המחזור ה 14 בסריה A :: מילאן מנצחת את יובנטוס

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Fratelli d'Italia, ‏24/11/12.

1. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא חושב שהייתה נגיעה ובזה אסיים את החלק שלי בדיון הזה. היה נגמר - לא על זה תקום ותיפול העונה שלנו, וזה מאוד מילאנזי לקום ולקפוץ על כל טעות שיפוט, כך שלא כדאי לרדת לתהום הזו. פעם אנחנו נהנים, פעם הם. כמובן, חבל שזה בא מול קבוצה חלשה ויריבה שנואה, אבל שיהיה.

מי אפשר לציין לטובה ביובנטוס? בדרך כלל בופון שומר על עקביות בפינה הזאת, אבל אפילו היום הוא היה לא מפוקס וחלש להחריד. היחיד שבאמת שיחק עם כל הלב, עלה וירד ותיקל בצורה מופלאה את אל שעראווי היה ברצאלי. משחק אדיר שלו.
    אבל כל השאר? באמת חושך. על בופון כבר דיברנו. בונוצ'י עם המסירות הקבועות ליריבה, ששנה שעברה עלו לנו בגול בדיוק באותו מגרש. קאסרס, שלא הצליח למלא את החור שהשאיר קייליני (קשה להאשים). איסלה שהיה פשוט איום ונורא. אסמואה ששותק ע"י ילד פעם אחר פעם (מחמאות לילד). פירלו שהיה הדבר הכי אנמי על המגרש. מרקיזיו שהיה בינוני (שזה בסדר היום), ולא הצליח להתמודד מול הצפיפות של מילאן. וידאל שמסר יותר ליריבה מאשר לשחקנים שלנו בתנאים הזויים למדי. ווצ'יניץ' שעשה קצת תנועה פה ושם אבל נעלם לגמרי. קוואליירלה שבעט בדיוק פעם אחת לשער היום. פוגבה שלא ממש עשה משהו. דווקא פדואין הצליח להוציא כמה הגבהות שעברו את קונסטנט, אבל הוא לא באמת עדיף על סטפן או אפילו פפה.
    הנמלה היה אדיר אגב. אני מת על העובדה שהוא קופץ ומקלל ומרביץ בסיטואציות כאלה. אימפוטנטים ונעימי הליכות מתאים לגרמניה, לא לכאן.

אבל הכי הכי גרוע - אלסיו. יאללה, אוטוטו הסיוט הזה נגמר.

במילאן - אם יש משהו טוב שיצא מהקנס של ברלוסקוני (בעצם שני דברים) - דה שיליו ואל שעראווי. הם לא היו זוכים לכזאת כמות של דקות וחשיפה בקבוצה הזאת בכל סיטואציה אחרת. לשניהם מצפה עתיד גדול (התקווה שלי שהוא יהיה בנבחרת איטליה).

נערך לאחרונה ב: ‏26/11/12
  2. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

זה שהיד שם זה לא אומר שהכדור פגע ביד.
    וכן, גם לא שיפשף.

איבוד הנקודות הזה מול קבוצה בינונית שכזאת היא כ"כ מיותרת, אנחנו בטח נבכה על זה מחר.
    למרות הכל, קשה להאשים רק את השופט, היינו על הפנים ולא הגענו בכלל למצבים מי יודע מה...

למה כל העליות והירידות האלו בכושר ה' יודע, זה כבר מתחיל ממש ממש לעצבן...

אה, ומה איסלה עושה ביובה, מישהו יודע? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx

3. 亚历山大帕托 Member

מנסה להגיע לריאל.

4. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחרי חוויה פשוט מיתית ביובנטוס סטדיום המשכתי את הטיול באיטליה למופע האימים הזה בסן סירו.. כותב לכם עדיין מבירת האופנה המקוללת.

אני יכול להתבכיין על הפנדל גם עוד שנה(כמו על מונטארי) אבל אני לא רוסונרו או נראזורו ואת הפתטיות אני אשאיר לכם חברים יקרים.

לגבי המשחק:
    בניגוד לעמידה הטקטית הקבוצתית המושלמת נגד צ?לסי(מופע קבוצתי שצריך להיות מלומד בכל בית ספר לכדורגל) היום היינו לא ממושמעים, לא מדוייקים,לא... כלום...
    יציאה מיותרת מהעמדות,נסיונות עם הראש בקיר דרך האמצע וכו..
    איסלה היה איום ונורא ואני לא מבין מה הסיפור שיש מאחורי הקלעים עם סוויצרו..
    כולם היו היום גרועים להחריד..

