המחזור ה-14 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏27/11/09.

1. Rudess Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

אגב, חוץ מהפנדל שלא היה על גיגס, היה לגיגס עוד פריצה לרחבה שהוא פשוט צלל והשופט לא הוציא צהוב , אולי כי לא רצה לקלקל לו את היומולדת 36 מחר או את חגיגות השער ה-100 בליגה.

2. ארסנל ונגר Member

מי משחקני צ'לסי צפוי לפספס את המשחק מחר עקב פציעה?

3. Y4K91 Member

מנצ'סטר סיטי פשוט מוכנת תיקו משומנת-נקווה שהיא תמשיך כך גם מחזור הבא מול צ'לסי.

4. the white pele Member

בדיוק בגלל מחסור בשחקנים בדמותו של פלטשר, ארסנל לא היתה קרובה להריח אליפות בשנים האחרונות..

מחצית ראשונה אפטית כאשר אפילו שחקני האנרגיה שלנו(פלטשר, רוני, אברה)נראו מנומנמים.
    אבל אז גיגסי מבשל בימין(אחד השחקנים הבודדים שראיתי שיכול לעבור מקיצוניות של משחק מחריד לחצי שעה מצויינת, תוך כדי הזרימה של המשחק), רוני מסיים בשמאל והשטף חזר למספר דקות כדי לגמור את המשחק.
    אברם שוב בכה בגשם…

נערך לאחרונה ב: ‏29/11/09
  5. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/46810000/Xxx/_46810571_eve_liv_0506.Xxx

אברטון - ליברפול

ראשון, 15:30, גודיסון פארק
    שופט: אלן וויילי

בזמן שרוב עולם הכדורגל יתעסק בדרבי הלונדוני וכמובן במפגש הכי גדול בליגה הספרדית בין ברצלונה לריאל מדריד, כמה שעות לפני כן יערך המתאבן - שבשביל המשתתפות בו הוא גם המנה העיקרית, הקינוח, והחשבון. בשביל אברטון וליברפול זהו יותר מסתם דרבי. בשביל שתי הקבוצות שנמצאות בעונה גרועה ביחס לסטנדרטים הגבוהים אליהם הן הורגלו, המשחק ביום ראשון יכול להפוך לקרש קפיצה שירים את העונה שלהם וממנו היכולת והתוצאות רק ישתפרו.

ובשביל הצד הכחול של העיר זאת הייתה עונה עגומה במיוחד עד כה. כבר במחזור הראשון דייויד מויס ושחקניו הובסו בגודיסון פארק 6:1 על ידי ארסנל, ולמרות שלתקופה קצרה בין ספטמבר לאוקטובר אברטון הצליחו לחזור לעצמם, באמצע חודש אוקטובר התקופה הקשה נמשכה עם הפסד צורם 5:0 לבנפיקה בליגה האירופית. מאז עד היום יש לקבוצה מאזן רע מאוד: 6 הפסדים, תיקו אחד, ונצחון אחד, ומויס מוצא את עצמו כבר במקום ה14, רק 4 נק' מהקו האדום, וגם המנג'ר הסקוטי יודע שאם קבוצתו תפסיד לליברפול ביום ראשון המצב יכול להפוך לגרוע הרבה יותר. בראיון לסקייספורטס הוא אמר:
    "אנחנו חייבים לדבר על זה(קרבות תחתית). אין טעם להסתיר את זה ולטמון את ראשנו בחול. אם לא נתחיל לשחק יותר טוב אנחנו נהיה שם, פשוט כי אנחנו לא משחקים מספיק טוב בשביל להיות למעלה יותר בטבלה. המפגשים עם ליברפול הם מסוג המשחקים שיש לנו את הזכות להשתתף בהם, אבל אני מעדיף להתמקד בנו ולא ביריבה."

אולי הדבר היחיד שיכול להשאיר את מויס אופטימי לקראת הדרבי זה הכושר של החלוץ הבכיר שלו, לואיס סאהה. החלוץ הצרפתי שסוף-כל-סוף כשיר כבש כבר 8 שערים ב12 הופעות בפרמיירליג ונמצא בכושר הבקעה פנטסטי, ואם מישהו יכול לעשות את השינוי בשביל הכחולים, הוא כנראה האיש.

מויס יגיע למשחק הזה כמובן ללא ארטטה, ג'אגיילקה ונוויל הפצועים, כשגם רודוול, אוסמן ופיינאר נמצאים בספק.

הרכב משוער: הווארד, ביינס, דיסטין, יובו, ניל, הייטינחה, פלאיני, ביליאלטדינוב, קאהיל, יעקובו(פיינאר), סאהה.

http://www.premierleague.com/javaImages/51/26/0,,12306~7218769,00.Xxx
    סאהה בפוזה אופיינית. יכול לעשות את ההבדל

וגם האדומים כידוע אינם נראים טוב מתחילת העונה עם 6 הפסדים, 2 נצחונות ו3 תוצאות תיקו מסוף ספטמבר, ולאחר ההדחה המביכה מליגת האלופות כבר בשלב הבתים באמצע השבוע שעבר, נראה שהמצב ימשיך להיות עגום ושלליברפול צפויה עונה מתישה עם קרבות על המקום הרביעי יחד עם טוטנהאם ומנצ'סטר סיטי.

