המחזור ה-14 בפרמיירליג: Common People

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏27/11/17.

1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

גם אותי מבאס לראות את סיטי מצליחה, מודה. הסלידה שיש לי מהקבוצה הזו כבר חרגה מ"הם ערבים עשירים שכל חלון מבזבזים מלא כסף", אבל המילה מדכא זו המילה האחרונה שאני יכול להגיד על הכדורגל של סיטי העונה. הם תענוג לצפייה, חזקים מאוד ובפעם הראשונה מזה שנים מנצלים את התקציב העצום שלהם.

@DRORIKO אני לא חושב שארסנל רחוקים מסיטי מבחינה כלכלית. ההבדל הוא בגישה של הקודקודים.

cheddar אוהב/ת את זה.
  2. DRORIKO Member

לא לקחתי שום קרדיט מפפ, ואם אתה זוכר בשרשורפלצת שהיה עליו שנה שעברה אני וסמואל אטו היינו היחידים ש"הגנו" עליו. אבל תשמע עם כל הכבוד לפפ, הוא עבר לגור בחנות צעצועים, יש מאמנים לא פחות גדולים ממנו שהיו מתים לחצי ממה שיש לו. זה לא כוחות.

3. DRORIKO Member

זה לא היה על הסגנון משחק שלהם.

4. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

דרור,

מצוין. אז יש קבוצות שקיצרו את הדרך ויש קבוצות שעבדו יותר זמן. all I give a fuck is good football. מבחינתי הרווח כולו של האוהדים.

כדי להתאים את הרמה לסיטי כל הקבוצות שציינת לא צריכות לבזבז כמו משוגעות. לכל אחת יש את הבעיות שלה.

5. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

לקונטה ומוריניו יש לא פחות אמצעים, לא אשמת סיטי שהראשון עשה רכש חלש והשני הורג את הקבוצה שלו עם שיטת משחק מתקופת האבן.

oranfu אוהב/ת את זה.
  6. oranfu Member

סטרלינג שחקן חכם. מי שחשב שהוא איזה ארון לנון הוא זה שטעה בגדול.
    הוא לא סתם בלט מאוד מאוד כבר בגיל צעיר. יש לו הכל בשביל להיות בטופ של הכדורגל העולמי חוץ מיכולת בעיטה (בעיה עבור שחקן התקפה, אין ספק).
    הרי כבר בליברפול, כשהוא בן פחות מ20, הוא שיחק גם חלוץ, גם קיצוני, גם קשר מאחורי חלוץ וגם מגן ואת כולם הוא עשה בצורה טובה מאוד.
    תמיד היתה לו תנועה מעולה בלי כדור, הוא לא היה מאבד כדורים בכדרור, היתה לו משמעת טקטית והוא היה עובד מאוד קשה. היום הוא גם בקבוצה חזקה ביותר ובכושר מצוין (וגם מודרך על ידי פפ) אז שמים לב לזה יותר.

7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

דווקא השמועות הם שהוא רוצה לעזוב כי הוא לא משחק מספיק לטעמו ומרגיש שפפ לא מחזיק ממנו מספיק.

לסטרלינג יש אלמנטים שאמורים להפוך אותו לטופ קלאס, אתלטיות, מהירות, צעד ראשון מהיר, טכניקה, אבל בגלל שהוא שחקן טיפש, הוא לא התקדם בשום פרמטר מאז שעזב את ליברפול, במיוחד בכל הקשור לקבלת החלטות.
    אז עכשיו הוא משחק בקבוצה איכותית יותר כמו באותה עונה עם סוארס, לא בטוח בכלל שזה מעיד בהכרח על שינוי אצלו אלא כמו בפעם הקודמת על שינוי באיכות השחקנים שאיתם הוא משחק.

8. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא שיחק בכ״כ הרבה עמדות כי ליברפול לא חיזקו שום עמדה בהצלחה, בעיקר בקיץ בו מכרו את סוארז. לא זכור לי מכך הצלחה יתרה.

מסכים עם כל השאר מלבד העובדה שהוא חכם. היו לו לא מעט ״היילייטס״ מזעזעים העונה שמדגישים כמה הוא איננו כזה.

בסה״כ אפשר להגיד שהוא חכם כמו שסלאח חכם. שניהם לא כאלה, אבל יש להם תכונות טובות אחרות.

