המחזור ה-14 בליגה האיטלקית 2018/19 - רומא מול אינטר, דיפרא במשחק גורלי עבורו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏30/11/18.

1. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

פאסטורה לאינטר תמורת 13מ' + אדי סאלסדו + די'אמברוזיו.

2. SerieA Il Capitano

אתה צוחק, אבל היה שווה למכור לכם את זאניולו רק כדי להיפטר מסאנטון. ועוד לא איבדתי תקווה לגבי ראדג׳ה.

3. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

סאנטון מתחילת העונה טוב מכל המגנים שלכם פרט לאסמואה וסוגר לנו פינה חשובה מאוד בסגל.

זאניולו מתחילת העונה תורם לנו יותר מאשר ראג'ה לכם ומכפיל את ערכו בכל משחק.

הבעיה היא שהכסף שקיבלנו הלך על פאסטורה.

הבעיה האמיתית של הקיץ היא לא במי שעזב או הגיע אלא במי שלא הגיע ולכן נותר רק לחכות לחלון של ינואר.

4. SerieA Il Capitano

סאנטון רק אתמול איבד את הכדור שגרם לשער של איקארדי (מהקרן) ופעם אחר פעם מהאגף שלו אסמואה חדר לרחבה במחצית הראשונה. משחק חלש מאד שלו. מתחילת העונה ד'אמברוזיו טוב ממנו הגנתית והתקפית. על אסמואה אמרת גם אתה.

וגם אם סאנטון טוב אצלכם - אני שמח עבורכם. אצלנו הוא גרם לאיבוד של 9 נקודות רק בעונה שעברה. יש שחקנים שפשוט לא צריכים לשחק בסיטואציות מסוימות בקבוצה מסוימת, וסאנטון חירב לנו שלושה משחקים בשנה שעברה וזה רק מה שאני זוכר כרגע. אני מניח שיש עוד.

מההתחלה אתה אמרת שזאניולו הוא העניין האמיתי בעסקה ואני שמח עבורך (ועבור רומא) שאכן צדקת. עם זאת, ראוי לציין שהוא לא היה רואה דקות משחק אצל ספאלטי ולכן שוב זו סיטואציה טובה מאד לשני הצדדים.

מכיוון שספאלטי מאד אוהב את נאיינגולאן, והעונה עוד ארוכה מאד, אני בטוח שעוד נפיק ממנו הרבה. אנחנו נזדקק לו. הוא כבר נתן לנו שש נקודות (בולוניה, פ.ס.וו באלופות) ואני בטוח שייתן יותר.

וכמו שאתה מכיר אותי - מה שמעניין אותי במיוחד זה כמה זמן הילדים של מונצ'י יישארו בקבוצה. אם זאניולו ייתן אצלכם שנתיים טובות ואז יילך ליובנטוס, כל מה שהרווחתם זה כסף. שנינו יודעים שקלייברט ירצה ללכת ברגע שייתפתח למשהו רציני (וזה לא באשמתו של אף אחד, הוא הצהיר זאת מהרגע הראשון שהגיע לקבוצה). לגבי אונדר איש אינו יודע.

אגב - שיק היה טוב אתמול לפי דעתי. חסרה חדות מול השער אבל הוא קצת מקבל ביטחון. הקישור שלכם גם שיחק היטב - נדרסנו שוב ושוב. אמנם המתפרצות שלנו היו מאד מסוכנות ואולי זו הייתה האסטרטגיה של ספאלטי - ואלרו שישחרר אותנו קדימה, אבל הייתה חסרה לי עוצמה בקישור.

5. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

סאנטון לא היה טוב אתמול ולדעתי יכל לעשות יותר בשבוע שעבר בשער של דה פול, אבל בטוטאל זו רכישה חיובית מאוד. אפילו ברמה המספרית, לא היינו מסתדרים בלעדיו. הדבר היחיד שקצת הפריע לי בסאנטון זה שהוא תופס דקות למגן מאוד מבטיח מהפרימברה, אבל גם הוא, כמקובל אצלנו, קרע השבוע את הרצועה.

