המחזור ה-14 בפרמיירליג: Military Madness

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏2/12/16.

1. alexshw Member

פה אתה צריך להאשים רק את עצמך. הקבוצה היא מלכת התיקו של היבשת אחרי אסטון וילה.

2. k_700 Member

חשבנו שזה וודי.

3. alexshw Member

אני חושב שאני ברור במסר שאני מעביר.
    וודי לא עוסק בתחום בו יש בו הבנה. זה כמו שישימו אותי מתכנת לנהל בנק.
    הקשר היחיד שלו במקרה הטוב לתחום זה משחק מנג'ר בו הוא משחק.

מן הסתם מי שכשל לגמרי עם מינוי של 3 מנג'רים לא צריך להיות זה שימנה גם את הרביעי באופן קבוע.

4. סיונרה Member

אתה טוען שמוריניו וואן חאל לא היו הבחירות הטובות ביותר על הנייר?

5. alexshw Member

תלוי איזה אופציות בחנת. ואן חאל מאמן עבר לחלוטין. אף מועדון מסדר גודל של יונייטד לא בחן בכלל את המינוי שלו אחרי שנפרד בטונים צורמים מבאיירן.
    מוריניו התמודד על המשרה מול גיגס. צריך לשאול למה זה המעגל בחירה שלך בו כמובן כמעט כל אחד יבחר במוריניו.

אתם תגידו: "אתה חכם בדיעבד". אין בעיה. יש עובדה אחת בסוף. מנהל נכשל עם 3 מינויים קריטיים.
    זה מנהל גרוע. הוא צריך להמדד בכדורגל לא בשיווק כי הוא מקבל החלטות מקצועיות הכי קריטיות.
    אני גם לא מתלהב מכך שהוא מצליח לנפח חוזי פרסום. כל זה נעשה לחלוטין על הגב של פרגי.
    מה לעשות כשאתה 13 פעמים אלוף אנגליה בשני עשורים + כל ההצלחה בצ'מפיונס אז יש אפקט ארוך טווח בפופולריות כלל עולמית בעידן הזה.

6. k_700 Member

לא, הוא טוען שוודי אשם בהכל כי אלכס הוא מתכנת ולא מתאים בעליל לנהל בנק, אפילו לא את בנק הזרע.

7. alexshw Member

משהו קטן על המשחק בבורנמות. טכנולוגיית קו השער הצילה היום את המארחים ובפרט את בורוץ שעלה שיכור לגמרי למשחק, מהפסד בטוח.
    בהיעדר הטכנולוגיה ובהנחה שקוון או השופט לא עיוור לגמרי אין סיכוי שהוא לא היה מאשר את הגול. העין האנושית לא יכולה לתפוס את המילימטרים הבודדים האלה.

8. Sturridge Member

בורוץ' בטח סתם עשה טיזינג.

9. סיונרה Member

את מי אתה היית ממנה?
    בחירה בוחנים בזמן שזה קרה, מה נעשה בהתחשב באופציות שעומדות מולך.
    הסיבה שנגיד את זה זה כי זה נכון. אתה חכם בדיעבד. מוריניו היה הבחירה האולטימטיבית, וואן חאל, במקרה או שלא, היה המאמן שבזמנו נבנה השלד לשתי הקבוצות הכי חזקות ב10 השנים האחרונות.

10. alexshw Member

ואן חאל היה מאמן רלוונטי בתקופה שהיצפלד וקאפלו היו.
    אפשר גם לדבר על כל עיתוי ועיתוי. נתחיל מזה ששנה אחרי מינוי ואן חאל קלופ התפנה. מבחינת כדורגל ותוצאות ואן חאל לחלוטין לא סיפק את הסחורה(ועוד מילא את הקבוצה בחרא בינוני מתוך פאניקה). זו רק דוגמא אחת.
    אבל קו המחשבה במועדון הוא לגמרי כספי. כלומר כן טופ 4 או לא. לא מעניין אף אחד שום דבר. ואן חאל השיג את המקום הרביעי, שזה בפני עצמו מקום שיונייטד לא יכולה לחגוג, ולכן המשיך.

11. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

וודוורד בכלל לא מינה את מויס כי הוא עוד לא החליף את דייויד גיל בשעתו, אבל אם זה מתאים לאג'נדה...

ולגבי חוזי השיווק, המציאות היא שאת פרגי היה לנו זמן רב ובכל זאת וודוורד הצליח לשדרג משמעותית בדברים שקודמיו לא הצליחו. יופי, בואו גם ניקח ממנו קרדיט איפה שההצלחה נמדדת בצורה הכי פשוטה בעולם - מספרים והכנסות.

12. alexshw Member

הבעיה שהוא מתוקף תפקידו זה שנשא באחריות לתוצאות של מויס אבל שוב אם זה רק היה מסתכם באותה עונה כושלת שכמובן תמיד יכולה לקרות ואחר כך המועדון היה תופס כיוון הגיוני אז אף אחד לא היה בא אליו בטענות.

אני לא אתן לו קרדיט על הכסף בשיווק. הוא עולה ליונייטד ביותר כסף שהמועדון לא הכניס מצ'מפיונס ואיבד בשכר לשחקני פח ובהעברות לא טובות.
    כלכלית יונייטד מכניסה טוב מאוד, אבל מאבדת באופן מיותר ביותר גם המון כסף.

פרגוסון היה ונותר איש השיווק הטוב ביותר. הוא בהצלחות שלו בנה את הבסיס הזה עליו היום וודי חוגג.
    בגלל שפרגי בנה את הקבוצות הגדולות והסופר מצליחות שלו בעיתוי הכי מושלם בתולדות הכדורגל - כשהפרמייר ליג וליגת האלופות הוקמו. הכדורגל הפך לגלובלי.

13. k_700 Member

קו המחשבה במועדון הוא פלוס מינוס טופ 3 בעולם.
    כלומר, גם אם ממש נתאמץ לא נמצא יותר משלושה מועדונים יותר שאפתניים מיונייטד מבחינת השקעה וברור שמפה נגזר שטופ 4 זה ממש לא מרכז השאיפות של בעלי האינטרסים ביונייטד.

ואת מוייס וודי בכלל לא מינה אבל למה לנו להזכיר לך את זה רק בפעם ה500 בשנה האחרונה אם זה לא נקלט ״רק״ 499 פעמים.

14. alexshw Member

טופ 3 בעולם במה? בהכנסות? במכירת חולצות? כל הכבוד להם. הם מאוד מצליחים כרגע.
    אם בכל זאת מעניין אותם קצת גם הענף שלשמו התכנסנו אז שיעשו את השינוי הניהולי.

15. k_700 Member

במינויים סבירים ביותר בנקודת הזמן שהצטרכו לבחור( אני הייתי נגד למנות את מוריניו אבל אני לא אטען עכשיו שלמרות כל הספקות שלי זה לא מינוי סביר בשעתו), במשיכת שחקנים ובעיקר ביכולת לא למצמץ ולשפוך כמה שצריך אם זה הרכש שהמנגר הנתון רוצה, וכל רכישה שעברה פה מהתקופה של ואן חאל עד הלום הן רכישות שהמאמנים רצו.

תכפיל הכל ביחד ותגיע לתוצאה שאין באמת יותר משלושה מועדונים יותר שאפתניים מיונייטד בעולם, אין.
    זה שהמנגרים עשו חרא של עבודה, גם זה קורה.
    אבל אף מנגר פה אולי(עם דגש על אולי) למעט מוייס לא יכול לבכות שלא הפכו עולמות בחודשיים וקצת של חלון כדי לעזור כמה שרק ניתן כדי שהקבוצה תהיה טובה.

אלה תנאים שהם גן עדן ולוקסוס שאין ליותר משלושה-ארבעה מאמנים בעולם.