9. oranfu Member

את כל העמדות הוא שיחק עם סוארז. רק חלוץ הוא שיחק אחרי שסוארז עזב.

הוא עשה את התפקידים שלו בצורה טובה, הקבוצה היתה לא טובה.
    ואני מזכיר שוב שהוא היה בן פחות מ20. אין הרבה שחקנים ורסטיליים כאלה.

אני לא טוען שהוא דויד סילבה או דה-בריינה מבחינת חכמת משחק, אבל הוא ממש לא שחקן טיפש.

owen11111 ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  10. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

סטרלינג מעולם לא היה שחקן טיפש.

הבעיה המרכזית שלי עם סטרלינג היא שלמען האמת, לא נראה שהוא התקדם מטר מאז שהוא עבר לסיטי. הוא אותו שחקן עם אותן בעיות. חלק נכבד מה50 מ' ליש"ט ששולמו עליו היה על הפוטנציאל, אני הצטערתי לראות אותו הולך ולא רציתי שנמכור אותו בין השאר בגלל שחשבתי לעצמי שאם ככה הוא משחק בגיל 19, מה יהיה עוד 3-4 שנים? ובכן, מסתבר שלא הרבה מעבר למה שכבר ראינו, שחקן טוב אבל לא מוביל ובקבוצה כמו סיטי כלי שימושי ברוטציה ולא הרבה מעבר לכך.

לגבי המשחק שלנו, אחלה תוצאה. מדהים כמה שהמשחק היה פתוח עד שסלאח נכנס, אני לגמרי חושב שזה היה בכיוון של 1-1, איזה קילר.

לא ברורות לי הרוטציות של קלופ, נגד צ'לסי חשבתי שמדובר באיזהשהיא התחכמות טקטית אבל נראה שאלה באמת רוטציות. עם זאת, יש מספיק עומק בהתקפה ואם קלופ חושב שאפשר להשתמש בו בלי לפגוע בתוצאות, הוא ייבחן במבחן התוצאה ובינתיים זה סביר.

11. DRORIKO Member

הסגל של סיטי משמעותית יותר יקר משלכם. ואני מסכים שמוריניו יכול להוציא יותר מהסגל הזה שיש בו איכויות, אבל מול סיטי זה לא כוחות. כמה שחקנים מההרכב שלכם שווים גם הרכב בסיטי? אולי אחד או שניים. וזה עוד מילא, אבל תראה איזה ליצנים יושבים לך על הספסל, אתה משווה את זה לעומק של סיטי?

12. k_700 Member

הסגל של סיטי לא משמעותית יקר משלנו.
    תבדוק יפה מאוד כמה עלו טוטאל השחקנים בשתי הקבוצות(גם כאלה שהגיעו לפני ששני המאמנים נחתו).
    אותו מספר כמעט.

הוא גם לא הרבה יותר טוב היום, פשוט אצל סיטי תחת הכדורגל של פפ הוא נראה כמו איזה מיס מאץ׳ ברור.

oranfu אוהב/ת את זה.
  13. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

כמה שחקנים שלנו שווים הרכב בסיטי? אחד. אדרסון אחלה שוער אבל עדיין דה חאה יותר טוב. אבל זה לא רלוונטי לשאלה, זה רק מראה כמה כסף שפכנו על שחקנים בינוניים או כאלה שלא התאימו.

oranfu אוהב/ת את זה.
  14. DRORIKO Member

כי אמרת שלסיטי יש עדיפות עליכם בגלל מוריניו שמדכא את הסגל. אז נכון אי אפשר לנקות את מוריניו וגם אני מבקר אותו כאן, אבל בוא נגיד את האמת גם עם מאמן טוב יותר אני לא רואה אתכם נותנים פייט לסיטי. אם נשים רגע בצד את היכולת הבינונית מאזן הנקודות שלכם הוא סביר בהחלט, עם מאמן טוב יותר הייתם משיגים אולי עוד 2-3 נקודות. עדיין סיטי היתה משאירה לכם אבק. והרי אתה בעצמך מסכים שיש פערים אדירים בסגל.

15. Scouser Member

באיי יותר טוב מכל בלם של סיטי, ולנסיה לא נופל מווקר, פוגבה אם היה טיפה יותר הגנתי אז במקום פרננדיניו ואני הייתי לוקח את מרסיאל לפני סטרלינג.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

oranfu ו-Sir Alex Ferguson אוהבים את זה.