המחזור ה-14 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏27/11/09.

1. Selby Member

הופעה מביכה שהיינו צריכים לרדת איתה למחצית עם 1-0.

2. George Best Member

ראו שדין חיפש כל עשירית (אלפית) הזדמנות כדי להחזיר לפומפי על הפנדל (שהיה מטופש מצד בראון, אבל היה) שדין כנראה לא הרגיש בטוח לגביו.
    אם זה פנדל, אז אפשר לסגור את הכדורגל.
    מילא אם וידיץ' היה תופס את פיקיון בלי שגם האחרון היה תופס את היד של וידיץ' ולאחר מכן גם מושך לו בחולצה (זווית אחורית תראה זאת נהדר), אבל על משיכה הדדית שפיקיון עוד הצליח לנתר ולנסות לנגוח?
    בדיחה.

לא הגיע לנו להוביל בשום פנים ואופן, אבל זו שערורייה.
    בוא נראה מה אברם יגיד אחרי המשחק ("זה מתקזז עם השיפוט האנטישמי בבכורה שלי עם צ'לסי באולד טראפורד"/"צריך לכבד את החלטות השופט"/"הייתי ביציע ולא ראיתי טוב").

לא מפתיע אותי איך שפומפי נראית.
    היא קבוצה טובה מאוד שמשחקת כדורגל חיובי, תוסס, מהיר ובשום פנים ואופן לא ראויה למיקום שלה.
    אצלנו הכנסת חלוץ פשוט משוועת.

3. Selby Member

למה בכל משחק לא יכול להיות שיפוט כמעט מושלם כמו של בנט מול אברטון בשבוע שעבר למה? למה יש במדינה הזאת כל כך הרבה שופטים בלי ביצים?

נערך לאחרונה ב: ‏28/11/09
  4. Rudess Member

שיפוט מגוחך (כרגיל) של מייק דין. אין לי עוד מה להוסיף על שני הפנדלים (גם על הפנדל של רוני אפשר היה לא לשרוק למרות המגע). שמתם לב שתוך 5 שניות דארן פלטשר פיצץ את הרגליים של בואטנג, ללא כדור, ודין אפילו לא הוציא לאנטי-כדורגל הזה כרטיס צהוב? איזה שחקן מגעיל, לידו מייקל בראון נראה כמו ילד טוב ירושלים.

בקשר לכדורגל, פורטסמות' שיחקה טוב יותר, הגיע ליותר מצבים אבל שוב פעם הנאיביות הזאת של לא לנצל מצבים יכולה לעלות להם ביוקר. אני מאמין שבלי קשר לגרנט הם יישארו בליגה , כי הם פשוט יותר טובים מכמה קבוצות אחרות שבתחתית.

יונייטד במשחק נוראי, פרט לולנסיה שנתן מחצית טובה, כל הקבוצה נראית נורא, במיוחד ההגנה שנראית מאד מבולבלת. גם המערך 4-5-1 לא מתאים למנצ'סטר יונייטד, ופרגוסון חייב להכניס את ברבא-קוף במחצית השנייה.

5. George Best Member

רודס מכנה שחקן (ועוד ברמה של פלטצ'ר) אנטי כדורגל, זה כמו שקופמן יתלונן על מישהו שהוא שמן.
    מזמן היית צריך לבחור ענף אחר להתמקד בו.

6. Rudess Member

פלטשר הוא אנטי-כדורגל, זכותי לחשוב ככה (אני לא היחיד, גם ונגר חושב ככה). אם היית באמת "אנגלופיל" היית יודע שיש דבר כזה שנקרא חופש ביטוי, סובלנות, כיבוד דעות שונות. אבל למה שתדע? אתה ישראלי מצוי.

7. SeRgInHo Member

פלטצ'ר לא אנטי כדורגל, אבל איך כל משחק הוא יוצא בלי צהוב מאד מאד כהה זה באמת מוזר...

8. Rudess Member

בדרך כלל אומרים "אצבע קלה על ההדק", אצל מייק דין זה "לשון חלקלקה על המשרוקית". פנדל שלישי וגם עליו אפשר היה לוותר. פשוט שופט ללא שום שיקול דעת ופרופורציה, לא פלא שהוא גם נחשב לאלה ששולפים הכי הרבה צהובים ואדומים בליגה האנגלית. שנה שעברה במשחק שלנו נגד טוטנהאם הוא שלף משהו כמו 10 צהובים וגם השנה במשחק מול מנצ'סטר יונייטד באולד טראפורד כמות אסטרונומית של צהובים. שום פרופורציה בהחלטות של מייק דין.

