המחזור ה-14 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏27/11/09.

1. ארסנל ונגר Member

2. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אוף כמה אכזרי הוא הכדורגל, אנחנו תוקפים ומגיעים ללא מעט הזדמנויות, השחקנים מפשלים ברגל המסיימת, בעוד השחקנים באדום עסוקים בעיקר בלהתבנקר כיאה לקבוצה המגעילה הזו.
    אוי בילי בילי בילי, קצת ריכוז וכבר היינו יורדים להפסקה עם יתרון, שבהחלט הגיע לנו, מאוד מאכזב אבל אני מאמין בשחקנים, אם הם ימשיכו בדרך הזו אז כבר ריינה ייאלץ להוציא כדור מהרשת.

שחקנים שצריך לציין לטובה: סטיבן פיינאר שכבר נמאס לי להחמיא לו בכל משחק שהוא משחק בו, פשוט י-ה-ל-ו-ם!
    גם פלאייני היה סך הכל בסדר גמור, למען האמת זה לא כזה קשה כאשר באותה עמדה בקבוצה היריבה נמצא לוקאס, אך זה לא ממעיט מהמחצית שלו.
    גם הייטינחה עשה עבודה טובה בקישור האחורי, נזקף לזכותו שזה בכלל לא התפקיד הטבעי שלו ולכן מגיעות המחמאות.
    ייאמר לזכותו של ג'ו שהוא איים על השער, אך זה חסר חשיבות כל עוד הוא נמצא בעמדת אופסייד.

הרי מובן מאליו שכל מה שאינו הטוב ביותר, אינו טוב! אני מאמין. COYB!

3. AW forever Member

בוא לא ניסחף, הוא סימן לשופט שדחפו אותו. זה היה הרבה יותר פנדל משלוש השריקות המוזרות של מייק דין ביחד.

4. Robin_Van_Persi Member

היה משחק טוב של אברטון ובעיקר בונקורון של ליברפול כמעט כל המשחק(מאז ספיגת הגול),חבל שאברטון כל כך נאיבים היו יכולים לעשות פה 1-1 בקלות ואף לנצח.

פלייני היה היום מצוין מאוד התרשמתי מהשחקן הזה,רק חבל שהוא החמיץ באותה הזדמנות שהייתה לו.

5. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה אשכרה אומר שהפנדל על רוני לא היה פנדל?

6. Dimitar Berbatov Member

קשה להגיד את זה במצב הנוכחי כשכל משחק חשוב (על אחת כמה וכמה דרבי) ולצאת בלי נקודות במשחק בית בו היתה שווה לפחות נקודה זה לוקסוס שאין לה, אבל לטעמי אברטון יכולה לצאת מהמשחק היא הרבה נקודות חיוביות. היא שיחקה כדורגל טוב היום. פלאייני חזר להרשים, גם קהייל חזר לעניינים, פינאר הנהדר חוזר אחרי פציעה ארוכה ולבילי (מאמץ את הכינוי של אוהדי הטופיס בויז, חתיכת שם..) יש הרבה כדורגל. וגם ההגנה סך-הכל עומדת יפה.

דבר שקצת לא ברור לי אצל מויס שאני מאוד מחזיק ממנו היא ההשארה של סאהה על הספסל וזאת לא פעם ראשונה. נראה לי שמויס התאהב במערך של ה 4-5-1 אבל עם שלושה חלוצים ברמה של יעקובו, סאהה וגם ג'ו הוא לא יכול לשחק במערך של חלוץ אחד. אמנם זה אומר קישור די רך של קהייל ופלאייני או לחילופין ויתור על אחד משניהם, אך לטעמי זה שווה את זה. סאהה אחד החלוצים הטובים בפרמיירליג כשהוא כשיר.

7. AW forever Member

אברטון פרייארים גדולים, כ"כ הרבה מצבים והחמצות, ליברפול לא עושים כלום ובנוסף גם נראים נורא שבריריים בהגנה אבל אברטון לא הצליחו לשים את הגול, וחטפו שניים לא ממש קשורים למהלך המשחק.
    הגול הראשון, נהוג לא להאשים שוער בגול מדיפלקשן אבל התגובה של האוורד כ"כ איטית. את הגול השני יובו במקום להבקיע הסתפק רק בלבשל.
    מישהו רשם פה (נדמה לי שאריאל) שמסצ'ראנו מתנהג כאילו הוא מעולם לא עשה פאול, היום הסתכלתי עליו והוא ממש ככה, כל שריקה יש לו פרצוף מיתמם שכזה. ביליאטידינוב לדעתי יהיה עוד שחקן גדול, וסטיבן פינאר פשוט מדהים. מויס בניהול משחק לא טוב, הבלבול שהיה שם בהכנסה של יעקובו גם תרם לבלאגן שהביא לגול שסגר את המשחק.

8. AW forever Member

אמרתי שהדחיפה על גיגס הייתה פנדל יותר מובהק מזה. ובטח ובטח ששני הפנדלים האחרים. היה מגע בין רוני לשחקן, רוני הוסיף את הנפילה התיאטרלית שלו ודין אכל את זה. אפשר לשרוק על זה ואפשר לא.

