המחזור ה-14 בפרמיירליג: And Your Bird Can Sing

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏30/11/18.

1. Footballover Member

מקבל את הטענה בקשר לורסטיליות, אובמיאנג נהיה חית רחבה בגרמניה, אני חושב שהוא לא הבקיע אפילו גול אחד מחוץ לרחבה בתקופה שלו שם (אולי אחד, בטוח לא יותר), אבל העניין הוא שעם השטחים שהוא קיבל שם ועם המהירות שלו, לא היה לו באמת צורך לבעוט מרחוק. בארסנל, תקנו אותי אם אני טועה, הוא כן הבקיע כמה ממרחק. בכל מקרה, כשדיברתי על ורסטיליות יותר התכוונתי לכך שהוא יכול להיות מתופקד באגף ובכך למעשה לתמוך בציוות הזה שלו עם לקאזט. אין מצב שזה היה עובד הפוך.
    בכל מקרה, הנקודה שלי היא שסט האיכויות שהוא מביא למשחק הוא יוצא מן הכלל, חלוצים בסגנון של לקאזט יש לא מעט, כאלה כמו אובמיאנג - אין.

modric19 אוהב/ת את זה.
  2. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו הרבה מחציות ראשונות במשחקים שלנו העונה, שעמומון. מצפה שבמחצית השנייה נעלה קצת הילוך סטייל מה שהיה נגד ווטפורד.

מסכים לגמרי לגבי היעדר האגרסיביות,שתי הקבוצות נראות אדישות לאללה...

3. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא רואה את הכלים האלה. יש להם ריצ'ארליסון בים של בינוניות. זה שהם מנסים קצת יותר לשחק כדורגל עם גמד ברזילאי וריג'קט של ברצלונה זה נחמד, אתה לא רואה באמת יישום של זה.

לגבי אומביאנג אני דווקא חושב שחלוצים כמוהו יש בכל חור באירופה, קרי חלוץ מהיר ופינישר טוב שיודע לכבוש שערים פשוטים בעקביות, אבל מוגבל להחריד ולא עושה כלום בעצם מחוץ לרחבה. הוא פשוט לקח את הטייפקאסט הזה לרמה הכי גבוהה. האם חלוץ בסגנון הזה זה באמת כזה דבר גדול בקבוצה מסדר הגודל הזה? דיון מעניין, לדעתי לא, ואני חושב שאני לוקח את לקאזט לפניו.

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  4. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אובא לא רלבנטי באגף. רמת הרלבנטיות שלו במשחק שווה לרמת הקרבה שלו לשער. לשחק איתו באגף בהצלחה זה כמו לצפות מדג לנשום מחוץ למים.

יש כאן גם שינוי מצד אמרי שעבר למערך של 3-5-2/3-4-3 בתקופה האחרונה מקום ה-4-2-3-1 הקלאסי כתוצאה מ-0 שחקני אגף אמינים (אם כי רוב העונה שני החלוצים שלנו שיחקו במערך האחרון וכך גם היה היום לאחר הפציעה של מוסטאפי והכניסה של גוונדונזי (זו גם הסיבה העיקרית שקולאסינאץ' היה דומיננטי היום, בעיקר במחצית הראשונה עם שלישיית בלמים מאחוריו), אז היה מעניין לראות שדווקא אובא נשאר במרכז ולאק הלך לצד ימין במקום מיקי (מתבקש באופן כללי לאור האיכויות של השניים, אבל זה לא היה כך במהלך העונה או לפחות ברובה); בכל מקרה, אמרי משחק עם הקלפים שיש לו בצורה מושלמת. ובכנות, הקלפים לא מדהימים בכלל למרות ההייפ שיש סביב ההתקפה של ארסנל (לדעתי יש פרסונל בינוני בתוך קבוצה טובה).

5. alexshw Member

ברנארד ואנדרה גומש זה שחקנים עם יותר כדורגל ממי ששיחק שם בעונות הקודמות בקישור.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

6. orelh94 Member

אני יודע שהוא קיצוני ודווקא בגלל זה הייתי רוצה לראות אותו במקום עלי ולתת לאריקסן את המקום מאחורי החלוץ.

7. alexshw Member

בדיוק רציתי לשאול לאן נעלם לוקמן.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

8. VAR Member

אין מה לצחוק עליך, בהחלט יש על מה לצחוק על מי שלא ראה כמעט אף משחק שלו עד העונה ועדיין כותב את הדברים האלה.

Gianzola אוהב/ת את זה.
  9. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ריצ׳ארילסון סוחט עבירות בקצב מפגר.

היה מעניין לראות אותו משחק יותר כחלוץ. קצת מחרמן אפילו.

10. golding מנהלים

הוא בעיקר מתופקד כחלוץ שם, ובכל פעם שאני רואה אני נזכר בזה שגיחכתי על סכום ההעברה בזמנו. גורם לך לחשוב שאתה לא מבין שום דבר בכדורגל.

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  11. Clichy COYG

12. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

חשבתי שהקטע של ליברפול לייצר קסמים באנפילד זה בליגת האלופות.

מהסיומות היותר ביזארים שראיתי מאז שאני רואה כדורגל.

כמוך - כמוני.

רק שאני חושב שהוא בעיקר מתופקד בעמדת מוצא מאגף שמאל וחותך הרבה למרכז, אבל לא מתחיל מהמרכז. זה מה שאני ראיתי לפחות.

13. Ajax Amsterdam Member

ככה צריך להסתיים דרבי :)

14. South Boy Member

פפפפפפ איזה שער הזוי. ואן דייק אפילו לא טרח להסתכל וחזר אחורה.
    עוד משחק חלש, עוד 3 נקודות, לא יודע כמה זה עוד יחזיק אבל אין תלונות בינתיים. מה שבטוח זה שעם היכולת הזאת גם קצב צבירת הנקודות הזה הוא זמני.

Esomech אוהב/ת את זה.
  15. Mellow29 Kopite

חחחחחחחחחחחחחח.

אברטון. פיקפורד. The gift that keeps on giving.