נערך לאחרונה ב: ‏29/11/09
  9. AW forever Member

נו ג'ורג' בסט? צריך לסגור את הכדורגל אחרי הפנדל שנשרק על גיגס?
    אני צריך להיות מאוד זהיר כי עוד רגע אוהדי יונייטד יעלבו ששוב מדברים על שיפוט במשחק של הקבוצה שלהם. מייק דין בושה וחרפה.

10. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

סיטי בדרך לתיקו שביעי ברציפות מול האל בCOMS, בולארד עם שער השיוויון בפנדל 7 דקות לסיום.
    לא יצא לי לראות את המשחק כי נכנסתי רק לפני רבע שעה לבית אבל אני מתאר לעצמי עוד משחק נאיבי שלנו מול אחת הקבוצות החלשות בליגה.

11. ארסנל ונגר Member

החזקתי אצבעות לאברם, בעיקר בגלל היריבה אבל לא הלך הפעם.

ואיזה חוסר יציבות אצל סנדרלנד מתחילת העונה.
    ניצחון, הפסד, ניצחון, הפסד, ניצחון, הפסד, ניצחון, תיקו, ניצחון, הפסד, תיקו, הפסד, ניצחון, והיום הפסד מול וויגן.

מעניין מה יקרה במפגש המסקרן בין הוילה לספרס.

12. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אמרתם כבר הכל, דין עם תצוגת שיפוט שמשה בוחבוט בטדי נראה לידה כמו קולינה. דין לא אשם בגלל שהוא טעה, אלא בגלל שכל המשחק הוא ניסה לנהל חשבונאות וחשב מה יפצה איזו קבוצה על טעות קודמת.

מבחינה מקצועית: קוזצ'אק היה מצוין וכמוהו ולנסיה וגיגס, קאריק לעומת זאת נעלם לגמרי ורק כשהוא הוחלף אנשים שמו לב שהוא בכלל שיחק. ההגנה ביום חלש.
    ארונה דינדאן הוא החלוץ הכי מגוחך בפרמיירליג, ההחמצות שלו היום היו רבות וזה עוד כלום לעומת החמצות ממשחקים אחרים העונה.

13. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

קשה להתעלם ממעלליו של הליצן מייק דין הערב ולהתייחס לכדורגל נטו, אבל אני אנסה לעשות את זה...

נתחיל דווקא מפומפי - הם לא יירדו ליגה. הפראטון פארק הנפלא עוד יביא להם נקודות ואני חייב להגיד שגם הסגל שלהם פשוט לא נופל מזה של קבוצות אחרות בתחתית. הם הראו במחצית הראשונה שיש להם מה למכור מעבר לקהל ולתשוקה. אבל חייבים להתעכב על הקהל, פשוט חוייה לראות משחקים מהפראטון פארק. הקטע בדקה ה-88, בו בפיגור 4-1 כל הקהל הריע והתחיל להשתולל משמחה אחרי שריקה לעבירה שמייק דין נתן לזכותם, בשילוב של ציניות אנגלית קלאסית ושמחת חיים טהורה, זה היה פשוט priceless.

ביונייטד איש המשחק שלי למרות השלושער של ויין רוני הוא ראיין גיגס הבלתי נגמר. הבישול שלו לרוני בשער השני היה קלאסה טהורה, נגיעה רכה עם הרגל הימנית הפחות טובה שלו לתוך התנועה של רוני, מושלם. סחט פנדל בזכות נשמה ורעב כאילו הוא ילד בן 17 שהרגע עלה מהנוער, סובב כדור חופשי נהדר לרשת, נתן עוד כמה מסירות אומן, תענוג לראות אותו משחק. שיהיה לו מזל טוב מחר, מהבודדים בשחקני יונייטד שתמיד הערכתי וכיבדתי.

אגב מה תגידו על הצלילה של גארי נוויל כדי לסחוט עבירה סתמית ליד קו החוץ? אם אבואה היה עושה את זה הדיון פה כבר היה מתפוצץ... אבל גארי אנגלי ומהאקדמיה של יונייטד. שם לא מרמים.

14. W.Rooney Member

4-1 בפראטון פארק, תוצאה מצויינת. בדר"כ הרבה יותר קשה לנו שם והפעם עשינו את זה חלק, למרות השיפוט.

אני רוצה לעזוב הכל, את 3 הפנדלים והשלושער של רוני, ולהתרכז בשחקן אחד שסוגר היום 100 שערי פרמייר ליג. ועוד באיזו קלאסה. לעמוד ולהצדיע.

15. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב להגנתו של מייק דין חייבים להגיד שזה היה משחק יחסית קשה לשיפוט עם הרבה מקרים גבוליים. זה כמובן לא מצדיק את השיפוט הבזיוני, אבל זה משחק שייתכן וגם שופטים אחרים היו נופלים בו.