המחזור ה-14 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏27/11/09.

1. ארסנל ונגר Member

אתה מבסס טענה סביב המילה "אם", אבל בכל זאת אתייחס אליה.
    שוב, אני חושב שהוא יכול להיות דומיננטי אצל קבוצות צמרת אירופאית,
    ולא כדוגמת אסטון וילה, אלא אפילו ארסנל, והייתי שמח אם היה משחק אצלנו.
    ולמה אתה מתכוון בולט מעל השאר? מי זה השאר? לעומת מי?
    קשר אחורי משווים לקשר אחורי, לא לקשר עושה משחק.

2. קינג לדלי Member

אתה רוצה להתערב איתי שאם הוא מועמד למכירה מוריניו לוקח אותו לאינטר או לקבוצה גדולה אחרת ביבשת ?

3. Pipe Member

זה לא חוכמה - למוריניו יש פליטים בקישור האחורי שליידם מיקל נראה כמו דונגה.
    תשאל את עצמך, האם ברצלונה הייתה לוקחת אותו?

4. THE STRETFORD END Member

אתה בטוח שאתה רוצה להתערב?
    כי פעם אחרונה שהצעתי לך לגבי ווילי ותביעה אזרחית שלו כנגד פרגוסון כן או לא(והוא לא תבע)לא הגבת להצעה.
    כנראה שהעונש,ריצה עם חולצה של ארסנל ברחובות כפ"ס היה גדול עליך.

יכול מאוד להיות שמוריניו ייקח אותו לו הוא יועמד למכירה,
    זו לא תהיה הפעם הראשונה שמנג'רים מנסים להביא שחקנים לשעבר שלהם,כאלה שהם אוהבים ומחזיקים מהם,
    אבל מצד שני מוריניו ניסה להביא גם חצי צ'לסי לאינטר,בכסף ומבלי שהשם של מיקל יעלה לאוויר.

אוקיי,בוא נתערב,על מה?

נערך לאחרונה ב: ‏1/12/09
  5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מיקל עשה את הדרך לצ'לסי בלי שום תחנות מעבר בדרך. אולי כאן טמונה הבעיה כי הוא את הצאנסים הראשונים שלו כמובן קיבל בגלל הכסף שהושקע בו והכישרון שבגללו הוא הובא וכיוצא בזה. בניגוד למשל לרכש שהוכיח עצמו במקום אחר והביאו אותו על סמך יכולת מוכחת בשטח לאורך זמן.
    אתה מבין את ההבדל? שהפרמטרים הראשונים הם אחלה לשחקן צעיר שצריך לקבל דקות ראשונות ולהוכיח את עצמו, אבל לא ליותר מזה. הדרך השנייה (להוכיח עצמך במקום אחר לפני) טובה להרבה יותר.
    השאלה שלי היא פשוטה, אם אתה לוקח את מיקל, בלי טרי מאחוריו ודרוגבה לפניו, בלי המדים של צ'לסי, ומשווה אותו לקשרים אחורים אחרים בשוק, האם הוא מספיק טוב לקבוצה כמו צ'לסי? לדעתי לא.

6. ארסנל ונגר Member

אני מכבד את דעתך אך לא מסכים איתה.
    היו רבים וטובים ממנו שהגיעו לקבוצת בכירה מבלי לעשות "עצירה בדרך" אצל קבוצה אחרת.
    עוד אציין, שמיקל אתמול היה אחד הגורמים המשמעותיים ליכולת הפושרת של ססק פאברגאס אתמול, זה בא לידי ביטוי בכך שהציק לו במשך המשחק, ולפרקים אף שמר אותו אישית, אני חושב שזה מעיד על אמון מצד אנצ'לוטי, בטח כשיש גם את אסיין במגרש.
    חביבי, מיקל הוא וואחד גרזן...

7. קינג לדלי Member

WAZZA אין רק ברצלונה בעולם.

סטרטפורד : ואם הוא יעבור לקבוצה גדולה אחרת ?
    אז מה עושים ?

אין לי בעיה להתערב אבל קודם כל בוא נסגור שאם אתה מוציא בקיץ את המילה "פרוטוקול" אני ועופר עושים לך שמיכה בשרותים של הפוגי.