זאניולו לא היה משחק אצל ספאלטי. אף אחד מהילדים שראית אתמול לא היה משחק אצל ספאלטי. זו הסיבה שדיפרה הוא נכס מטורף לרומא וזו הסיבה ש"הצעתי" שתקחו כל שחקן מבוגר שבא לכם תמורת סלסאדו.

אין לי ספק שראג'ה יתנער מהפציעות ויבטיח לכם את הטופ 4. עם זאת, לא נראה לי שיהיה לו כוח אליכם בעונה הבאה ואילך. אולי יחזור לקליארי בעסקת בארלה.

6. SerieA Il Capitano

אם לא יהיה לנאיינגולאן כוח אלינו ובתמורה נקבל את בארלה אז על הכיפאק. אני מניח שאוזיליו ומארוטה (לא מאמין שאני כותב את זה) יוכלו לסדר את זה שיראה טוב מול ה-FFP וכו'.

אבל בשנה הבאה זה הזמן שאנחנו אמורים להתחיל לאיים על תארים, דווקא אז הוא ירצה לחזור לחופי הים בסרדיניה?

7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

חוסר הסבלנות המביך הזה לנאינגולאן זה בשביל הדיון או שאתם אשכרה חושבים ככה?

8. SerieA Il Capitano

אני סבלני מאד, וגם ספאלטי סבלני מאד.

אני פשוט מפקפק במחויבות שלו אלינו (ולכדורגל בכלל).

אני לא מצטער על העסקה מכיוון שהוא יעזור לנו מאד, נפטרנו מסאנטון, וזאניולו לא היה רואה אצלנו דקה אחת עד שהיה נשלח להשאלה בפרוזינונה התורנית.

9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

השחקן עולה לשחק פצוע, לא מצליח לדרוך על הרגל נגד טוטנהאם ואתה מפקפק במחוייבות שלו? אם אי אפשר לפקפק בדבר אחד לגביי ראג׳ה, זה זה. הבן אדם שם את כל כולו על המגרש, ככה הוא היה תמיד וככה הוא נשאר אצלנו. הלוואי שהיה לנו אותו אתמול.

10. SerieA Il Capitano

אני מפקפק במחויבות שלו מכיוון שהוא כבר לא בגיל שהוא מסוגל לחגוג במועדונים עד 5 בבוקר, לא לנהל אורח חיים מקצועני וגם להישאר כשיר למשך 50 משחקים בעונה.

אבל זו רק דעתי ואני מקווה מאד להתבדות.

11. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

זו לא שאלה של רצון. הלייף סטייל שלו מעורר השראה אבל במוקדם או במאוחר השעון הביולוגי יתנגש איתו. לדעתי זה יורגש כבר בעונה הבאה.

12. תומר1989 Member

אני מנסה להבין עד כמה אידיוט שופט צריך להיות כדי לאשר לקבוצות לעלות אחת בכחול ואחת בתכלת

13. SerieA Il Capitano

נאפולי הייתה מסוכנת יותר מאטאלנטה במחצית הראשונה ואף כבשה בדקה ה-2 שער נהדר של פביאן רואיז. אותו רואיז החמיץ בצורה רשלנית ביותר מול ברישה לאחר מכן.

אטאלנטה שולטת במשחק אך לא הצליחה לייצר הזדמנויות מסוכנות, עד כה.

14. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אם נאפולי מובילה ואטלנטה לא מגיע למצבים מסוכנים, סימן שנאפולי היא זו ששולטת. לא כל יום אינטר בשביל אטלנטה.

15. SerieA Il Capitano

נאפולי מתבטלת ומאפשרת לאטאלנטה להכתיב את הקצב. והנה השער של סאפאטה הגיע.