המחזור ה-14 בפרמיירליג: Common People

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏27/11/17.

1. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

ויקום המלפפון ויכה את הגנן :cool:

https://i2-prod.liverpoolecho.co.uk/incoming/article3252199.ece/ALTERNATES/s615b/david-unsworth-celebrates-scoring-in-david-moyes-first-game-against-fulham-486916507.Xxx

cheddar אוהב/ת את זה.
  2. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

מה זה לא השיגה כלום? האליפות גמורה הלכה למעשה. הניצחון היום שווה הרבה יותר משלוש נקודות. זה להוציא ליונייטד את כל האוויר מהגלגלים שאולי טיפה התמלאו אתמול אחרי ווטפורד, כשעל הקבוצות האחרות אין מה לדבר כי הן כבר בדו ספרתי. אתה באמת רואה אותם מאבדים את זה? היו דברים מעולם אבל פפ הוא לא ונגר ולא קווין קיגן.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  3. DRORIKO Member

היחידה שבפוטנציה יכולה לקחת מהם אליפות זה אתם ולדעתי סיטי יסגרו את הסיפור באולד טראפורד

4. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

קאריק - So What? גם אם וכאשר היא תיקח אליפות, אתה נותן לה חתיכת כתר בטיימינג מאוד מוקדם.

היו קבוצות גדולות אדירות בפרמיירליג עוד קודם לכן.

oranfu אוהב/ת את זה.
  5. Coutinho10 Member

מי שאומר שלסטרלינג אין שכל חסר מושג בכדורגל, יש לו תנועה חכמה בטירוף והוא מבין את המשחק בצורה מדהימה, הוא לא מדי יצירתי והסיומת שלו היא דיי חלשה אבל הוא שחקן מאוד חכם. הוא לא סתם פותח אצל פפ שכידוע דורש פסיכומטרי 700+ כדי לשחק בקבוצה שלו.

Uli Hoeness ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  6. קשר שמאלי Member

סטרלינג עשה פעולה חכמה. לא להאמין

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  7. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

כמובן שהיו, ועדיין לא ארסנל הבלתי מנוצחת ולא צ'לסי של מוריניו ולא יונייטד בימי רונאלדו היו כל כך דומיננטיות, ברמה של לבוא למשחק חוץ בברידג' ולעשות לאלופה היוצאת בית ספר עם שליטה מוחלטת במשחק.

8. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא פותח אצל פפ כי הוא מוסיף מהירות שמוסיפה גיוון חיוני בפסיכומטרי* 700+ של פפ. זה לא הופך אותו לחכם ואחרים ל״חסרי מושג״.

הוא הרוויח את מקומו בזכות בהרכב, בלי שום קשר לשערי הניצחון. עם זאת, אין לי ספק בכלל שפפ יביא שחקן טוב ממנו להרכב (אלכסיס).

* - בסה״כ מבחן לקופים שלא מעיד על אינטיליגנציה בשיט כמו היכולת לשבת על התחת.

אז מה? צ׳לסי הייתה נראית רע מאוד, זה מעיד משהו באופן היסטורי על סיטי? לא.

אין ספק שלסיטי יש את הפוטנציאל להפוך למה שאתה טוען שהיא כבר עכשיו. היא בוודאי לא שם כרגע, זה הכול.

נערך לאחרונה ב: ‏30/11/17
    golding, Footballover ו-EO11 אוהבים את זה.
  9. alexshw Member

10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי גם הכי טובה בהיסטוריה.

ואם נהיה רצינים, במה סיטי זכתה ולאיזה הישגים היא הגיעה שכבר עכשיו היא לטעמך טובה מהיונייטד של 99 שלקחה טראבל או מהיונייטד של 2008 שלקחה אליפות אנגליה ואת ליגת האלופות?

עם כזאת ווינריות ואופי היא בדרך כמובן לאליפות, אבל להגיד שאין דברים כאלה, זאת תגובה של מי שהתחיל לראות השנה כדורגל.

11. Footballover Member

רק התפרקות של סיטי תגרום לכך שמישהי תאיים עליהם אפילו. הם עוד יאבדו נקודות (כנראה, אני כבר לא יודע), אבל הגדולות לא עמדו בקצב שלהם.
    להעלות את 2 הסילבות מהספסל זו פריווילגיה ששמורה למעט מאוד קבוצות בעולם אם בכלל, הם פשוט מטורפים מהבחינה הזאת.
    אבל מי יודע, הכל יכול לקרות... אם הם ימשיכו בצורה דומה עד סוף דצמבר אני חושב שהעניין בליגה יהיה גמור, אבל לצ'לסי יש עכשיו לוח משחקים די נוח ובשנה שעברה עשינו את הרצף המטורף בדיוק בזמן הזה של השנה. את יונייטד אני לא סופר כמישהי שתוכל לאיים עליהם בטווח הרחוק ואני חושב שאם יש מישהי שיכולה לאיים עליהם זו צ'לסי, אבל אם אנחנו רוצים לדבר על אליפות אז באמת ששום איבוד נקודות בחודש הזה לא בא בחשבון.

בכל מקרה, יש להם הזדמנות לעשות משהו היסטורי ואני לא רואה איך הם הולכים להעצר. רק משהו מבית יכול להרוס שם את העניינים כי מכל שאר הבחינות הם נראים די מחוסנים.

12. DRORIKO Member

קבוצות כמו סיטי ופסז' הן קבוצות מדכאות. הכדורגל הפך להיות משחקי השייחים. אחמד ההגנה שלי לא משהו ומונאקו פירקו אותי, תן לי איזה 100-150 מיליון ככה להגנה חדשה אה כן ותביא לי מהמונאקו האלה את סילבה. תודה גבר.

Coutinho10 אוהב/ת את זה.
  13. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אף פעם לא הבנתי למה זה מדכא אנשים. טוב לראות כוחות חדשים עולים בכדורגל.

זה צריך לגרום לשאר הקבוצות להתאים את הרמה, ואפשר לעשות את זה גם בלי להשקיע בקיץ אחד 200 מיליון פאונד בהגנה.

owen11111 אוהב/ת את זה.
  14. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

לסיטי יש תקציב בלתי מוגבל כבר כמעט עשור והם לא הגיעו לרמה כזאת, למעשה אם מסתכלים עד השנה הזאת אז 2 אליפויות ואפס הישגים בצ'מפיונס ב-9 עונות עם השייח'ים זה הישג די דל, וזה בגלל מאמנים בינוניים שהיו שם. אל תיקח מפפ את הקרדיט שמגיע לו.

15. DRORIKO Member

מה זה להתאים את הרמה? ליברפול יכולה להוציא כמו סיטי? ארסנל יכולה להוציא כמו סיטי? יובנטוס יכולה להוציא כמו סיטי? אני בכוונה לוקח את השלושה כי אלה קבוצה שבנו את ההון שלהם בזכות עצמן, לא נפל עליהם יום אחד איזה שוגר דאדי ששופך כספים בלי הכרה

oranfu אוהב/ת את זה.