לגבי מילאן - מילאן קבוצה באמת לא מספיק טובה, הם צופפו היום טוב מאוד ואנחנו רק עשינו להם תעבודה ליותר קלה.
    רוביניו מאוד מסוכן אבל לוקה בקבלת ההחלטות שלו, אל-שרעוואי הוא אולי כשרון, אבל היום הוא בעיקר היה נהדר הגנתית, לא יודע עם ראו את זה בשידור, אבל עבודה נהדרת שלו בחלק האחורי. גם דה-שליו סגר יפה מאוד את אסמואה.
    מונטוליבו לא ברור לי, לא יוזם, לא מספיק פיזי, לא מספיק אגרסיבי, וחבל כי ישלו כדורגל.
    אחרון חביב ואיש המשחק שלכם לדעתי - בטוח לא ראו את זה בטלויזיה אבל דה - יונג היה פשוט מעולה, סגירות נהדרות, מכוון תקישור, שומר טוב, לוחץ טוב. משחק נהדר שלו. 
    סהכ עבודה טובה של אלגרי בנה על מתפרצות וצופף את האמצע, ידע באיזה קרבות להפסיד כדי לנצח תמערכה..
    בכלל הכנה טובה שלו למשחק..

זהו.. ממשיכים הלאה, נקווה לא לראות תצוגות כאלה יותר.

5. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלגרי:
    אני לא בקיא בחוקים, אבל גם לי נראה שפנדל לא היה כאן. עם זאת, זהו מקרה גבולי וכל החלטה שהיה מקבל השופט הייתה יכולה להתקבל. ולכל אותם אוהדי יובה שקוראים לנו בכיינים, תעיפו מבט בעיתון הבית שלכם שמשווה בין השער אתמול להוא של מונטארי ואחר אתם עוד מקטרים שאנחנו מזכירים אותו בכל הזדמנות. אז כן אלגרי בכיין וכל אוהדי מילאן. טעות שיפוט אחת לרעתכם כביכול והחגיגה מתחילה, רק שכחתם שאתם אולי הקבוצה שעד כה נהנית הכי הרבה מהשופטים, וזוהי עובדה.

ג'ובינקו וז'פס:

http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/485116_469740553068723_804607774_n.Xxx

6. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

האמת שסופר מאריו מצליח להפתיע גם אותי בגילו המופלג, ולמרות גם פדיחות פה ושם, כנראה שיש סיבה שפקרמן מתעקש עליו להרכב הפותח של הנבחרת. הייתי בטוח שדווקא סאפאטה ייקח לו את המקום במילאן, אבל אני שמח לראות אותו מצליח. ורק לחשוב מה היה קורה אם הוא היה מגיע למילאן בשיא שלו...

7. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

היית צריך להתחיל מזה ולדלג על ה"לא כל נגיעת יד היא פנדל!...(פדיחה)...לא הייתה נגיעת יד!" ולקרוא לאמירה הכי שפויה כאן מנותקת מהמציאות.

ואם לא די בכך,
    אתה זה שפתחת את הדיון הזה כאן עם ה"צביעות" לפני שעדר הכבשים הקבוע הצטרף. בתקשורת הייתה זאת ההתבכיינות העלובה של קונטה על איזה פנדל שלקחו לו שהתגלגלה לקרקס. תחשבו קצת לפני שאתם פולטים את השטויות האלה ולאיזו רמה הדיון עלול להתגלגל.

ומה הצורך העז הזה להדגיש עד כמה מילאן קבוצה חלשה ובינונית? זאת עדיין מילאן, עם כלים נכבדים לנצח כל קבוצה באיטליה שגם הוכיחה זאת אתמול. אם ימשיכו במגמת השיפור, אין סיבה שלא יסיימו בצמרת הליגה.

8. 亚历山大帕托 Member

הם חושבים שהם מעליבים אותנו בכך שקוראים למילאן קבוצה בינונית וחלשה. זה ממש לא נכון והאמת היא שזו קבוצת זבל נוראית והכי גרועה בעידן ברלוסקוני. אנחנו חיים ממשחק למשחק ללא שום המשכיות ביכולת או בתוצאות, גונבים נקודות פה ושם ובונים על קסמים של אלשע. יש לנו כלים לנצח משחק נתון כשכל השחקנים מתעלים על עצמם (חוץ מבואטנג שכרגיל מבזבז אוויר), אבל זה לא יספיק ב-long run. יש כל כך הרבה בעיות בסגל הזה שלא רק שצריך להאמין לברלוסקוני כשהוא אומר שתוך שלוש שנים נחזור לפסגה, אלא יש גם לקוות לזה. אני גם מקווה שהחסכונות ממכירת זלאטן וסילבה שהוא מדבר עליהם יכסו את ההפסדים במקרה המאוד סביר שלא נשתתף בליגת האלופות בעונה הבאה.

9. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם אתה אומר שמילאן גרועה זה ביקורת, וכשאוהד יובה אומר זה עלבון?
    נשבע לך, יש לי הרבה דברים יותר טובים לעשות מאשר לכתוב פה שמילאן היא גרועה ואז לצחקק מול המחשב, ?אההההה העלבתי אותם!?. תתעורר
    אני מעדיף מילאן חזקה - אז הנצחון יותר מתוק, הליגה יותר טובה ובסוף לזכות באליפויות כמו השתיים של אינטר אחרי הקאצופולי שהיריבה העיקרית שלהם פחות טובה בפער ענק והליגה בכלל... זה לא כיף.
    אני מעדיף ליגה חזקה, תחזירו אותי לתקופת שבע הגדולות, שכל משחק קשה - זה הדבר האמיתי, להראות כמו ספרד? לא תודה.