9. Dimitar Berbatov Member

Arsenal: Almunia, Sagna, Gallas, Vermaelen, Traore, Fabregas, Song Billong, Denilson, Nasri, Eduardo, Arshavin Subs: Fabianski, Rosicky, Vela, Walcott, Ramsey, Silvestre, Eboue

Chelsea: Cech, Ivanovic, Carvalho, Terry, Ashley Cole, Mikel, Essien, Lampard, Joe Cole, Anelka, Drogba Subs: Hilario, Ballack, Malouda, Zhirkov, Paulo Ferreira, Deco, Kalou Referee: Andre Marriner (W Midlands)

ג'ו קול חוזר להרכב של צ'לסי ולמען האמת אני חייב לציין שהתגעגעתי.
    מפתיע מאוד שאנצ'לוטי בכזה משחק חשוב וגדול משנה את הרביעיה שלו שהיתה קבועה וכמעט לא השתנתה העונה בליגה. התפקוד של מיקל בהרכב עדיין לא ברור לי.

10. TheLane Member

הזכיר לי את המשחק שלנו מול וילה אתמול, גול מזליקי בתחילת המשחק ואז קבוצה אחת שולטת והשניה בבונקר. חבל שלאברטון לא היו את האופציות ההתקפיות לסיים את המשחק הזה בלפחות כדור אחד ברשת של ריינה.

11. Bill Shankly Member

לא נצחון הכי משכנע בעולם אבל זה הדרך לחזור לעניינים.

אינסואה+אגר+קרארגר+ג'ונסון = שער נקי.

איש המשחק: ג'יימי קראגר. מהשניה הראשונה עד האחרונה הבן-אדם נלחם כמו אריה.

12. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שיש הבדל משמעותי בין מגע לבין שחקן שעומד לעבור שחקן אחר, שפשוט שם את הרגל שלו לפני רגלו של היריב ודורך עליו. זה פנדל, ושופט שמתעלם מזה פשוט טועה. אין פה שום שיקול דעת.

13. AW forever Member

איך גרנט אמר- "פנדל רך". היה מגע, זו לא הייתה טעות לשרוק וגם הצטרפה לזה נפילה מרשימה.
    בכל אופן בוא נעצור כאן- זה בכל זאת דיון המחזור ואנחנו בכל זאת מדברים על החלטת שופט לטובת יונייטד.

14. Robin_Van_Persi Member

עברו ל4-4-2,כנראה שוגר שם לב שאדוארדו לא יוכל לשחק לבד שמה נגד צמד הבלמים וארשבין חלוץ שני נשמע מעניין..

נערך לאחרונה ב: ‏29/11/09
  15. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אין מילים לתאר את האכזבה, פשוט נשבר לי הלב! אנחנו משחקים כדורגל, מגיעים להזדמנויות אך כמה הנאיביות הורגת אותנו, אם זה לא היה עצוב זה היה מצחיק.
    במשחק שהגיע לנו, לא לפחות נקודה, אלא את מלוא הנקודות, יצאנו בלי נקודה אחת, הכדורגל כפי שאמרתי אכן אכזרי וזה שכר הלימוד שאתה משלם בתור אוהד כשאתה נכנס לענף הזה ולספורט בכלל.
    אני מאבד סבלנות בכל הקשור לדיוויד מויס, הוא מאמן מצוין ואני לא שוכח לו את העונות היפות אצלנו (מקום רביעי ב04/05 ופעמיים ברצף מקום חמישי כאשר על אף הפציעות הוא מצליח להוציא מים מן הסלע), אך רואים עליו שהוא כבר כבוי, אבד לו הקסם, אין לו שליטה על הנעשה על כר הדשא, מרבה להתמהמה בחילופים וזה עולה לו ביוקר.
    באתרי התקשורת בסקוטלנד פורסם שההתאחדות הסקוטית רואה במויס כמועמד לגיטימי לאימון הנבחרת, מבחינתי הוא יכול ללכת, אני פשוט לא מצליח לחשוב על פיתרון אחר שיוציא את העגלה מהבוץ, אולי מרוב תסכול אני מקליד בלי מחשבה, אך פשוט אבדה תקוותי.

הפנים לליגה האירופאית, א.א.ק אתונה ידועה בתור קבוצת בית מצוינת, היא כנראה תיקח את מלוא הנקודות, תעקוף אותנו בטבלה ותעשה צעד מאוד משמעותי להעפלה לשמינית גמר יחד עם בנפיקה, אני חנוק כבר מרוב פסימיות.
    ואז בראשון הספרס מגיעים לגודיסון פארק, בקבוצה מלונדון בהחלט יכולים לפנטז על עוד תשיעייה, הפעם לרשת של הווארד, לאחר מכן אנו מגיעים לסטמפורד ברידג', דרוגבה יחגוג על האין הגנה שלנו.

עד כאן דבריי להערב, אוהד אברטון מיואש.