אך רפא בניטז מאמין שהדרבי מחר יכול להפוך את העונה של קבוצתו לטובה הרבה יותר, אם כמובן חניכיו של המנג'ר הספרדי ינצחו. בראיון לאתר הרשמי של ליברפול הוא אמר:
    "אני לא חושב שיש דרבי מקומי גדול יותר מזה. זה משחק פנטסטי בשביל כל מי שמעורב בו ואני לא ראיתי שום דבר דומה לכך ברמות האלה. ובכלל, זה תמיד מאוד חשוב לנצח בדרבי. המשחקים הללו הם תמיד גדולים, ללא קשר למתי אתה משחק אותם, אך בהתחשב במצב הנוכחי נצחון יכול להרים את כולם. יש לנו בטחון ואני חושב שאנחנו יכולים לנצח."

וגם לליברפול יש חלוץ צרפתי שגורם למעט אופטימיות בקרב האוהדים, ושמו הוא כמובן דויד אנ'גוג. החלוץ הצעיר ממלא את מקומו של טורס הפצוע בצורה מאוד מספקת בשבועות האחרונים, ונמצא עם 2 שערים, בישול, וסחיטת פנדל(אמנם בצלילה, אבל עדיין) בשלושת המשחקים האחרונים של הקבוצה - ונראה כי הצרפתי יכול להפוך למשהו מרענן וטוב בליברפול של העונה.

פרננדו טורס, החלוץ אותו הוא מחליף, נמצא בספק לקראת המשחק ויעבור מבחן כשירות בסמוך למשחק. גם ריירה נמצא באותו מצב, כאשר באבל בוודאות אינו ישחק וכך גם כמובן דגן שמורחק.

הרכב משוער: ריינה, אינסואה, אגר, קראגר, ג'ונסון, מסצ'ראנו, לוקאס(אקווילאני), בניון, קויט, ג'רארד, אנ'גוג(טורס).

http://static.guim.co.uk/sys-images/Guardian/Pix/pictures/2009/3/3/1236118307406/Premier-League-David-NGog-002.Xxx
    אנ'גוג חוגג לאחר השער הנהדר מול ברמינגהאם. נקודת אור בליברפול במחזורים האחרונים

נערך לאחרונה ב: ‏29/11/09
  6. AW forever Member

לא רק שהוא קיבל את הפאול שלא היה אלא נמנע מלקבל צהוב שני על הצלילה המכוערת הזו.

ואני מסכים לתשבוחות על הקהל של פומפי וגם את הקהל של יונייטד שמעו ברפטואר שלהם של שירים על סיטי וכו'. בסה"כ פומפי בתצוגה טובה במחצית הראשונה עם כמה החמצות וניצול מצבים מחפיר. מול יונייטד זה פריווילגיה שאף קבוצה לא יכולה להרשות לעצמה. במחצית השנייה זה כבר היה חתום סגור ונעול.

7. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

ניצחון של וויגאן 1-0 בבית על סנדרלנד אחרי ההשפלה מול טוטנהאם בשבוע שעבר. הוגול רודאז'גה ממשיך את היכולת הטובה שלו מפתיחת העונה כשכבש את שער הניצחון בדקה ה-76. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

8. קינג לדלי Member

זה והפטישים היו הבנקרים של השבת.

9. קינג לדלי Member

10. ארצ'י באנקר Member

אפשר היה לא לשרוק על הפנדל של רוני.
    פלטשר אנטי כדורגל .

מה יהיה רודס?

11. Gass12 Member

טל מה קורה גבר? לפני שנתכסח http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx אני מציע לך לצפות שוב בקטע המדובר.אם תתבונן היטב אתה רק
    תלמד להעריץ את גדלות הנפש של האיש הענוותן וההוגן הזה ראיין גיגס. אתרגם בשבילך את המהלך.
    גיגסי קיבל דחיפה חזקה מטל בן חיים שכתוצאה ממנה נפל קדימה. צוללן כמו כמה צוללנים שכיכבו בקבוצה שלי ובקבוצה שלך היו עושים מזה מטעמים. הוא פשוט בחר ליפול על הברכיים בכדי לא להביך את השופט בפנדל נוסף.

12. AW forever Member

gass12,

גם אני ראיתי את הדחיפה המטופשת הזו, זה היה בן חיים? אז זה היה המשך למשחק נוראי שלו, הוא היה חור בהגנה ואיבד כדורים בסיטונות. אני מתאר לעצמי שהוא לא מבין איך אברם חזר שוב להיות המאמן שלו- מאמן שיודע שהוא אפס בניגוד לשאר המאמנים בליגה שרק חושדים בזה.

13. THE STRETFORD END Member

אני חושב שזה היה מייקל בראון,
    גיגס לא רק שנדחף מה שהיה צריך להיות פנדל ברור
    אלא גם חייך כשנפל על הברכיים,ידע שהוכשל אבל לא ניסה לעשות מזה מטעמים,
    אשכרה ריחם על השופט.

14. Dimitar Berbatov Member

Liverpool team: Reina, Johnson, Carragher, Agger, Insua, Mascherano, Lucas, Kuyt, Gerrard, Aurelio, Ngog. Subs: Cavalieri, Aquilani, Riera, Benayoun, Kyrgiakos, El Zhar, Skrtel.

Everton team: Howard, Hibbert, Yobo, Distin, Baines, Pienaar, Heitinga, Fellaini, Bilyaletdinov, Cahill, Jo. Subs: Nash, Saha, Gosling, Yakubu, Neill, Coleman, Ba

בניטז ממשיך עם השטויות שלו. בניון ואקווילאני חסר כושר המשחק על הספסל. ארוליו כקיצוני, אבל זה די מתקזז מבחינת תרומה התקפית עם החזרה של גלן ג'ונסון.

באברטון חבל לי על סאהה שלא פותח היום, יכל להוסיף המון ואני מקווה שיקבל דקות.

15. קינג לדלי Member

מה אתם עיוורים ? זה היה פיקיון שהגן כמו שחלוץ מגן.