10. 亚历山大帕托 Member

ואני מעדיף ליגה שבה השיפוט לא מוטה באופן קרימינלי לטובת קבוצה אחת והאלופה זוכה בה באופן הוגן. כל אחד והפנטזיות שלו.

11. Alta Tensione Member

צפיתי בהילוך החוזר כמה פעמים ולי זה נראה שהכדור פגע בגבו של איסלה ולא נוגע\ משפשף בשום חלק בידו בדרך. לדעתי השופט שגה, אבל אולי המספר שלי בעיניים עלה. בכל מקרה, כמו שכבר מישהו הזכיר כאן, זה לא מתקרב ולו במעט לשערוריה של אשתקד ולמס' מתנות גסות שיובה קיבלה במהלך השנתיים האחרונות. אז אם ניצחנו בזכות טעות שיפוט אני שמח שזה נגד המועדון הזה.

למרות איך שנראינו כל העונה, לא הופתעתי מרמת המוכנות איתה הגענו למשחק. משהו שהיה גם בתקופה האפלה של סוף עידן אנג'לוטי וכנראה טבוע עמוק בDNA של המועדון הזה: כשאנחנו באים כאנדרדוג מובהק, בעונה גרועה, למשחק גדול ונקודתי זה מכניס את המערכת לדריכות אדירה שמביאה להופעות כאלה. לא היה משחק מבריק שלנו אתמול, אבל המוכנות ההגנתית (בלי פאקינג שגיאה אחת לאורך כל המשחק! מילאן של השנה עושה לפחות 5 במחצית...) וההתעלות שהביא כל שחקן ששיחק הם מנת חלקם של משחקים כאלה, בתקופות כאלה של מועדון כזה.

השאלה הגדולה אם מכאן נמנף את זה למומנטום שיסגור את הפער מהצמרת או שנמשיך לקרטע. על פניו נראה שאלגרי מצא סוף סוף שיטה שעושה עבודה לא רעה במשחקים האחרונים, אבל אני עדיין סקפטי נוכח זהות הבלמים והשוערים שלנו.

12. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

NO COMMENT!

2006

1982

13. אלי מתחן Member

יש ספק אם הוא נגע או לא, אי אפשר לקבוע בודאות לאף אחד מהצדדים. מה שכן ברור, זה שאיסלה מושיט את היד שלו למעלה. אם הייתה נגיעה (וכנראה זה מה שהשופט חשב) ברור שחייב להשרק פנדל.

14. 亚历山大帕托 Member

אפסים! מה לא עושים בשבילכם ואתם עדיין מחרבנים הכל!

15. cazzo Il Capocuoco

התעייפתם מלהתווכח על זוטות? מילאן נתנה משחק הקרבה שלא נראה העונה, היא שיחקה כקבוצה קטנה, עשתה הגנה כמו שצריך עם דריכות וריכוז אופטימלי ויובנטוס אם הייתה קצת יותר טובה, הייתה בטוח משיגה תיקו אם לא ניצחון. איסלה היה מתחת לכל ביקורת, לא סתם הוא הוחלף במחצית, והאורחת מטורינו הזכירה לי את מילאן שהפסידה בדרבי נגד אינטר. פנדל, לא פנדל, הלאה...

הערב נאפולי ניצחה בקליארי, באצטדיון מלא סוף סוף, אחרי שצ'לינו סוף סוף ניצח במערכה שלו (אני מקווה שינצח במלחמה שלו, יקים אצטדיון למועדון, ויתן השראה לכל איטליה), הבשורה האמיתית הייתה שהמגרש היה מלא והאווירה הייתה שכונתית וסימפטית. בשורה אחרת היא, עם הזמן שעובר, שמסתבר שליובנטוס אין ממש מתחרות ראויות. נאפולי התקשה מאוד היום, בלי שחקן ציר חיוני כמו קבאני, הקבוצה הזאת מתקשה מאוד במשחק ההתקפה והיא ספגה פעמיים קורה מצד הקבוצה הביתית. שהתוצאה לא תטעה אתכם, האמשיק היה בינוני מאוד ולא נראה לי שיש לו יכולת מנהיגות ו"סחיבה". המחצית הראשונה הייתה רעה למדי, ורק אינסיניה היה קרוב לשער, במחצית השניה משחק עצבני ומבולבל ובסוף איכשהו האמשיק מוצא את עצמו ברחבה לבד אחרי ספק נבדל ומבקיע.

יובנטוס מפסידה, נאפולי בקושי מנצחת, אינטר מפסידה בפארמה, פיורנטינה עם תיקו...