזר מפציעה היום, כנראה עוד לא מספיק בכושר למשחק שלם.

6. alexshw Member

האחים דה סילבה לדעתי לא מתאימים לכדורגל אנגלי, בטח לא ליונייטד.

7. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

ואגב, לא פחות מיאנג אפשר להאשים שחקן שמקבל 250,000 פאונד לשבוע בשביל חודש כן-חודשיים לא. התנודות הקיצוניות האלה אצל רוני מתחילות להימאס, כשרונאלדו היה אצלנו וסחב את הקבוצה זה לא הפריע, אבל כשהוא האיש המרכזי הוא פשוט לא יכול להיעלם לתקופות כאלה ארוכות (חודשיים בלי גול שהוא לא מפנדל/דיפלקשן שלא היה צריך להירשם על שמו). כן, כשהוא טוב הוא הכי טוב שיש חוץ ממסי ורונאלדו, אבל אם הוא לא יכול לגלות יציבות אז יש בעייה בלבנות סביבו את הסגל.

8. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

ניצחון 2-0 בריבוק על בולטון החלשה, חשוב לי לציין את החלטת השיפוט השגויה,
    כשדייויד וויטר הורחק בדקה ה-20, אמנם האחרון ביצע עבירה מסוכנת על ביליאלטדינוב, אך השופט היה יכול וצריך להסתפק בצהוב בלבד.

ארחיב על המשחק יותר מאוחר בדיון של אברטון.

9. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא מצחיק חבר'ה... טוטנהאם שתי נקודות מיונייטד עם משחק חסר. יש להם סגל יחסית רחב והרכב פותח מצוין, מנג'ר שלמרות היותו חלאה ומעלים מיסים, הוא שועל לא פראייר בכלל, ואין את ליגת האלופות שתעייף אותם. עם כל התיעוב, מגיע להם קרדיט ענק.

10. aloneli Member

לא זכור לי מתי כל כך רציתי שיונייטד יביקעו שער נצחון,פשוט הגיע להם לתת איזה גול לפחות מהאלף החמצות שלהם.
    בראבטוב חייב לעזוב,הסיפור שלו ביונייטד נגמר מזמן אפילו שהוא שיחק באלופות.
    ניוקאסל קבוצה חביבה שנלחמה אבל המיקום שלה בטבלה משקר.שהיא פגשה קבוצות צמרת היא שיחקה גרוע ואיכזבה.טוב נו גם אמצע טבלה זה לא רע..

11. Rudess Member

מה שהלך ב-10 דקות האחרונות באולד טראפורד זה פשוט מדהים, החמצות,עצירות של קרול, קורה, שחקנים של ניוקאסל מתאבדים על כל כדור, דני סימפסון מציל שער בטוח מהקו. אני מחכה כבר ל-Motd לראות את התקציר!

שחקני יונייטד עוד העזו לבוא למייק ג'ונס אחרי שריקת הסיום ולהתלונן על תוספת הזמן הקצרה (לטענתם), רואים שהם למדו משהו מהמנג'ר שלהם.

12. alexshw Member

יש לך בעיה בסיסית במרכז המגרש, שספק אם הוא אפילו הרביעי בטבעו בפרמייר ליג. זה החלק הכי קריטי בכדורגל המודרני.
    נכון לרוני יש את הקצרים במוח, אבל גם קנטונה היה משוגע, ועשה נזקים הרבה יותר גדולים מרוני אפילו.
    אני חושב שהסר היה צריך לבצע מהפכה יותר רצינית בסגל ולהפטר מעוד כמה שחקנים שלא מתאימים לכאן ובכסף מהמכירות שלהם לחזק את מרכז השדה.

13. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

הבעייה במרכז המגרש ידועה, אבל התנודות של רוני הן לא מהיום. כל פעם שהוא נקלע לבצורת הוא מאבד לחלוטין את הביטחון, לא מצליח בפעולות בסיסיות, שלא לדבר על כיבוש שערים (היה לו מצב לא רע היום שבוזבז), ועד שהוא לא כובש איזה גול מקרי הוא לא יוצא מזה. זה היה גם בימים היפים של 2006-9.

14. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

והם עשו החלטה טובה ואמיצה, לוותר מראש על הליגה האירופאית המיותרת.

15. h2z Member

אין מה לצפות ממרכז שמורכב מסאנדרו ופארקר. יצירתיות בטוח שלא תראה מזה, מסירות קדימה הן גם לא דבר של מה בכך עם הצמד הזה. כל אחד לכשלעצמו שחקן פנטסטי, שילוב שלהם יחדיו מחזיר אותנו אחורה לימים של מייקל בראון וחוסאם גאלי. תוסיף לזה החמצות איומות של אדביור ותקבל משחק קשה מול קבוצה שלא עושה הנחות. פרט אולי לפוסטר שהיה ותמיד ישאר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_joker.Xxx