8. THE STRETFORD END Member

פרוטוקול...אני?

לא עוד.

9. קינג לדלי Member

יפה מאוד.

10. AW forever Member

משה אוחיון,

1. תחזור ותקרא מה זה "אפקט OT" כי כנראה שמרוב לדקלם הודעות של אחרים לא הבנת מה זה. אני אתן לך רמז בכך שאני ארשום לך מה זה לא- שהשופט מבצע טעויות לשני הצדדים בצורה מאוזנת. אגב, אני לא חושב שהיה פנדל על אנלקה. כלומר, אולי מייק דין היה שורק על זה אבל אני בכל זאת לא חושב שזה היה פנדל.

2. אתה זה הילד הקטן שהחליט להחרים את דיון המחזור, אני בסה"כ עודדתי אותך להתמיד במחאה.

3. אני אפילו לא אתייחס לטענות שלך, הגיחוך שלהן מדבר בעד עצמן. אני רק אתקן משהו אחד בהבנת הנקרא שלך- הגנה על שחקנים זרים? אני רשמתי שבעוד שאצל הזרים ניתן להסביר את מעשי הרמאות שלהם בכך שהם מגיעים ממקומות שבהם לא מעריכים את הפייר פליי, אי אפשר לומר את זה על אנגלים כמו נוויל.

11. zloof1 Member

אברהם פתיחה חלשה אי אפשר לשפוט אותו משחק ראשון שלו כמאמן פורסמות'

צ'לסי משחק חזק מאוד נהנתי לראות אותם מביסים את ארסנל ..

ליברפול חוזרים ?

12. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. בטח שלא היה פנדל. ברגע שזה סניה ולא וידיץ' כל החוקים משתנים. תפיסה ברחבה לא נחשבת פנדל, אפילו כשסניה מסיים עם איפון שמשאיר את אנלקה על הריצפה. או שאולי כמו הקודם שדיבר איתי כאן על המקרה תתחיל להמציא נבדלים ותטען שאנלקה היה בנבדל?

2. ילדותיות זה ההתנהגות שלך ושל אנשים נוספים בפורום שהחליטו להרוס דיונים רבים וטובים כדי להתנגח ביוניטד.

3. אולי הבנת הנקרא שלך לא טובה מספיק. כשאתה אומר שלשחקנים הזרים יש סיבות מקלות (הבדלים במנטליות), אתה מתרץ עבורם והופך את ההתנהגות שלהם לנסבלת יותר, לכזאת שיש לה סיבות מקלות.

ושוב, אני מחכה להוכחות אמיתיות (בטח יהיו לך המון כאלה, בכל זאת גארי נוול הוא לא ילד שעלה אתמול מהנוער) למה גארי נוויל הוא "בושה וחרפה" שמצייגת את הרמאים האנגלים.

13. AW forever Member

משה אוחיון,

1. אני מניח שלא במקרה בחרת להתייחס רק לחלק של ה"אגב" בהודעה שלי. רק שזה יהיה ברור- אין לי כל כוונה להתדיין איתך על נושאים שקשורים לשיפוט, כבר הוכחת בעבר כמה שזה בזבוז זמן להתווכח איתך על זה. לא תגיד משהו בקשר ל"אפקט האמירויות" שהמצאת?

2. אז זה אומר שאתה ברוגז עם הדיון או לא? אני במתח.

3. הבאתי לינק לצלילה שלו מול סנדרלנד, יש את המשחק מהמחזור האחרון ושוב הסברתי שכמו במקרה ג'רארד- כשזה מגיע ממישהו שהוא שחקן נבחרת אנגליה, אנגלי שהתחנך על ברכיי הפייר פליי- זה מה שבושה וחרפה במעשים שלו.
    בנוגע לשחקנים הזרים- אתה מבין את זה איך שנוח לך להבין, אבל זה פשוט לא מה שאני אומר ולא מה שאני חושב. אגב, אם תדפדף אחורה תראה שזה גם מה שהמנטור שלך טען בנוגע להתחזויות של רונאלדו כשהוא היה שחקן יונייטד.